141

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

pipec, tu kalbek bet nenusikalbek..... ka as tvarkau? as ka viesinuosi kaip jie? su veliavom vaikstau? Tai jeigu toks protingas apsirenk kaip jie iseik su veliava ir rek, kad tau kazkas nepatinka... Paziuresim ar durkei neatsidursi

142

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

pries gejus, pries nekrofilus, pries zoofilus ir pedofilus... Pries ju veliavas ir pries ju teises smile

143

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

UŽ. Niekad nenurodinėsiu, ką ir kaip mylėt.

144

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Neda, pasakyk, tai nesveikam 50mečiui kuris tratina 4 metų mergaitę smile

145

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Prieš. Nors šiaip iš esmės man nėra skirtumo kol jie nesirodo mano akyse.

146

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Pūki, kalbu ne apie pedofiliją, o apie seksualines mažumas.

147

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

vaikapisystė, ožkapisystė, vyrų šiknapisystė, lavopisystė ar dar kokia pisystė ir yra seksualinės mažumos smile pvz graikijoje pedofilija, skaitoma kaip neįgalumu, už tai jie dar pinigus gauna, kaip Lietuvoje diabetikai kokie, ar astmininkai... smile žiauru, sakyčiau...

148

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Neda parašė:

Pūki, kalbu ne apie pedofiliją, o apie seksualines mažumas.

o tai ka laikai pedofilija? Cia jau ka, tapo seksualinem didumom?..

149

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

as manau tokiais gimstama. Turejau vaikystej drauge, kuri budama 10 metu pasake, kad uzaugusi pakeis lyti. Uzaugo, tapo lezbe.

150

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Na su pora seksualiu lezbieciu visai smagu butu nuotykiu aptureti.

151

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Titai pries, proies nesveikus zmopnes,, isigimeliai

152

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

:::425visus iskrypelius ,pyda..rus reik dusint ir kastruot

153

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

kaip jums tokia ideja,naudoti juos i donorus,padeti zmonems kuriems tikrai reikia pagalbos,nes jie yra visuomenes kenkejai,ir skatina nukrypima normalems zmonems.

galiu papasakoti tokiu atveju kaip pvz,... cia paraso man vaikinas ir sako kaip laikaisi traliala..sako as gejus,o as ne sakau jam kodel tu man rasai parasyta kad ,erginos ieskau...o jis man raso...merginos ieskai nes vaikino nesi bandes pabvandytum nebenoretum merginos.....o as jam sakau,nesivargink man rasyti ieskok toks kaip pats....o jis man,,,,,tai as ir ieskau   jei tu ne gejus gejum gi netapsi jei su gejum bendrauji,,,,,ir tt....zodziu jie provokuoja normalius zmones ir kitu atveju kiek yar va tokiu zmoniu kurie iesko naiviu ir pazeidziamu zmoniu apimtu nevilties ir tt....
todel sukureme bureli mieli draugai ar papasakoti big_smile
ka mes darome....paraso gejus ar siaip prisiknisa kur...susirasinejame su juio laikui begant jis igauna pasitikejima ir nori susitikti....tada susitinkame ir malku ja tiek kad nebenoretu buti gejus....dazniausiai nebenori tik trumpam bet progresas yra.
mieli gejai laikykites mes su jumis big_smile

154

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

as PRIES,net apie tokiu temu nagrinejima.juos reikia ignoruoti,apsimesti,kad ju nera ir jie patys nebelys i akis

155

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

as parašė:

as PRIES,net apie tokiu temu nagrinejima.juos reikia ignoruoti,apsimesti,kad ju nera ir jie patys nebelys i akis


Jei juos ignoruosim, jie greiciau ras silpnesniu, kurie pasiduos psichologiskai... Visuomene nesaugi...

156

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Man nelabai dėl jų galvą skauda kaip dauguma..bet dėja neramu įvaikinimo klausimų nežinau ar tai būtų natūralu turėti dvi mamas arba du tėvus.

157

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Aš nei už, nei prieš. Aš esu už žmogaus teises.

158

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Spring parašė:

Aš nei už, nei prieš. Aš esu už žmogaus teises.

Kokias dar teises? Manipuliuojat lytine orentacija reikalauti papildomo demesio ir pinigu? Kazkaip niekas nepagalvoja,kad uz ju paradu apsauga mokam mes- visi lietuvos pilieciai..Jei kazkas nori buti kazkoks tai kitoks ,kodel visi privalo uz tai moketi ? Ne duonos gi praso..

159

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

dar cia mums lietuvoj iskrypeliu betruko !! vikit juos lauk !!

160

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Už. Kas su kuo nori, tas su tuo viską ir daro smile