21

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Kadangi mėgstu aukštakulnius, vaikinas turėtų būti aukštesnis. Bet čia jau pagal kiekvienos skonį, stilių ir panašiai smile Taip jau gamta sutvėrė, kad dauguma merginų nori aukštesnių, vyresnių. O vaikinai dažniausiai žemesnių ir jaunesnių. Ar ne taip? smile Aišku būna išimčių, arba tas išimtis padaro meilė ;D

22

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Simtu procentu pritariu Erikai smile

23

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

ydomi tema smile paskaitem ir su dukra pasikalbejom jai 17 metu ir ji is kart atsake kad galetu draugauti nors ir puse galva zemesniu vaikinu smile o as apie save pagalvojau kad sunkiai susidraugauciau su zemesniu vyriskiu nu nezinau nebent jis tikrai butu isskirtinis vyras smile va ir dvi nuomones......

24

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

mano ugis 183cm.. kas uz smile

25

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Zemas ugis tai nera pats didziausias trukumas.juk ne visiem kojos auga is pazastu.kai truksta smegenu ,va cia tai jau trukumas.:::042

26

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Tall skinny men look like lamps. That being said, yes, height is important. Right after your monthly wages.

27

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

pcihologija kaip maximoj,,imkim ugi 178 ir 181,praktiskai skirtumas nedidelis,o pcihologiskai beveik metras.pasakyk merginai, mano ugis 170 ir nesvarbu kiek ir 180 ir belekiek,jai skirtumas bus didziulis,nors skirtumas gali but ir centimetras.

28

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Raimi, iš dalie pritariu, tarkim 179 ir 181 - o skirtumas daugumai merginų - didžiulis smile

29

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Skirtumas yra kada vaikinas 170 ir mergyna 190 tai jo , o kitas dalykas  smile nzn mano ugis 173 dauguma mergynu su kuriom turejau rimtu santykiu buvo aukstesni negu as , lovoj tai ne maiso , jei kur eini ne sakyciau kad buvo not comfortable kiti pavydi net . O jei kokios problemos ten kabinejasi kas nors , tai yra musu lietuviu pasakymas ne ugis o smugis , isjungti zmogu jei moki , galima greitai , jei sugebejimu turi , jei ne tai mokykis. O jei tau ugis maiso , amzius , neturejimas pinigu , problema tavyje, ir ne ieskok pasiteisinimu o stengis tobuleti smile

30

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

čia jus kalbate vien apie ūgių skirtumus, bet neminite kūnų sudėjimų, pvz,mergina gali būti aukšta ir stambių kaulų, o vaikinas mažesnis ir smulkesnis, ar tada nėra reikšmės?

31

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Kartais ir tas ugis maiso kaip labai jis gan didelis, ispanijoj gyvenu ir beveik visos jos cia mazos tai net nepatogu..:)

32

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Tikrai ne nes nesu ugiu butum

33

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Raimis parašė:

merginom tai sunku suprast,lyg aiskintum ,kad mini, c3 ar pan tuiri 300-400 arkliu,sukimo momentas ahuenas, zodziu  pajegus auto.ka ji pasakytu: cia ne bmw,toks mazas,be to dar zalias,koks cia sportinis masinas,kibiras zodziu.zodziu bobiskos pcihologijos jokiais argumentais nepaimsi.

tik nereikia, citroenas isvis nemasina, aisku, neskaitant, kad jis komfortabilus, turi lygtais pusiau automatine 6 pavaru deze YRA pakankamai pajegus, ir lygtais yra laimejes pasaulio aytomobiliu abdovanojima, taciau si automobiliu serija buvo sukurta, kad galetu konkuruot su opel ir Renault...

34

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Esu 182cm ūgio pana. Kaip man reikėtų reaguoti kai man parašo 165cm ūgio čiuvelis ir kviečia susitikt rimtai. Gatvėje tokį vaizdelį pametė nesakykit kad nepultumėt tyliai krizent šaipydamiesi... tik jau nesakykit smile

35

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Viena reiksmiskai uz aukstaugius, zemaugiai asocijuojesi su piktais nikstukais kurie turi skydliaukes problemu del ko jiems nera issivystes normalus ugis, jie del to kencia ir vercia kenteti savo partnere, tikrai labai uzknisa kai mergina turi atsisakyti tokio nedidelio malonumo kaip aukstakulniai batukai vien tam, kad nikstukas nezystu ir negadintu nuotaikos, o juk kaip faina aveti aukstakulnius, eini pasitempus, auksta viska matai, tave visi pastebi drabuziai prie tokio apavo geriau ziurysi, visi stengesi tau itikti nes jai gali sau leisti nesioti gerus aukstakulnius reiskia gali sau leisti viska, o tai labai gerai, bet blogai nykstukui, nes niekas nepastebi to sunycio besiveizencio tau po kojom, vyrai net nesidrovi prieit uzkalbint. Merginos daznai nusileidzia nesioja baletkes ar sandalus kurie visai nesiziuri, o dar labiau nesiziurysi kai mergina vis tiek aukstesne i dar biski susitraukus, susikuprinus, kad mylimas nykstukas nedejuoti, bet ar verta gaisti laika su tokiu neuzauga.

36

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

196cm mano ugis smile ir pagal mane jis jokios itakos nedaro smile

37

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

OLA parašė:

Viena reiksmiskai uz aukstaugius, zemaugiai asocijuojesi su piktais nikstukais kurie turi skydliaukes problemu del ko jiems nera issivystes normalus ugis, jie del to kencia ir vercia kenteti savo partnere, tikrai labai uzknisa kai mergina turi atsisakyti tokio nedidelio malonumo kaip aukstakulniai batukai vien tam, kad nikstukas nezystu ir negadintu nuotaikos, o juk kaip faina aveti aukstakulnius, eini pasitempus, auksta viska matai, tave visi pastebi drabuziai prie tokio apavo geriau ziurysi, visi stengesi tau itikti nes jai gali sau leisti nesioti gerus aukstakulnius reiskia gali sau leisti viska, o tai labai gerai, bet blogai nykstukui, nes niekas nepastebi to sunycio besiveizencio tau po kojom, vyrai net nesidrovi prieit uzkalbint. Merginos daznai nusileidzia nesioja baletkes ar sandalus kurie visai nesiziuri, o dar labiau nesiziurysi kai mergina vis tiek aukstesne i dar biski susitraukus, susikuprinus, kad mylimas nykstukas nedejuoti, bet ar verta gaisti laika su tokiu neuzauga.

Cia apie savo vyra kalbi big_smile

38

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

karoče bapkės labai greitai ūgio skirtumą panaikina.čia matosi labai daug yra nesveikai susikompleksavusių.kaip apgailėtina

39

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Galit pykti,galit nepykti,nes galbūt tai ir tuštoka,bet taip pat esu su tokiu kriterijum:) pati esu 1,79 ir tikrai nesinori už save žemesnio:) tad man tai svarbu ir kreipiu dėmesį tik į aukštesnius:) bet realiai mūsų merginos,gan žemos,tad 1,70 vaikinui nelabai turėtų būti sunku atrasti 158-165cm mergytę smile

40

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

manau,kad ne ugyje ir smugyje swarbiausia.Swarbiausia tarpusawio Meile.Juk Meilei nera swarbu ugis ar smugis ar materialine padetis.:)