21

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

tokiom temom manau labiau skirta vieta būtų sex pažinčių portale arba privačiai. nežinau kaip kiti vaikinai, bet aš viešai tikrai nediskutuočiau apie seksą ir savo kažkokias fantazijas. tie kas labai nori kad merginos pasireikštų tuo klausimu, prašom, rodykit pavyzdį ką kalbėti ir kaip. labai nagli, prašo iš kitų to, ko patys bijo daryti.

22

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

pats klausimas kazkoks idiotiskas big_smile
o ka vyrai pvz mano apie maista big_smile?

23

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Erikutea parašė:
jonis parašė:

Kuri panele padiskutuoti apie sex ? wink

diskutuok apie sex ne internete ,o su pana su kuria ruosies tai daryt

jei merginai pasakai zodi sex ji pabega iskart. Ir nebandyk uzsiminti apie joki kita seksa kai vaginalini. Neteko sutinkti nei vienos merginos kuri seksa megtu visos dazniausiai tai daro tik del naudos.... Neveltui posakys yra visos moterys kekses tik kaina skiriasi....

24

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Gerai uzdarom, sita tema tongue

25

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Arturas parašė:

Juk merginos abejingos seksui, kam tu klausi ko jos mano apie tai.....

Klysti

26

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Lilith parašė:

pats klausimas kazkoks idiotiskas big_smile
o ka vyrai pvz mano apie maista big_smile?

Maistas = gerai smile

27

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Arturas parašė:
Erikutea parašė:
jonis parašė:

Kuri panele padiskutuoti apie sex ? wink

diskutuok apie sex ne internete ,o su pana su kuria ruosies tai daryt

jei merginai pasakai zodi sex ji pabega iskart. Ir nebandyk uzsiminti apie joki kita seksa kai vaginalini. Neteko sutinkti nei vienos merginos kuri seksa megtu visos dazniausiai tai daro tik del naudos.... Neveltui posakys yra visos moterys kekses tik kaina skiriasi....

Vėl klysti.

28

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

ko cia bijot kalbet apie sexa? juk tai normalus dalykas ir kas cia gali but per tabu?

29

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

klausimu idiotisku nebuna, buna tik idiotiski atsakymai smile!!

30

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

diskutuotojai apie seksą patys susikompleksavę,juokingai atrodo

31 (redagavo Arturas 2013-11-18 11:44)

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Donatas parašė:
Arturas parašė:
Erikutea parašė:

diskutuok apie sex ne internete ,o su pana su kuria ruosies tai daryt

jei merginai pasakai zodi sex ji pabega iskart. Ir nebandyk uzsiminti apie joki kita seksa kai vaginalini. Neteko sutinkti nei vienos merginos kuri seksa megtu visos dazniausiai tai daro tik del naudos.... Neveltui posakys yra visos moterys kekses tik kaina skiriasi....

Vėl klysti.

Nemanau kad klystu. Manau kad tu per mazai moteris pazysti, ir esi naivus manydamas kad ir jos nori kaip ir vyrai.....

32

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

pritariu,  tai dvieju zmoniu reikalas, kurie uzsiima tuo seksu, juk nebutina viesai skalbti savo baltiniu....... o jei jau taip truksta informacijos kazkam tegu pasiskaito  www.suaugusiems.lt

Robertas parašė:

tokiom temom manau labiau skirta vieta būtų sex pažinčių portale arba privačiai. nežinau kaip kiti vaikinai, bet aš viešai tikrai nediskutuočiau apie seksą ir savo kažkokias fantazijas. tie kas labai nori kad merginos pasireikštų tuo klausimu, prašom, rodykit pavyzdį ką kalbėti ir kaip. labai nagli, prašo iš kitų to, ko patys bijo daryti.

33

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Arturas parašė:
Donatas parašė:
Arturas parašė:

jei merginai pasakai zodi sex ji pabega iskart. Ir nebandyk uzsiminti apie joki kita seksa kai vaginalini. Neteko sutinkti nei vienos merginos kuri seksa megtu visos dazniausiai tai daro tik del naudos.... Neveltui posakys yra visos moterys kekses tik kaina skiriasi....

