81

Re: Merginos yra savanaudes

tinsanis parašė:
OLA parašė:
tinsanis parašė:

nupigina pasiula -paklausa,,negali prasyt daugiau nei esi verta,,
as pasiekiau tiek kiek man reikia-ir siekiu toliau,tu esi vargse tas tiesa-bent elgies taip ,,tu buvai ir busi perkama,,,uz batona ,arbatos puodeli ,uz bereiksmi zodeli-tu ipratusi prasinet zemintis del paprastu dalyku,,,ka daro uzsieneciai su jom man nesvarbu nori tegu vartoja pagal paskirti ar parduoda kam ,,,bus kitu,,,
mergina ir jos isvaizda tai daiktas,preke,valiuta-ziurint aplamai,,,jai neklystu prekyba moterim vienas is didziausiu pelna nesanciu verslu,,
pacios pavertet save:norejot but ivertintos va jum ivertinimas...
uzsienietis rupinasi?jai kazkoki skudura nupirko pabuvo kartu cia rupinimasis,,nepaslaptis kad i lietuva daznas atvyksta vedamas sex turizmo,,,kokybiskas maistas,alkohois grazios merginos-ir lyginant kainas su vakaru europa tikrai pigu,,,

nupigint bando ne pasiula -paklausa o tokie bukaprociai kurie nieko neismano apie ekonomika ir toliau savo vartu nemato. Mergina kaip auksas jis niekada nekainuos kaip juodas metalo lauzas per amziu amzius jis turejo ir tures verte nepriklausomai nuo ekonomikos svyravimu jis visada bus paklausus, bus vertinamas, tik ne ismaneliu rankose tas auksas nublanksta.
Na ir ka tu cia pasiekei, kad tave cia visi laiko buduliu ir chamu. Mano materialine padetis tai ne tavo reikalas tokios kaip as yra stiprios, nepriklausomos, savarankiskos, isilavinusios moterys kuriu nori visi taciau ne kiekvienas jas sugeba sudomit, sutokiais ubagais kurie te sugeba pasiulyt batona su arbata ir mestelt kokia nesamone as net nesusidedu. Is vis tu esi labai siauro mastymo su tavim net diskutuot yra neidomu.

aukso nera daug ,ir jy isgaut labai sunku,,merginu yra begalo daug,,ju visada bus ,,tad iki aukso vertes jos niekad nepakils,,
merginos kaina priklauso nu isvaizdos ,tautybes,,(kaina gali skirtis labai daug)ji visais laikais buvo preke,,sutinku su tavo zodziais...
batona(keksa) arbata-tai tavo zodziai ,,,tavo materialine padetis man neidomi,kaip ir kazkoks isilavinimas darbo birzos lygio,,
man niekada nebuvo svarbus svetimi zmones,
tu stipri -abejojiu
isilavinusi-galbut,,,
savarankiska-nemanau,,,
taves nori visi-as ne,,tu man nepatraukli nei isvaizda nei pigiu bendravimu...


Tai puiku tai jai tau mano bedravimas yra  per pigus tai susirask laibai brangu zinau yra sextelefonu, ten i skabik, rasyk daryk ka nori tik daugiau  nesikabinek prie mano zinuciu, man tavo su nesvarbiu nuomones neidomios.

82

Re: Merginos yra savanaudes

''Tai puiku tai jai tau mano bedravimas yra  per pigus tai susirask laibai brangu zinau yra sextelefonu, ten i skabik, rasyk daryk ka nori tik daugiau  nesikabinek prie mano zinuciu, man tavo su nesvarbiu nuomones neidomios.''   
Ateiciai, ismok bent rasyti, kad ir angliskom raidem, nes nelabai issilavinusi taip atrodai;)  Sex telefonu dirba tokios pacios merginos, tik jos tai daro profesionaliau nei tu, o ir nera pointo skambinti kazkam vien del balselio:)   Nuomones neidomios todel, kad karti tiesa visada nemaloni:)

83 (redagavo tinsanis 2013-08-28 12:29)

