21

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Lina parašė:

iskart. uzsienyje is to nedaro problemos, o cia, "dideliam kaime" i tokius ar tokias ziurima kaip i paleistuves. jei atsiduodi konkreciam zmogui, tai NEREISKIA, kad atsiduosi visiems is eiles!


Jei atsiduodi kas antram, tai nereiškia, jog atsiduodi KIEKVIENAM! Aiškuma?! :::m10

22

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Viskas priklauso nuo to ko nori lovos ar daugiau nei lovos. ...Jei santykiu, tai geriau lova numest i antra plana kad pazint zmogu is vidaus......poto ir lova saldesne buna .  O jai tik lovos , tai kodel ir ne po pirmo pasymatymo pasidulkint...

23

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Manau,kad tau patinkančiam žmogui atsiduoti galima tada,kai abiem to reikia ir norisi...ir negali čia suskaičiuoti  ar nustatyti,kiek tų pasimatymų reikia...čia viską turėtų nulemti chemija...jei ji yra:)...o,jei nėra,reikėtų palaukti,kol atsiras.Jei neatsiranda-žmogus ne tavo ir nieko čia nepakeisi.

24

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Kazkokia kvaila tema, ypac kai OP bernas..

Jei pana nori, tai ir dulkink, nebent baisi ir taves netraukia tam reikalui. tada jai taip ir pasakyk, jog nenori ir ji su tavim gali likt nebent draugais.

Nesutinku nei su vienu cia, kurie sako, jei nori santykiu, palauk, o jei tik nuotykiu imk is karto. Nesamones. Turejau santykius jaunas durnas budamas su pana, laukiau, nespaudziau, taip nieko ir nesulaukiau, rado kas normalesni demesi rode ir paliko.. Kaip pati po metu ar 2 sake del to, jog pats demesio nerodziau ir jai neatrode, kad ji mane traukia, nes as gi dzentelmenas - laukiau jos zingsnio! Turejau kitus santykius, pati pana tiesiai sviesiai pasake per pirma pasimatyma, kad jei nieko nebus, tai liksim tik draugai. Per pirma nebuvo nieko, nes jai dienos buvo, uztai po 2 atsigriebem. ir ka, 4 metus graziai ir laimingai draugavom.. Esme ta, kad bernas turi noret bet kada, o jei ir pana nori, tai ir darai..

25

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Lina parašė:

iskart. uzsienyje is to nedaro problemos, o cia, "dideliam kaime" i tokius ar tokias ziurima kaip i paleistuves. jei atsiduodi konkreciam zmogui, tai NEREISKIA, kad atsiduosi visiems is eiles!

Žinote Lina, kaip bebūtų, mes tame "dideliame kaime" gyvename, todėl normos ir taisyklės bus to didelio kaimo, o ne kokio nors multimilijoninio miesto, kaip antai koks Paryžius, Londonas ar Niujorkas. Psichiatrijoje dabar labai daug terminų nebeturi priskirimo, nukrypimas tai ar norma. Nukrypimas tai ar ne, sprendžiama pagal tos gyvenamos vietovės nusistovėjusius įpročius, tvarką ir papročius. Tai gi, pagal lietuviškus įpročius ir papročius atsiduoti per pirmą pasimatymą nebus norma wink Pagal vakarietiškus - bus, TAČIAU, Jūs gyvenate čia, o ne ten. Nes jei gyventumėt ten, tai Jūs darytumėt ir net neklaustumėt gerai tai ar blogai smile)
Aišku, Jūs galite spjauti į visus ir elgtis kaip norite, bet tai gresia Jūsų socialinių santykių griuvimu, o susikurti juos iš naujo nebus taip paprasta kaip manote.
Kas liečia mano asmeninę nuomonę, tai žinot, galėčiau palyginti su alumi (čia vyrai geriau supras). Kadangi buvau išlepintas ir gėriau tik gerą alų, o paskui išpuolė galimybė paragauti alaus be meilės, tai sulyginus yra pats prasčiausias alus didelėje gėrimų parduotuvėje. Ir man daugiau jo paprasčiausiai nereikėjo, nes aš buvau įpratęs gerti geriausią smile) Tuo pačiu ir Jums kolegos, siūlyčiau pereiti nuo kiekybės ant kokybės wink)

26

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Ainis parašė:
Lina parašė:

iskart. uzsienyje is to nedaro problemos, o cia, "dideliam kaime" i tokius ar tokias ziurima kaip i paleistuves. jei atsiduodi konkreciam zmogui, tai NEREISKIA, kad atsiduosi visiems is eiles!


