61

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

tai gi vat ;D

62

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Nu ot naivuoliai tie kurie mano kad jei mergina pasirenka kreipdama demesi i ugi jie neliks uz borto. Labai nedaug reikai, kad tokie 200cm liktu uz borto. Paprasciausio invalido vezimelio big_smile va jums ir ugis tongue taip kad mastyti su galva ne su subinem reikia big_smile

63

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Man vienodai auksta ar zemo ugio mergina, yra geru ir graziu ivairiu ugiu. Vaikinais nesidomiu big_smile

64

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Nematomas parašė:

Nu ot naivuoliai tie kurie mano kad jei mergina pasirenka kreipdama demesi i ugi jie neliks uz borto. Labai nedaug reikai, kad tokie 200cm liktu uz borto. Paprasciausio invalido vezimelio big_smile va jums ir ugis tongue taip kad mastyti su galva ne su subinem reikia big_smile

Sakai invalido vežimėlio... Haha, pavyzdis - na tai darbą iš dalies irgi renkiesi tą kuris pasiūlo didesnę algą. O kam? Gi paprasčiausiai gali tave kažkada išmest iš darbo, tai gal visi dirbkim už 900lt?

65

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Nestumkyt apie zemaugius, nors as 172cm, nekaltas kad dievas ugio pagailejo, bet gyvenu ir neimu galvon. O paneles taip ir neturiu, nes beveik visos uz mane aukstesnes, ir mano kad zemesnis tai lieva,

66

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

va cia geras, niekad tai nepagalvojau big_smile

67

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Nu dvi metrinio neieškau, ir negalvoju, kad aukštesnis yra ir stipresnis. Tiesiog aukštesni vaikinai man labiau patinka wink

68

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

tai tau... bet ir daugumai...

69

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Na dar vienas kriterijus. Zmones negerbia kitu, ieskosi tik naudos ir tobulumu. O juk visi turime trukumu. Kas is tu dvieju metru? Nusipirkit merginos sau batus su platformom ir pacios busit dvimetrinem.

70

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Sakai, kas iš tų dviejų metrų.... Na, o kas iš 165 ar kiek daugiau?

71

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Svetlana parašė:

Sakai, kas iš tų dviejų metrų.... Na, o kas iš 165 ar kiek daugiau?


Tokiu reta, be to tikrai vargu ar ziurit i viska, kas zemiau jusu.

72

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Na kriterijus tikrai ne svarbiausias vaikino išvaizdoje, bet vienas prie svarbesnių smile Nors vaikinų žemesnių už mane turbūt reiktų ir paieškot big_smile Bet visgi - tik aukštesnis smile

73

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

gerai ir zemaugiui but, nors galva maziau kencia, ir artciau zemele, kaqi dribsi maziau skaudes big_smile  ir dar kam labai reikes, bus gerai ir su tokiu ugiu

74

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

aš kadangi nemėgstu žmonių, tai man jokio skirtumo ar 160cm ar 205cm... ;DD aš vienodai jų nemėgstu... ;DDDD

75

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Tadas parašė:

svarbu ne ūgis, o smūgis ;DD kuo aukštensis, tuo ilgiau ir gražiau kris, esant reikalui ;DDD

maziukai graziai skrenda , kuo mazesnis , tuo graziau big_smile

76 (redagavo Jurga 2014-10-28 16:46)

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Man tai ūgis kažkaip vienodai rodo. Gali šalia manęs ir 165 cm žmogus būti. Jei jis Žmogus.

Bet patirtis rodo, kad draugaujant su žemesniu ar panašaus ūgio tuoj prasideda visokie kompleksai - tai tų batų nepirk, tai aukštakulnių nesidėk. Tai tas negerai. Tai anas. Tai va todėl iš pirmo žvilgsnio labiau traukia aukštesni - nes jie nenurodinėja, kokius batus man autis smile. Ant kaktos gi neparašyta - aš mažas, bet dėl to visai nepergyvenu. Dauguma gi pergyvenat smile

77

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Tikrai nesvarbiausias, bet svarbus.

78

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Iš mano patirties - geriausi (būdas) vaikinai buvo žemesni. Bet prisipažinsiu, kad kuo aukštesnis, tuo mane labiau traukia.

79

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

Vienintelis fizinis aspektas, kuris man svarbus. Pati esu aukšta, visi draugai žemesni, tai bent vyro noriu aukštesnio.

80

Re: Vaikinu ugis - svarbiausias kriterijus?

išstypėlių daug, ne problema manau jums big_smile