41

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Tavo nuomone dar nereishkia akd taip ir yra =]

42

Re: vyrai 30+ ir daugiau

deje yra smile

43

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Princas + 30,o moteris ... Jau be karūnos? big_smile pokštaujat smagiai,penktadienio popietę:D

44

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Rita parašė:

Princas + 30,o moteris ... Jau be karūnos? big_smile pokštaujat smagiai,penktadienio popietę:D

na moteris +30 yra tikrai graziu bet didzioji dauguma yra labiau suvarzytos nei vyras +30,,

45

Re: vyrai 30+ ir daugiau

tinsanis parašė:
Rita parašė:

Princas + 30,o moteris ... Jau be karūnos? big_smile pokštaujat smagiai,penktadienio popietę:D

na moteris +30 yra tikrai graziu bet didzioji dauguma yra labiau suvarzytos nei vyras +30,,

Va būtent! Bet juk negali visų nurašyt,tik dėl metų... + 30,man atrodo,dar ne pasaulio pabaiga...

46

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Rita parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

Princas + 30,o moteris ... Jau be karūnos? big_smile pokštaujat smagiai,penktadienio popietę:D

na moteris +30 yra tikrai graziu bet didzioji dauguma yra labiau suvarzytos nei vyras +30,,

Va būtent! Bet juk negali visų nurašyt,tik dėl metų... + 30,man atrodo,dar ne pasaulio pabaiga...

kodel?gali daug ka daryt,,nori nurasai nori bendrauji,,,kiekvienas turi savo saraseliu kas jam patinka,tinka kas ne,,manau ne pasaulio pb,jai kazkam netikai nepatikai,ar tave nurase,,tik paciam saves nurasyt nereiktu,,,

47

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Alexas parašė:
Eglė parašė:
Alexas parašė:

o tipo 20-meciai cia vyrai? Manau 20-meciai yra dar vaikinai.  ..P.S. Amerikieciu mokslininkai nustate, jog vyru zydejimo laikotarpis trunka nuo 34 iki 43 metu. Juokinga skaityt tokiu "rasytoju"

taigi, parase, kad juonuoliai.
P.S. tiesa akis bado :::a37



paziuresim ka tu pasakysi kai tau bus virs 30-ties. O tai bus labai greitai smile ir sprendziant pagal tavo nuotrauka - vaizdelis bus dar liudnesnis smile

Man jau 30, jaučiuosi puikiai, nei bet kada! Prieš kritikuojant kitus ir spėjant jų ateitį, reikia ne tik į save pasižiūrėti, bet ir elgesį susitvarkyti :::b18 .

48

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Rytis parašė:
OLA parašė:

Dauguma 30+ i savo bendramzes neziuri o jai ir ziuri tai su tokia panieka ir nepagarba, kad joms nieko nebelieka kaip pasiusiti velniom, todel taikosi prie 18-20 ties amziaus merginu jie yra egocentriski jiems atrodo, kad visos merginos turi taikstytis prie ju priciudu ir ju poreikiu ir turi atsiduoti ir myleti vien uz tai, kad jo didenybe teikesi atkreipti demesi i ja, o tai ko reikia tai merginai ko ji tikisi jiems tai nesvarbu jie save laiko pasaulio bambom del to jie ir patiria visiska fiasko, jie nemato saves is salies  jie nenori pripazinti, kad jie jau seniai ne 20m jaunuoliai, daznas per tiek metu nieko neuzgyveno ir nieko neturi, charakteris bjaurus prie nieko taikstytis nenori, amzinos pretenzijos visiems is kryrus save, na kam toks reikalingas.


Dazniausiai tokiu metu moteris jau buna issiskyrus ir turi vaika ar du,tai kam tokia reikalinga? smile

Ne tame esme ar moteris perzengusi 30m slenksti turi vaiku ar ne, esme tame, kad vyrai normalios orentacijos kurie gerbia, myli ir tausoja moterys yra labai paklausus ir paprastai jau yra sukuria seimas, deja geru vyru pasirengusiu kurti seimas yra mazai ir paprastai iki 30m jie jau buna vede ir apsikrove vaikais, o ivairus iskrypeliai, manjakai, girtuokliai, narkomanai, liurbiai jie yra niekam nereikalingi  butent jie ir niekina, negerbia moteru nes sios jiems yra neprieinamos.30m. moteris tai subrendusi asmenybe, zino ko jai reikia, zinoma yra protiskai atsilikusiu moteriskiu kurioms butinas vyro kvapas, bet poto tos durnes verkia, kad jas ir ju vaikus musa, skriaudzia, varo is namu, o kartais jas ir uzmusa, nors jau ten nuo santykiu pradzios matesi nieko ten gero.