Jei atsiduodi kas antram, tai nereiškia, jog atsiduodi KIEKVIENAM! Aiškuma?! :::m10

Aini  esi  ne  merga  IR  NEVAIDINK  CIELKOS. Aš  nė  karto  nebandes ,o  jau  žinau  ,kad  mergos  paleistuvės:::021:::021:::021:::021:::021:::021,nespresk  pagal  save ,dažnai   paleistuvėm  vadina  tie  kurie  patys  yra  paleistuvei.:::016:::016  Bet  temą  sukūrei  gerą .:::024:::024

27

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Esmeralda parašė:
Ainis parašė:
Lina parašė:

iskart. uzsienyje is to nedaro problemos, o cia, "dideliam kaime" i tokius ar tokias ziurima kaip i paleistuves. jei atsiduodi konkreciam zmogui, tai NEREISKIA, kad atsiduosi visiems is eiles!


Jei atsiduodi kas antram, tai nereiškia, jog atsiduodi KIEKVIENAM! Aiškuma?! :::m10

Aini  esi  ne  merga  IR  NEVAIDINK  CIELKOS. Aš  nė  karto  nebandes ,o  jau  žinau  ,kad  mergos  paleistuvės:::021:::021:::021:::021:::021:::021,nespresk  pagal  save ,dažnai   paleistuvėm  vadina  tie  kurie  patys  yra  paleistuvei.:::016:::016  Bet  temą  sukūrei  gerą .:::024:::024


Kaip ten sakoma... "Gal tiesiog moteris nieko daugiau ir pasiūlyti negali...". Man smagu sužinoti kitų žmonių nuomonę ir manau, kad šis klausimas labai opus šiuolaikinėje visuomenėje. Nors, miela Esmeralda, aš ir neteigiu, jog visos moterys paleistuvės... Čia jau pačios moterys įsiskiepijo, jog visi vyrai alei vieno taip mano :::m04

28

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Ainis parašė:
Esmeralda parašė:
Ainis parašė:

Jei atsiduodi kas antram, tai nereiškia, jog atsiduodi KIEKVIENAM! Aiškuma?! :::m10

Aini  esi  ne  merga  IR  NEVAIDINK  CIELKOS. Aš  nė  karto  nebandes ,o  jau  žinau  ,kad  mergos  paleistuvės:::021:::021:::021:::021:::021:::021,nespresk  pagal  save ,dažnai   paleistuvėm  vadina  tie  kurie  patys  yra  paleistuvei.:::016:::016  Bet  temą  sukūrei  gerą .:::024:::024


Kaip ten sakoma... "Gal tiesiog moteris nieko daugiau ir pasiūlyti negali...". Man smagu sužinoti kitų žmonių nuomonę ir manau, kad šis klausimas labai opus šiuolaikinėje visuomenėje. Nors, miela Esmeralda, aš ir neteigiu, jog visos moterys paleistuvės... Čia jau pačios moterys įsiskiepijo, jog visi vyrai alei vieno taip mano :::m04

29

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Gitana parašė:
Ainis parašė:
Esmeralda parašė:

Aini  esi  ne  merga  IR  NEVAIDINK  CIELKOS. Aš  nė  karto  nebandes ,o  jau  žinau  ,kad  mergos  paleistuvės:::021:::021:::021:::021:::021:::021,nespresk  pagal  save ,dažnai   paleistuvėm  vadina  tie  kurie  patys  yra  paleistuvei.:::016:::016  Bet  temą  sukūrei  gerą .:::024:::024


Kaip ten sakoma... "Gal tiesiog moteris nieko daugiau ir pasiūlyti negali...". Man smagu sužinoti kitų žmonių nuomonę ir manau, kad šis klausimas labai opus šiuolaikinėje visuomenėje. Nors, miela Esmeralda, aš ir neteigiu, jog visos moterys paleistuvės... Čia jau pačios moterys įsiskiepijo, jog visi vyrai alei vieno taip mano :::m04

aaaaa, 22 metai... na vistiek ne 15.Niekas nemenkina vertybių ir jei kam atsiduodi net po pirmo pasimatymo visai nereiškia kad kiekvienam ar kas antram.Yra labai daug porų kurie ilgai ir laimingai gyvena pasimylėję per pirmą pasimatymą, kaip ir atvirkščiai... čia jokiu būdu nėra nieko smerktina, o jei esi  rimtas taisyklių besilaikantis katalikas, tai žinai kada galima pasimylėt-tik po vestuvių smile šiaip kvailas klausimas... turi just savo moterį kada jūs abu to norit....

