61

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Tyčios vaikas parašė:

O kaip padės išsirinkti komentarai čia? Kiekviena knyga turi anotaciją - trumpą aprašą ant nugarėlės. Jei galima rinktis pagal čia esančias rekomendacijas, galima rinktis ir pagal anotacijas. Be to, rekomendacijų pilnas internetas. Rekomenduoti knygą - labai intymus reikalas.

Rekomenduoju perskaityti "Kirkė" - labai intriguojantis autorės pasakojimo būdas, viena geriausių mano skaitytų knygų šįmet.

Jei jau ponams taip labai dar reikia, tai pridėsiu ir aprašymą savo rekomendacijai iš čia

„Labiausiai šiame romane užburia tai, kad mes žinome, kuo viskas baigsis – du tūkstantmečius tai žinojome – tačiau dėl vaizdingo Miller pasakojimo istorija atrodo įtempta ir nuolat stebinanti. Feministinis požiūris neiškreipia mitologinės esmės, tačiau leidžia pastebėti tai, kas anksčiau buvo nepastebima.“
The Washington Post

62

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Visas Peter Lauster knygas.

63

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Biblija

64

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Vivrelavita parašė:

Visas Peter Lauster knygas.

nieko sau.... yikes

65

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

davincio kodas

66

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

edita parašė:

Rekomenduoju perskaityti "Kirkė" - labai intriguojantis autorės pasakojimo būdas, viena geriausių mano skaitytų knygų šįmet.

Ačiū už rekomendaciją, tikrai verta dėmesio knyga. Gaila, kad niekas iš pažįstamų neturėjo paskolinti, tai reikėjo pirkti. Geriausia kaina nusipirkau iš čia:https://www.perkuknyga.lt/knyga/kirke-madeline-miller. Pasirodo, ten visos knygos pigiau užsiregistravusiems

67

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Tiems, kuriems patinka detektyvai, siūlau Nele Nehaus knygas. Pavyzdžui, "Snieguolė turi mirti" arba "Piktas vilkas".

68 (redagavo Frenkas 2022-03-06 20:23)

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Blavatskaja "slaptoji doktrina" abi dalys.
Bet ji nevisiem. Zmonem linkusiem i sizifrenija ir kitas psyches ligas skaityti atsargiai.

69

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Frenkas parašė:

Blavatskaja "slaptoji doktrina" abi dalys.
Bet ji nevisiem. Zmonem linkusiem i sizifrenija ir kitas psyches ligas skaityti atsargiai.

Pseudomokslinė ezoterika?

70 (redagavo Frenkas 2022-03-07 16:45)

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Jo, viena geriausiu skaitytu knygu gyvenime man ir ne tik man. Si knyga pradejo nauja New Age judejimo banga kuri labai isplitusi jaunimo tarpe. Siandienine joga vakaru salyse, ivairios meditacijos ir kiti dvasiniai uzsiemimai yra inspiruoti sios knygos. Nuo jis galima sakyti prasidejo vakarieciu dvasingejimo kelias.
Bet jeigu paklausei koks sios knygos zanras matyt si knyga ne tau nes pati neieskai atsakymu, o lauki kol kazkas kazka tau pasakys kaip galvot ir ka daryt.

71

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Frenkas parašė:

Jo, viena geriausiu skaitytu knygu gyvenime man ir ne tik man. Si knyga pradejo nauja New Age judejimo banga kuri labai isplitusi jaunimo tarpe. Siandienine joga vakaru salyse, ivairios meditacijos ir kiti dvasiniai uzsiemimai yra inspiruoti sios knygos. Nuo jis galima sakyti prasidejo vakarieciu dvasingejimo kelias.
Bet jeigu paklausei koks sios knygos zanras matyt si knyga ne tau nes pati neieskai atsakymu, o lauki kol kazkas kazka tau pasakys kaip galvot ir ka daryt.

Nea, nelaukiu, kad man kas pasakytų, kaip galvoti ir ką daryti. Tam turėčiau kitus šaltinius, bet skaičiusių šią knygą nuomonė būtų įdomu išgirsti. Aš tos knygos neskaičiau ir gal būt nesusivyliosiu, nes šis žanras man kolkas neįdomu.

