41

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

tinsanis parašė:
Audronė parašė:

ei čia gi paklausė merginų apie nuomonę dėl sekso, tačiau ir vėl uzurpatoriai vyrai moralizuoja apie moterų nepilnavertiškumą, tikriausiai taip pridengia ir savo nesėkmes lovoje:::214 Ei vyrai, viskas pas mus gerai... mes ir seksualios ir gražios ir labai individualiosi, nereikia visko plakti į vieną kokteilį. Tiesiog visi mes turime savo ribas ir ne taip paprasta įsileisti kitą žmogų į savo lauką
būkit korektiški ir nepriminkit man dabar apie mano amžių, prašausit iš karto:::044

ei visad i tave taip kreipdavosi ? kalbi uz visas tai jos dave savo balso teise uz visas kalbet?
seksualios grazios na tikrai ne visos,,,

42

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

pardon, jei kam užmyniau, bet gi jūs visi čia su psiaudonimais, tema gi skirta išnagrinėti moterų seksualumą, tačiau visi kerta per moralę, niekam čia neįdomu kaip jaučiasi ir jaučia moterys

43

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

nu bet klausimai kokie kvaili..........:::223
gal dar tema sukursit merginos ka manot sisiojima?

44

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Evaldas parašė:
tinsanis parašė:
Audronė parašė:

ei čia gi paklausė merginų apie nuomonę dėl sekso, tačiau ir vėl uzurpatoriai vyrai moralizuoja apie moterų nepilnavertiškumą, tikriausiai taip pridengia ir savo nesėkmes lovoje:::214 Ei vyrai, viskas pas mus gerai... mes ir seksualios ir gražios ir labai individualiosi, nereikia visko plakti į vieną kokteilį. Tiesiog visi mes turime savo ribas ir ne taip paprasta įsileisti kitą žmogų į savo lauką
būkit korektiški ir nepriminkit man dabar apie mano amžių, prašausit iš karto:::044

ei visad i tave taip kreipdavosi ? kalbi uz visas tai jos dave savo balso teise uz visas kalbet?
seksualios grazios na tikrai ne visos,,,

Gal dėl grožio čia mažiausiai reiktų jaudintis sakyčiau. Nes čia man kuo toliau tuo didesnė nuomonė susidaro kad čia visi vyrai gražuoliai yra ir tik moterys baisios, gal pažiūrėkit šiek tiek ir iš tų merginų varpinės, gal nelabai jau ir tų vaikinų normalių yra, kaip jum atrodo kad nėra merginų. Man asmeniškai čia išvis skonio reikalas tas grožis, vienam patiks, kitam ne ir pan. Patys dažnai kaip atrodo, kiti išvis net nesugeba susitvarkyt aplink save ir nori čia vos ne modelio nulipusio nuo podiumo. Moterys irgi nori kokio vyruko modelio gi...

      Evaldai -esi teisus smile ..nereikia kritikuot kitų , o pirma pažiūrėt į save .
Beprasmis pokalbis smile  ...vyrams neįdomu ,kaip jaučiasi ir jaučia moterys .....nieko naujo .Gražios seksualios visos ,kaip ir visi ....tik skonio reikalas ,kam kas patinka smile ..Nei šaltos , nei kompleksuotos .......viskas su mumis gerai smile .tik ,kad net pakalbinti gražiai nemokate smile ..čia anksčiau minėjo amerikietes , ispanes ,ruses-----tai ir būkite su jomis , ko čia dedat ant lietuvių ....betgi užsienietėms tų lietuvių kažkaip nelabai reikia smile , matyt , nesate tokie stebuklingi ,kaip norite pasirodyti smile .
   beprasmė tema smile ...

45

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Įdedu protingo žmogaus mintis apie sekso būtinumą moterims ir netik joms