30

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Gitana parašė:

<..>Yra labai daug porų kurie ilgai ir laimingai gyvena pasimylėję per pirmą pasimatymą, kaip ir atvirkščiai... čia jokiu būdu nėra nieko smerktina, o jei esi  rimtas taisyklių besilaikantis katalikas, tai žinai kada galima pasimylėt-tik po vestuvių smile šiaip kvailas klausimas... turi just savo moterį kada jūs abu to norit....

Miela mano, Jūs turbūt negirdėjot, kad vyrai dul*ina vienas moteris, tačiau veda visai kitas (būtent tas, kurios iškart ir lengvai neduoda) wink

31

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Gintas parašė:
Gitana parašė:

<..>Yra labai daug porų kurie ilgai ir laimingai gyvena pasimylėję per pirmą pasimatymą, kaip ir atvirkščiai... čia jokiu būdu nėra nieko smerktina, o jei esi  rimtas taisyklių besilaikantis katalikas, tai žinai kada galima pasimylėt-tik po vestuvių smile šiaip kvailas klausimas... turi just savo moterį kada jūs abu to norit....

Miela mano, Jūs turbūt negirdėjot, kad vyrai dul*ina vienas moteris, tačiau veda visai kitas (būtent tas, kurios iškart ir lengvai neduoda) wink

Dauguma, bet ne visi smile

32

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

O man ne DZYN parašė:

Dauguma, bet ne visi smile

Na o pats, ar vestum tą, kuri jau per pirmą pasimatymą duoda? smile)

33 (redagavo Nesakysiu 2013-11-06 22:24)

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Gintas parašė:
O man ne DZYN parašė:

Dauguma, bet ne visi smile

Na o pats, ar vestum tą, kuri jau per pirmą pasimatymą duoda? smile)

Nepyk Gintai bet naivumas pas tave didesnis nei atrodo kad metu turetum big_smile as isvis nesuprantu zmoniu kurie taip masto kaip tu big_smile
as suprantu but naiviam kokiu 14m bet kiek matau is foto nepanasus esi i toki big_smile

34

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Gintas parašė:
O man ne DZYN parašė:

Dauguma, bet ne visi smile

Na o pats, ar vestum tą, kuri jau per pirmą pasimatymą duoda? smile)

nevesciau, nes as moteris wink

35

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Ar jus cia issidirbinejat,ar tikrai sexualinio auklejimo Lituanijoj nera,nebuvo ir nebus????Kokia problema kada duoti ar kada imti???Jau geriau savaite vaikscioti parkelyje,perziureti visa teatro repertuara,nuskristi i Karibus,o jau ten..........pabandzius,isitikinti,kad ji tau visiskai netinkama lovoje......Kaip jums siuzetas,pokstininkai?:)))))))

36

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Cha cia jus gerai diskutuojat santykiai ir seksas ... Na mano nuomone yra ta kad nera ko laukti jei patinka tai nestabdot ir darot. Tik va kad paskui nebutu tokio prikolo jok po visko pasakai merginai kad sorry bet mes galim buti tik draugais:D

37

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

timas parašė:

Ar jus cia issidirbinejat,ar tikrai sexualinio auklejimo Lituanijoj nera,nebuvo ir nebus????Kokia problema kada duoti ar kada imti???Jau geriau savaite vaikscioti parkelyje,perziureti visa teatro repertuara,nuskristi i Karibus,o jau ten..........pabandzius,isitikinti,kad ji tau visiskai netinkama lovoje......Kaip jums siuzetas,pokstininkai?:)))))))

Klasika smile

38

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

aš tai per trečia pasimatyma atsidaviau big_smile kitaip tariant mylėjausi big_smile

39

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Atsiduoti vienas kitam galetu tik tada, jeigu patinka vienas kitam ir randa bendra kalba ne vien apie SEKSA, bet ir apie kitus ivairius dalykus, kas juos suartina, o atsidavimas vienas kitam yra tik priedas, prie visu kitu bendru darbu, tudel, kada atsiduoti reiketu gerai pagalvoti, ar verta tai daryti

40

Re: Po kiek laiko jau galima "atsiduoti" patinkančiam žmogui?

Ainis parašė:

O jei aš noriu gerai leisti laiką, o Ji jau iš manęs reikalauja, jog savo ungurį į olą įleisčiau? Jei atsisakysiu, tikriausiai manys jog gėjus... :::m15

Linksmas tu bičas, gaila kad ne iš Vilniaus wink