101

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

kaip man giliai dzin. nieko jie man nedaro ir nesimaiso. geriau tokius nbagus, kaip tinsanis naikint big_smile

102 (redagavo tinsanis 2014-06-09 23:23)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

ally lorel parašė:

kaip man giliai dzin. nieko jie man nedaro ir nesimaiso. geriau tokius nbagus, kaip tinsanis naikint big_smile

blauzdos per skystos kad kazka naikint,,,eik geriau su mediniu sautuveliu kareiveli pavaidink ar jai rasi tokiu pat kaip tu smelio dezej pazaisi:) ir fantazija isliesi ir kareivuku pabusi,,,ziurek drauga susirasi,,,,

103

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Vik parašė:
Gintas parašė:

Miela mano, nevarkite moralizuojant šitą pilietį. Jis yra toks bukas, kad net nesuvokia savo bukumo - nesupranta kodėl kiti forumo dalyviai iš jo juokiasi big_smile big_smile

Aš nemoralizuoju, tik trolinu, bet jau atsibodo, jis ir tam reikalui per kvailas....

pasake mesos gabalas,,,trolinimo gigante:D:D:D:D:D

104

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsani, net kelių forumo dalyvių žeminimas ir menkinimas vienu metu, rodo didelį tavo nepilnavertiškumo kompleksą. Pamynęs kitą, nors trumpam pasijauti geriau, kažkuom pranašesniu už jį. Normaliai žmogui nėra poreikio taip elgtis. Sveikinu su dar viena diagnoze ir linkiu pradėti tvarkytis savo problemas.

105

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

mano draugas gejus, bet jis taip izuliai nelenda , pradzioje pats kazkaip salia jo nejaukiai jauciausi.

106

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

klaidas parašė:

mano draugas gejus, bet jis taip izuliai nelenda , pradzioje pats kazkaip salia jo nejaukiai jauciausi.

Man susidaro toks įspūdis, kad tikri, biologiniai gėjai, pas kuriuos tai užkoduota genuose, nelabai reklamuojasi. O tie kurie maivosi gėjų paraduose, tai čia daugiau mados ir išsišokimo reikalas, negu realus homoseksualizmas.

107

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Nu kaip čia pasakius, prieš tokius žmones, bet man jų tiesiog gaila, na o jei jau nori tokiais būt, tai tegul tie ligoniai būna pas save namie ir man tikrai nemaišys, niekas nesikiš į jų santykius ir t.t. Na bet atsiprašau kai gatvėse tai traktuojama kaip normalumas, leidžiami visokie protestai ar jų renginiai - nieko gero.

108

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

jei pritaikyti musulmoniskus istatymus tai cia nebeliktu rasanciu.

109

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

klaidas parašė:

mano draugas gejus, bet jis taip izuliai nelenda , pradzioje pats kazkaip salia jo nejaukiai jauciausi.

Tu atsargiai su tuo draugeliu geju o tai zinai atsipalaiduosi per daug ir tapsi ne heterioseksualas o homoseksualas, tie gejai zino prie ko klijuotis jai jaucia, kad yra sansu prisisiurbia kaip erkes praplauna smegenis o po to suvedzioja kaip kokia kvaila merga, prisiliuopsi iki samones netekimo o po to nesitebek, kad sikna skauda o tavo draugas gejus labai patenkintas:::010

110

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

is kur tiek ziniu?

111 (redagavo tinsanis 2014-06-12 13:15)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:

tinsani, net kelių forumo dalyvių žeminimas ir menkinimas vienu metu, rodo didelį tavo nepilnavertiškumo kompleksą. Pamynęs kitą, nors trumpam pasijauti geriau, kažkuom pranašesniu už jį. Normaliai žmogui nėra poreikio taip elgtis. Sveikinu su dar viena diagnoze ir linkiu pradėti tvarkytis savo problemas.

Cigoniuk tai parodo kiek lietuvoje memiu yra kuriem  nors i veida spjaudyk ir bijos zodi pasakyt..esi meme gimiai tokiu ir tavo vaikai tokie bus...as lietuvis ir bendrauju pagal lietuviskas tradicijas.o jai atrodo kad tave kazkas menkina zemina:koks esi taip su tavim ir elgiamasi...

112

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

http://lt.wikipedia.org/wiki/Alan_Turing

113

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

https://www.youtube.com/watch?v=5Rj4nky_MT4 big_smile

114

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsanis parašė:

Cigoniuk tai parodo kiek lietuvoje memiu yra kuriem  nors i veida spjaudyk ir bijos zodi pasakyt..esi meme gimiai tokiu ir tavo vaikai tokie bus...as lietuvis ir bendrauju pagal lietuviskas tradicijas.o jai atrodo kad tave kazkas menkina zemina:koks esi taip su tavim ir elgiamasi...

tai gal susitinkam akis į akį? Kažkaip pabodo jau tavo tie pasiereliavimai smile Kada grįžti į lietuvą?

115

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

gerai butu kad iamzintumete susitikimo akimirkas,manau smagu butu paziuret:::m15

116

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

https://www.youtube.com/watch?v=aev4rkvJC-k

117

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gintas parašė:
tinsanis parašė:

Cigoniuk tai parodo kiek lietuvoje memiu yra kuriem  nors i veida spjaudyk ir bijos zodi pasakyt..esi meme gimiai tokiu ir tavo vaikai tokie bus...as lietuvis ir bendrauju pagal lietuviskas tradicijas.o jai atrodo kad tave kazkas menkina zemina:koks esi taip su tavim ir elgiamasi...

tai gal susitinkam akis į akį? Kažkaip pabodo jau tavo tie pasiereliavimai smile Kada grįžti į lietuvą?

pabodo big_smile:D:D:D susitiksim ir kas pasikeis ? nieko nepasikeis buvai meme toks ir liksi ar mama su savim atsivesi kad jaustumesi drasiau ,,,as zinau tu zinai,,,,ka tu man i tas akis pasakysi kad taves neskriaust,kad meme nevadint? tu judesi kazkoki gaudysi?:))))) tu judesi gali gaudyt nebent zajava rasydamas ,,ar dar ka irodinet nori?:)))))

118

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

gerai butu kad iamzintumete susitikimo akimirkas,manau smagu butu paziuret:::m15

daug smagiau dalyvaut big_smile

119

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsanis parašė:
Gintas parašė:
tinsanis parašė:

Cigoniuk tai parodo kiek lietuvoje memiu yra kuriem  nors i veida spjaudyk ir bijos zodi pasakyt..esi meme gimiai tokiu ir tavo vaikai tokie bus...as lietuvis ir bendrauju pagal lietuviskas tradicijas.o jai atrodo kad tave kazkas menkina zemina:koks esi taip su tavim ir elgiamasi...

tai gal susitinkam akis į akį? Kažkaip pabodo jau tavo tie pasiereliavimai smile Kada grįžti į lietuvą?

pabodo big_smile:D:D:D susitiksim ir kas pasikeis ? nieko nepasikeis buvai meme toks ir liksi ar mama su savim atsivesi kad jaustumesi drasiau ,,,as zinau tu zinai,,,,ka tu man i tas akis pasakysi kad taves neskriaust,kad meme nevadint? tu judesi kazkoki gaudysi?:))))) tu judesi gali gaudyt nebent zajava rasydamas ,,ar dar ka irodinet nori?:)))))

Gal užteks tinsani kraut į kelnes? Kada susitinkam klausiau..

120

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

su manim susitinkam:::412