81

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Pries

82

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

uz serbentu, uz agrastu, pilni krumai - pederastu.

83

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

jei galvoj tuscia,-kalbek apie mazumas.

84 (redagavo tinsanis 2014-06-08 14:42)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Vik parašė:
tinsanis parašė:

naikint gal ir lengva butu bet kur lavonus det?

Pelenais laukus tręšti big_smile

Tai kai koki indusa pagimdysi galesim patrest:)))

85

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Prieš !!!!:::022:::022:::022:::206:::206:::509

86

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Aš už, visiškai toleruoju ir suprantu tuos žmones smile jie visiškai tokie pat, kaip mes..

87

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Dovilė parašė:

Aš už, visiškai toleruoju ir suprantu tuos žmones smile jie visiškai tokie pat, kaip mes..

tokia kaip tu,,kalbek uz save

88

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Vik parašė:
tinsanis parašė:

tu man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,pakol didzioji dauguma dar zmoniu yra normalus sitie isigimeliai gaus negadint nervu normaliem,,,<...>....problemos nera kai nera tokiu ligoniu,,,,laiku isnaikinus problema dingsta

O aš pvz. netoleruoju tokios prastos gramatikos, kaip tavo, tai gal irgi lengviausias sprendimas būtų tokius beraščius išnaikint big_smile

Miela mano, nevarkite moralizuojant šitą pilietį. Jis yra toks bukas, kad net nesuvokia savo bukumo - nesupranta kodėl kiti forumo dalyviai iš jo juokiasi big_smile big_smile

89

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:
Vik parašė:
tinsanis parašė:

tu man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,pakol didzioji dauguma dar zmoniu yra normalus sitie isigimeliai gaus negadint nervu normaliem,,,<...>....problemos nera kai nera tokiu ligoniu,,,,laiku isnaikinus problema dingsta

O aš pvz. netoleruoju tokios prastos gramatikos, kaip tavo, tai gal irgi lengviausias sprendimas būtų tokius beraščius išnaikint big_smile

Miela mano, nevarkite moralizuojant šitą pilietį. Jis yra toks bukas, kad net nesuvokia savo bukumo - nesupranta kodėl kiti forumo dalyviai iš jo juokiasi big_smile big_smile

ar taip kaip is tavo tevu kad juokiasi kad turi ne sunu o meme??? na i akis retas pasako bet,,,parasei pabliovei ir tuom pasibaike,,,viena juoktis kai juokinga tavo atveju juokas jau kaip kompleksas,,,nes kiek is taves pasijuoke ar tyciojas retas kuris istvertu:)

90

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

As tai nesuprantu prie ko cia ta gramatika? Tema apie seksualines mazumas,o ne apie gramatika.Bet matau kaip zmones nebeturi jau ka pasakyt ir nori ikast kazkaip,tai pradeda ieskot prie ko prikibt.O geriausia butu patylet.

91 (redagavo Jonas 2014-06-09 12:11)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

as niekaip nesuvokiu kam ir kodel visuomenei reikia brukti apie savo orientacijas. Kam ta reikia reklamuoti? Mazumu yra begale, bet vat kelios mazumos laikosi gana agresyvios  kumunikacijos viesojoje erdveje, todel  PRIES bus gerokai daugiau, nei tu, kuriems vienodai.

92

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Rytis parašė:

As tai nesuprantu prie ko cia ta gramatika? Tema apie seksualines mazumas,o ne apie gramatika.Bet matau kaip zmones nebeturi jau ka pasakyt ir nori ikast kazkaip,tai pradeda ieskot prie ko prikibt.O geriausia butu patylet.