Vėl klysti.

Nemanau kad klystu. Manau kad tu per mazai moteris pazysti, ir esi naivus manydamas kad ir jos nori kaip ir vyrai.....

PRITARIU
lietuves per daug shaltos ir kompleksuotos, viskas pasikecia, cia jums ne Amerikietes,Ispanes,Ruses ir t.t.

34

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Danielis parašė:
Arturas parašė:
Donatas parašė:

Vėl klysti.

Nemanau kad klystu. Manau kad tu per mazai moteris pazysti, ir esi naivus manydamas kad ir jos nori kaip ir vyrai.....

PRITARIU
lietuves per daug shaltos ir kompleksuotos, viskas pasikecia, cia jums ne Amerikietes,Ispanes,Ruses ir t.t.

Ne tai kad saltos jos perdaug save stato ir per daug myli pinigus. Del pinigu ir saltumas dingsta. Per dideles egoistes yra lietuves.

35

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Arturas parašė:
Danielis parašė:
Arturas parašė:

Nemanau kad klystu. Manau kad tu per mazai moteris pazysti, ir esi naivus manydamas kad ir jos nori kaip ir vyrai.....

PRITARIU
lietuves per daug shaltos ir kompleksuotos, viskas pasikecia, cia jums ne Amerikietes,Ispanes,Ruses ir t.t.

Ne tai kad saltos jos perdaug save stato ir per daug myli pinigus. Del pinigu ir saltumas dingsta. Per dideles egoistes yra lietuves.

Taip irgi pritariu 99 % kazkur, tai ypac liecia merginas is provinciju, kurios daugeliu atveju atvaziuoja i dideli miesta ir tikisi susirasti sponsoriu, o kad stato daugiau is saves tai faktas, dabar graziu merginu lietuvoje ypatingai mazai beliko, tai tos eilines vidutionekes, nu nerealiai si saves stato miss pasaulis, kad ir i sita ieskok.lt paziurejus galbut cia realiai graziu yra max 2-3 % bet kitos jau vaidina kokios jos nerealiai super star.
na dabartine karta ypac kuri gime po nepriklasomybes kuriom dabar 18-25m. ziauri savimylu karta, kurios svaigsta kokios jos nerealios:) nors nuejus i kluba pvz pries 10 metu, net nezinodavai prie kurios eiti, nes ir ten gera ir ten gera ir dar ateina, o dabar nuejus savaitgali net nera i ka ziuret.

36

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Danielis parašė:
Arturas parašė:
Danielis parašė:

PRITARIU
lietuves per daug shaltos ir kompleksuotos, viskas pasikecia, cia jums ne Amerikietes,Ispanes,Ruses ir t.t.

Ne tai kad saltos jos perdaug save stato ir per daug myli pinigus. Del pinigu ir saltumas dingsta. Per dideles egoistes yra lietuves.

Taip irgi pritariu 99 % kazkur, tai ypac liecia merginas is provinciju, kurios daugeliu atveju atvaziuoja i dideli miesta ir tikisi susirasti sponsoriu, o kad stato daugiau is saves tai faktas, dabar graziu merginu lietuvoje ypatingai mazai beliko, tai tos eilines vidutionekes, nu nerealiai si saves stato miss pasaulis, kad ir i sita ieskok.lt paziurejus galbut cia realiai graziu yra max 2-3 % bet kitos jau vaidina kokios jos nerealiai super star.
na dabartine karta ypac kuri gime po nepriklasomybes kuriom dabar 18-25m. ziauri savimylu karta, kurios svaigsta kokios jos nerealios:) nors nuejus i kluba pvz pries 10 metu, net nezinodavai prie kurios eiti, nes ir ten gera ir ten gera ir dar ateina, o dabar nuejus savaitgali net nera i ka ziuret.

