121

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

gali buti tik draugais vyras ir moteris

122

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

itarimas yra kad daug kas priklauso ir nuo zmoniu amziaus,tobis kas tinka 15-20metu netiks uzlipus ant 30 slenkscio o perlipus 50 tai daugumai tik ir belieka draugauti,nes retam da yra jegu kaz ka nuveikti o ir norai kiti dominuoja nes yra daugiau idomybiu nei tenkint kazkieno poreiki draugauti

123

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

oi netiesa, mano kaimynei 53 o ji i klubus varineja, minekus nesioja, ir nori tikrai ne " draugisku " santykiu su vyrais !!!! gali but draugyste su vyru ar moterimi kuri laika, bet veliau ar anksciau  ....

124

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

man kai bus 53, idomu ar sublusiu taip, kad imciau su miniakais i klubus varinet big_smile jau matau save, issidaziusia ivairiom spalvom veida, susiaustais sukeltais plaukais, su ruzavu miniaku, zalia zibancia bliuske su didele dekolte ir batais aukstakulniais, klube sokinejancia big_smile big_smile cia butu zenklas, kad libido dar gyvas, ania? big_smile

125

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

negali, kadangi viena ar kita pusė vistiek turės slaptų kėslų smile

126

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

NEGALI, negalejo ir negales. Jei kas mano kitaip tegul pamegina pagristi savo zodzius. Beje draugas ne pazistamas ar bendradarbis nes tai visai skirtingos respublikos, todel nemaisykyte tokiu savoku kaip pazistamas ir draugas.

127

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

nesvarbus parašė:
Giedre parašė:

as  manau kad gali. pati turiu toki drauga, su kuriuo mes tik draugai. ir jokiu kitu blogu minciu smile

ir kokios tos blogos mintys? kad vaikino statusas jau kazkuo blogesnis uz draugo statusa?:D

ne, as turiu vyra, o jis man tiesiog draugas , su kuriuo galima kalbet apie bet ka ir gauti patarima smile

128

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Nesakysiu parašė:
Giedre parašė:

as  manau kad gali. pati turiu toki drauga, su kuriuo mes tik draugai. ir jokiu kitu blogu minciu smile

Tai va pasiulyk jam permiegoti ir pamatysi kas nutiks big_smile cia ir esme kad jis tikisi taves lovoje kazkada, o kad tuo isitikintum pamegink issiaiskinti koks jo hobis ir ar jis tau patinka, nes manau kad jam tavo hobis reikalingas kaip suniui 5 koja big_smile taip kad nereikia cia tureti iliuziju kad gali buti princu ant baltu zirgu, ne tie laikai jau atsibuskite viena karta big_smile

jis man kaip vyras  nepatinka, kaip ir as jo netraukiu kaip moteris. mes jau kalbejom sia tema big_smile taip, kad tavo sitie teiginiai n etinak, bent jau mano atveju tongue

129 (redagavo Saule 2013-07-01 18:46)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

cia kalbek nekalbejes ir tarkis nesitares, jei yra tikrai artimas rysys, tai atsiras ir sex. o toliau dar kiti niuansai. nepatrauklus kaip vyras buna tol, kol tavo sielos nepaliecia. o tada jau viskas.

nors ne visi draugyste isivaizduoja kaip artima rysi.

130 (redagavo Nesakysiu 2013-07-01 20:49)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Giedre parašė:
Nesakysiu parašė:
Giedre parašė:

as  manau kad gali. pati turiu toki drauga, su kuriuo mes tik draugai. ir jokiu kitu blogu minciu smile

Tai va pasiulyk jam permiegoti ir pamatysi kas nutiks big_smile cia ir esme kad jis tikisi taves lovoje kazkada, o kad tuo isitikintum pamegink issiaiskinti koks jo hobis ir ar jis tau patinka, nes manau kad jam tavo hobis reikalingas kaip suniui 5 koja big_smile taip kad nereikia cia tureti iliuziju kad gali buti princu ant baltu zirgu, ne tie laikai jau atsibuskite viena karta big_smile

jis man kaip vyras  nepatinka, kaip ir as jo netraukiu kaip moteris. mes jau kalbejom sia tema big_smile taip, kad tavo sitie teiginiai n etinak, bent jau mano atveju tongue

viens is jusu meluojate tongue beja nemaisyk pazistamas su draugo savoka nes tai ne tas pats tongue daugelis cia maiso kaip ir tu tongue
O kad kazkuris meluojate tai faktas tas jog jei ne vienas netraukiate kito kaip partneriai tai kokio velnio tada bendrauti big_smile logikos juk nera big_smile nes kad hobis butu vienodas labai abejoju o pasikalbeti gali ir su draugais tu jam tam netinkamas pasnekovas nes tavo pasaulezura skiriasi nuo jo big_smile taip kad kaip matai vienas is jusu meluojate ir draugais neimanoma buti priesingu lyciu atstovams

131

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Gal ir galėtų, bet mano manymu vyro galvoje vistiek esi tu mintyse...

