121

Re: kaip greit nebaigt?

vaje...dar ir tokiu klausimu kyla. cia tik zaliam jaunimeliui. nors ne. greiciau- biologiniu zirkliu amziaus zmogiukams:::b49:::b49

122

Re: kaip greit nebaigt?

Taigi kreipkis į urologą ir padės išsiaiškinti, kur problemos - psichologinės ar fizinės. Jeigu taip anksčiau nebuvo, tai turėtų pasitaisyti. Gal nauja partnerė, nori pasirodyti geras lovoje, per daug susijaudini, daug tų priežasčių gali būti.

123

Re: kaip greit nebaigt?

sypsenele parašė:

vaje...dar ir tokiu klausimu kyla. cia tik zaliam jaunimeliui. nors ne. greiciau- biologiniu zirkliu amziaus zmogiukams:::b49:::b49

Labai šypsenėle apsirinki tas sutrikimas nuo amžiaus nei kiek nepriklauso.Gali būti nuo lyt santykių pradžios, gali atsirast bet kokiam amžiuj.Bėda vienu  žodžiu.Pavydžiu tiems, kurie su ja nesusidūrė.

124

Re: kaip greit nebaigt?

Evaldas parašė:

Taigi kreipkis į urologą ir padės išsiaiškinti, kur problemos - psichologinės ar fizinės. Jeigu taip anksčiau nebuvo, tai turėtų pasitaisyti. Gal nauja partnerė, nori pasirodyti geras lovoje, per daug susijaudini, daug tų priežasčių gali būti.

Jo vakar buvau pas urologą.Pas mane ta bėda nuo pat pradžių tai gydytojas sakė, kad tokiu atveju stenkis ir treniruokis kiek nori niekas nepadeda.Išrašė vaistą priligy.Nusipirkau ir bandysiu naudot.

125

Re: kaip greit nebaigt?

Manuelis parašė:
Evaldas parašė:

Taigi kreipkis į urologą ir padės išsiaiškinti, kur problemos - psichologinės ar fizinės. Jeigu taip anksčiau nebuvo, tai turėtų pasitaisyti. Gal nauja partnerė, nori pasirodyti geras lovoje, per daug susijaudini, daug tų priežasčių gali būti.

Jo vakar buvau pas urologą.Pas mane ta bėda nuo pat pradžių tai gydytojas sakė, kad tokiu atveju stenkis ir treniruokis kiek nori niekas nepadeda.Išrašė vaistą priligy.Nusipirkau ir bandysiu naudot.

Nuosirdziai linkiu sekmes smile po to nepamirsk cia pasidalinti patirtim - asmeniniai atsiliepimai visada geriau uz bet kokia reklama ar temini straipsni. Na, bent man smile

126

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:
Manuelis parašė:
Evaldas parašė:

Taigi kreipkis į urologą ir padės išsiaiškinti, kur problemos - psichologinės ar fizinės. Jeigu taip anksčiau nebuvo, tai turėtų pasitaisyti. Gal nauja partnerė, nori pasirodyti geras lovoje, per daug susijaudini, daug tų priežasčių gali būti.

Jo vakar buvau pas urologą.Pas mane ta bėda nuo pat pradžių tai gydytojas sakė, kad tokiu atveju stenkis ir treniruokis kiek nori niekas nepadeda.Išrašė vaistą priligy.Nusipirkau ir bandysiu naudot.

Nuosirdziai linkiu sekmes smile po to nepamirsk cia pasidalinti patirtim - asmeniniai atsiliepimai visada geriau uz bet kokia reklama ar temini straipsni. Na, bent man smile

Jau pora kartų  išbandžiau. Tikrai vaistas nerealus.Visų pirma veiksmingas.O antra -pranoko visus drąsiausius mano lūkesčius.:::b33

127

Re: kaip greit nebaigt?

Negaliu kalbėt už visus vyrus, bet tas vyraujantis manymas, cituoju "greit nedaryk ir greit nebaigsi", kaip vienas komentatorius išsireiškė tai mano nuomone yra visiška nesamonė. Tai ką tada siūlot įkišt ir laikyt nejudinant? big_smile tada taip nieko ir nebus, tačiau iš patirties galiu kalbėt, kad greita frikcija pirmas 5 - 10 min šiek tiek nualina pilvo ir dubens raumenis, o tada jau ir ejakuliacija nebepriartėja, nes tą menką raumeninį nuovargį lengvai gebi balansuot su ejakuliacija, taip aktą ištęsdamas kiek tik nori praktiškai, pirmu kartu net ir iki valandos. Tačiau čia vėlgi, nereikia užtęsti įžanginės dalies, nes per ilgai užsitęsus glamonėms gali žmogau susijaudint ir per tą "pradinį spurtą" išsitaškysi big_smile

128

Re: kaip greit nebaigt?

Nežinau kaip kitiems, bet man vien tik pagalvojus apie tai, kad teks aptarinėt savo problemą su visiškai nepažįstamu žmogum, tai yra gydytoju, darosi gėda ir nejauku.Gal įmanoma atsisiųst vaistų internetu ir nereiks kreiptis pas gydytoją?

129

Re: kaip greit nebaigt?

nesenai mokslininku irodyta, kad moteris baigtu greiciau, nei vyras, jeigu neguletu kaip lenta ir pajudetu big_smile
cia rimtas bajeris. Esme, kuris juda, tas greiciau ir baigia, nes nori nenori judi pagal savo pojucius.

130

Re: kaip greit nebaigt?

patarsiu-pabandyk su vaikinu,jei tokia problema..letai pradeki ir negreit baigsi...jei isvis baigsi..sekmes

131

Re: kaip greit nebaigt?

