41

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

O kaip padės išsirinkti komentarai čia? Kiekviena knyga turi anotaciją - trumpą aprašą ant nugarėlės. Jei galima rinktis pagal čia esančias rekomendacijas, galima rinktis ir pagal anotacijas. Be to, rekomendacijų pilnas internetas. Rekomenduoti knygą - labai intymus reikalas.

42

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Anotacijos per daug objektyvios, sausos, o vat žmonių rekomendacijos ne. Todėl žodinė reklama (patarimas) žmogui visada labiau patinka, nei šitu variantu "išsirinkt pats", kitam svarbu, kodėl ta knyga patiko ir pan., kuomet anotacijoje pačio autoriaus nuomonė apie ką knyga.. Be jokių "Jums patiks" ir pan. smile
O kad rekomenduoti visai tinkama aplinka čia, jei nepastebėjai, žmonėms čia intymus reikalai itin patinka visapusiškai big_smile

43

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Visiems žmogėnams, kurie mėgsta juodą humorą, rekomenduočiau Remarko "juodasis obeliskas" smile puiki knyga!!!

44

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Pem pilkų atspalvių.

45

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Siūlau paskaityti Haruki Murakami - Kafka pakrantėje. Ganėtinai psichodelinė, tačiu priverčia susimąstyti.
Thomas Harris - Avinėlių tylėjimas. Žiauriai gera knyga tiems, kas mėgsta įtemptą veiksmą. smile
Emily Bronte - Vėtrų kalnas, romantinė, gili ir įtraukianti istorija apie dviejų žmonių meilę, kuri yra stipresnė net už mirtį.
Anton Čechov - Palata nr.6 - pagal šią knygą buvo pastatytas spektaklis su R. Kazlu. Pati knyga labai įtraukia.
Na pradžiai manau užteks,nes surašiau kas tik spėjo į galvą ateiti. smile

46

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

pdf knygos nemokamai puslapyje www.pdfknygos.lt čia daug nauju knygu galite rasti parsisiusti. Puikus puslapis, randu daug naujausiu knygu.

47

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Norėdami atsisiųsti knygą turite prisijungti.
Net 7 dienas siųskitės visas knygas ir žurnalus tik už 1€. Lietuvoje siųskite žinute su raktažodžiu PDF1 numeriu 1398. Gauta tekstą suveskite apačioje ir spauskite prisijungti....

o po 7 dienų?

48

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

G.Colombero " Nuo žodžio prie dialogo" , "Vidinio išgijimo kelias " ir visas P. Lauster knygas...:::008

49

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Antonie de Saint Exuperi    "Citadele".

50

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Wayne W. Dyer -"Amžių išmintis". Knyga ne 1 savaitės pasiskaitinėjimams - vėliau ja gali naudoti kaip saviugdos enciklopediją. Tikrai rekomenduoju kas užsiima saviugda tiek pradedantiesiems, tiek seniems vilkams. Daktaras Wayne W. Dyer paprastai, aiškiai ir glausatai paaiškina ir apjungia daugelio senųjų išminčių mintis.
 
"Įžymmiųjų gyvenimas primena
Kad galime būti dideli,
O išeidami iš šio pasaulio
Palikti pėdsakus laiko smėly.


Juos išvydęs kitas,
Plaukęs gyvenimo vandenynu,
Vienišas ir išmestas į krantą,
Galbūt atgis ir vėl norės gyventi." 
Henry Wadsworhas Longfellow

51

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Perskaites tapsiu protingu?

52

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

V.Landsbergis "sunssnukio perturbacijos amziu sanduroje"

53

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Buvo čia paminėta knyga apie amžiną gyvenimą ir ką su juo daryti, tik paminėta kad nelabai vykusi smile Tai šia tema prisiminiau labai vykusią knygą (5 knygas iš viso) "Gyvybės eliksyras", autorė Vera Kryžanovskaja. Lietuviškai buvo išleista pirmos 4 knygos ir labai seniai, pats skaičiau rusiškai, yra elektroninis variantas

54

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Juozas Erlickas ' Prisiminimai ' tongue smile)) Pas mane JI su autografu big_smile

55

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Parduok man uz 2 eurus

56

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Budulay parašė:

Perskaites tapsiu protingu?

manau, kad netapsi. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė:).