Re: Merginos yra savanaudes

OLA parašė:
tinsanis parašė:
OLA parašė:

nupigint bando ne pasiula -paklausa o tokie bukaprociai kurie nieko neismano apie ekonomika ir toliau savo vartu nemato. Mergina kaip auksas jis niekada nekainuos kaip juodas metalo lauzas per amziu amzius jis turejo ir tures verte nepriklausomai nuo ekonomikos svyravimu jis visada bus paklausus, bus vertinamas, tik ne ismaneliu rankose tas auksas nublanksta.
Na ir ka tu cia pasiekei, kad tave cia visi laiko buduliu ir chamu. Mano materialine padetis tai ne tavo reikalas tokios kaip as yra stiprios, nepriklausomos, savarankiskos, isilavinusios moterys kuriu nori visi taciau ne kiekvienas jas sugeba sudomit, sutokiais ubagais kurie te sugeba pasiulyt batona su arbata ir mestelt kokia nesamone as net nesusidedu. Is vis tu esi labai siauro mastymo su tavim net diskutuot yra neidomu.

aukso nera daug ,ir jy isgaut labai sunku,,merginu yra begalo daug,,ju visada bus ,,tad iki aukso vertes jos niekad nepakils,,
merginos kaina priklauso nu isvaizdos ,tautybes,,(kaina gali skirtis labai daug)ji visais laikais buvo preke,,sutinku su tavo zodziais...
batona(keksa) arbata-tai tavo zodziai ,,,tavo materialine padetis man neidomi,kaip ir kazkoks isilavinimas darbo birzos lygio,,
man niekada nebuvo svarbus svetimi zmones,
tu stipri -abejojiu
isilavinusi-galbut,,,
savarankiska-nemanau,,,
taves nori visi-as ne,,tu man nepatraukli nei isvaizda nei pigiu bendravimu...


Tai puiku tai jai tau mano bedravimas yra  per pigus tai susirask laibai brangu zinau yra sextelefonu, ten i skabik, rasyk daryk ka nori tik daugiau  nesikabinek prie mano zinuciu, man tavo su nesvarbiu nuomones neidomios.

zinai ,,nes dirbi ten:d patyciu objektas ,,,viesai pasakyta nuomone -bus viesai ir aptarinejama...

84

Re: Merginos yra savanaudes

OLA parašė:
tinsanis parašė:
OLA parašė:

mergina paklausi bet  padeveta preke paklausa praranda
nagi, nagi paanalizuokim tipo perzengias 30m. tampi ne zmogus  o padeveta preke kuri net paklausa praranda tarp bukaprociu ir pusprociu, tai labai saunu! Reiskias 30-metes gali ramiau atsivepti, kad ju negeidzia siauraprociai. Bet pala o kaip su buduliu zmonomis, sugyventinemis perzengusiom 30m slenksti negi jos automatiskai tampa padevetom ir negi ju sugyventiniams ir sutuoktiniams reikia nustoti jas gerbti ir iskart skirtis ir ieskotis sau jaunikliu. O be to kaip jas suvylioti kai jau patys yra nebe jauni ir gerai padeveti.

O kas tas lietuvaites taip nupigina ar ne tokie lietuvaiciai kaip tu, skurdziai ir ubagai kurie nieko gyvenimo nepasieke ir nepasieks ir nors kaip save realizuot  puola tokius pats skurdzius kaip jie patys, tos varkses lietuvaites dziaugesi sulaukusios demesio is uzsenieciu kurie kiek isgaledami rupinasi jom. O tie pavieniai atvejai kai nepasiseka su uzsienieciai tai yra niekis, lyginant su tuo kiek lietuvaiciu zemina, luosina, prievartauja ir net uzmusa savo tautietes.

nupigina pasiula -paklausa,,negali prasyt daugiau nei esi verta,,
as pasiekiau tiek kiek man reikia-ir siekiu toliau,tu esi vargse tas tiesa-bent elgies taip ,,tu buvai ir busi perkama,,,uz batona ,arbatos puodeli ,uz bereiksmi zodeli-tu ipratusi prasinet zemintis del paprastu dalyku,,,ka daro uzsieneciai su jom man nesvarbu nori tegu vartoja pagal paskirti ar parduoda kam ,,,bus kitu,,,
mergina ir jos isvaizda tai daiktas,preke,valiuta-ziurint aplamai,,,jai neklystu prekyba moterim vienas is didziausiu pelna nesanciu verslu,,
pacios pavertet save:norejot but ivertintos va jum ivertinimas...
uzsienietis rupinasi?jai kazkoki skudura nupirko pabuvo kartu cia rupinimasis,,nepaslaptis kad i lietuva daznas atvyksta vedamas sex turizmo,,,kokybiskas maistas,alkohois grazios merginos-ir lyginant kainas su vakaru europa tikrai pigu,,,

