41

Re: kaip greit nebaigt?

Vytautas parašė:

nu tema seip, gan rimtoka, nes kaikuriem poru ir santikuose rimtas dalikas buna. Gal kam si tema nesamoninga, bet kai patiems si problema atsirastu ir tada pamatitumet, kad vizdelto rimtas dalikas

Pritariu tau, kai pačiam tokia problema yra, nekažką.. Perskaičiau, kad pirmalaikė ejakuliacija labai neigiamai veikia poros ryšį – santykiai suyra per keliolika metų. O kai kreipiamasi į gydytojus jau būnama ant skyrybų slenksčio, kaip sakant. Nenoriu, kad ir man taip susiklostytų..

42

Re: kaip greit nebaigt?

Rita parašė:

tokiuose forumuose daugiau purvu apipila, pasisaipo nei patarimu duoda......beje daugelis nesupras rimtos problemos jei pats neisgyveno to......geriausias patarejas manau butu seksologas

Justinas parašė:
Rita parašė:

radot kur patarimu ieskot, eik pas seksologa ir gausi patarimu

Rita, forumai ir yra skirti žmonėms, kurie nori pasidalinti patirtimi ir patarimais. Paprastai šia tema gėdijamasi kalbėtis, o ji, mums, vyrams, ypač aktuali, todėl ir noriu pasitarti.

Žinai, vis tik nusprendžiau paklausyti tavo patarimo ir nueiti pas gydytoją. Kartu ir dėl vaistų pasitarsiu.

43

Re: kaip greit nebaigt?

Justinas parašė:
Arturas parašė:

Ismok zaisti su savim ir istemt ilgai, tiesiog sustodamas. Tada ismoksi ir sekso metu. Nera cia nieko sunkaus.

Bandžiau aš ir treniruotes, ir pratimus, bet poveikio, kad žymiai pagerėtų nesijaučia. Matyt, jau tokia mano prigimtis

Tai prastai ta darei. As pvz jei noriu galiu baigt per 5 min, ne noriu galiu ir po 1 val. Viskas priklauso nuo to kada tu jau jauti kad tuoj baigsi priletini tempa arba visai istrauki pakeiti poza kuri gal netokia jautri yra arba pradedi daryt oralini. Cia vos nes tas pats kas po pjenkes kita ryta gert pachmela. Jei nenori negeri jei nori geri. Taip ir cia nori baigi nori nebaigi. Aisku kuo daznesnis seksas tuo lengviau yra nebaigt.

44

Re: kaip greit nebaigt?

Rimas parašė:

Kas čia dar per "per greit baigu"? Kiekvienas žmogus skirtingas ir nereikia siekt ištvermingumo rekordų. Jei mergina reikalauja valandos "trinimo" tai mesk lauk tokią. Neimk į galvą ir palaipsniui padėtis pati susitvarkys.

Dėkui už patarimą, bet žinai, mums vienaip atrodo, o joms kitaip.. Be to, kažin ar ir su kita taip pat nebūtų, o su dabartine jau esam ne dieną ir ne dvi kartu.
Juolab patį erzina, kad ilgiau minutės neištempiu..

45

Re: kaip greit nebaigt?

Sioma parašė:

kai jauti kad jau vsio pareis kirsk sprigta big_smile

smile))

46

Re: kaip greit nebaigt?

Justinas parašė:
Rimas parašė:

Kas čia dar per "per greit baigu"? Kiekvienas žmogus skirtingas ir nereikia siekt ištvermingumo rekordų. Jei mergina reikalauja valandos "trinimo" tai mesk lauk tokią. Neimk į galvą ir palaipsniui padėtis pati susitvarkys.

Dėkui už patarimą, bet žinai, mums vienaip atrodo, o joms kitaip.. Be to, kažin ar ir su kita taip pat nebūtų, o su dabartine jau esam ne dieną ir ne dvi kartu.
Juolab patį erzina, kad ilgiau minutės neištempiu..

O gal tave pamokint. Atvesk savo pana as tau rodysiu kaip reikia daryt o tu ziuresi.

47

Re: kaip greit nebaigt?

zoles prirukyk ir visa para tavo:)

48

Re: kaip greit nebaigt?

reik moket wink

49

Re: kaip greit nebaigt?

Arturas parašė:
Justinas parašė:
Rimas parašė:

Kas čia dar per "per greit baigu"? Kiekvienas žmogus skirtingas ir nereikia siekt ištvermingumo rekordų. Jei mergina reikalauja valandos "trinimo" tai mesk lauk tokią. Neimk į galvą ir palaipsniui padėtis pati susitvarkys.

Dėkui už patarimą, bet žinai, mums vienaip atrodo, o joms kitaip.. Be to, kažin ar ir su kita taip pat nebūtų, o su dabartine jau esam ne dieną ir ne dvi kartu.
Juolab patį erzina, kad ilgiau minutės neištempiu..

O gal tave pamokint. Atvesk savo pana as tau rodysiu kaip reikia daryt o tu ziuresi.

Ačiū už norą pakelti nuotaiką ir pralinksminti, bet norisi realių, įgyvendinamų patarimų smile

50

Re: kaip greit nebaigt?

Gediminas parašė:

reik moket wink

Būtų įdomu jei pasidalintum savo patirtimi smile

51

Re: kaip greit nebaigt?

algis parašė:

Nieko nepadarysi jei gauni labai retai....

Xa xa

52

Re: kaip greit nebaigt?

rolkis parašė:

zoles prirukyk ir visa para tavo:)

Na, žolė ne visiems tinkamas sprendimas. O tu jos dažnai užtrauki prieš tą reikalą?

53

Re: kaip greit nebaigt?

nu jei greit baigi , kokia cia problema, panele turi dziaugtis, kad ne baisi ir ne raaastas . smile

54

Re: kaip greit nebaigt?

žmogau, tai tu techniškai išaiškink plačiau, kas kaip. nes šiaip, aš atvirai pasakysiu, abejoju, ar be techniško įsigilinimo į šitą reikalą, tu kažką išspręsi. laiptelis po laiptelio, galvok, kas kaip. mano patarimas, ištraukinėk prieš baigiant. mokykis kontroliuoti, jausti save. nežinau, kaip vaistai, nes kas po to, kai nutrauki jų vartojimą? bet iš patirties galiu pasakyti, nenusimink. pasieksi savo.

55

Re: kaip greit nebaigt?

Linai, esmė paprasta vyrai greitai baigia, moterims to negana

56

Re: kaip greit nebaigt?

nuello, su ta kontrole ir yra man didžiausia problema, kuri aštrėja, nes visa tai ima dažnai kartotis, ko anksčiau nebūdavo. prarandu pasitikėjimą savimi ir jaučiu, kad apima depresija.
dėl vaistų nutraukimo: kažkur skaičiau, jog tyrimai parode, kad nutraukus Priligy vartojimą nepageidaujami reiškiniai pasitaikė tik labai retai.

57

Re: kaip greit nebaigt?

Arturas , ce jauciu sumaisei su zaprietais

58

Re: kaip greit nebaigt?

kas tie zapretai?

59

Re: kaip greit nebaigt?

nepradek, ir baigt nereikes. ilgai lauksi

60

Re: kaip greit nebaigt?

Arturas parašė:

kas tie zapretai?

Aha ir man įdomu kas tai per dalykas?