101

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:
Leo parašė:
Elena parašė:

Beje, vaistai, kurių nereikia vartoti nuolat, dar ne pati didžiausia blogybė smile tikriausiai žinojote, kad apipjaustymą vyrai renkasi ne ne tik higienos sumetimais, bet ir kaip priemonę nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Kaip manot, kuris variantas geriau? smile skalpelis ar tabletė?

Apipjaustymas yra ne tik būdas geriau higienos ir ankstyvos ejakuliacija. Vienas gali turėti geresnę higieną, tiesiog traukdami apyvarpės atgal ir plovimas su muilu kiekvieną kartą turite vonia / dušas. Esu įsitikinęs, kad yra daug neapipjaustytos vyrai iš ten, kurie trunka ilgą laiką taip pat. Aš galiu kalbėti iš asmeninės patirties.

Toks jausmas, kad versta su google translate smile na, jei tamstai tinka, labai smagu. Vis delto kiek teko bendraut draugais ir pazistamais, niekas is ju tokiam zingsniui nesiryztu. Jiems artimesni siuolaikiskesni problemos sprendimo budai smile

Ar tu sakai, jūsų draugai ir aquaintances arčiau " skalpeliu " ar " tabletė " ? Aš net nesvarstė skalpeliu ir išlaikyti tabletę kaip paskutinę galimybę , jei aš kada nors reikia tai ne visi ..;) smile

102

Re: kaip greit nebaigt?

As sakau, kad kiekvienas renkasi pagal save smile mano aplinkoje niekas skalpelio nesirinktu. Ir vaistus rinktusi tik is butinybes. Bet cia tik teorija.

103

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:
Kilbukas parašė:
Elena parašė:

Na, tiems, kas gali apsieiti be vaistų, jų ir nereikia smile bet išmėginti, jei kitos priemonės neduoda efekto, verta. Kas pamėgins - per galvą negaus, o jei toliau nenorės - niekas tikrai neprivers. Kiekvienas turi teisę rinktis.

Sakyčiau labai teisinga nuomonė.Tuo labiau,kad vaistą išrašo gydytojas,kuris konsultacijos metu išsiaiškina reikia tau jo ar ne.O tie kas naudoja ir gauna norimą rezultatą,tikrai naudos ir toliau.

Taip, be konsultacijos niekaip... Šie vaistai nesuderinami su kai kuriais preparatais, netinka sergantiems kai kuriomis ligomis ir pan. Žodžiu, dalykas vis dėlto rimtas.

Taip sveikata dalykas rimtas ir gydytojas išsiaiškins ar po šiuo sutrikimu neslypi kokia nors lėtinė liga.

104

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:

As sakau, kad kiekvienas renkasi pagal save smile mano aplinkoje niekas skalpelio nesirinktu. Ir vaistus rinktusi tik is butinybes. Bet cia tik teorija.

Manau musulmoniškuose kraštuose tradiciškai renkamasi apipjaustymą,o lietuviai tuo nelabai žavisi.Ir kai prispiria būtinybė renkasi vaistus.Reikia džiaugtis,kad atsitiktinai buvo atrastas vaistas veikiantis greitai ir trumpai.

105

Re: kaip greit nebaigt?

Dėl ligų, lemiančių šią problemą - neseniai skaičiau vieną straipsnelį: http://www.alfa.lt/straipsnis/15155067/ … wzkmFPLcy_

Gal kam pravers ir paskatins pirmiausiai pasitikrinti sveikatą smile

106

Re: kaip greit nebaigt?

Kilbukas parašė:
Elena parašė:

As sakau, kad kiekvienas renkasi pagal save smile mano aplinkoje niekas skalpelio nesirinktu. Ir vaistus rinktusi tik is butinybes. Bet cia tik teorija.

Manau musulmoniškuose kraštuose tradiciškai renkamasi apipjaustymą,o lietuviai tuo nelabai žavisi.Ir kai prispiria būtinybė renkasi vaistus.Reikia džiaugtis,kad atsitiktinai buvo atrastas vaistas veikiantis greitai ir trumpai.

Gal vėliau atsiras ir kitų priemonių... Pavyzdžiui, žadėtasis gydymas radijo bangomis (kiek žinau, metodas dar netaikomas, turbūt eksperimentuos taip pat ilgai, kaip ir su šiais vaistais). Dabar turim tai, ką turim.

107

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:
Kilbukas parašė:
Elena parašė:

As sakau, kad kiekvienas renkasi pagal save smile mano aplinkoje niekas skalpelio nesirinktu. Ir vaistus rinktusi tik is butinybes. Bet cia tik teorija.

Manau musulmoniškuose kraštuose tradiciškai renkamasi apipjaustymą,o lietuviai tuo nelabai žavisi.Ir kai prispiria būtinybė renkasi vaistus.Reikia džiaugtis,kad atsitiktinai buvo atrastas vaistas veikiantis greitai ir trumpai.

