81

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:

Supratau:) Taip, jų kas dieną vartoti ir nereikia, o tik pagal poreikį, kiekvienas pats sau nusistato grafiką. Džiugu, kad apskritai yra toks gelbėjimosi ratas, kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad iš tiesų verta pabandyti juos ir man.

Na, galiu pasakyt, kad šie vaistai, kaip ir bet kurie kiti, turi savų privalumų ir trūkumų. Ir tinka jie, deja, taip pat ne visiems (kaip ir bet kurie kiti vaistai smile ). Bet pamėginsi - blogiau tikrai nebus.

Iš tiesų viskas turi savų privalumų ir trūkumų. Žmonės taip pat ne tobuli. Kaip vienas draugelis pasakė: kam netobulam pasauly tobuli žmonės smile Va. O gyvenam vieną kartą ir supratau, kad geriau pamėgint negu po to visą laiką gailėtis nepabandžius.

82

Re: kaip greit nebaigt?

Kilbukas parašė:

Taip daug aš čia prisiskaičiau.Dėkui visiems už nuorodas.Ypač patiko straipsnis "Į meilės guolį su chronometru"Paprastai ir aiškiai viskas parašyta.

Svarbiausia, kad tokie straipsniai, chatai leidžia suprasti, jog esi ne vienas toksai ir sužinojus apie laimingas patirtis tarsi pasisemi optimizmo.

83

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:
Kilbukas parašė:

Taip daug aš čia prisiskaičiau.Dėkui visiems už nuorodas.Ypač patiko straipsnis "Į meilės guolį su chronometru"Paprastai ir aiškiai viskas parašyta.

Straipsnelis smagus, bet turintiems šią problemą tikrai nelinksma smile Galiu tik pasidžiaugti, kad vis dėlto net ir jų atveju situacija nėra visai beviltiška.

Visiškai pritariu. Niekada negalima prarasti vilties. Pripažinsiu, aš jau buvau ją beprarandantis, bet žinia apie vaisto atsiradimą, man vėl ją grąžino.

84

Re: kaip greit nebaigt?

Justinas parašė:
Elena parašė:

Supratau:) Taip, jų kas dieną vartoti ir nereikia, o tik pagal poreikį, kiekvienas pats sau nusistato grafiką. Džiugu, kad apskritai yra toks gelbėjimosi ratas, kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad iš tiesų verta pabandyti juos ir man.

Na, galiu pasakyt, kad šie vaistai, kaip ir bet kurie kiti, turi savų privalumų ir trūkumų. Ir tinka jie, deja, taip pat ne visiems (kaip ir bet kurie kiti vaistai smile ). Bet pamėginsi - blogiau tikrai nebus.

Iš tiesų viskas turi savų privalumų ir trūkumų. Žmonės taip pat ne tobuli. Kaip vienas draugelis pasakė: kam netobulam pasauly tobuli žmonės smile Va. O gyvenam vieną kartą ir supratau, kad geriau pamėgint negu po to visą laiką gailėtis nepabandžius.

Jo pritariu ir aš.Na gydytojas tiksliau pasakys reikia vaisto ar ne,bet nenuėjęs niekad ir nesužinosi.

85

Re: kaip greit nebaigt?

Kilbukas parašė:
Justinas parašė:
Elena parašė:

Na, galiu pasakyt, kad šie vaistai, kaip ir bet kurie kiti, turi savų privalumų ir trūkumų. Ir tinka jie, deja, taip pat ne visiems (kaip ir bet kurie kiti vaistai smile ). Bet pamėginsi - blogiau tikrai nebus.

Iš tiesų viskas turi savų privalumų ir trūkumų. Žmonės taip pat ne tobuli. Kaip vienas draugelis pasakė: kam netobulam pasauly tobuli žmonės smile Va. O gyvenam vieną kartą ir supratau, kad geriau pamėgint negu po to visą laiką gailėtis nepabandžius.

Jo pritariu ir aš.Na gydytojas tiksliau pasakys reikia vaisto ar ne,bet nenuėjęs niekad ir nesužinosi.

Tai va pagaliau prisiruošiau nueit pas gydytoją.O be reikalo tiek laukiau ir tempiau gumą.Anksčiau baigdavau per pusę minutės,dabar galiu normaliai patenkint savo žmoną.Ji patenkinta,o koks aš laimingas.Dabar galiu iš savo patirties ir kitiems pasakyt-nesikankinkit, spręskit savo bėdas,kol jos neįsisenėjo.

86

Re: kaip greit nebaigt?