nupigint bando ne pasiula -paklausa o tokie bukaprociai kurie nieko neismano apie ekonomika ir toliau savo vartu nemato. Mergina kaip auksas jis niekada nekainuos kaip juodas metalo lauzas per amziu amzius jis turejo ir tures verte nepriklausomai nuo ekonomikos svyravimu jis visada bus paklausus, bus vertinamas, tik ne ismaneliu rankose tas auksas nublanksta.
Na ir ka tu cia pasiekei, kad tave cia visi laiko buduliu ir chamu. Mano materialine padetis tai ne tavo reikalas tokios kaip as yra stiprios, nepriklausomos, savarankiskos, isilavinusios moterys kuriu nori visi taciau ne kiekvienas jas sugeba sudomit, sutokiais ubagais kurie te sugeba pasiulyt batona su arbata ir mestelt kokia nesamone as net nesusidedu. Is vis tu esi labai siauro mastymo su tavim net diskutuot yra neidomu.

Del ekonomikos: esu ekonomikos magistras, jei ka.. Mergina tikrai auksas, taciau tokiu vienetai, kiek teko skaityti, su savo mastymu ir arogancija Tu tarp tu auksiniu tikrai nepakliutum. Stipri gal ir esi, taciau del nepriklausomybes, savarankiskumo bei issilavinimo buciau linkes abejoti nes pati sau priestarauji, kad noretum susirasti turtinga "dzentelmena" - nepriklausomybe bei savarankiskumas tokiu atveju nera taikomas; del issilavinimo yra abejones paskaicius ka rasai, aisku, issilavinimas issilavinimui nelygus. Visi nori taves, taciau kazkodel esi cia, nes suprask gatveje tik ubagai prieina, gal reikia padaryti tam tikras isvadas, kodel tik jie prieina, gal cia ir yra tas savanaudiskumas: visus vadini proto ubagais, o pati ir esi butent tokia, kad padorus vyrai net nemasto apie priejima prie taves. Aisku, po to tik ir belieka kalbeti, kokie visi lietuviai buduliai.. Be to, ir vel nenoriu izeisti, taciau pasiziuresim, kokia paklausa dziaugsesi po keliu metu... susidesi su pirmu pasitaikiuosiu buduliu "is reikalo", pati busi nusiminusi gyvenimu ir tam vargsui gyvenima sugadinsi.

85

Re: Merginos yra savanaudes

o ir be to, zmones griztam kiek prie temos labiau... per daug pradejom nesantaikos kurstyti big_smile

86

Re: Merginos yra savanaudes

O aš vis galvojau kame šaknis ogi pasirodo bando ekonomisto žinias pritaikyti praktiškai.Čia kai per sena gera multika -protingieji kurmiai imkim ir paskaičiuokim.Vyriukai jeigu jau taip viska skaičiuosit apsimoka neapsimoka  tai jums pipiets.Jauni žmonės o tiek suranbėje kad net pajudėti sunku svarsto reikia ar nereikia. Kai aš buvau gražus ir jaunas tokiais marazmais nesirgau niekada.

87 (redagavo nesvarbus 2013-08-28 16:41)

Re: Merginos yra savanaudes

Esmeraldai dar palinkesiu suprasti, kad kada zmona, mergina, moteris pradeda knisti nervus savo vyrui, kontroliuoti ji ir tik kelti reikalavimus, nesistebekit, kad tas vyras po to pradeda gerti, buti jums neistikimas, nes jei pacios nemokat palaikyti, suprasti ir net paklausti vyro ar viskas gerai, tai ko jus tikites? Vyrai ir bega nuo tokiu, kurios su kiekviena diena tampa didesnem diktatorem nei pora. O tada prasideda, koks vyras nevykelis, kokie jie blogi visi. Kazkodel daug kur rasoma, kad vyrai kaip tik darbstus, tik kada nera palaikymo is antrosios puses, o tik valgot ta vyra emociskai ir finansiskai, tada ir nezliumbkit apie vyrus, pacios pakisat koja.
Kaip besistengtum del savo lietuvaites, vistiek jai viskas nepatiks, net jei ir dirba vyras bet neatnesa karalaitei milijonu, arba kodel per daug darbe uzsibuna. Ne nu moterys tikrai jus ''supratingos'' smile