Gal vėliau atsiras ir kitų priemonių... Pavyzdžiui, žadėtasis gydymas radijo bangomis (kiek žinau, metodas dar netaikomas, turbūt eksperimentuos taip pat ilgai, kaip ir su šiais vaistais). Dabar turim tai, ką turim.

Taip eksperimentai, bandymai,patobulinimai  turi užimti daug laiko,kad būtų sukurtas kokybiškas produktas.Gerai,kad mokslas nestovi vietoje.Bet šiuo metu reikia džiaugtis tuo ką turim.

108

Re: kaip greit nebaigt?

greit nedaryk ir greit nebaigsi:D jei jau tokie klausimai kyla, siulyciau pasidometi ir kontrasepcija wink

109

Re: kaip greit nebaigt?

Pirmiausia reikia issiaiskinti kas tai yra greitai baigti? Cia gali buti kalta fantaziju stoka

110

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:

Dėl ligų, lemiančių šią problemą - neseniai skaičiau vieną straipsnelį: http://www.alfa.lt/straipsnis/15155067/ … wzkmFPLcy_

Gal kam pravers ir paskatins pirmiausiai pasitikrinti sveikatą smile

Pasirodo už šio sutrikimo gali slypėti rimtos fizinės priežastys.Paskatinai susimastyti.Tokiu atveju būtina kreiptis pas gydytoją.

111

Re: kaip greit nebaigt?

Ermentinas parašė:

greit nedaryk ir greit nebaigsi:D jei jau tokie klausimai kyla, siulyciau pasidometi ir kontrasepcija wink

Pas mane ta problema nuo seksualinio gyvenimo pradžios.Paprasčiausiai to negali kontroliuot, sperma išsilieja po pusė min ar iki akto pradžios.Svarstau pabandyt  vaistus  priligy. Kiek domėjausi geri atsiliepimai apie juos.Gal ir tu esi apie juos kažką girdėjęs?

112

Re: kaip greit nebaigt?

Aris parašė:

Pirmiausia reikia issiaiskinti kas tai yra greitai baigti? Cia gali buti kalta fantaziju stoka

Tai, kai greitai baigi ir negali to kontroliuot.Na moterims aišku to negana.Daug ką esu išbandęs ir mintis nukreipt, ir įvairias technikas,kremus bet laukiamo poveikio nebuvo.Ko gero paskutinė mano viltis išbandyt vaistą priligy.

113

Re: kaip greit nebaigt?

Manuelis parašė:
Aris parašė:

Pirmiausia reikia issiaiskinti kas tai yra greitai baigti? Cia gali buti kalta fantaziju stoka

Tai, kai greitai baigi ir negali to kontroliuot.Na moterims aišku to negana.Daug ką esu išbandęs ir mintis nukreipt, ir įvairias technikas,kremus bet laukiamo poveikio nebuvo.Ko gero paskutinė mano viltis išbandyt vaistą priligy.

Tikrai jau neišsiversi be vaistų.Manau, ne tik mano, o ir daugumos vyrų atveju, kuriuos kamuoja ta pati bėda, vaistai tikrai nereali pagalba ir išeitis.

114

Re: kaip greit nebaigt?

Nebijokit kreiptis į gydytoją, čia iš tikro dažnas atvejis, gydoma yra atrodo antidepresantais ar kažkokiais panašiais vaistais, t.y serotonino inhibitoriais, tragedijos tikrai nėra wink

115

Re: kaip greit nebaigt?

Tautvydas parašė:

Nebijokit kreiptis į gydytoją, čia iš tikro dažnas atvejis, gydoma yra atrodo antidepresantais ar kažkokiais panašiais vaistais, t.y serotonino inhibitoriais, tragedijos tikrai nėra wink

Sutinku su Tautvydu, kad nereikia bijot kreiptis pas gydytoją.Patarčiau ilgai netempt, nežinia kokia gali būti šio sutrikimo priežastis.O gydoma dabar jau būtent šiai problemai skirtais vaistais priligy.

116

Re: kaip greit nebaigt?

kaip nusibodo jusu tie baigimai.

117

Re: kaip greit nebaigt?

Ponaitis parašė:

kaip nusibodo jusu tie baigimai.

Teisingai...

118

Re: kaip greit nebaigt?

Ivette parašė:
Ponaitis parašė:

kaip nusibodo jusu tie baigimai.

Teisingai...

Bet ar galit įsivaizduot kaip man tai nusibodo?Rytoj  varau pas urologą.Kažkiek nerimauju, bet problema pati juk neišsispręs.

119

Re: kaip greit nebaigt?

Sveiki, asmeniskai tai su labai simpatiska mergina greitai per kokia 10min, o jai nelabai simpatiska tai ilgai ilgai, kad ir valanda - kita. Taciau jai bunu isgeres tai tada galiu ir nebaiges likti...

120

Re: kaip greit nebaigt?

pristabdyti truputuka, tik daznai pristabdant galima perdegti ir tada isvis bus sunku bepabaigti, tai cia jau kaip pasiseks