61

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

neidomu man kazkokios operacijos.
tu neatsilikes???!!!!!nustebinai.kas svarbiausia siai dienai mokslui?

62

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

cia tik nuomones klausiu.nes.....nu pats gi supranti

63

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Nu zinai ,seku naujienas tai ir matau kas kaip europoi ir pasauli.Jei paciam kas neaisku pasiskaityk,paziurek tv ,apsisviesi.

64

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

uzmust lengva prikelt neimanoma.

65

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Rytis parašė:

Nu zinai ,seku naujienas tai ir matau kas kaip europoi ir pasauli.Jei paciam kas neaisku pasiskaityk,paziurek tv ,apsisviesi.

Tai jis savam mazam heroino pasaulely gyvena ir galvoja valdovas esas. Nieko nezino, viskas naujiena, mazai, kitaip sakant, is viso neapsisvietes.

66

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

+kokainas.super veza.intraveniskai.

67

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

gejai ir ju operacijos tikrai naujiena.gal kokius kursus lankot antigeju lyga gal kokia sukure esat.ten jus ap...sviecia)))

68

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

visada yra ko bijot.o is kur zinai kad siais laikais ne problema pasikeist lyti?domies sitais klausimais?nieko apie tai nesu girdejes.papasakok liaudziai.
beto kodel manai kad kazkam idomi tavo nuomone apie gejus?

 

Visada yra ko bijot? dabar aisku kodel bijai ir net foto neisikeles ... Anoniminis geju uztarejas big_smile tai isidek foto,nebijok,visi paziuresim kas tu per kailis cia big_smile

69

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

gejai ir ju operacijos tikrai naujiena.gal kokius kursus lankot antigeju lyga gal kokia sukure esat.ten jus ap...sviecia)))

Nereikia kursu lankyt ,pasikartosiu ziurek tv,skaityk ir suzinosi.Nebent baznytkaimi kokiam gyveni atitrukes nuo pasaulio,ar nemoki internetu naudoti.Tokiu atveju uzuojauta tau...

70

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Rytis parašė:
QQQQQQ parašė:

visada yra ko bijot.o is kur zinai kad siais laikais ne problema pasikeist lyti?domies sitais klausimais?nieko apie tai nesu girdejes.papasakok liaudziai.
beto kodel manai kad kazkam idomi tavo nuomone apie gejus?

 

Visada yra ko bijot? dabar aisku kodel bijai ir net foto neisikeles ... Anoniminis geju uztarejas big_smile tai isidek foto,nebijok,visi paziuresim kas tu per kailis cia big_smile

o kodel taip nori pziuret i mane?

71

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Paskaityk ankstesne zinute,parasyta

72

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tai paaiskink nelabai suprantu kam ziuret i mane kazkokiam vaikinui.

73

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Tau sakyk nesakes ,nedaeina.Nera ka sneket...

74

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

aaaaaaaa       daejo...ne tu ka .....as juk ne gejas.))))nesirodysiu.

75 (redagavo tinsanis 2014-06-07 22:40)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Vik parašė:
tinsanis parašė:

tu man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,pakol didzioji dauguma dar zmoniu yra normalus sitie isigimeliai gaus negadint nervu normaliem,,,na jai visgi ateis ta diena kai kokia salis  bandys prisijunginet ar kazka pan ,,oi bus linksma visiem tiem kas palaiko mazumas ir paciom mazumom,,
ka jie daro namie ju reikalas ka daro viesumoje visu reikalas,ir pakolkas didzioji dauguma nenori ju matyt gatvese....problemos nera kai nera tokiu ligoniu,,,,laiku isnaikinus problema dingsta

O aš pvz. netoleruoju tokios prastos gramatikos, kaip tavo, tai gal irgi lengviausias sprendimas būtų tokius beraščius išnaikint big_smile

Pasake ir viskas kaip pasakoje isipilde:))kiek tau metu kad dar fantazijom gyveni?iki realiu veiksmu toli toli...berascius naikint indija kinija .koreja afrikos salys ir t.t..naikint gal ir lengva butu bet kur lavonus det?degint kvapas nekoks.po zeme ir tokios kruvos nesukisi....bet tokius maitint ir nesinori..ka toleruoja ar ne mesos gabalas neitin man svarbu.. istaisyk klaidas galesi pliusiuka sau uzsidet kad gera darba padarei:)

76

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

gini drauga?)))

Fantazuoji?cia draugu turi? Virtualiu;))))

77

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

nu taip pasirode.

78

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

nu taip pasirode.

Vieniem nso rodos kitiem draugai..na visko buna pasitaiko...

79

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

o ka darytum jei sunus gejum taptu?

80

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsanis parašė:

naikint gal ir lengva butu bet kur lavonus det?

Pelenais laukus tręšti big_smile