21

Re: Romanas Darbe

kiek kartu gyveni, ogi viena ir tik viena, tai tik pirmyn, bandyk ir viskas, nepasiseks, tai nepasiseks, bet nors busi pabandzius, nekils poto klausimas, o kas jeigu... big_smile paprasta kaip 2x2, Peace.... wink

22

Re: Romanas Darbe

Na jeigu ir nepasiseks, tai manau, kad geriau gailetis to, ka padarei, negu to, ko nepadarei. O kas, jeigu atsisakysi ir po to save grausi, kodel nerizikavai? Tiesiog manau, kad i si pasimatyma tau reiktu ziureti paprasciau, tai tiesio tik pasimatymas, o veliau pamatysi kaip kas ir tada apsispresi, ka daryti toliau smile

23

Re: Romanas Darbe

Ačiū už patarimus! Jau sutarta,penktadienį lekiam vakarienės:)

24

Re: Romanas Darbe

Šaunuolė, smagu girdėti wink

25

Re: Romanas Darbe

Ir lauksim tęsinio :::021

26

Re: Romanas Darbe

Vyrukas šitas toks nedrąsus:) matėsi,kad labai jaudinosi siūlydamas:D žandai nuraudo,delnai kaito:) vargšiukas nežinojo kur rankas dėti:D bet gal pradrąsės:D

27

Re: Romanas Darbe

Puiku

28

Re: Romanas Darbe

jei jis ne viršininkas, tada puiku, kitu atveju - nieko gero

29 (redagavo tinsanis 2013-07-20 14:54)

Re: Romanas Darbe

Monika parašė:

jei jis ne viršininkas, tada puiku, kitu atveju - nieko gero

tarkim as virsininkas kad ir ne jis kol man patinka ji dirba kai atsibosta ateina sviezesne keiti,,,senoji iseina is darbo va ir visas gerumas,,

30

Re: Romanas Darbe

Eglė parašė:

Ir lauksim tęsinio :::021

2 santuoka dar vienas vaikas,skirybos:D

31

Re: Romanas Darbe

Klausyk,buduli, koks tavo reikalas? Širdį skauda?  Susikišk savo nuomonę ten,kur tamsu:) nes niekam ji neįdomi aiškiaregi:)

32

Re: Romanas Darbe

Beje , jis man ne viršininkas:) aš čia dirbu daug ilgiau,tad užčiaupk please srėbtuvę,konkrečiai man atsibodo tavo skiriamas dėmesys visose temose man

33

Re: Romanas Darbe

Rita parašė:

Klausyk,buduli, koks tavo reikalas? Širdį skauda?  Susikišk savo nuomonę ten,kur tamsu:) nes niekam ji neįdomi aiškiaregi:)

ten kur tamsu tau kisa:D viesai pasakyta nuomone as ja pakomentavau,,kai sakysi kazkam privaciai niekas ir naprasys,,e nevykele ar ka pan,

34

Re: Romanas Darbe

Rita parašė:

Beje , jis man ne viršininkas:) aš čia dirbu daug ilgiau,tad užčiaupk please srėbtuvę,konkrečiai man atsibodo tavo skiriamas dėmesys visose temose man

oi toks berniukas drovus vokietukas ,,a nu jo palyginus su tavim jis be patirtes,,realiai pagalvok kai sakai uzciaupk  isivaizduoju kai man ta sako nepazystamas zmogus:D o jai as tau sakyciau ta uzsiciaupk patiktu,,taipkad mastyk ka kalbi ir kokius zodzius vartoji ,,nereikes poto bliaut kad prikolina is tavo gyvenimo subtilybiu

35 (redagavo tinsanis 2013-07-20 18:04)

Re: Romanas Darbe

ir tema romanas darbe - o ne tavo pasakojimai ant ko nori ,,,tu lietuve ir dar vargse tuom kad be savo zodynelio daugiau neturi,,,

36

Re: Romanas Darbe

Aš nieko neturiu? big_smile gerai tau kažkas trinktelėjo. 30 metų,sakinio dorai nesugebi suregzti . Tik online didvyris,budulis.  Ką tu pasiekiai?  100% baigei profkę arba sėdėjęs. Kalbos maniera bravo!  Tik visus žmones įžeidinėji čia. Bandžiau kalbėti ir suprasti kokio čia tipo žmogus šitaip garsiai rėkia. Dugnas tu,akivaizdžiai. Lietuvis mat... Sėkmės ieškant naujos sugyventinės.  Beto,tau iki manęs toli. tiek,kiek turiu aš tau toli gražu. Aš daugiau neketinu atsakinėti į tavo šlykščią rašliavą.

