301

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

tikrai gali

302 (redagavo Valdas 2013-10-06 19:40)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Man taip. Jeigu merginai nesinorėdavo su manim bučiuotis, mylėtis ar man nesinorėdavo su ja bučiuotis, mylėtis, man nesinorėdavo su ja draugauti ir neturėjau ir neturiu nei vienos draugės, o su kiekviena sutikta mergina arba būdavome poroje, arba nebebendraudavome. Nekalbu apie bendravimą darbe, kur pastaruosius 5 mėnesius bendrauju su daugiau nei dešimt moterų po 9 valandas 5 dienas per savaitę ha ha smile Jas galėčiau vadinti darbo draugėmis, nes tenka bendrauti ir be bučiavimosi ar mylėjimosi smile Bet savo asmeniniame gyvenime kolkas taip smile O kas žino kaip dar bus smile

303

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Ne, negali

304

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

negali, nes visada kazkuris nores daugiau, bet garsiai ta ne visada pasako.

305

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Visokiu zmoniu buna. Vieni gali kiti negali.

306

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Vanesa parašė:

negali, nes visada kazkuris nores daugiau, bet garsiai ta ne visada pasako.

va cia tai tikrai pritariu

307

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Daiva parašė:

Ne, negali

teisinga nuomone

308

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

kiek zmoniu-tiek ir nuomoniu...vieni-gali,kiti-ne

309

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Gali. Iki atsigulimo smile

310

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Ilonela parašė:

Nei su vienu...su draugais nemiegama...

Nu su priešais irgi...

311

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

niekada, kai berniukas mato moteri jis visada visu pirma ja ivertina kaip moteri ,taip pat ir is merginos puses,cia faktas o toliau kad ten tarkime ,tik draugo zmona,ar kaimine ar bendradarbe ar seip kazkas, tai tiesiog ja automatiskai statai i kazkoki statusa, ir garantojiu brangieji visu 100%   kad bet kada ,bet kokiu momentu jinai gali tapti aistros drauge, zinoma galima drasiai atstumi is bet kurios puses ,bet kad sexualine trintis yra ir kazkada bus tai faktas, teigiama arba neigiama, nes neigiama  ir daznai buna vadinama seselije , kitaip tariant paties sito nesuprasdami pilnai.

312

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Gali ,pati turiu keleta draugu su kuriais tik eidavom i kina ,gamta ir leisdavom laika ir be jokiu minciu ,,,cia nuo zmoniu priklauso ..

313

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Gali,bet neilga laika nes taip ar taip bachuras ziures kaip ja patvarkyt kitaip nebus tikrai nebent jam nestovi arba yra biski ne toks.

314

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

cia kiekvienas apie save pasisake.

315

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

aisku kad gali.is patirties cia.

316

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

NEGALI.Kartą darbe jaunas vyrukas tvirtino,kad jis turi daug gerų draugių...tada aš jo ir paklausiau:"o,kaip nors susiklosčius kokiom netikėtom aplinkybėm,galėtum su jom,aišku po vieną,permiegoti?"...kaip ir reikėjo tikėtis,atsakymas buvo TAIP.Išvada:žmogus sąmoningai ar nesąmoningai pasirenka draugus ar drauges tokius,kurie bent kažkiek traukia,kuriems bent kažkiek jaučia simpatiją...o tada aišku,kad su tokiu draugu,susiklosčius aplinkybėms ,galima ir sugriešinti...

317

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

pritariu Ilonai

318

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

indukcija nevykusi,jei supratot dvi pries mane rasiusios.buk tu kas nori as negriesinsiu.kiti poreikiai mano.

319

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

negali.....

320

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

nusipezejo ten kelios,va mano buvusi man geriausia drauge,ir apie jokus kartu permiegot nei minties nera.bet cia gi pas jas vien tik tas ir galvoj,smegenis visai suspaude.:::034