21 (redagavo Donatas 2013-09-19 16:18)

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

tinsanis parašė:
Gintas parašė:
tinsanis parašė:

pabusi seske keturakis kuris klaidas istaisys,,poto kai nuskriaudzia kas begi pas mamyte skustis;:))) ar lietuviskom raidem rasai kas tave nuskriaude:D:D:D:D
tokie ackarikai mane juokina,,lietuviu kalbos myletojai ,,,:))
jau temos sukurt be zodzio BIJO nebeiseina,,,ar tema ne tokia svarbi gaunasi:)

O rūstusis Tinsani, suprantu jog tave sukritikavęs kaip mat būsiu subaladuotas wink) Juk daugiau, ko gero, nelabai ką temoki, ar ne? wink  Aš tenorėjau pasakyt, kad išmokus lietuviškai rašyt (kad ir sveplom raidem), šansai susirasti moterį ar darbą normalesnį gerokai padidėja big_smile Ir žmonės nesijuoks kaip iš brolių Lavrinovičių big_smile

mikcioji mikcioji ir nieko nesigauna normaliau pasakyt,,,gyveni kaime,is lietuvos neislendi ir dar kalbi apie kazkokius galejimus:)))  beksi mamytei pasigirt kad be klaidu rasai?
rasai lietuviskais simboliais ir ka ? metai bega o taip ir  neismokai uz save pastovet,,-tais simboliais moki apsigint:)))),zmones nesijuoks?skaitais zmogus su savo keliais tukst.per menesi:D:D:D gal kokiu mokytoju kaime dirbi:) lavrinovicius per menesi uzdirba kiek tu per 10 metu ir kuris labiau zmogus skaitosi kuris gali sakyt gyvenu  o ne egzistuoju?moki lietuviu rasyba bet nesugebi uzdirbt big_smile esi klaunas,,kokiu reta...a jis su akcentu ir gyvena,,,reklama kvaila nes tokiem ji kurta kurie lietuviskus kanalus dar ziuri,,reklamos gerbejau:))
tu mulkis nes ieskai tu sansu ,,uzdirbk daugiau nereikes cia inkst kaip suniui kad be mergos esi:D myletojau lietuvos:)))
,

Nepastebi, kad visiems ta pati rašai? Apie begiojima pas mama ir mikciojima. Kazkaip nevalingai kyla įtarimas, kad pats tamsta būsi mikcius mamyciukas, dirbantis užsienyje, nes Lietuva per sudetinga pasirodė:)

22 (redagavo tinsanis 2013-09-19 16:36)

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Rita parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

Aišku,kam ta kultūra. Kam iš vis žmonės mokosi? Moka tūkstančiais,kad universitetą baigt? Tegu kasa griovius ir sėmkas spjaudo...:) tegul durniai mokosi,o aš ir taip viską žinau:D

pries komentuodama isiskaityk i tema,tas blondiniskas mastymas univeras poto darbo birza?kiek su univeru ,,dirba tai ka ismoko ir kiek padavejais-pardavejom?kast griovius darbas-geriau nei ant pasalpu gyvent,,o semkes jai skanu tegul valgo..
pas tave kultura?kiek ji nuosirdi ir kiek ji ilgai isbus ..kelios minutes ir kulturos nebelieka,,,
o konkreciau klausimas pagarba svetimam -uz ka gerbt svetima man atsakyk?tai kad jo tautybe kaip mano kad baltas,kad lietuviskai sneka?ar kokios man nezinomos priezastys?

Būna,tėvų įkištų vaikų į univierą. Tokie niekada nieko nepasieks:) bet mokslas dar nieko durnesnio nepadarė:)  neverta mokytis dėl popiergalio,bet dėl žinių. Kad išmanytum tą sritį,su kurią sieji ateitį. Pagarbą reikia užsitarnauti,bet ... Žmogaus kultūra visgi turi būti net internete:)  blondinė-plaukų spalva,ne gyvenimo būdas. Neįžeidei;) moki rėžt tiesiai-šaunu,mažai tokių beliko. Bet juk negali žabtus atidaręs-tu toks,jis anoks...:D kiek kultūra išlieka? Su suprantančiais,ar pažįstamais gali pajuokaut:) savo tarme bazariuką pavartyti smile o tu ir realiai viešumoj akis drąskai? Labai smalsu- į snukį negauni?:D