Seksas isgydo visas ligas big_smile big_smile tongue  pvz galvos skaudejima tongue big_smile

87

Re: kaip greit nebaigt?

rima parašė:

Iš tiesų tokia problema pasitaiko pakankamai dažnai. Šaunu, kad ieškai sprendimo, nes netenkinantys abiejų partnerių lytiniai santykiai kenkia bendravimui. Be abejo gali bandyti "liaudiškas" priemones, bet siūlyčiau pasikonsultuoti su seksologu (gydytoju), arba urologu. Šioje forumo temoje jau minėti vaistai, kol kas yra vieninteliai medikamentai tokiam sutrikimui gydyti. Bet nesiūlyčiau pradėti nuo vaistų, gali būti kad yra psichologinė problema, kurią pašalinus sutaupytumiai pinigėlių ir išvengtumiai galimos nepageidaujamo vaistų poveikio rizikos smile

Labai geras komentaras Rima . Manau, seksas yra tikpsichikos dalykas, ir jeismegenys yra ne daugiau kaip džiaugiamės tuo nuogo kūno moters, akyse, tai yra didelė tikimybė, kadsantykiai gali trukti ilgiau. Asmeniškai palaikymo mano protas sutelktas į Meilės ir bučiavosi ir lyžis ir čiulpti moters , o ne mano paties įspūdžių , padėjo man trunka ilgą ilgą laiką ... už malonumas mums abiems .. :::045:::001

88 (redagavo Justinas 2014-02-20 23:30)

Re: kaip greit nebaigt?

Kilbukas parašė:
Kilbukas parašė:
Justinas parašė:

Iš tiesų viskas turi savų privalumų ir trūkumų. Žmonės taip pat ne tobuli. Kaip vienas draugelis pasakė: kam netobulam pasauly tobuli žmonės smile Va. O gyvenam vieną kartą ir supratau, kad geriau pamėgint negu po to visą laiką gailėtis nepabandžius.

Jo pritariu ir aš.Na gydytojas tiksliau pasakys reikia vaisto ar ne,bet nenuėjęs niekad ir nesužinosi.

Tai va pagaliau prisiruošiau nueit pas gydytoją.O be reikalo tiek laukiau ir tempiau gumą.Anksčiau baigdavau per pusę minutės,dabar galiu normaliai patenkint savo žmoną.Ji patenkinta,o koks aš laimingas.Dabar galiu iš savo patirties ir kitiems pasakyt-nesikankinkit, spręskit savo bėdas,kol jos neįsisenėjo.

Pas kokį gydytoją tu lankeisi? Girdėjau, kad lyg galima ir pas terapeutą nueiti ar ne?

89

Re: kaip greit nebaigt?

Irmis parašė:

Seksas isgydo visas ligas big_smile big_smile tongue  pvz galvos skaudejima tongue big_smile

Deja, atvirkštinis variantas neįmanomas big_smile Ir galvos skausmas neišgydo sexualinių ligų, tokių kaip per greitas baigimas big_smile Gal turi kokių nors kitų patarimų?

90

Re: kaip greit nebaigt?

Zmogau - neik Tau atrodanciu lengviausiu keliu, nepasitikek vaistais, gi sveikas esi...
Pasitikek savimi. Susidraugauk su savo drauguziu...
Mylekis ne vien juo - o visu kunu. Kai jauti, kad jam pareina - perkelk visa demesi i rankas, lupas, jomis darbuokis. Na nesimylek vien daikciuku, bandyk jungti visa kuna ir ta energija perkelinek vis kitur.
Paskui eksperimentuok. Atrask savo laika, nes vieniems vakaras buna galingas, kitiems rytas...
Viskas priklauso kaip gali save visa kontroliuot. pajusk, kad ne tu kunui tarnauji. Megaukis, kad gali valdyt.
Sekmes Jum abiem...

91

Re: kaip greit nebaigt?

Na, tiems, kas gali apsieiti be vaistų, jų ir nereikia smile bet išmėginti, jei kitos priemonės neduoda efekto, verta. Kas pamėgins - per galvą negaus, o jei toliau nenorės - niekas tikrai neprivers. Kiekvienas turi teisę rinktis.

92

Re: kaip greit nebaigt?

Beje, vaistai, kurių nereikia vartoti nuolat, dar ne pati didžiausia blogybė smile tikriausiai žinojote, kad apipjaustymą vyrai renkasi ne ne tik higienos sumetimais, bet ir kaip priemonę nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Kaip manot, kuris variantas geriau? smile skalpelis ar tabletė?

93

Re: kaip greit nebaigt?

Jusu klausimai yra kaip kokiu 12 meciu.

94

Re: kaip greit nebaigt?

Justinas parašė:
Kilbukas parašė:
Kilbukas parašė:

Jo pritariu ir aš.Na gydytojas tiksliau pasakys reikia vaisto ar ne,bet nenuėjęs niekad ir nesužinosi.

