61

Re: ar moterys abejingos seksui?

Daiva parašė:
Sioma parašė:

nu hujzn, sunku pasakyt, cia moteru reiketu paklausti sito big_smile

merginoms seksas priimtinas tik todel, kad jos stengiasi itikti jums... aisku, kad joms smalsu, kas tas yra, bet, dazniausiai pirmas kartas jas nuvilia, iskaudina... ir jos gali gyventi be to..

vyresnems moterims, kurios jau zino, kas, kur ir kaip, pakiles ju libido, nes taip jau yra..., sekso reikia ir normaliai.
dar daugybe brandziu moteru yra, kuriu suzalota psichika tuo klausimu, todel tik atsidurusios tikro vyro rankose, jose galima pazadinti seksualuma ir aistra

pacios su kokiais susidedat, ant tokiu ir pukit.

62

Re: ar moterys abejingos seksui?

Juokinga, kad toks klausimas išvis jums kyla. Jei moteris su tavim abejinga, tai jau reiktų savimi susirūpinti. Aš pati tai manau, kad seksas santykiuose yra labai svarbus dalykas. Jei lovoj kažkas ne taip - tai ir bendravimui stipriai atsilieps.

63

Re: ar moterys abejingos seksui?

Ne neabejingos jos nori ne maziau nei vyrai

64

Re: ar moterys abejingos seksui?

Daiva parašė:
Sioma parašė:

nu hujzn, sunku pasakyt, cia moteru reiketu paklausti sito big_smile

merginoms seksas priimtinas tik todel, kad jos stengiasi itikti jums... aisku, kad joms smalsu, kas tas yra, bet, dazniausiai pirmas kartas jas nuvilia, iskaudina... ir jos gali gyventi be to..

vyresnems moterims, kurios jau zino, kas, kur ir kaip, pakiles ju libido, nes taip jau yra..., sekso reikia ir normaliai.
dar daugybe brandziu moteru yra, kuriu suzalota psichika tuo klausimu, todel tik atsidurusios tikro vyro rankose, jose galima pazadinti seksualuma ir aistra


Manau, kad tai priklauso nuo žmogaus, kaip jis priartėja seksas su moterimi, specialiai pirmą kartą .. kuris gali nustatyti, kaip moteris atsakys į lytinio akto .. ar ji patiks, arba bus tik ten patenkinti žmogaus poreikį .. Manau, kad buvo laimingas, kad man pavyko, kurių moterys dalyvauja sekso vienodai ir džiaugtis juo taip pat ..

65

Re: ar moterys abejingos seksui?

Rūtelė parašė:

Juokinga, kad toks klausimas išvis jums kyla. Jei moteris su tavim abejinga, tai jau reiktų savimi susirūpinti. Aš pati tai manau, kad seksas santykiuose yra labai svarbus dalykas. Jei lovoj kažkas ne taip - tai ir bendravimui stipriai atsilieps.

Jūs esate visiškai teisus ..