132 (redagavo Nesakysiu 2013-07-01 20:51)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Jola parašė:

Gal ir galėtų, bet mano manymu vyro galvoje vistiek esi tu mintyse...

pritariu sitai nuomonei 500% big_smile tik tuo atveju kai sieja seksas ir panasus troskimai big_smile kitu atveju neimanomas dalykas big_smile

133

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Nesakysiu parašė:
Jola parašė:

Gal ir galėtų, bet mano manymu vyro galvoje vistiek esi tu mintyse...

pritariu sitai nuomonei 500% big_smile tik tuo atveju kai sieja seksas ir panasus troskimai big_smile kitu atveju neimanomas dalykas big_smile

Moteris tikrai negalvoja apie miegojimą, bet vyrai taip jau surėdyti.

134

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Jola parašė:
Nesakysiu parašė:
Jola parašė:

Gal ir galėtų, bet mano manymu vyro galvoje vistiek esi tu mintyse...

pritariu sitai nuomonei 500% big_smile tik tuo atveju kai sieja seksas ir panasus troskimai big_smile kitu atveju neimanomas dalykas big_smile

Moteris tikrai negalvoja apie miegojimą, bet vyrai taip jau surėdyti.

Esmes nekeicia nes vistiek draugyste ne tuo turi buti pagrista big_smile

135

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Nesakysiu parašė:
Jola parašė:
Nesakysiu parašė:

pritariu sitai nuomonei 500% big_smile tik tuo atveju kai sieja seksas ir panasus troskimai big_smile kitu atveju neimanomas dalykas big_smile

Moteris tikrai negalvoja apie miegojimą, bet vyrai taip jau surėdyti.

Esmes nekeicia nes vistiek draugyste ne tuo turi buti pagrista big_smile

Kipše tu. Mes norėtumėmė, kad draugystė būtų grysta bendravimu.

136

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

bendravimas imanomas ik kai yra kazkas bendro o ne tik kai norisi sekso :Dkitu atveju neimanomas bendravimas juk tada ne draugyste buna o norai tokie dalykai kad ne visada pildosi big_smile

137

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

na jau na jau moterys negalvoja. lyg moteris - tai kazkas be libido. sventa mergele marija. nu yra tu saltu varliu, yra, bet ne tiek jau daug. o ir vyru saltu buna, dar abejingesniu sexui nei moterys.

ir jei daug bendro yra, tai visos salygos tam. jauna kai buvau, tai ex turejo drauga, kuris realiai mano draugas buvo - isimylejes iki negaliu. ui kaip nenorejau as jo kuri laika. ale kai pasidare po skyrybu arciau uz visus kitus pasaulio zmones, tai nebemaciau kad baidykle. grazus pasidare. aciudiev kad apsivede i ta laika is reikalo, nutruko rysiai zmonai pareikalavus. a tai tokios draugystes, zinot... nebent sakau, jei varle esi visiska.

138

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Sutinku visiškai. Draugas draugas, bet kaip katė į lašinius žiūri. smile

139

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Saule parašė:

na jau na jau moterys negalvoja. lyg moteris - tai kazkas be libido. sventa mergele marija. nu yra tu saltu varliu, yra, bet ne tiek jau daug. o ir vyru saltu buna, dar abejingesniu sexui nei moterys.

ir jei daug bendro yra, tai visos salygos tam. jauna kai buvau, tai ex turejo drauga, kuris realiai mano draugas buvo - isimylejes iki negaliu. ui kaip nenorejau as jo kuri laika. ale kai pasidare po skyrybu arciau uz visus kitus pasaulio zmones, tai nebemaciau kad baidykle. grazus pasidare. aciudiev kad apsivede i ta laika is reikalo, nutruko rysiai zmonai pareikalavus. a tai tokios draugystes, zinot... nebent sakau, jei varle esi visiska.

140

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

taip kad draugais neiseina buti ne per kur tongue