Na klube leisti laika, ar ieskoti pazinciu net neverta. Pamirskit jus tuos klubus, nerasit jus ten nieko rimto.
Dabar perplautas protas, kad kas blizga, kur klubai, elitas, ten lygis. O vertybiu jokiu, tik pinigai, uzsienieciai, ar chaliavos.  Isivaizduoju kokie busimi tevai po to bus, nerimti, nes bus santykiai is isskaiciavimo ir naudos sau.
Anksciau atrode, kad lietuves paprasciausios ir lengviausios bendravime, po to kazkaip suvokiau, kad tai netiesa. Nes pagrinde tave nuskanuoja, iesko trukumu, jei randa tai iskart analizuoja o kodel taip, o kodel vat taip..  Bet savo trukumu nepastebi.
Susiranda visokius ''pavojingus'', kurie su masinom, tai iskart alpsta, o po kurio laiko skundziasi kaip jas iskaudino. Tai kas vercia prasideti su tokiais? Blogai pazinus zmogu ar nepastebint jo manieru tiketis laimes, naivu.

37

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

VERA parašė:

Pritariu Roberto atsakymui:::104

Sutinku pat. Aš norėčiau naudoti savo galvą ant jūsų.

38

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

ei čia gi paklausė merginų apie nuomonę dėl sekso, tačiau ir vėl uzurpatoriai vyrai moralizuoja apie moterų nepilnavertiškumą, tikriausiai taip pridengia ir savo nesėkmes lovoje:::214 Ei vyrai, viskas pas mus gerai... mes ir seksualios ir gražios ir labai individualiosi, nereikia visko plakti į vieną kokteilį. Tiesiog visi mes turime savo ribas ir ne taip paprasta įsileisti kitą žmogų į savo lauką
būkit korektiški ir nepriminkit man dabar apie mano amžių, prašausit iš karto:::044

39

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Audronė parašė:

ei čia gi paklausė merginų apie nuomonę dėl sekso, tačiau ir vėl uzurpatoriai vyrai moralizuoja apie moterų nepilnavertiškumą, tikriausiai taip pridengia ir savo nesėkmes lovoje:::214 Ei vyrai, viskas pas mus gerai... mes ir seksualios ir gražios ir labai individualiosi, nereikia visko plakti į vieną kokteilį. Tiesiog visi mes turime savo ribas ir ne taip paprasta įsileisti kitą žmogų į savo lauką
būkit korektiški ir nepriminkit man dabar apie mano amžių, prašausit iš karto:::044

ei visad i tave taip kreipdavosi ? kalbi uz visas tai jos dave savo balso teise uz visas kalbet?
seksualios grazios na tikrai ne visos,,,

40

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

tinsanis parašė:
Audronė parašė:

ei čia gi paklausė merginų apie nuomonę dėl sekso, tačiau ir vėl uzurpatoriai vyrai moralizuoja apie moterų nepilnavertiškumą, tikriausiai taip pridengia ir savo nesėkmes lovoje:::214 Ei vyrai, viskas pas mus gerai... mes ir seksualios ir gražios ir labai individualiosi, nereikia visko plakti į vieną kokteilį. Tiesiog visi mes turime savo ribas ir ne taip paprasta įsileisti kitą žmogų į savo lauką
būkit korektiški ir nepriminkit man dabar apie mano amžių, prašausit iš karto:::044

ei visad i tave taip kreipdavosi ? kalbi uz visas tai jos dave savo balso teise uz visas kalbet?
seksualios grazios na tikrai ne visos,,,

Gal dėl grožio čia mažiausiai reiktų jaudintis sakyčiau. Nes čia man kuo toliau tuo didesnė nuomonė susidaro kad čia visi vyrai gražuoliai yra ir tik moterys baisios, gal pažiūrėkit šiek tiek ir iš tų merginų varpinės, gal nelabai jau ir tų vaikinų normalių yra, kaip jum atrodo kad nėra merginų. Man asmeniškai čia išvis skonio reikalas tas grožis, vienam patiks, kitam ne ir pan. Patys dažnai kaip atrodo, kiti išvis net nesugeba susitvarkyt aplink save ir nori čia vos ne modelio nulipusio nuo podiumo. Moterys irgi nori kokio vyruko modelio gi...