na pas mane veidas pas tave snukis,tu nesi gavus?vyrui randas nieko tokio o tau,,,:)tavo lindimas be muilo veidmainiskumas juokingas,,
tevu ikisti?-jai tevai ikisa i mokslus ar i kokia vadinama silta vieta tai jau jy ruosia ateiciai,kad nereiktu kazkieno namus valyt priziuret,,,kai kuriu atveju,,daugiau akis bandai draskyt pati,bet is tokios ko daugiau tiketis zinant tavo istorija nieko stebetina:) pagal tave geriau tokie tevai kur taip aukleja kad dukra 20m sulaukus gimdo ,skiriasi ar dar ka isdarineja?kiekvienam savo ,,as kalbu apie blondiniskas mastymas o tu kalbi apie plauku spalva ,kokia plauku pas tave spalva man neturi reiksmes...
tu apsimeti mandagia uztenka poros minuciu kad isvest is pusiausvyros tave,,,ka norejau pasakyt ar parodyt ta pasiekiau:)

23

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Gyvenimas maniškis ne sugriuvo:) ačiū,kad rūpinies. Ir Duok Dieve,visiems tokių vaikų,kad save išsilaikytų. Kažkokio amato išmoktų:) tuokiasi,skiriasi... Ir? Ką tau,akis bado? Miegot neleidžia? Neketinu čia diskutuot su Tamsta,nes tik įžeidinėji. Bet aš neįsižeidžiau. Nepavyko;)  Kalk savo būsimoms atžaloms,kaip griovį kast. Iki

24

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Rita parašė:

Gyvenimas maniškis ne sugriuvo:) ačiū,kad rūpinies. Ir Duok Dieve,visiems tokių vaikų,kad save išsilaikytų. Kažkokio amato išmoktų:) tuokiasi,skiriasi... Ir? Ką tau,akis bado? Miegot neleidžia? Neketinu čia diskutuot su Tamsta,nes tik įžeidinėji. Bet aš neįsižeidžiau. Nepavyko;)  Kalk savo būsimoms atžaloms,kaip griovį kast. Iki

mano atzalos kals tavo atzalai kad isikastu griovi:D 2x2:)
o tikinti pasirodo:D:D:D
na sugriuvo ar ne man neidomu-nereikalinga info
tave izeidinet-man neidomu o ir nesiekiu to-nes zinau kad atsiras gyvenime kurie ta padarys ,,

25

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

tinsanis parašė:
Rita parašė:

Gyvenimas maniškis ne sugriuvo:) ačiū,kad rūpinies. Ir Duok Dieve,visiems tokių vaikų,kad save išsilaikytų. Kažkokio amato išmoktų:) tuokiasi,skiriasi... Ir? Ką tau,akis bado? Miegot neleidžia? Neketinu čia diskutuot su Tamsta,nes tik įžeidinėji. Bet aš neįsižeidžiau. Nepavyko;)  Kalk savo būsimoms atžaloms,kaip griovį kast. Iki

mano atzalos kals tavo atzalai kad isikastu griovi:D 2x2:)
o tikinti pasirodo:D:D:D
na sugriuvo ar ne man neidomu-nereikalinga info
tave izeidinet-man neidomu o ir nesiekiu to-nes zinau kad atsiras gyvenime kurie ta padarys ,,

Neįdomu? Tai ko čia skelbiesi? Be įžeidinėjimų mokį sakinį sudaryt?

26

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Rita parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

Gyvenimas maniškis ne sugriuvo:) ačiū,kad rūpinies. Ir Duok Dieve,visiems tokių vaikų,kad save išsilaikytų. Kažkokio amato išmoktų:) tuokiasi,skiriasi... Ir? Ką tau,akis bado? Miegot neleidžia? Neketinu čia diskutuot su Tamsta,nes tik įžeidinėji. Bet aš neįsižeidžiau. Nepavyko;)  Kalk savo būsimoms atžaloms,kaip griovį kast. Iki

mano atzalos kals tavo atzalai kad isikastu griovi:D 2x2:)
o tikinti pasirodo:D:D:D
na sugriuvo ar ne man neidomu-nereikalinga info
tave izeidinet-man neidomu o ir nesiekiu to-nes zinau kad atsiras gyvenime kurie ta padarys ,,

Neįdomu? Tai ko čia skelbiesi? Be įžeidinėjimų mokį sakinį sudaryt?

kur tu izeidima matai?
tavo veida snukiu vadinu ar dar kazkaip? kaip bendrauji taip ir atsakyma gauni:)maziau fantazijos apie izeidinejimus,,pradek nuo saves:)

27

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Jo visdėlto pilnatis tinsaniui atėjo nelauktai ir netikėtai.