37 (redagavo tinsanis 2013-07-20 19:27)

Re: Romanas Darbe

Rita parašė:

Aš nieko neturiu? big_smile gerai tau kažkas trinktelėjo. 30 metų,sakinio dorai nesugebi suregzti . Tik online didvyris,budulis.  Ką tu pasiekiai?  100% baigei profkę arba sėdėjęs. Kalbos maniera bravo!  Tik visus žmones įžeidinėji čia. Bandžiau kalbėti ir suprasti kokio čia tipo žmogus šitaip garsiai rėkia. Dugnas tu,akivaizdžiai. Lietuvis mat... Sėkmės ieškant naujos sugyventinės.  Beto,tau iki manęs toli. tiek,kiek turiu aš tau toli gražu. Aš daugiau neketinu atsakinėti į tavo šlykščią rašliavą.

a ko tu isterikuoji,,budulis tas kas tave padare ir darys,kitas auga po truputi su tavo elgesiu jis gal mokikla baigs o gal nespes nes ses:) ar seip,ir gi zinai vaiku teises labai grieztos ypac uzsieni,,:) neisterikuok ,,ka as pasiekiau ?-tu to nepasieksi per visa savo  gyvenimeli,,,apkeliauk saliu tiek kiek as bent 5% ir pasakysiu saunuole:) sugyventine tai tu kazkam busi retas is normalios seimos nores priimt tave,,tuolabiau ten tu kad ir kazkokiam darbe esi vistiek tu emigrante -nebusi jiem lygi,,,
o atsakymas tai ka tu turi,hm pamastom,,pavaidint santuoka-ir cia skaitai pasiekimu:)?pasidaryt vaika tada tavo atveju is vaiko atimt teva?cia nemastymas ir neturejimas atsakomybes,,kalbos maniera na as cia visu pirma nekalbu o parasau,,,o antra man nereikia kale taves vadint kad galeciau pasakit savo nuomone,,tau deja kulturos niekad jos pas tave ir nebuvo,,,as kalbu faktais -nuomone -klausimai is tavo zodziu gaunas,o tu nesugebi atsakyt ir rodai savo emocijas ,kurios juokingos,,,
tavo kalbejimas apsimestinis netikras,,,kaip ir bandymas suprast,,,tad i tavo rasinejimus ka man rasei nekreipiu demesio ,,,
netersk temos isgerk arbatos kokia tablete kad nervukai apriimtu smile viskas bus,,na kitam pasakyciau ok ,,,su tavim nemanau:)

38

Re: Romanas Darbe

Na turejau ir as romana darbe...dabar turiu vaika ir labai dziaugiuosi ir buvusi bendradarbi UK smile p,s nueiciau i pasimatyma su tuo vokieciu -nesuvalgys juk o gal atsiskleis daug geru jo savybiu...arba blogu ir daugiau nerupes ...sekmes

39

Re: Romanas Darbe

Rita parašė:

Aš nieko neturiu? big_smile gerai tau kažkas trinktelėjo. 30 metų,sakinio dorai nesugebi suregzti . Tik online didvyris,budulis.  Ką tu pasiekiai?  100% baigei profkę arba sėdėjęs. Kalbos maniera bravo!  Tik visus žmones įžeidinėji čia. Bandžiau kalbėti ir suprasti kokio čia tipo žmogus šitaip garsiai rėkia. Dugnas tu,akivaizdžiai. Lietuvis mat... Sėkmės ieškant naujos sugyventinės.  Beto,tau iki manęs toli. tiek,kiek turiu aš tau toli gražu. Aš daugiau neketinu atsakinėti į tavo šlykščią rašliavą.

Rita jis yra vienas is tu kurie girti ir apsimyzia rekia visa gerkle Lietuva:). Vienintelis budas tokius uzciaupti tai ignoruoti, as irgi atsakiau i komentara tikejausi destruktyvios diskusijos o gavau kruva uzgauliojimu ir kai neatsakau ji jo nesamones jis raso ir raso, nu jis toks kaip **** pajudinsi tai smirdes ir smirdes, matyt mama ji slapiais trusikais vaikystei muse tai trauma jam visam gyvenimui.

40

Re: Romanas Darbe

OLA parašė:
Rita parašė:

Aš nieko neturiu? big_smile gerai tau kažkas trinktelėjo. 30 metų,sakinio dorai nesugebi suregzti . Tik online didvyris,budulis.  Ką tu pasiekiai?  100% baigei profkę arba sėdėjęs. Kalbos maniera bravo!  Tik visus žmones įžeidinėji čia. Bandžiau kalbėti ir suprasti kokio čia tipo žmogus šitaip garsiai rėkia. Dugnas tu,akivaizdžiai. Lietuvis mat... Sėkmės ieškant naujos sugyventinės.  Beto,tau iki manęs toli. tiek,kiek turiu aš tau toli gražu. Aš daugiau neketinu atsakinėti į tavo šlykščią rašliavą.

Rita jis yra vienas is tu kurie girti ir apsimyzia rekia visa gerkle Lietuva:). Vienintelis budas tokius uzciaupti tai ignoruoti, as irgi atsakiau i komentara tikejausi destruktyvios diskusijos o gavau kruva uzgauliojimu ir kai neatsakau ji jo nesamones jis raso ir raso, nu jis toks kaip **** pajudinsi tai smirdes ir smirdes, matyt mama ji slapiais trusikais vaikystei muse tai trauma jam visam gyvenimui.


Pati cia sedi ir neuzgaulioji kitus?:D I save pasiziurek, paziurek ka pati rasai, atsirado sviesuole.
O tas - ''matyt'', abejoju ar ekstrasense esi, nebent jei esi tokia, tada viskas aisku su tavim:)