401

Re: Merginos yra savanaudes

Pasaulis, realybė,  nėra mūsų įsivaizdavimai ar svajonės. Jis toks koks yra. Mes galim užsidaryti savo ego, savo svajonėse ir virti tose sultyse iki išprotėjimo. Dar galim tapti menininkais...Bet mes galim jį bandyt pažinti tokį, koks jis yra, bandyt suprasti, tapti empatiškais pamiršus savo ego, net pamilti.

402

Re: Merginos yra savanaudes

Ta kur sakė kad savanaudė jau kaip ir sena tai jos nuomonė neįdomi

403

Re: Merginos yra savanaudes

Dovis parašė:

Ta kur sakė kad savanaudė jau kaip ir sena tai jos nuomonė neįdomi

O Tau tik jaunų nuomonė įdomi?  Pats, kogero, manai, jog nepasensi ir liksi visada jaunas....

404

Re: Merginos yra savanaudes

Ieva parašė:

Pasaulis, realybė,  nėra mūsų įsivaizdavimai ar svajonės. Jis toks koks yra. Mes galim užsidaryti savo ego, savo svajonėse ir virti tose sultyse iki išprotėjimo. Dar galim tapti menininkais...Bet mes galim jį bandyt pažinti tokį, koks jis yra, bandyt suprasti, tapti empatiškais pamiršus savo ego, net pamilti.

nepamilsiu as sito ispuvusio pasaulio.

Pasauli yra taip taip TAIP lengva pagerinti, tik reikia truputeli vos vos pasistengti. Ir viskas gali buti taip daug geriau  VISIEM.

Ir zinai kodel nera?
Nes malonumai.

Nera cia diskusijos. Is esmes mane zmones net stabdo. Kuo daugiau igiji isislavinimo tuo labiau tolsti nuo zmoniu nes jie nebando issilavinti, jie leidzia ziniasklaidai galvot uz juos.

As stengiuosi nesiedukuot per daug nes kuo daugiau tai darau kaip minejau tuo labiau tolstu nuo zmoniu. Ir taip as pakankamai toli nuo ju ir skaitaus vienisius. O tobuleti yra dar kur. Tai ka turiu dabar net nera labai daug. Jei as dar stengciausi tobuleti as isvis tapciau nebesukalbamas su zmonemis.

Kuo daugiau zmogus turi individualumo tuo jis labiau atsiskyres nuo zmonijos. Kuo daugiau zmogus salboniskas, tuo labiau mylimas zmoniu.

Vienas kelias durnas bet pilnas laimes, kitas pilnas tiesos ir pavyzdingas bet pilnas kancios.
Kodel?

Nes malonumai.

Jeigu lietuvoj iteisins kazkokias geju santuokas, greiciausiai kraustysiuos i rytus.
Negaliu ziuret i sita iskrypusia issigimusia visuomene.

405

Re: Merginos yra savanaudes

Žiūrint kokie rytai. Tarkim Indijoj transseksualai  laikomi dievais. Būsit kaip daktaras Faustas best. O gal taip ir reikia. Siekit profesūros.

406

Re: Merginos yra savanaudes

Best, jei pilnas tiesos ir pavyzdingas, kodėl tada pilnas kančios? Tiesa ir teisingas/pavyzdingas gyvenimas turėtų teikti laimės ir džiaugsmo. Jeigu jautiesi ištobulėjęs tai ir bendrauti turėtum su sau lygiais arba dar tobulesniais, tada nesijausi vienišas. Man seniai kyla klausimas, ką tu išviso čia veikti. O norint pagerinti pasaulį reikia tapti, mažų mažiausiai , profesoriumi. Bent jau studentams galėsi įpūsti keletą gerų idėjų. Arba geru politiku reikia tapti. Galų gale kopti į finansų aukštumas... Kitaip, plauksi pasroviui su visais, ar tu šito nori ar ne ir niekam nebus svarbu, kad tu galvoji kitaip ir pasaulį norėtum matyti geresnį. Reikia veiklos, o ne žodžių. Dar nėra visiškai vėlu. Tu dar galėtum pasivyti toliau pažengusius.

407

Re: Merginos yra savanaudes

Ieva parašė:

Žiūrint kokie rytai. Tarkim Indijoj transseksualai  laikomi dievais. Būsit kaip daktaras Faustas best. O gal taip ir reikia. Siekit profesūros.

Tikrai transseksualai, o ne gimę hermafroditais laikomi dievais?

