21

Re: kaip greit nebaigt?

stai prabilo gyvenimo ismintis.

22

Re: kaip greit nebaigt?

Nueik pas gydytoją, tokie dalykai staiga neprasideda.

23

Re: kaip greit nebaigt?

cia man ? big_smile

24

Re: kaip greit nebaigt?

cia dalykui

25

Re: kaip greit nebaigt?

Aš taip pat turiu tokią pačią problemą. Jau kuris laikas per greitai baigiu. Viską išbandžiau. Jaučiuosi pasimetęs..Gerai, kad panelė supratinga mano. Tiesa, draugelis girdėjo apie vaistus, kurie pasaulyje atsirado prieš keletą metų, dabar jau galima nusipirkti su receptu ir Lietuvoje. Kaip manot, gal pabandyti juos? Priligy vadinasi.

26

Re: kaip greit nebaigt?

nesu bandes, bet gal saldytuve palaikyk, po to isimk.

27

Re: kaip greit nebaigt?

Nieko nepadarysi jei gauni labai retai....

28

Re: kaip greit nebaigt?

radot kur patarimu ieskot, eik pas seksologa ir gausi patarimu

Justinas parašė:

Aš taip pat turiu tokią pačią problemą. Jau kuris laikas per greitai baigiu. Viską išbandžiau. Jaučiuosi pasimetęs..Gerai, kad panelė supratinga mano. Tiesa, draugelis girdėjo apie vaistus, kurie pasaulyje atsirado prieš keletą metų, dabar jau galima nusipirkti su receptu ir Lietuvoje. Kaip manot, gal pabandyti juos? Priligy vadinasi.

29

Re: kaip greit nebaigt?

Iš tiesų tokia problema pasitaiko pakankamai dažnai. Šaunu, kad ieškai sprendimo, nes netenkinantys abiejų partnerių lytiniai santykiai kenkia bendravimui. Be abejo gali bandyti "liaudiškas" priemones, bet siūlyčiau pasikonsultuoti su seksologu (gydytoju), arba urologu. Šioje forumo temoje jau minėti vaistai, kol kas yra vieninteliai medikamentai tokiam sutrikimui gydyti. Bet nesiūlyčiau pradėti nuo vaistų, gali būti kad yra psichologinė problema, kurią pašalinus sutaupytumiai pinigėlių ir išvengtumiai galimos nepageidaujamo vaistų poveikio rizikos smile

30

Re: kaip greit nebaigt?

i'm looking for girlfriend to live together in vilnius, for sharing the cost of the apartment

31

Re: kaip greit nebaigt?

rima parašė:

Iš tiesų tokia problema pasitaiko pakankamai dažnai. Šaunu, kad ieškai sprendimo, nes netenkinantys abiejų partnerių lytiniai santykiai kenkia bendravimui. Be abejo gali bandyti "liaudiškas" priemones, bet siūlyčiau pasikonsultuoti su seksologu (gydytoju), arba urologu. Šioje forumo temoje jau minėti vaistai, kol kas yra vieninteliai medikamentai tokiam sutrikimui gydyti. Bet nesiūlyčiau pradėti nuo vaistų, gali būti kad yra psichologinė problema, kurią pašalinus sutaupytumiai pinigėlių ir išvengtumiai galimos nepageidaujamo vaistų poveikio rizikos smile

vaikinai jei merginai netenkina seksas daznai iesko pagalbos. Merginos jei netenkina seksas vaikinai tai pasako taip, nepatinka susirask kita.

32

Re: kaip greit nebaigt?

Rita parašė:

radot kur patarimu ieskot, eik pas seksologa ir gausi patarimu

Justinas parašė:

Aš taip pat turiu tokią pačią problemą. Jau kuris laikas per greitai baigiu. Viską išbandžiau. Jaučiuosi pasimetęs..Gerai, kad panelė supratinga mano. Tiesa, draugelis girdėjo apie vaistus, kurie pasaulyje atsirado prieš keletą metų, dabar jau galima nusipirkti su receptu ir Lietuvoje. Kaip manot, gal pabandyti juos? Priligy vadinasi.