88

Re: Merginos yra savanaudes

Dainius parašė:

Sukuriau tema nes tik dabar pradedu suprasti, kokios merginos yra savanaudes. Siuolaikine pop kultura vis mums pasiulo filmus apie tobulus gyvenimus: prabangius namus, grazias masinas ir tobulas antras puses. Merginos prisiziurejusios tu filmu irgi nori tokiu gyvenimu, is cia atsiranda reikalavimai vaikinams: grazus, protingas, sportiskas, iskalbingas, turtingas, turintis grazia masina ir einantis del merginos is proto. Pasiziurejus i reikalavimus galima suprasti, kad ieskomas vaikinas turi buti tobulas. Problema atsiranda tada, kai to reikalauja didzioji dauguma merginu, taciau is karto kyla klausimas, ka jos gali pasiulyti. Dievas jau dave, kad Lietuvos merginos yra labai grazios, ta reikia pripazinti, taciau tai viskas, ka merginos ir tegali pasiulyti (tikrai ne visos tokios). Dauguma kazkodel mano, kad ju grozis gali atstoti visas kitas savybes. Esu bendraves su nemazai merginu, kurios yra tikrai labai grazios. Dauguma ju butent ir iesko to tobulo vaikino. Del aiskiu priezasciu ne visos sugeba juos rasti. Tokiu atveju jos pasirenka tai "kas liko". Bet reikalas tas, kad elgdamosios jos griauna gyvenima tiek sau, tiek savo isrinktam vaikinui. Del to Lietuvoje tiek daug skyrybu ir yra.

Lietuvos merginos grazios smile)) nemanau, nuvaziuok i Ispanija, Italija,Cekija,Ukraina,Lenkija i ta pacia UK, pamatysi irgi graziu, kad Lietuvoje 10% graziu, tai nieko nereiskia, butent ,kad mergos toli toli nuo idealiu, bet iesko tik idealo.

89

Re: Merginos yra savanaudes

UK teko gyvent. Jeigu pamatai gražia mergina, ji bus arba Pabaltijo atstovė, arba slavų kilmes. Italijoje išvis tragedija, dauguma is jų net nežino, kas yra manikiuras. Lietuvos merginos, palyginus su likusia Europa yra tikrai labai gražios.

90

Re: Merginos yra savanaudes

Donatas parašė:

UK teko gyvent. Jeigu pamatai gražia mergina, ji bus arba Pabaltijo atstovė, arba slavų kilmes. Italijoje išvis tragedija, dauguma is jų net nežino, kas yra manikiuras. Lietuvos merginos, palyginus su likusia Europa yra tikrai labai gražios.

Nezinau kodel tokie stereotipai, is kur kiles, is ten merginos ir graziausios. Kai buvau Norvegijoje, kaip tik daug graziu merginu, nors musu lietuvaites kazkur forume diskutavo is pavydo kokios norveges negrazios, o patikekit, norveges tikrai savimi rupinasi labai. Angliu yra graziu, tik aisku ne tiek daug, bet negalima sakyti kad nera grynu angliu graziu, yra visur graziu ir negraziu. Del Italijos, kaip tik moterys ten labai priziuri save, nors nesu buves, bet kazkodel kas is mano aplinkos buvo ten, tai laikosi kitokios nuomones, gal cia skonio reikalas tiesiog:)

91

Re: Merginos yra savanaudes

gedukas parašė:

O aš vis galvojau kame šaknis ogi pasirodo bando ekonomisto žinias pritaikyti praktiškai.Čia kai per sena gera multika -protingieji kurmiai imkim ir paskaičiuokim.Vyriukai jeigu jau taip viska skaičiuosit apsimoka neapsimoka  tai jums pipiets.Jauni žmonės o tiek suranbėje kad net pajudėti sunku svarsto reikia ar nereikia. Kai aš buvau gražus ir jaunas tokiais marazmais nesirgau niekada.

O Jus gal paskaitykite visas zinutes, kad bent jau zinotumete, kodel Jus nusisnekate.