408

Re: Merginos yra savanaudes

Laimutė parašė:

Best, jei pilnas tiesos ir pavyzdingas, kodėl tada pilnas kančios? Tiesa ir teisingas/pavyzdingas gyvenimas turėtų teikti laimės ir džiaugsmo. Jeigu jautiesi ištobulėjęs tai ir bendrauti turėtum su sau lygiais arba dar tobulesniais, tada nesijausi vienišas. Man seniai kyla klausimas, ką tu išviso čia veikti. O norint pagerinti pasaulį reikia tapti, mažų mažiausiai , profesoriumi. Bent jau studentams galėsi įpūsti keletą gerų idėjų. Arba geru politiku reikia tapti. Galų gale kopti į finansų aukštumas... Kitaip, plauksi pasroviui su visais, ar tu šito nori ar ne ir niekam nebus svarbu, kad tu galvoji kitaip ir pasaulį norėtum matyti geresnį. Reikia veiklos, o ne žodžių. Dar nėra visiškai vėlu. Tu dar galėtum pasivyti toliau pažengusius.

As nebenoriu stengtis.
Neteisinga is mano saskaitos kitiems daryti laimes.
As negaliu duoti kai man pačiam truksta.
Ir nenoriu duoti...

Noriu užmigti ir nebepabusti.
Nes apsiemiau tokiu dideliu ambiciju ir soviau taip aukstai kaip sugebejau ir buvo mano galioje ir viska pralaimejau. Man nepavyko.
Ir ziurint atgal labai didziuojuos savim.
Nepaisant nesekmes žiūriu i save kaip i kažką kas nusipelnė pagarbos is manes.
As zinau kad padariau viska ka galiu ir nebuvo daugiau ka padaryt.. jokio gailejimosi kad kažko neisbandziau kad issaugoti santykius ar panasiai.
Ir realiai dabar suprantu savo padeti. Vertybiu neketinu atsisakyti o jau nebe 20 man. Tai ziuriu i savo gyvenima kaip treciu asmeniu atsukęs filma apie save. Tiesiog ivertinu ka padariau.
Dabar matau kad negausiu ko norejau.
Na...
Jei negaliu gyventi gyvenimo kurio noriu tai ir neketinu stengtis. Neidomu man tos optimistines prasmiu pakeskos. As zinau ko norejau.
Pakako man tu zmoniu.

409

Re: Merginos yra savanaudes

Laimutė parašė:

Best, jei pilnas tiesos ir pavyzdingas, kodėl tada pilnas kančios? Tiesa ir teisingas/pavyzdingas gyvenimas turėtų teikti laimės ir džiaugsmo. Jeigu jautiesi ištobulėjęs tai ir bendrauti turėtum su sau lygiais arba dar tobulesniais, tada nesijausi vienišas. Man seniai kyla klausimas, ką tu išviso čia veikti. O norint pagerinti pasaulį reikia tapti, mažų mažiausiai , profesoriumi. Bent jau studentams galėsi įpūsti keletą gerų idėjų. Arba geru politiku reikia tapti. Galų gale kopti į finansų aukštumas... Kitaip, plauksi pasroviui su visais, ar tu šito nori ar ne ir niekam nebus svarbu, kad tu galvoji kitaip ir pasaulį norėtum matyti geresnį. Reikia veiklos, o ne žodžių. Dar nėra visiškai vėlu. Tu dar galėtum pasivyti toliau pažengusius.

As nebenoriu stengtis.
Neteisinga is mano saskaitos kitiems daryti laimes.
As negaliu duoti kai man pačiam truksta.
Ir nenoriu duoti...

Noriu užmigti ir nebepabusti.
Nes apsiemiau tokiu dideliu ambiciju ir soviau taip aukstai kaip sugebejau ir buvo mano galioje ir viska pralaimejau. Man nepavyko.
Ir ziurint atgal labai didziuojuos savim.
Nepaisant nesekmes žiūriu i save kaip i kažką kas nusipelnė pagarbos is manes.
As zinau kad padariau viska ka galiu ir nebuvo daugiau ka padaryt.. jokio gailejimosi kad kažko neisbandziau kad issaugoti santykius ar panasiai.
Ir realiai dabar suprantu savo padeti. Vertybiu neketinu atsisakyti o jau nebe 20 man. Tai ziuriu i savo gyvenima kaip treciu asmeniu atsukęs filma apie save. Tiesiog ivertinu ka padariau.
Dabar matau kad negausiu ko norejau.
Na...
Jei negaliu gyventi gyvenimo kurio noriu tai ir neketinu stengtis. Neidomu man tos optimistines prasmiu pakeskos. As zinau ko norejau.
Pakako man tu zmoniu.

410

Re: Merginos yra savanaudes

Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Žiūrint kokie rytai. Tarkim Indijoj transseksualai  laikomi dievais. Būsit kaip daktaras Faustas best. O gal taip ir reikia. Siekit profesūros.

Tikrai transseksualai, o ne gimę hermafroditais laikomi dievais?