O aš manau, jog pats prieš rašant savo muomonę tingite truputį atgal paskaitinėti(bent jau ką citavau aš). Tinsanis buvo pareiškęs, kad tokias seksualines mažumas naikint reikia. O kita forumo dalyvė Vik, labai gudriai jį pacitavo - "man tarkim nepatinka beraščiai, gal irgi reiktu tokius kaip tu išnaikint?" smile)
Beje, labai graži stovėjimo poza mini foto. Merginoms turbūt labai patinka? smile)

93 (redagavo tinsanis 2014-06-09 11:48)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:
Rytis parašė:

As tai nesuprantu prie ko cia ta gramatika? Tema apie seksualines mazumas,o ne apie gramatika.Bet matau kaip zmones nebeturi jau ka pasakyt ir nori ikast kazkaip,tai pradeda ieskot prie ko prikibt.O geriausia butu patylet.

O aš manau, jog pats prieš rašant savo muomonę tingite truputį atgal paskaitinėti(bent jau ką citavau aš). Tinsanis buvo pareiškęs, kad tokias seksualines mažumas naikint reikia. O kita forumo dalyvė Vik, labai gudriai jį pacitavo - "man tarkim nepatinka beraščiai, gal irgi reiktu tokius kaip tu išnaikint?" smile)
Beje, labai graži stovėjimo poza mini foto. Merginoms turbūt labai patinka? smile)

cigoniuk iprates lyst be muilo realiai tai lendi ir cia,,pabuk kartais vyru:))))) o ne mazgote
gudriai pacitavo vik  ,bet butu blauzdos per skystos kazka naikint-tuolabiau tokius kiekius ,cia ne kojas praskest:) ar vyru but kaip copy past gerbejas:))))

94

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsani, ir vėl praleidai progą patylėt..

95

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:
Rytis parašė:

As tai nesuprantu prie ko cia ta gramatika? Tema apie seksualines mazumas,o ne apie gramatika.Bet matau kaip zmones nebeturi jau ka pasakyt ir nori ikast kazkaip,tai pradeda ieskot prie ko prikibt.O geriausia butu patylet.

O aš manau, jog pats prieš rašant savo muomonę tingite truputį atgal paskaitinėti(bent jau ką citavau aš). Tinsanis buvo pareiškęs, kad tokias seksualines mažumas naikint reikia. O kita forumo dalyvė Vik, labai gudriai jį pacitavo - "man tarkim nepatinka beraščiai, gal irgi reiktu tokius kaip tu išnaikint?" smile)
Beje, labai graži stovėjimo poza mini foto. Merginoms turbūt labai patinka? smile)

Gramatika ir kazkokie nukrypimai yra labai skirtingi dalykai ir nereikia ju lygint! O del foto as nesureiksminu tokiu dalyku,kam patinka tam patinka,kam ne tai ne...

96

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:

tinsani, ir vėl praleidai progą patylėt..

cigoniuk tu praleidai proga gimt vyru:)

97

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:

Miela mano, nevarkite moralizuojant šitą pilietį. Jis yra toks bukas, kad net nesuvokia savo bukumo - nesupranta kodėl kiti forumo dalyviai iš jo juokiasi big_smile big_smile

Aš nemoralizuoju, tik trolinu, bet jau atsibodo, jis ir tam reikalui per kvailas....

98

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsanis parašė:
Gintas parašė:

tinsani, ir vėl praleidai progą patylėt..

cigoniuk tu praleidai proga gimt vyru:)

Čia tavo subjektyvi nuomonė, kurios tu niekaip negali pagrįst.
O kad pats esi neurotikas - visi puikiausiai mato smile)

99

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:
tinsanis parašė:
Gintas parašė:

tinsani, ir vėl praleidai progą patylėt..

cigoniuk tu praleidai proga gimt vyru:)

Čia tavo subjektyvi nuomonė, kurios tu niekaip negali pagrįst.
O kad pats esi neurotikas - visi puikiausiai mato smile)

ir vel tu su tuom visi,,,visi puikiai mato kad esi skriaudziamas ir kad begi ieskot pagalbos ,,,nori kad tau ka pagrystu?butum vyras pagrystu o meme cia tuscia vieta:)

100

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Kai esi ligonis nereik skelbtis visa pasauliui.. Pries