21

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Agniete parašė:
Arturas parašė:
Agniete parašė:

O siaube, cia apgailetina tema. Jokia save gerbianti mergina ar moteros nedris pasakoti apie tai kokia jai poza patinka. Tik plevesa, iskrypelis gali tokiu dalyku klausineti! Ir nereikia cia aiskinti, kad cia normali tema ir nieko blogo atsakyti i ja...

Savo vyrui ir taip sakysi kai paklaus tavo megstamiausios pozos.
" Ei plevesa skyrybos" ............... Is kur tokiu tundru atsiranda big_smile

tundru? Kvaili mastantis su antru galu, jei galima pasakyti, kad tu mastai, vyras uz kurio istekesiu ir kokiom temom kalbesiu yra visiskai kita situacija negu cia!

Tu istekesi big_smile jau greiciau Lietuva pasaulio futbolo  cempionate auksa paims big_smile. Pirma savo kusi ant galvos issisukuok big_smile

22

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Aleksandra parašė:
Agniete parašė:
Arturas parašė:

Savo vyrui ir taip sakysi kai paklaus tavo megstamiausios pozos.
" Ei plevesa skyrybos" ............... Is kur tokiu tundru atsiranda big_smile

tundru? Kvaili mastantis su antru galu, jei galima pasakyti, kad tu mastai, vyras uz kurio istekesiu ir kokiom temom kalbesiu yra visiskai kita situacija negu cia!

nereikia taip karstai reaguoti jo teise paklaust o tavo atsakyt ar ne o vyrai siaip lb idomus sutverimai jiem patinka kalbet vien tam kad kalbetu smile kad turetu apie ka galvot

Tu tai turbu kalbi tam kad tyletum big_smile

23

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Arturas parašė:
Agniete parašė:
Arturas parašė:

Savo vyrui ir taip sakysi kai paklaus tavo megstamiausios pozos.
" Ei plevesa skyrybos" ............... Is kur tokiu tundru atsiranda big_smile

tundru? Kvaili mastantis su antru galu, jei galima pasakyti, kad tu mastai, vyras uz kurio istekesiu ir kokiom temom kalbesiu yra visiskai kita situacija negu cia!

Tu istekesi big_smile jau greiciau Lietuva pasaulio futbolo  cempionate auksa paims big_smile. Pirma savo kusi ant galvos issisukuok big_smile

zinai, tu teisus, nei as kada istekesiu, nekalbu be tabu viesai ir laikau sia tema pacia debiliskiausia. Ka jau kalbeti apie Mano kusi ant galvos kaip pats pasakei... Zinai, akis issibadyciau, kad tik nebepamatyciau tavo bukaprotiskumo. wink

24

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Agniete parašė:
Arturas parašė:
Agniete parašė:

tundru? Kvaili mastantis su antru galu, jei galima pasakyti, kad tu mastai, vyras uz kurio istekesiu ir kokiom temom kalbesiu yra visiskai kita situacija negu cia!

Tu istekesi big_smile jau greiciau Lietuva pasaulio futbolo  cempionate auksa paims big_smile. Pirma savo kusi ant galvos issisukuok big_smile

zinai, tu teisus, nei as kada istekesiu, nekalbu be tabu viesai ir laikau sia tema pacia debiliskiausia. Ka jau kalbeti apie Mano kusi ant galvos kaip pats pasakei... Zinai, akis issibadyciau, kad tik nebepamatyciau tavo bukaprotiskumo. wink

Tai jau pradek badyt tas savo akis big_smile ir jau geriau but bukaporciu nei su kusiu ant galvos big_smile Man tai nors galvos neniesti big_smile

25 (redagavo tinsanis 2013-09-25 23:12)

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Agniete parašė:
Arturas parašė:
Agniete parašė:

tundru? Kvaili mastantis su antru galu, jei galima pasakyti, kad tu mastai, vyras uz kurio istekesiu ir kokiom temom kalbesiu yra visiskai kita situacija negu cia!

Tu istekesi big_smile jau greiciau Lietuva pasaulio futbolo  cempionate auksa paims big_smile. Pirma savo kusi ant galvos issisukuok big_smile

zinai, tu teisus, nei as kada istekesiu, nekalbu be tabu viesai ir laikau sia tema pacia debiliskiausia. Ka jau kalbeti apie Mano kusi ant galvos kaip pats pasakei... Zinai, akis issibadyciau, kad tik nebepamatyciau tavo bukaprotiskumo. wink

dar neisibadei?cia iprotis ar kas,,pvz:sako nusizudys nenusizudo sako isibadys neisibado,,gana meluot,,,:)

26

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Agniete parašė:

O siaube, cia apgailetina tema. Jokia save gerbianti mergina ar moteros nedris pasakoti apie tai kokia jai poza patinka. Tik plevesa, iskrypelis gali tokiu dalyku klausineti! Ir nereikia cia aiskinti, kad cia normali tema ir nieko blogo atsakyti i ja...


nu bet jau ant tiek lietuvoje merginos kompleksuotos, kad abejoju, ar dar pasaulyje tokiu yra smile)
ziauru..