57

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Sielų mainai

58

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Vytautas parašė:
Budulay parašė:

Perskaites tapsiu protingu?

manau, kad netapsi. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė:).

Tuomet kam ja skaityti,jei jokio poveikio.tu tapai?

59 (redagavo Vytautas 2018-11-29 01:01)

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Budulay parašė:
Vytautas parašė:
Budulay parašė:

Perskaites tapsiu protingu?

manau, kad netapsi. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė:).

Tuomet kam ja skaityti,jei jokio poveikio.tu tapai?

Matai nzn kaip tu, bet aš tarp išminties ir protingumo nededu lygybės ženklo.
Išminties galima, pasisemt(jeigu to norima), o protas kartu su išmintimi, tampa galingu pagalbininku. Išmintis- žinios, protingumas- savybė. kad dar lengviau suprastum, pateiksiu ir pakomentuosiu anekdotą:
"-draugą nelaimėje pažinsi..."
"-koks jis man draugas, jeigu jis nelaimėje..?"
išmintingas sugeba gerbtinai elgtis nepatogiose situacijose, o protingas gerai gyvena ir be nepatogių situacijų. Šita anekdotinė situacija puikiai tai parodo- sakykim "išmintingas" žmogus pasakė pirmąją eilutę, o antrąją eilutę pasakė "protingas".
Bet tiesa ta, kad išmintis ir proto lavinimas reikalingi kiekvienam žmogui, kaip matematinei svyruoklei potencinė ir kinetinė energijos.
Jeigu nzn kas yra matematinė svyruoklė, pavartyk 11 klasės fizikos vadovėlį.
Trumpiau  kas yra išmintis gali pasiskaityi - https://lt.wikipedia.org/wiki/Išmintis .

Budulay perskaičius tą knygą mano protas tapo ramesnis, nes "radau" daug atsakymų, neskaičiuojant tų pamokymų kurių padedamas galiu plačiau vertinti gyvenimiškas situacijas(tiesa, prieš tai irgi nemažai domėjausi vadinama "išmintimi"), bet iš dalies sakykim, kad tapau protingesnis. Ką fiziškai galiu apčiuopti, tai - kogero hormonų pusiausvyra smegenyse(endorfinai, seratoninas..., bet kartais sutikus kokį dalbajobą tik nepriimk asmeniškai, dingsta visi tie laimės hormonai ir pats pasidarau ne ką geresnis, tada vėl pasiimi tą knygą ir ją ramiai "pavartai"), aišku galima ir pavartoti alkoholio ar kokio narkotiko, kad sužinotum kas yra kai kurie hormonai, tačiau psichotropinės medžiagos turi nepageidautinus šalutinius poveikius, kitavertus kai kurie išminties ieškotojai kartais irgi atrodo pačiuožę...:) nes išmintį kaip ir supranta, tačiau gyvenime jos taikyti nevisada sugeba, pvz.: visi žino, kad būtinas fizinis aktyvumas-tikrai išmintinga daryti mankštas rytais ir panašiai, o kiek procentaliai žmonių daro mankštas rytais? Tiesa, kaip minėjau, slystu kartais ir aš... O  vaikai, jie gal tos išminties ir nežino, tačiau lakstytų pusę dienos jeigu jiems būtų leista...
Skaityk, kam tu kreipi į mano ir dar subjektyvę nuomonę...?:)))

60

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Maus rašytojas Art Spiegelman. Tamsi, stipri ir tikrais įvykiais paremta grafinė novelė, tikrai rekomenduoju