92

Re: Merginos yra savanaudes

Danielis parašė:
Dainius parašė:

Sukuriau tema nes tik dabar pradedu suprasti, kokios merginos yra savanaudes. Siuolaikine pop kultura vis mums pasiulo filmus apie tobulus gyvenimus: prabangius namus, grazias masinas ir tobulas antras puses. Merginos prisiziurejusios tu filmu irgi nori tokiu gyvenimu, is cia atsiranda reikalavimai vaikinams: grazus, protingas, sportiskas, iskalbingas, turtingas, turintis grazia masina ir einantis del merginos is proto. Pasiziurejus i reikalavimus galima suprasti, kad ieskomas vaikinas turi buti tobulas. Problema atsiranda tada, kai to reikalauja didzioji dauguma merginu, taciau is karto kyla klausimas, ka jos gali pasiulyti. Dievas jau dave, kad Lietuvos merginos yra labai grazios, ta reikia pripazinti, taciau tai viskas, ka merginos ir tegali pasiulyti (tikrai ne visos tokios). Dauguma kazkodel mano, kad ju grozis gali atstoti visas kitas savybes. Esu bendraves su nemazai merginu, kurios yra tikrai labai grazios. Dauguma ju butent ir iesko to tobulo vaikino. Del aiskiu priezasciu ne visos sugeba juos rasti. Tokiu atveju jos pasirenka tai "kas liko". Bet reikalas tas, kad elgdamosios jos griauna gyvenima tiek sau, tiek savo isrinktam vaikinui. Del to Lietuvoje tiek daug skyrybu ir yra.

Lietuvos merginos grazios smile)) nemanau, nuvaziuok i Ispanija, Italija,Cekija,Ukraina,Lenkija i ta pacia UK, pamatysi irgi graziu, kad Lietuvoje 10% graziu, tai nieko nereiskia, butent ,kad mergos toli toli nuo idealiu, bet iesko tik idealo.

Sutinku su tuo, kad nemazai merginu kelia pernelyg daug reikalavimu, o pacios negali pasiulyti nieko, taciau su teiginiu, kad Lietuvos merginos nera grazios tikrai nesutiksiu.. Daug kur esu buves, daug yra graziu merginu, taciau aplamai, man lietuves vienos graziausiu. Taciau tai tikrai nereiskia, kad dabar visos, kurios perskaitys sia zinute turetu mesti savo vaikinus ir ieskoti milijonieriu. Nes ne visos tokios, o be to, kaip jau ir buvo kalbeta, ne grozis svarbiausia.

93

Re: Merginos yra savanaudes

Dainius parašė:

O Jus gal paskaitykite visas zinutes, kad bent jau zinotumete, kodel Jus nusisnekate.

Pats perskaityk nuo pradžiu ir suprasi kokias pievas .

94

Re: Merginos yra savanaudes

vyruciai, nu nustokit keikti tas merginas. juk vis tiek be musu blogai. vis tiek ieskote merginos. savanaudes- nesavanaudes, grazios- negrazios, mielos- nemielos, savarankiskos ar ne, bet merginos. ir galu gale sutikus sava zmogu, bet kuris galime pasikeisti. net ir didziausia savanaude kale gali pasikeisti sutikusi sau skirtaji vyra, o vyrai is chamu gali pavirsti puikiais dzentelmenais, bet tik tada, jei salia tinkamas zmogus.

95

Re: Merginos yra savanaudes

Viena parašė:

vyruciai, nu nustokit keikti tas merginas. juk vis tiek be musu blogai. vis tiek ieskote merginos. savanaudes- nesavanaudes, grazios- negrazios, mielos- nemielos, savarankiskos ar ne, bet merginos. ir galu gale sutikus sava zmogu, bet kuris galime pasikeisti. net ir didziausia savanaude kale gali pasikeisti sutikusi sau skirtaji vyra, o vyrai is chamu gali pavirsti puikiais dzentelmenais, bet tik tada, jei salia tinkamas zmogus.