49

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Rita parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

Princas + 30,o moteris ... Jau be karūnos? big_smile pokštaujat smagiai,penktadienio popietę:D

na moteris +30 yra tikrai graziu bet didzioji dauguma yra labiau suvarzytos nei vyras +30,,

Va būtent! Bet juk negali visų nurašyt,tik dėl metų... + 30,man atrodo,dar ne pasaulio pabaiga...

Jas varzo tokie liurbiai kaip tinsanis, realybei tai yra normalios moterys kurios pamaciusios durniu mandagiai ji atstume, o sie siausesi ant +30m nes jie ju nori bet jiems jos neprieinamos, vot tinsanis t.y. liurbiu liurbis, jo poziuris elgesys apgailetinas jis svajoja apie jaunikles nes mano, kad jos yra durnes ir su joms nereiks skaitytis ir bus lojalios jo idiotiskam poziuriui i moterys, kad jos yra daiktai.Tokie kaip tinsanis merginom gali sukelti nebent tik pasislikstejima.

50

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Is salies paziurejus, vyras kuo vyresnis, solidesnis, tuo vertingesnis. Merginos atvirksciai - kuo jaunesnes, sviezesnes, tuo tinkamesnes. Is esmes vyrui visada lengviau rasti antra puse jau vien del to, kad moteru populiacija didesne. Bet pritariu daugumos nuomonei: kaip save pateiksi, tai ir jausies. Susiburi aplink save sau idomius zmones ir dziaugies gyvenimu

51 (redagavo Juozas 2013-09-22 12:58)

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Dėja ne visi vyrai 30 mečiai narkomanai ir girtuokliai pažįstu viena 40 metį kuris buvo vedes bet išsiskyre nes žmona jam neištikima buvo ir vaikų jis neturi bet aišku ieško antros pusės tik ne labai sekasi rast smile

52

Re: vyrai 30+ ir daugiau

kur tos 30+ , susipazinciau,jei is Klaipedos apylinkiu :::b52 . O kokia OLA pikta ant vyru , dieve tu mano....ne visi jie kiaules...

53

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Ramunai man irgi truputi per 30 ... siaip ka galiu pasakyti ... Nu buvo daug visko ir jaunesne ir tikejimas bet nu labai slyksti istorija buvo zodziu musu truputi bijo, mano kad jau 30 metu kazkoks monstras nevykelis. O is tikro merginos ziauriai klysta

54

Re: vyrai 30+ ir daugiau

bet kad jos baidos kaip velnias kriziaus o paimtu pabendrautu susitiktu realiai ir pamatytu kokie mes is tikro esam juk visi nori mylet ir but mylimais ne tik 20m bet kam daugiau 30+,40+ visi nori rast ta laimes kampeli

55

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Eglė parašė:
Alexas parašė:
Eglė parašė:

taigi, parase, kad juonuoliai.
P.S. tiesa akis bado :::a37



paziuresim ka tu pasakysi kai tau bus virs 30-ties. O tai bus labai greitai smile ir sprendziant pagal tavo nuotrauka - vaizdelis bus dar liudnesnis smile

Man jau 30, jaučiuosi puikiai, nei bet kada! Prieš kritikuojant kitus ir spėjant jų ateitį, reikia ne tik į save pasižiūrėti, bet ir elgesį susitvarkyti :::b18 .

tokios nuomones kaip Jusu ir privercia blogai elgtis

56

Re: vyrai 30+ ir daugiau

jaunesnes galvoja,kad jos turi kazkoki privaluma, jeigu vyresnis vaikinas, deja JOKIO PRIVALUMO NERA< jaunesnes daznai nemoka bendrauti, nera bendraujancios, pasitikinckios savimi, taip,kaip jos bendrauja su draugemis, su vaikinu tai visai netinka, toliau seks prasme jaunesnes daznai nieko nemoka yra shaltos ir kompleksuotos ir dar begale minusu yra... taip,kad reikia truputi placiau paziureti i situacija...
o ir siaip jaunesnes dabar labai pasikelusios ir per daug geros nuomones apie save.