Rita, forumai ir yra skirti žmonėms, kurie nori pasidalinti patirtimi ir patarimais. Paprastai šia tema gėdijamasi kalbėtis, o ji, mums, vyrams, ypač aktuali, todėl ir noriu pasitarti.

33

Re: kaip greit nebaigt?

rima parašė:

Iš tiesų tokia problema pasitaiko pakankamai dažnai. Šaunu, kad ieškai sprendimo, nes netenkinantys abiejų partnerių lytiniai santykiai kenkia bendravimui. Be abejo gali bandyti "liaudiškas" priemones, bet siūlyčiau pasikonsultuoti su seksologu (gydytoju), arba urologu. Šioje forumo temoje jau minėti vaistai, kol kas yra vieninteliai medikamentai tokiam sutrikimui gydyti. Bet nesiūlyčiau pradėti nuo vaistų, gali būti kad yra psichologinė problema, kurią pašalinus sutaupytumiai pinigėlių ir išvengtumiai galimos nepageidaujamo vaistų poveikio rizikos smile

Kaip jau minėjau, viską išbandžiau dėl to ir planuoju imtis vaistų, nes tiesiog nebegaliu su šia problema gyventi. O tai yra reali viltis, jog viskas pagaliau gali susitvarkyti.. Būtinai pasitarsiu ir su gydytoju, kadangi skaičiau, kad reikalingas receptas, norint įsigyti medikamentą.

34

Re: kaip greit nebaigt?

Ismok zaisti su savim ir istemt ilgai, tiesiog sustodamas. Tada ismoksi ir sekso metu. Nera cia nieko sunkaus.

35

Re: kaip greit nebaigt?

nu tema seip, gan rimtoka, nes kaikuriem poru ir santikuose rimtas dalikas buna. Gal kam si tema nesamoninga, bet kai patiems si problema atsirastu ir tada pamatitumet, kad vizdelto rimtas dalikas

36

Re: kaip greit nebaigt?

Arturas parašė:

Ismok zaisti su savim ir istemt ilgai, tiesiog sustodamas. Tada ismoksi ir sekso metu. Nera cia nieko sunkaus.

Cia geras patarimas ir patarciau isbandit, tikrai turetu tau padet

37

Re: kaip greit nebaigt?

Arturas parašė:

Ismok zaisti su savim ir istemt ilgai, tiesiog sustodamas. Tada ismoksi ir sekso metu. Nera cia nieko sunkaus.

Cia geras patarimas ir patarciau isbandit, tikrai turetu tau padet

38

Re: kaip greit nebaigt?

tokiuose forumuose daugiau purvu apipila, pasisaipo nei patarimu duoda......beje daugelis nesupras rimtos problemos jei pats neisgyveno to......geriausias patarejas manau butu seksologas

Justinas parašė:
Rita parašė:

radot kur patarimu ieskot, eik pas seksologa ir gausi patarimu

Justinas parašė:

Aš taip pat turiu tokią pačią problemą. Jau kuris laikas per greitai baigiu. Viską išbandžiau. Jaučiuosi pasimetęs..Gerai, kad panelė supratinga mano. Tiesa, draugelis girdėjo apie vaistus, kurie pasaulyje atsirado prieš keletą metų, dabar jau galima nusipirkti su receptu ir Lietuvoje. Kaip manot, gal pabandyti juos? Priligy vadinasi.

Rita, forumai ir yra skirti žmonėms, kurie nori pasidalinti patirtimi ir patarimais. Paprastai šia tema gėdijamasi kalbėtis, o ji, mums, vyrams, ypač aktuali, todėl ir noriu pasitarti.

39

Re: kaip greit nebaigt?

Kas čia dar per "per greit baigu"? Kiekvienas žmogus skirtingas ir nereikia siekt ištvermingumo rekordų. Jei mergina reikalauja valandos "trinimo" tai mesk lauk tokią. Neimk į galvą ir palaipsniui padėtis pati susitvarkys.

40

Re: kaip greit nebaigt?

Arturas parašė:

Ismok zaisti su savim ir istemt ilgai, tiesiog sustodamas. Tada ismoksi ir sekso metu. Nera cia nieko sunkaus.

Bandžiau aš ir treniruotes, ir pratimus, bet poveikio, kad žymiai pagerėtų nesijaučia. Matyt, jau tokia mano prigimtis