81

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Kada patogu tai ir mergyna ir vyras gali buti draugu.Pabendravus su mergynom susidaro ispudis kad didziase vyro svajone tapti moters draugu.Kaip issireiske viena moteris ;Turiu ta kuris myli ir rupinasi manim.Pisli galiu rasti bet kada ir lengvai o vat drauga,pasikalbejimam rasti sunku.Todel kartais tenka suteikt vilties ir taip kuri laika bus geras draugas.Cia taip drasei reisket ;Turiu daug draugu ir jie nieko nenori is manes! O nors viena paklauset ar jie tikrai nenori daugiau? o paskui nekaltai pridekit kad norejot tiesiog gerai praleisti laika. Manau to draugo iskalba ir minciu tekme JUS labai nustebintu

82

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

pas mane tokiu draugių yra gal 5 ir tikrai galiu su joms būti tik draugais ir nieko daugiau...

83

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Kodel gi negali:)

84

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Kad ir kaip butu gaila bet buna ir taip smile)

85

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Tikrai gali ir daznai buna smile

86

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Taip,taip-GALI buti draugais,ipac tom kur jaunos,grazios,megejos tusintis ir gerai leisti laisvalaiki. Kita,buti psichologem,guodejom ir purvinas intymas lieka tom vidutiniokem ir vidinio grozio ieskotojom.Nenuostabu kad gyvenimam pasauli niekas nieko nezino bet visi nori tik nezino ko nori o svarbiause atsipalaiduoti ir pakalbeti

87

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Na jeigu abu yra homoseksualūs tai kodėlgi ne, juk dabar tai šitaip poluliaru :::910

88

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

visada gali,bet iki tam tikro laiko....visada ateina toks momentas,kada draugyste baigiasi ir prasideda visai kiti jausmai.....

89

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Dariau,sakai ,kad turi 5 drauges,bet pats ir sakai,kad GALIU BUT  tik draugas ir nieko daugiau...jau vien tas issireiskimas...toks is pasamones:) ir slepiasi lyg apgailestavimo gaidele...ir nesakyk,kad,jei galetum,nenoretum joms buti kuo nors daugiau...gal neparodai,gal ir pats realiai nesuvoki,nes esi protingai mastantis galva,o ne antru galu,bet ivykus kokiai nors tinkamai tam situacijai-tikrai pasinaudotum proga...net neabejoju...jos,beje,irgi.Ir nereikia cia gintis.Toks jau gamtos desnis.Ir gerai,kad mastom galvomis ir neziurim vieni i kitus kaip i pateles ar patinus...

90

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Nesąmonė! Žinau aš tuos visus "tik draugai" prikolus. Vyras slapta geidžia moters, tuo tarpu moteris turi daug vyrų ir šis jai kaip ir ant atsargos, jei kokia bėda atsitiktų, emocinis ramstis. O draugų draugai yra viso labo tik pažįstami.

91

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Tomai,rasei Jei abu stengiasi tikrai taip smile nu kokia cia draugyste,jei bedraugaujant reikia dar stengtis?! draugaujant kaip tik reikia atsipalaiduot...ir tikras draugas tai toks,salia kurio nereikia stengtis,nereikia vaidinimu ir itampos...salia tikro draugo jautiesi patogiai ir gerai jau vien savimi budamas.man nesuvokiama draugyste ir kazkokios dar pastangos...

92

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

mhm, dabar man idomu, kaip jus visi manote, kas gali buti, jeigu yra ir tikra artima draugyste, ir dar seksas karts nuo karto, bet vistiek "tik draugai". m? kur tas veda?

93

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

moterys    kales

94

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Geras neapsisprendusiems ko nori zmonems variantas.Esat tipo laisvi,galit megautis viskuo bet ir ieskotis poros nes esat tik tipo draugai,nors realei viens be kito negalit apseiti bet ta galimybe griauti kitu viltis kursto jusu aistra.Rezultatas,nei patis busit laimyngi o dar ir kitiem nervus gerokai pagadinsit ir tik del to kad bijot prisijimt atsakomybe uz bendra ateiti

Saule parašė:

mhm, dabar man idomu, kaip jus visi manote, kas gali buti, jeigu yra ir tikra artima draugyste, ir dar seksas karts nuo karto, bet vistiek "tik draugai". m? kur tas veda?

95 (redagavo Saule 2013-06-29 19:07)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Petrucio parašė:

nors realei viens be kito negalit apseiti


as irgi taip manau. nu ziuresim.
dar pasakyk ka manai, kas galetu teoriskai ivykti, jei vienas kuris susirastu dar kazka.

96

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Tada ateis aiskumas kiek buvot brangus viens kitam ir kodel bendravot.Gal net kuri laika tas kuris ras nuspres likt tik draugais,pasikalbejimamas,ateis guostis kad va ten netaip kaip cia,vis bedos ir nesusikalbejimai,viskas baigsis paguodos seksu o tada ans eis namo pas kita ir taip visi 3 vargsit.Arba radikalus sprendimas;Jei atsirado zmogus tada senus saitus nukerti ir nesigrezioji atgal.Bet nemanau kad del kazko naujo,neaiskaus bus atsisakyta to kas patogu ir patikrinta laiko.Karoc,kiek zinau normali moteris pries guldama i lova su vyru ilgai ir gerai viska apsvarsto,reisk ta vyra pasirenka ne seip sau ir nesvarbu kad pati sau bijo tai pripazynti

Saule parašė:
Petrucio parašė:

nors realei viens be kito negalit apseiti


as irgi taip manau. nu ziuresim.
dar pasakyk ka manai, kas galetu teoriskai ivykti, jei vienas kuris susirastu dar kazka.

97 (redagavo Saule 2013-06-29 19:59)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

matai, siuo atveju as labai gerai zinau ko noriu ir esu tuo isitikinusi. bet jis jaunesnis uz mane. nu dar yra niuansu, kuriu nenoriu viesai rasyt
kazin ar tureciau valios nukirst.
ar gali buti variantas, kad laikui einant statusas "tik draugai" pasikeistu?

98

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

gyvenimas nenuspejamas bet yra posakis; Kas nores pirkti karve jei piena gauna dikai? Bet viltis juk yra nes kaip suprantu to noretum.Gyvensi ta viltim net jei ir issiskirsit,tada tikesies kad sugriz..Kol nepastatisi klausimo arba-arba tol ir tampisit ta guma nes abiem patogu

Saule parašė:

matai, siuo atveju as labai gerai zinau ko noriu ir esu tuo isitikinusi. bet jis jaunesnis uz mane. nu dar yra niuansu, kuriu nenoriu viesai rasyt
kazin ar tureciau valios nukirst.
ar gali buti variantas, kad laikui einant statusas "tik draugai" pasikeistu?

99

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

negaliu to daryt, nes negaliu sau leisti gyventi be to zmogaus. net jei sex nebutu, man jis reikalingas. aukoju savo interesus vardan to.

100

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

tipiskas moters aukos sindromas,tik paskui nekeik vyro kad tavim pasinaudojo,kad del jo atsisakei gyvenimo.Nemanau kad jis to prase,pati pasirinkai tai ir su pasekmem susitaikik orei,kada ateis toks laikas

Saule parašė:

negaliu to daryt, nes negaliu sau leisti gyventi be to zmogaus. net jei sex nebutu, man jis reikalingas. aukoju savo interesus vardan to.