57

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Danielis parašė:

jaunesnes galvoja,kad jos turi kazkoki privaluma, jeigu vyresnis vaikinas, deja JOKIO PRIVALUMO NERA< jaunesnes daznai nemoka bendrauti, nera bendraujancios, pasitikinckios savimi, taip,kaip jos bendrauja su draugemis, su vaikinu tai visai netinka, toliau seks prasme jaunesnes daznai nieko nemoka yra shaltos ir kompleksuotos ir dar begale minusu yra... taip,kad reikia truputi placiau paziureti i situacija...
o ir siaip jaunesnes dabar labai pasikelusios ir per daug geros nuomones apie save.

pritariu. bet kalbant apie vyrus 30+ tai yra tokia tendencija, ne taisyklė, bet... tai vyras su defektais - jeigu neturi vaikų, tai didelė tikimybė, kad negali turėti, jeigu turi, vadinasi susitinka ir su vaiko mama. jeigu nebuvo vedęs, vadinasi bjauraus charakterio, jeigu išsiskyręs, tuo labiau big_smile čia ne mano nuomonė, tiesiog tarp moterų sklando toks rūkas wink

58

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Ramunė parašė:
Danielis parašė:

jaunesnes galvoja,kad jos turi kazkoki privaluma, jeigu vyresnis vaikinas, deja JOKIO PRIVALUMO NERA< jaunesnes daznai nemoka bendrauti, nera bendraujancios, pasitikinckios savimi, taip,kaip jos bendrauja su draugemis, su vaikinu tai visai netinka, toliau seks prasme jaunesnes daznai nieko nemoka yra shaltos ir kompleksuotos ir dar begale minusu yra... taip,kad reikia truputi placiau paziureti i situacija...
o ir siaip jaunesnes dabar labai pasikelusios ir per daug geros nuomones apie save.

pritariu. bet kalbant apie vyrus 30+ tai yra tokia tendencija, ne taisyklė, bet... tai vyras su defektais - jeigu neturi vaikų, tai didelė tikimybė, kad negali turėti, jeigu turi, vadinasi susitinka ir su vaiko mama. jeigu nebuvo vedęs, vadinasi bjauraus charakterio, jeigu išsiskyręs, tuo labiau big_smile čia ne mano nuomonė, tiesiog tarp moterų sklando toks rūkas wink

visos yra daugiau maziau pasikelusios,,
vyrui +30 paprasciau,ir nereikia kurt ar taikyt moteriskos logikos vyrui,,ko jau ko nesutiksiu kad vedybos vyrui yra svajone nr1 ,,,tai jum santuokos reikia,,+30 moteriai taip ji grazi bet isvaizda keiciasi ir tas dalykas jom itin svarbus,,a jai dar drauges su vaikais,,tai kad nebutu balta varna tarp draugiu ir uzsigeidzia to paties,,seima ,vaikas,vedybos,,jai kada bus skirybos ir pasipelnys(bet kokiu atveju neitin pralos)..kam lyst i santuoka jai poto gaunas:oi neisleido su draugais,ataskaitos kur uztruko kodel negryzo ir pan,,man tai juokinga:) kai turi laisve,neblogas darbas,kazkokius pomegius,kam uzsirist kilpa ant kaklo,,,:)

59

Re: vyrai 30+ ir daugiau

ne visos, oi ne visos po skyrybų pasipelno smile ir nėra tai malonus reikalas apskritai. reta kuri teka pasiruošus skyryboms... nors dėl ko teka yra tiesos, bet tai ne į temą smile

60

Re: vyrai 30+ ir daugiau

Ramunė parašė:

pritariu. bet kalbant apie vyrus 30+ tai yra tokia tendencija, ne taisyklė, bet... tai vyras su defektais - jeigu neturi vaikų, tai didelė tikimybė, kad negali turėti, jeigu turi, vadinasi susitinka ir su vaiko mama. jeigu nebuvo vedęs, vadinasi bjauraus charakterio, jeigu išsiskyręs, tuo labiau big_smile čia ne mano nuomonė, tiesiog tarp moterų sklando toks rūkas wink

Įdomu Ramune, prie kurių, pagal šią ne tavo teoriją, mane priskirtum? roll big_smile