21

Re: kaip jums flora?

heh.ziuri dar ir kaip;>

22

Re: kaip jums flora?

;>

23

Re: kaip jums flora?

Na kartais tai tikrai "pavaro"(; visi.kartais paziuriu.nu kai tie vaikai prikrecia visokiu nesamoniu...:[

24

Re: kaip jums flora?

nerealus serialas...mano megstamiausiau smile smile nepraliaidziu nei vienos serijos nei rytais nei vakarais smile o koks jums panikes labiausiai patinka aktorius is pelenes istorijos?
man taj Fryzeris... :* smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/998

25

Re: kaip jums flora?

nuostabus serialas . o ypac jo aktoriai florencija ir fabio di tomaso big_smile

26

Re: kaip jums flora?

a....man jis irgi patinka big_smile smile))) visai idomu paziuret..... tik antroji dalis man labiau yra triuksmingesne (na flora labai daznai jau reikia, "piktieji" labai persistengia vaidindami.......pirmoje dalyje flora buvo ramesne ir kuklesne.......as taip manau....

27

Re: kaip jums flora?

nemaciau nezinau ir nenoriu big_smile

28

Re: kaip jums flora?

Uch, Floricienta tj patinka db labai big_smile Ypač 2005 m. sezonas... Maxsas *.* Lb gražios dainos <pasigirsiu, visas turiu:D > Spektakliai irgi lb gražūs smile Tik kartais nervina sumaištis per TV serijas... O db tokios liūdnos serijos.. 100 serijoj Maksas delfiną ves... T.T Na, bet graži pabaiga lb lb bus smile Be to, MxF susilauks trinukų :-]

29

Re: kaip jums flora?

PATS SLYKSCIAUSIAS SERIALAS KOKI TIK YRA RODE..... TOKS DURNISKAS KAD WEMT NUO JO WERCIA

30

Re: kaip jums flora?

Wisaj Nieko :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

31

Re: kaip jums flora?

Paulius, 20 wrote:

PATS SLYKSCIAUSIAS SERIALAS KOKI TIK YRA RODE..... TOKS DURNISKAS KAD WEMT NUO JO WERCIA

Visi mes suprantame tai skirtingai big_smile Juk dėl skonio nesiginčijama big_smile

32

Re: kaip jums flora?

diewinu si seriala:pp:pp:pp:pp:pp:::707:::708:::704::: geras bjis o ypac aktoriai

33

Re: kaip jums flora?

Man ir patinka,bet pirmos dalies paskutine serija kazkokia nesamoninga,jau per daug fantazijos...Bet sejp taj viskas ok:::717http://forumas.ieskok.lt/imgload/1308

34

Re: kaip jums flora?

nja fajnas serijalas :-D:p

35

Re: kaip jums flora?

na visai nieko, kartais pasiziuriu

36

Re: kaip jums flora?

oi, pelenes istorija man lb patinka. nors kartais flora buna kvaila...:) bet seip taj cool!!!:D

37

Re: kaip jums flora?

Pirma karta apie toki girdziu... O prie ko cia flora?

38

Re: kaip jums flora?

Tomas, 15 wrote:

Pirma karta apie toki girdziu... O prie ko cia flora?

prie to kad flora pagrindine pelenes istorijos veikeja. vat big_smile

39

Re: kaip jums flora?

as irgi ziuriu flora ma lb patink :-) tik lb nerwin kai tos raganos wisokiu nesweiku planu sumasto ir wiska sugadin..ir db lb liudnos serijos ir tie weikejai wisi kazkokie pabale tamsei rengas:()

40

Re: kaip jums flora?

Man tai patinka Flora tik kad dabar pradėjo rodyt visokias nesamones sad