28

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

gedukas parašė:

Jo visdėlto pilnatis tinsaniui atėjo nelauktai ir netikėtai.

a pas tave ne,,kitoj planetoj,,,randies,,,

29

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Teisus esi pilnatis ir mano krašte bet labiau matosi ant taves.

30

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Neverta kalbėt:) nesupras vistiek...

31

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Rita parašė:

Neverta kalbėt:) nesupras vistiek...

kuri supranta zodi augintinis ---jog tai turi but gyvunas,,,:D:D:D

32

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

gedukas parašė:

Teisus esi pilnatis ir mano krašte bet labiau matosi ant taves.

kur logika ?ir vel jos nera,,,

33

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

tinsanis parašė:
Rita parašė:

Neverta kalbėt:) nesupras vistiek...

kuri supranta zodi augintinis ---jog tai turi but gyvunas,,,:D:D:D

Atsitrenkei į pušį?:D kažkas tau padarė blogą įtaką... Pilnatis girdėjau Lietuvoj?:D teisybė?:D

34 (redagavo tinsanis 2013-09-19 17:22)

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Rita parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

Neverta kalbėt:) nesupras vistiek...

kuri supranta zodi augintinis ---jog tai turi but gyvunas,,,:D:D:D

Atsitrenkei į pušį?:D kažkas tau padarė blogą įtaką... Pilnatis girdėjau Lietuvoj?:D teisybė?:D

netokia bloga itaka kad is vaiko teva atimineciau:) chi chi chi:) mamyte:)

35

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Pasiskaityk dėžėje apie pilnaties galia gal tadu ir logika atsiras.

36

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

gedukas parašė:

Pasiskaityk dėžėje apie pilnaties galia gal tadu ir logika atsiras.

pabuk seske paieskok kai rasi parasyk...

37

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

gedukas parašė:

Pasiskaityk dėžėje apie pilnaties galia gal tadu ir logika atsiras.

Per sudetingai rašai. Tokie paprasti zmones kaip tisanis gali ir nesuprast.

38

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

tinsanis parašė:
Rita parašė:
tinsanis parašė:

kuri supranta zodi augintinis ---jog tai turi but gyvunas,,,:D:D:D

Atsitrenkei į pušį?:D kažkas tau padarė blogą įtaką... Pilnatis girdėjau Lietuvoj?:D teisybė?:D

netokia bloga itaka kad is vaiko teva atimineciau:) chi chi chi:) mamyte:)

Taip,Mamytė . Jauna,dirbanti,besimokanti:) dar ir ne baidyklė;) Nu ir?:D

39

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Donatas parašė:
gedukas parašė:

Pasiskaityk dėžėje apie pilnaties galia gal tadu ir logika atsiras.

Per sudetingai rašai. Tokie paprasti zmones kaip tisanis gali ir nesuprast.

pasake soferis smile nesugebantis pats pasdaryt todel pasieme su augintiniais dama:D:D:D

40 (redagavo tinsanis 2013-09-19 17:34)

Re: Kodel merginos bijo graziu merginu?

Rita parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

Atsitrenkei į pušį?:D kažkas tau padarė blogą įtaką... Pilnatis girdėjau Lietuvoj?:D teisybė?:D

netokia bloga itaka kad is vaiko teva atimineciau:) chi chi chi:) mamyte:)

Taip,Mamytė . Jauna,dirbanti,besimokanti:) dar ir ne baidyklė;) Nu ir?:D

big_smile:D:apie baidykle nekalbesiu,,,na  klube tiksi,,kol nepasakysi kad isiskyrus ir kad dar augintinis laukia,,,