27

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Jo kompleksuotų vienuolių šalis, kaip čia galima gyventi....Arba normalios visos emigravo liko tik tokios....

28 (redagavo Nerijus 2013-09-27 07:35)

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Arturas parašė:
Agniete parašė:
Arturas parašė:

Savo vyrui ir taip sakysi kai paklaus tavo megstamiausios pozos.
" Ei plevesa skyrybos" ............... Is kur tokiu tundru atsiranda big_smile

tundru? Kvaili mastantis su antru galu, jei galima pasakyti, kad tu mastai, vyras uz kurio istekesiu ir kokiom temom kalbesiu yra visiskai kita situacija negu cia!

Tu istekesi big_smile jau greiciau Lietuva pasaulio futbolo  cempionate auksa paims big_smile. Pirma savo kusi ant galvos issisukuok big_smile

Užuojauto tokios būsimam vyrui, reiktų į kraitį samagono 1000 litrų įdėti, kad normalus vyras su tokia gyventi galėtų smile

29

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Šiaip man tai labiausiai patinka, kai moterys prisijungia būtent prie sekso forumo temų, perskaito ir po to parašo, jog čia tik ištvirkėliai renkasi big_smile big_smile Man jei kokia tema nepatinka, neįdomi, tai aš joje nedalyvauju ir nediskutuoju. Bet turbūt dabar madinga būti "geresnėms už kitus" smile

30

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Cia jau butu mano asmeninis reikalas,kokia poza man labiausiai patinka zinotu tik mano mylimas zmogus.

31

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

bla bla...visi mato drambly kambaryje bet visi apsimeta kad jo ner:D nebegyvenam soviet union,moterys dar labiau iskrypusios ir dazniau masturbuojas uz vyrus,ir kam cia tokiu fraziu,kad tik mylimas zmogus zino,neber tokiu:Dtaigi atsipalaiduojam ir sakom kad 69,ner geriausia:)

32

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

O realybe yra tokia, kad moterys yra taip sutvertos, kad joms sex nera top3 svarbiausiu dalyku, tai va..todel tik zmona vyrui ir papasakos savo norus, bet ne viesam forume...

33

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Šuniukas smile arba vyras viršuj tongue

34

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

markas parašė:

O realybe yra tokia, kad moterys yra taip sutvertos, kad joms sex nera top3 svarbiausiu dalyku, tai va..todel tik zmona vyrui ir papasakos savo norus, bet ne viesam forume...

O tu cia laaaabai klysti!!!
O kas del vieso pasisakymo, tai tema kaip ir intymoka, cia jau biski uznesa i tai -  "na pazekim, kuriai patinka d****s kaip ir man, tuomet anai parasysiu" big_smile:::639

35

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Vaikai..merginu megstama poza 99 proc suniuku,ar ba bebriuku..O kai nusibos tokiom nesamonem rasinetis cia-eikit miegot..Itariu kad skaistus vaikuciai rasineja..jiems taip idomu...

36

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

moteru poza mmmm....manyciau-neprieinama...siais laikais pati populiariausia wink*

37

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

rakom

38

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

jauciu kad bet kokia kad tik kokybiska butu

39

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Pagarba tavo siai nuomonei smile

Gintas parašė:

Matai, vyrui būt geru lovos reikaluose (turint galvoj pozas ir t.t.) yra lyg būti geru įrankiu ar įnagiu įprastam gyvenime.  Juk kaip vertinamas geras raktas remontuojant automobilį arba geras grąstas, kai reikia skylių daug sienoj prigrežiot, ar ne?:) Su moterimis viskas kitaip. Čia, tokia moteris vertinama kaip K smile Todėl jeigu moteris yra patyrusi, ji niekad to visiems neatskleis ir nepradės viešai girtis savo bandymų rezultatais ir išvadomis (išskyrus vieną kitą nesusivokėlę) smile Ne tokiais dalykais girtis viešai reikia moteriai, skirtingai nei vyrui smile  Nors.. aš ir vyras būdamas niekad viešai ir neviešai nesigirčiau nei kiek moterų turėjau, nei kiek kartų pavarau big_smile big_smile

40

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Akvilė parašė:

Šuniukas smile arba vyras viršuj tongue

na teip,sutinku,suniuku cia gereause....