Tadas parašė:

Nežinau kaip kitiems, bet man vien tik pagalvojus apie tai, kad teks aptarinėt savo problemą su visiškai nepažįstamu žmogum, tai yra gydytoju, darosi gėda ir nejauku.Gal įmanoma atsisiųst vaistų internetu ir nereiks kreiptis pas gydytoją?

Manau be gydytojo neapseisi.Juk pats sau diagnozės nenusistatysi.Be to yra kelios priemonės, kurios gali padėti įveikti nepatogumo jausmą pvz:PEDP testas jis aišku neatstoja gydytojo diagnozės, bet gali tapti atspirties tašku bendraujant su juo.

132

Re: kaip greit nebaigt?

Jei perkat receptinius vaistus interneto svetainėje ir jūsų neprašo pateikti recepto, tokios interneto svetainės gali būti neteisėtos ir prekiauti klastotėmis, kuriose gali būti labai pavojingų medžiagų.

133

Re: kaip greit nebaigt?

Tikrai tada neverta rizikuot.O kur tą testą galima surast?

134

Re: kaip greit nebaigt?

Tadas parašė:

Tikrai tada neverta rizikuot.O kur tą testą galima surast?

Radau neblogą puslapiuką susiduriantiems su greito baigimo problema.Daug info galite rasti čia http://www.netikakimirka.lt/

135

Re: kaip greit nebaigt?

Vienintelis būds greit nebaigt, daug mylėtis, per laiką pradedi jau save kontroliuot, aišku jai mergina pasistengia, dar pakaifuoja, tai neįsivaizduoju kaip greit nebaigt, bet nu baigi i vėl varai po minutės big_smile

136

Re: kaip greit nebaigt?

Manuelis parašė:
Tadas parašė:

Tikrai tada neverta rizikuot.O kur tą testą galima surast?

Radau neblogą puslapiuką susiduriantiems su greito baigimo problema.Daug info galite rasti čia http://www.netikakimirka.lt/

Puslapiukas išties neblogas.Patiko palyginimas, kad PE patiriantys vyrai savo negebėjimą kontroliuoti ejakuliaciją palygino su čiauduliu-jie jaučia, kad tai įvyks, bet nieko negali padaryti, kad ją sustabdytų.

137

Re: kaip greit nebaigt?

Vienas iš medicinos patvirtintų būdų yra kegelio pratimai. Vyro potencija, akto trukme , ejekuliacijos baigti lemia smegenys ne kažkokie įpatingi reiškiniai, kitaip tariant žmogaus nervinė sistema yra už tai atsakinga. Jeigu baigi per greit, turi išmokt kontroliuoti save. Juk yra aibė būtų , vienas iš jų ,tingint dirbti visada galima rinktis storesnius prezervatyvus, saldanti lubrikantą ir t.t. Visas vyksta smegenyse ir viska galima kontroliuoti tik tam reikia praktikos. O jeigu niekas nepadeda , prieš aktą - masturbacija. Ilgas susilaikymas padidina jautrumą, jautriau dirba nerviniai receptoriai bei neurotransmitoriai to pasekoje baigiama greičiau nei įprastai. Vienaip ar kitaip reiktų pasistengti pajusti kada ateina laimės akimirka ir tuo metu pvz pagalvoti apie kažką kitą nesusijusi su aktu, ir siek tiek sulėtint tempą. Savęs pažinimas ir įgudžiai.

138

Re: kaip greit nebaigt?

Tadas parašė:
Manuelis parašė:
Tadas parašė:

Tikrai tada neverta rizikuot.O kur tą testą galima surast?

Radau neblogą puslapiuką susiduriantiems su greito baigimo problema.Daug info galite rasti čia http://www.netikakimirka.lt/

Puslapiukas išties neblogas.Patiko palyginimas, kad PE patiriantys vyrai savo negebėjimą kontroliuoti ejakuliaciją palygino su čiauduliu-jie jaučia, kad tai įvyks, bet nieko negali padaryti, kad ją sustabdytų.

Bet dabar jau gali. Naudodami priligy gali kontroliuot kiek lytinis aktas tęsis.

139

Re: kaip greit nebaigt?

susirinkit pasitreniruot pasidalinsit patirtimis:::m01

140

Re: kaip greit nebaigt?

Elena parašė:
Leo parašė:
Elena parašė:

Beje, vaistai, kurių nereikia vartoti nuolat, dar ne pati didžiausia blogybė smile tikriausiai žinojote, kad apipjaustymą vyrai renkasi ne ne tik higienos sumetimais, bet ir kaip priemonę nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Kaip manot, kuris variantas geriau? smile skalpelis ar tabletė?

Apipjaustymas yra ne tik būdas geriau higienos ir ankstyvos ejakuliacija. Vienas gali turėti geresnę higieną, tiesiog traukdami apyvarpės atgal ir plovimas su muilu kiekvieną kartą turite vonia / dušas. Esu įsitikinęs, kad yra daug neapipjaustytos vyrai iš ten, kurie trunka ilgą laiką taip pat. Aš galiu kalbėti iš asmeninės patirties.

Toks jausmas, kad versta su google translate smile na, jei tamstai tinka, labai smagu. Vis delto kiek teko bendraut draugais ir pazistamais, niekas is ju tokiam zingsniui nesiryztu. Jiems artimesni siuolaikiskesni problemos sprendimo budai smile

Asmeniškai yra neapipjaustytas, galiu kalbėti tik už save. Turėjau retų situacijų, kai buvau su žmogumi, su tam tikru emociniu noras ar per nerimas pasimylėti, tada jaudulys tampa per didele, ir aš praradau kontrolę greitai. Manau, kad tai neturi nieko bendro su yra apipjaustyti ar ne ... Taigi, aš jaučiu emocinę būseną žmogus vaidina didelį vaidmenį, kaip ilgai jis gali tęstis.