Tai va pagaliau prisiruošiau nueit pas gydytoją.O be reikalo tiek laukiau ir tempiau gumą.Anksčiau baigdavau per pusę minutės,dabar galiu normaliai patenkint savo žmoną.Ji patenkinta,o koks aš laimingas.Dabar galiu iš savo patirties ir kitiems pasakyt-nesikankinkit, spręskit savo bėdas,kol jos neįsisenėjo.

Pas kokį gydytoją tu lankeisi? Girdėjau, kad lyg galima ir pas terapeutą nueiti ar ne?

Receptą gali išrašyt ir šeimos gydytojas,bet aš buvau pas urologą,nes turėjau jam keletą klausimų.

95

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:

Na, tiems, kas gali apsieiti be vaistų, jų ir nereikia smile bet išmėginti, jei kitos priemonės neduoda efekto, verta. Kas pamėgins - per galvą negaus, o jei toliau nenorės - niekas tikrai neprivers. Kiekvienas turi teisę rinktis.

Sakyčiau labai teisinga nuomonė.Tuo labiau,kad vaistą išrašo gydytojas,kuris konsultacijos metu išsiaiškina reikia tau jo ar ne.O tie kas naudoja ir gauna norimą rezultatą,tikrai naudos ir toliau.

96 (redagavo Kilbukas 2014-02-24 14:43)

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:

Beje, vaistai, kurių nereikia vartoti nuolat, dar ne pati didžiausia blogybė smile tikriausiai žinojote, kad apipjaustymą vyrai renkasi ne ne tik higienos sumetimais, bet ir kaip priemonę nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Kaip manot, kuris variantas geriau? smile skalpelis ar tabletė?

Manau tokiem dalykam,kaip skalpelis tikrai nesiryžčiau.Na o vaistus naudoju ir galiu pasakyt, kad man tai jie-cool.

97

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:

Beje, vaistai, kurių nereikia vartoti nuolat, dar ne pati didžiausia blogybė smile tikriausiai žinojote, kad apipjaustymą vyrai renkasi ne ne tik higienos sumetimais, bet ir kaip priemonę nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Kaip manot, kuris variantas geriau? smile skalpelis ar tabletė?

Apipjaustymas yra ne tik būdas geriau higienos ir ankstyvos ejakuliacija. Vienas gali turėti geresnę higieną, tiesiog traukdami apyvarpės atgal ir plovimas su muilu kiekvieną kartą turite vonia / dušas. Esu įsitikinęs, kad yra daug neapipjaustytos vyrai iš ten, kurie trunka ilgą laiką taip pat. Aš galiu kalbėti iš asmeninės patirties.

98

Re: kaip greit nebaigt?

Leo parašė:
Elena parašė:

Beje, vaistai, kurių nereikia vartoti nuolat, dar ne pati didžiausia blogybė smile tikriausiai žinojote, kad apipjaustymą vyrai renkasi ne ne tik higienos sumetimais, bet ir kaip priemonę nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Kaip manot, kuris variantas geriau? smile skalpelis ar tabletė?

Apipjaustymas yra ne tik būdas geriau higienos ir ankstyvos ejakuliacija. Vienas gali turėti geresnę higieną, tiesiog traukdami apyvarpės atgal ir plovimas su muilu kiekvieną kartą turite vonia / dušas. Esu įsitikinęs, kad yra daug neapipjaustytos vyrai iš ten, kurie trunka ilgą laiką taip pat. Aš galiu kalbėti iš asmeninės patirties.

Toks jausmas, kad versta su google translate smile na, jei tamstai tinka, labai smagu. Vis delto kiek teko bendraut draugais ir pazistamais, niekas is ju tokiam zingsniui nesiryztu. Jiems artimesni siuolaikiskesni problemos sprendimo budai smile

99

Re: kaip greit nebaigt?

Kilbukas parašė:
Elena parašė:

Na, tiems, kas gali apsieiti be vaistų, jų ir nereikia smile bet išmėginti, jei kitos priemonės neduoda efekto, verta. Kas pamėgins - per galvą negaus, o jei toliau nenorės - niekas tikrai neprivers. Kiekvienas turi teisę rinktis.

Sakyčiau labai teisinga nuomonė.Tuo labiau,kad vaistą išrašo gydytojas,kuris konsultacijos metu išsiaiškina reikia tau jo ar ne.O tie kas naudoja ir gauna norimą rezultatą,tikrai naudos ir toliau.

Taip, be konsultacijos niekaip... Šie vaistai nesuderinami su kai kuriais preparatais, netinka sergantiems kai kuriomis ligomis ir pan. Žodžiu, dalykas vis dėlto rimtas.

100

Re: kaip greit nebaigt?

rankomis darbuokis daugiau