72

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

praeitam poste jau sakiau kad ne tau is pirmu dvieju zodziu supratus. tau siuo metu reikia egzoterikos o ne ezoterikos big_smile

73

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Frenkas parašė:

praeitam poste jau sakiau kad ne tau is pirmu dvieju zodziu supratus. tau siuo metu reikia egzoterikos o ne ezoterikos big_smile

Aš visa tai jau praėjus. Čia būtų kaip neįdomią pamoką kartoti. Kol savo patirčių neturėjau, buvo viskas įdomu. Dabar galvoju, kad tokiems dalykams reikia ilgio gyvenimo su įvairiapusiška patirtimi. Kitaip tai nieko neduos. Kam rašyti sakinius po kurių negalima padėti taškų.
Be to, aš manau, kad iš tokių knygų mokytis būtų naivu. Žinoma, kekvienm savo, bet kas tinka vienam, galbūt netinka kitam. O jei ir tinka, kas garantuoja kad patirtis bus taip pat priimta ir išjausta, kaip norėta autoriaus arba kaip tai supranta autorius/autorė.
Aš jau nebekeliu sau klausimų į kuriuos nebespėsiu savo patirtimi gauti atsakymus.

74

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

tu vel apie ta pati, ka as pasakiau trim zodziais: tai ne tau. Tu kuri jau trecia posta 100 zodziu trukmes big_smile
Viskas gerai gi as tave nesmerkiu delto ir priimu, nes daug pasauktuju mazai isrinktuju. Tu tiesiog esi dauguma, tad niekuo nenustebinai. Jeigu butum mazuma tada jau butu idomiau

75 (redagavo Virš Putino 2022-03-08 00:15)

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Helena Petrovna von Hahn

https://www.patogupirkti.lt/media/catalog/product/cache/1/image/1800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/s/l/slaptoji-doktrina-kosmogenez-ir-antropogenez-kolekcinis-rinkinys.jpg

'Born into an aristocratic family of mixed Russian-German descent'.

'As well as her Russian and German ancestry, Blavatsky could also claim French heritage, for a great-great grandfather had been a French Huguenot nobleman'.

76

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Rekomenduoju knygą. "Die Klavierspielerin" autorė Elfriede Jelinek.

77

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Frenkas parašė:

tu vel apie ta pati, ka as pasakiau trim zodziais: tai ne tau. Tu kuri jau trecia posta 100 zodziu trukmes big_smile
Viskas gerai gi as tave nesmerkiu delto ir priimu, nes daug pasauktuju mazai isrinktuju. Tu tiesiog esi dauguma, tad niekuo nenustebinai. Jeigu butum mazuma tada jau butu idomiau

Aš sukursiu ir dar dešimt postų jei norėsiu pasidalinti savo mintimis. Sudominti nieko nesiekiu. Man tai neturi jokios reikšmės. Rašau, kad rašyčiau.
O tu laikai save išrinktuoju? Todėl, kad ši knyga patiko? Ar supratai apie ką rašo? Kas labiausiai tave palietė ir sužavėjo?

78 (redagavo Virš Putino 2022-03-08 09:57)

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Elfriede Buchner Jelinek

https://pictures.abebooks.com/isbn/9782877112918-us-300.jpg

'Austrian playwright and novelist. She is one of the most decorated authors writing in German today and was awarded the Nobel Prize in Literature in 2004 for her "musical flow of voices and counter-voices in novels and plays that, with extraordinary linguistic zeal, reveal the absurdity of society's clichés and their subjugating power"'.

'Romanian-German Catholic mother and a non-observant Czech Jewish father'.

79

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Fjord parašė:
Frenkas parašė:

tu vel apie ta pati, ka as pasakiau trim zodziais: tai ne tau. Tu kuri jau trecia posta 100 zodziu trukmes big_smile
Viskas gerai gi as tave nesmerkiu delto ir priimu, nes daug pasauktuju mazai isrinktuju. Tu tiesiog esi dauguma, tad niekuo nenustebinai. Jeigu butum mazuma tada jau butu idomiau

Aš sukursiu ir dar dešimt postų jei norėsiu pasidalinti savo mintimis. Sudominti nieko nesiekiu. Man tai neturi jokios reikšmės. Rašau, kad rašyčiau.
O tu laikai save išrinktuoju? Todėl, kad ši knyga patiko? Ar supratai apie ką rašo? Kas labiausiai tave palietė ir sužavėjo?

Diskusija baigta, Būkim mandagus ir neterskim temos. Jeigu nori padiskutuoti rasyk privačiai

80

Re: Knyga kuria rekomenduotumete

Frenkas, tu rekomenduoji knygą, aš klausiau ar tai pseudomokslinė ezoterika? Tikslaus atsakymo negavau. Vakar klausiau kas labiausiai palietė ar sužavėjo? Dabar baigi diskusiją. Nieko nesuprantu. Kam reklamuoti knygą jei negali pasidalinti savo pastebėjimais.
Private aš su niekuo nediskutuoju.