:::024:::035:::248:::960:::833

96

Re: Merginos yra savanaudes

Na žinot permečiau kai kurių postus tai tiesiog juokinga daros...Jeigu jums nepatina fifos,savanaudės ir panašiai tai nežiurėkit i jas,ir širdelės neskaudės...Visokių merginų yra,taip pat kaip ir vyrų...Bet va klausimas,kažkodėl vyrai nori gražios moters šalia savęs,nesvarbu,kad jinai gal kokia tupa gražuolė,daugumai tai nesvarbu,svarbiausia,jiems kad gali pasipuikuot prieš draugus ,gimines ir panašiai...o i tas išsilavinusias protingas moteris,kurios gal ir neturi isvaizdumo tokio,i jas neziūrima...tai pirmiausia patys paklauskite savęs ko jūs norit?Gal užtenka dėti moteris i šuns dienas,o gal geriau pažvelkit i save,ka jūs ne taip darot,gal tada ir mes neatrodysim tokios kalės-intrigantės...

97

Re: Merginos yra savanaudes

nesvarbus parašė:

Esmeraldai dar palinkesiu suprasti, kad kada zmona, mergina, moteris pradeda knisti nervus savo vyrui, kontroliuoti ji ir tik kelti reikalavimus, nesistebekit, kad tas vyras po to pradeda gerti, buti jums neistikimas, nes jei pacios nemokat palaikyti, suprasti ir net paklausti vyro ar viskas gerai, tai ko jus tikites? Vyrai ir bega nuo tokiu, kurios su kiekviena diena tampa didesnem diktatorem nei pora. O tada prasideda, koks vyras nevykelis, kokie jie blogi visi. Kazkodel daug kur rasoma, kad vyrai kaip tik darbstus, tik kada nera palaikymo is antrosios puses, o tik valgot ta vyra emociskai ir finansiskai, tada ir nezliumbkit apie vyrus, pacios pakisat koja.
Kaip besistengtum del savo lietuvaites, vistiek jai viskas nepatiks, net jei ir dirba vyras bet neatnesa karalaitei milijonu, arba kodel per daug darbe uzsibuna. Ne nu moterys tikrai jus ''supratingos'' smile

Iš  kur  žinai  kokie  mano  reikalavimai ,ar  juos  girdėjai.O  nuomonė  ,kad  vyras  turi  save  išlaikyti  ,ir  nebūti  moters  išlaikytiniu ,tai  man  normalu. Na  jeigu  pretenduoji  į  išlaikytinius  ir  tokia  nuomonė  tau  didžiulis  reikalavimas  ,tai  jau  tavo  problema . O  apie  gėrimus  tai  man  čia  netaikyk ,nes  nei  aš  negeriu  ,nei  mano  aplinkoje  alkoholiku  nėra. Ir  ne  kartą  minėjau  ,kad  mano  giminių  tarpe  vyrai  darbštūs  ir  atsakingi .Jei  komentuoji  tai  bent  jau  įsiskaityk  į  žmogaus  komentarus .Kad  mėgsti  žeminti  moteris  tai  tikrai,bet  atsimenu  ,kad  negeri.Tikriausia  kvaile  išvadintum  ,jei  parašyčiau ,kad  prisisproges  sapalioji. Išmok  skaityti.Ar  tavo  įžeidinėjimai  lietuvaičių  atveju  ir  yra  didžiulės  tavo  pastangos  dėl  lietuvaičių?,Bent  kitokių  nepastebėjau.

98

Re: Merginos yra savanaudes

tinsanis parašė:
Esmeralda parašė:
Tomas parašė:

Dar kartą savo komentarą perskaičiau, niekur neminėjau pinigų. Minėjau tik dėmesį, dovanas, ir vyrišką patrauklumą.

P.S. sąvoka "amžinas studentas" šiek tiek skiriasi nuo savokos "studentas":
P.P.S. Nesakau, kad neapsimoka būti SU amžinu studentu. Sakau, kad neapsimoka būti amžinu studentu big_smile
"O tiems  kurie  skundžiasi ,kad  merginos  žiūri  tik  į  storą  piniginę  ,linkiu  jas  ignoruoti  , ir  paisrinkti  taip  pat  bedarbe ,be  mokslų  ,skaičiuoti  danguje  žvaigždes  ir  kartu  keikti  storas  pinigines. Bendri  interesai  suartina." Citatos pabaiga big_smile