Čia aš išsidūriau. Taip hermofroditai.

411

Re: Merginos yra savanaudes

Best, taip greitai pasiduoti nevalia. Nebent tikrai, tau tik surasti merginą pagal tavo sukurtą idealą reikėjo. O aš maniau, kad esi tikrų tikriausias intelektualas ketinantis pagerinti pasaulį. Nejaugi tavo problema buvo tik gėjai, nepavykusi meilė ir savas , kitų nepakankamai įvertintas tobulumas? Sunku patikėti, bet  išeina, kad ir tau sukasi viskas tik apie... ,
  "nes malonumai"?
Sudaužyta širdis pasveiks. Širdis stipri, ji pakels dar, mažiausiai, penkis smūgius tavo gyvenime. Tuo gali būti tikras.

412

Re: Merginos yra savanaudes

Laimutė parašė:

Best, taip greitai pasiduoti nevalia. Nebent tikrai, tau tik surasti merginą pagal tavo sukurtą idealą reikėjo. O aš maniau, kad esi tikrų tikriausias intelektualas ketinantis pagerinti pasaulį. Nejaugi tavo problema buvo tik gėjai, nepavykusi meilė ir savas , kitų nepakankamai įvertintas tobulumas? Sunku patikėti, bet  išeina, kad ir tau sukasi viskas tik apie... ,
  "nes malonumai"?
Sudaužyta širdis pasveiks. Širdis stipri, ji pakels dar, mažiausiai, penkis smūgius tavo gyvenime. Tuo gali būti tikras.

buvo jau tie 5 smugiai jei nedaugiau.

As tiesiog pavargau ir man uzteko.
Net ne nuo noro priklauso dalykai man.
Kaip minejau fiziskai nebegaliu.
Ir kas pazista mane zino kad cia "greitai pasidavimo' jokio nebuvo.
Man draugai sako kad jeigu gyvenimas butu video game
tai as zaidziu gyvenima ant ultimate super extreme hard impossible to win rezimu.
Vienas dalykas yra pasiduoti. Kitas dalykas kai tave tiesiog nugali.

413

Re: Merginos yra savanaudes

Laimutė parašė:

Best, taip greitai pasiduoti nevalia. Nebent tikrai, tau tik surasti merginą pagal tavo sukurtą idealą reikėjo. O aš maniau, kad esi tikrų tikriausias intelektualas ketinantis pagerinti pasaulį. Nejaugi tavo problema buvo tik gėjai, nepavykusi meilė ir savas , kitų nepakankamai įvertintas tobulumas? Sunku patikėti, bet  išeina, kad ir tau sukasi viskas tik apie... ,
  "nes malonumai"?
Sudaužyta širdis pasveiks. Širdis stipri, ji pakels dar, mažiausiai, penkis smūgius tavo gyvenime. Tuo gali būti tikras.

buvo jau tie 5 smugiai jei nedaugiau.

As tiesiog pavargau ir man uzteko.
Net ne nuo noro priklauso dalykai man.
Kaip minejau fiziskai nebegaliu.
Ir kas pazista mane zino kad cia "greitai pasidavimo' jokio nebuvo.
Man draugai sako kad jeigu gyvenimas butu video game
tai as zaidziu gyvenima ant ultimate super extreme hard impossible to win rezimu.
Vienas dalykas yra pasiduoti. Kitas dalykas kai tave tiesiog nugali.

414

Re: Merginos yra savanaudes

Moterys kurioms 45 ir daugiau neturėtų galėt šitoj temoj reikštis

415

Re: Merginos yra savanaudes

Dovis parašė:

Moterys kurioms 45 ir daugiau neturėtų galėt šitoj temoj reikštis

Tai pataisykit temos pavadinimą, Dounis.

416

Re: Merginos yra savanaudes

Dovis parašė:

Moterys kurioms 45 ir daugiau neturėtų galėt šitoj temoj reikštis

Kas tau ,vaikeli, darosi? Karštoje linijoje niekas dėmesio neskiria, tai sumanei čia pasireikšti? :::041

417

Re: Merginos yra savanaudes

Uch kokios piktos tos namų šeimininkės...

418

Re: Merginos yra savanaudes

Dovis parašė:

Uch kokios piktos tos namų šeimininkės...

Niekas čia neapyksta. Pajuokavom ir toliau diskutuojam. Tai...kiek gi Dovis savanaudiškų mergelių apturėjęs? Ar didelė jau patirtis, nors toks jaunas dar?:::010

419

Re: Merginos yra savanaudes

dazniausiai taip savanaudes

420

Re: Merginos yra savanaudes

Kaip vaikinų yra savanaudžių, taip ir merginų, nereikia absoliutinti.