Nuomonė, kad moterys, skirtingai nei vyrai, gali puikiai apsieiti be sekso, yra visiškai klaidinga. Net jeigu damos sugebėjo nuslopinti savyje geismą, lytinių santykių nebuvimas vis vien pasireiškia jų išvaizdoje ir elgesyje. Kas būtent išduoda senmergę (visom prasmėm)? Ir kam moterims reikalingas seksas?
Nupieškime „nuostabios nepažįstamosios portretą“, sąmoningai nusprendusios atsiriboti nuo kūniškų malonumų:
1. Neišsimiegojusi! Dėl oksitocino (hormono) – gamtinių raminamųjų, patenkančių į kraują orgazmo metu, trūkumo moteris gali ilgai vartytis naktimis!
2. Pasenusi! Kolagenas, pasigaminantis reguliarių lytinių santykių metu, lygina ir švelnina odą.
3. Su odos uždegimais. Progesteronas taip pat gaminasi sekso metu, veidas sveiksta nuo spuogų. Krūtinė netenka stangrumo, raumenys atrofuojasi (na, ir taip aišku, kodėl).
O dabar prisiminkime, kaip elgiasi senmergė?
1. Išsilieja ant aplinkinių – endorfinų trūkumas veikia jos sąmonę, aplinkos suvokimą.
2. Dažnai geria nuskausminamuosius. Jeigu dažniau užsiiminėtų seksu, jai šito daryti nereikėtų – oksitocinas ir estrogenas slopina skausmo pojūčius.
3. Nuolat serga. Intymus artumas padidina antivirusinių antikūnių ~30%.
4. Reguliariai viską pamiršta. Sekso metu kraujas prisotinamas deguonies, kuris po to patenka į smegenis, kas gerina atmintį ir naujų žinių pasisavinimą.
5. Nepatenkinta savimi. Suk nesukęs, o sekso nebuvimas tikrai veikia moters (ir vyro) savivertę.
Taigi, mylėkitės atsakingai ir su mylimais (pageidautina) žmonėmis!

46

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

taigi kaip galvojate vyrai? jūs visi turite santykius, tačiau mus kažkodėl nurašėte kaip prastas, netikusias, nepageidaujančias mylėtis, tai su kuo jūs mylitės????? kas jūsų partnerės? o gal jūs sėdite ant bausmės taburetės su skyle? o gal tikra meilė tik tarp vyrų?:::010

47

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

retorinis klausimas, tačiau tik tiems, kas nuolat pasišiaušęs prieš moteris ir mus laiko nukišęs amžinoje opozicijoje, tarsi mes ne iš to paties molio, tarsi gamta mums nebūtų skyrusi būti poroje ir keistis meilės džiaugsmais... Atsipeikėkit, niekas neina prieš gamtą, nebent tie, kas nesijaučia gamtos dalimi...Jų mažuma tiek vyrų tiek moterų.

48

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

seksu žmonės užsiima iki gilios senatvės, netgi tada tai vyrams jau seniai nestovi, o moterys nelaiko šlapimo (nelaiko jo ir vyrai), tačiau šis gamtos dėsnis yra esminis, kaip žinome esminis instinktas... taigi galit vyrai jau nurimti:::440 mums reikia sekso, mes mylėjomės ir neužmiršom kaip tai reikalinga ir kaip malonu. Niekas nedrįso čia pasisakyti... nelandžiokit manęs pasižiūrėti, aš subrendusi moteris, mano lūpomis kalba patirtis ir išmintis

49

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

mielieji nebukite naivus sito reikia abiem pusem tik va moterys apie tokius dalykus nesnekes viesai suprakite patys tai asmeninis dalykas kur neaptarinejamas juo lab internete vyrai patys pagalvokite kokia moteris patrauklesne ta kuri sneka apie viska atvira forma  ar ta kuri slepia daly subtilibiu kurios jas daro paslaptingomis ir daug labiau patrauklesnemis   atsake i sita klausima  rasite atsakyma sau

50

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Audronė parašė:

pardon, jei kam užmyniau, bet gi jūs visi čia su psiaudonimais, tema gi skirta išnagrinėti moterų seksualumą, tačiau visi kerta per moralę, niekam čia neįdomu kaip jaučiasi ir jaučia moterys

o kam apsimetinet kad kazkam rupi kaip jaucias svetimas zmogus?vien delto kad pasake nuomone ar kad kalba lietuviskai jau turi pasidaryt svarbus rupimas-as nemanau taip

51

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

tinsanis parašė:
Audronė parašė:

pardon, jei kam užmyniau, bet gi jūs visi čia su psiaudonimais, tema gi skirta išnagrinėti moterų seksualumą, tačiau visi kerta per moralę, niekam čia neįdomu kaip jaučiasi ir jaučia moterys

o kam apsimetinet kad kazkam rupi kaip jaucias svetimas zmogus?vien delto kad pasake nuomone ar kad kalba lietuviskai jau turi pasidaryt svarbus rupimas-as nemanau taip

Vaikine, čia diskusijos, kažkas nori žinoti ką merginos galvoja apie seksą, aš pasakiau savo nuomonę, jei tau ji neįdomi, nekomentuok

52

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Audronė parašė:
tinsanis parašė:
Audronė parašė:

pardon, jei kam užmyniau, bet gi jūs visi čia su psiaudonimais, tema gi skirta išnagrinėti moterų seksualumą, tačiau visi kerta per moralę, niekam čia neįdomu kaip jaučiasi ir jaučia moterys

o kam apsimetinet kad kazkam rupi kaip jaucias svetimas zmogus?vien delto kad pasake nuomone ar kad kalba lietuviskai jau turi pasidaryt svarbus rupimas-as nemanau taip