Labai  protingos  mintys,na  o  tinginius  ir  chamus  siutina  vyrai  džentelmenai .Galvoja  ,jei  nebūtų  džentelmenų  ,užsieniečių,ir  šiaip  atsakingų  vyrų  ,kurie  žino  ,kas  yra  pareiga  ir  atsakomybė ,tai  merginos   išlaikytu  chamus  ir džiaugtusi  ,kad  jie  su  jomis  būtų. Geriau  jokio  ,nei  tokie  kurie  verkšlenti  temoka.Geriau  vietoj  verkšlenimų  apie  pinigines  parašytų  vieną  kitą  civį  ir  nereikėtų  bliauti  ,kad  merginos  į  juos  nežiūri.

lietuves dzentelmeniskuma supranta kaip :pinigu leidima ant ju,ir biski makaronu pakabinima,,
jus pirma isikirskit i tas savo tuscias(ne visom galioja)galveles ,,ka reiskia dzentelmeniskumas,,kur jis atsirado ka reiskia,,,
karu nera,visko yra pakankamai daug,,inkst kiek cia ateina? 2000 buna prisijunge ir keli is ju iesko..noretu rastu,,o ne metus 2,,,sedetu cia ir ta pati sneketu ieskau,,,
siutina?nors nera taip,,juokas tik ima kai lietuvaites citatas ,ar seip zodzius "isvarto"pagal save,,

Kas  tave  siutina   ar  kad  kritikuoju  kurie  taiko  į  išlaikytinius?Taip  nemėgstu  žmonių  kurie  skaito  ,kad  būdami  kartu  jie  daro  tau  malonę.Nesvarbu  ar  tai  vaikinas  ar  mergina . Jei  būnam  kartu  tai  vadinasi  to  reikia  abiem ,ir  man  atrodo  jei  abu  stengsis  vienas  dėl  kito ,tai  ir  problemų  nebus. O  jei  tai  nepatinka  tiems  kurie  nori  kažkuo  pasinaudoti  ,tai  manęs  nejaudina. Aš  tokiems  labai  greitai  pasakau  viso  gero.

99

Re: Merginos yra savanaudes

Donatas parašė:

UK teko gyvent. Jeigu pamatai gražia mergina, ji bus arba Pabaltijo atstovė, arba slavų kilmes. Italijoje išvis tragedija, dauguma is jų net nežino, kas yra manikiuras. Lietuvos merginos, palyginus su likusia Europa yra tikrai labai gražios.

jai atrinkinejam tas pacias graziausias tai ir italijoje reiktu ziuret i tas grazias atmetant tas kurios saves nepriziuri,,
sureiksminta lietuva ir merginu grozis cia,,taip yra graziu ,,bet ne tiek ir daug,,,

100

Re: Merginos yra savanaudes

gabriele parašė:

Na žinot permečiau kai kurių postus tai tiesiog juokinga daros...Jeigu jums nepatina fifos,savanaudės ir panašiai tai nežiurėkit i jas,ir širdelės neskaudės...Visokių merginų yra,taip pat kaip ir vyrų...Bet va klausimas,kažkodėl vyrai nori gražios moters šalia savęs,nesvarbu,kad jinai gal kokia tupa gražuolė,daugumai tai nesvarbu,svarbiausia,jiems kad gali pasipuikuot prieš draugus ,gimines ir panašiai...o i tas išsilavinusias protingas moteris,kurios gal ir neturi isvaizdumo tokio,i jas neziūrima...tai pirmiausia patys paklauskite savęs ko jūs norit?Gal užtenka dėti moteris i šuns dienas,o gal geriau pažvelkit i save,ka jūs ne taip darot,gal tada ir mes neatrodysim tokios kalės-intrigantės...

Galiu pasikartoti, kad man grazuoles nereikia, nes labai retas atvejis kada vienu metu manekene ir protinga.
Man maloniau bendrauti su merginom kurios yra paprastesnes, moka maloniai bendrauti, be visokiu issidirbinejimu, jos aisku nera modeles, gal neturi tokiu ilgu koju ir dar kazko, bet labi minimalaus grozio turi, ir to pakanka, na o svarbiausias grozis tai aisku ne spaklius o pats zmogus. Tenka bendrauti su merginom kurios nera kazkokios modeles, yra ivairiu ir normaliu. O i tas barakudas tai net neverta ziureti, kada nors jos pacios susimastys kodel i jas ziuri kaip i prostitutes.