Vaikine, čia diskusijos, kažkas nori žinoti ką merginos galvoja apie seksą, aš pasakiau savo nuomonę, jei tau ji neįdomi, nekomentuok

mociute man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,

53

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

tinsanis parašė:
Audronė parašė:
tinsanis parašė:

o kam apsimetinet kad kazkam rupi kaip jaucias svetimas zmogus?vien delto kad pasake nuomone ar kad kalba lietuviskai jau turi pasidaryt svarbus rupimas-as nemanau taip

Vaikine, čia diskusijos, kažkas nori žinoti ką merginos galvoja apie seksą, aš pasakiau savo nuomonę, jei tau ji neįdomi, nekomentuok

mociute man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,

taip ir maniau kad tu nekorektiškas, aš seniai žinau kur man nueiti kai aš to noriu. Tavo paauglio maksimalizmas dar neleidžia tau suprasti kad tu taip pat pasieksi mano amžių, garbė Dievui kad nepasivysi, tokius aš aplenkiu dideliu lanku

54

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Audronė parašė:
tinsanis parašė:
Audronė parašė:

Vaikine, čia diskusijos, kažkas nori žinoti ką merginos galvoja apie seksą, aš pasakiau savo nuomonę, jei tau ji neįdomi, nekomentuok

mociute man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,

taip ir maniau kad tu nekorektiškas, aš seniai žinau kur man nueiti kai aš to noriu. Tavo paauglio maksimalizmas dar neleidžia tau suprasti kad tu taip pat pasieksi mano amžių, garbė Dievui kad nepasivysi, tokius aš aplenkiu dideliu lanku

pasieksiu nepasieksiu maziau domina,savo aukstom temom su ackarikais bendrauk,,,

55

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

tu dar esi ir nestabilus, nes negali suvaldyti savo neapykantos, ką jau čia laukti pagarbos mano amžiui ar mano fiziniams trūkumams, nustok čia konfrontuoti, pražiopsosi pavasarį

56

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Audronė parašė:

tu dar esi ir nestabilus, nes negali suvaldyti savo neapykantos, ką jau čia laukti pagarbos mano amžiui ar mano fiziniams trūkumams, nustok čia konfrontuoti, pražiopsosi pavasarį

pagarba reikia nusipelnyt,o ne tai kad amzius ir jau jis bus gerbiamas,,nei man tavo amzius domina nei trukumai ar netrukumai,,,\\
maziau  aiskink ka kam daryt

57

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

tinsanis parašė:
Audronė parašė:

tu dar esi ir nestabilus, nes negali suvaldyti savo neapykantos, ką jau čia laukti pagarbos mano amžiui ar mano fiziniams trūkumams, nustok čia konfrontuoti, pražiopsosi pavasarį

pagarba reikia nusipelnyt,o ne tai kad amzius ir jau jis bus gerbiamas,,nei man tavo amzius domina nei trukumai ar netrukumai,,,\\
maziau  aiskink ka kam daryt

Kai žmonės bendrauja tada ir paaiškėja kokios pagarbos jie verti, visi kiti, kurie napažįstami yra verti tiek, kad nebūtų įžeidinėjami dėl akinių, amžiaus, ar turimos nuomonės. tai dar nieko nereiškia jei savo CV papuošei aukštojo mokslo cenzu, be vidurinio mokslo jis nieko nereiškia

58

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Audronė parašė:
tinsanis parašė:
Audronė parašė:

tu dar esi ir nestabilus, nes negali suvaldyti savo neapykantos, ką jau čia laukti pagarbos mano amžiui ar mano fiziniams trūkumams, nustok čia konfrontuoti, pražiopsosi pavasarį

pagarba reikia nusipelnyt,o ne tai kad amzius ir jau jis bus gerbiamas,,nei man tavo amzius domina nei trukumai ar netrukumai,,,\\
maziau  aiskink ka kam daryt

Kai žmonės bendrauja tada ir paaiškėja kokios pagarbos jie verti, visi kiti, kurie napažįstami yra verti tiek, kad nebūtų įžeidinėjami dėl akinių, amžiaus, ar turimos nuomonės. tai dar nieko nereiškia jei savo CV papuošei aukštojo mokslo cenzu, be vidurinio mokslo jis nieko nereiškia

kiekvienas vertina savaip,,vieniem rupi svetimi kitiem ne,,, o ka galvoja ar kaip jaucias svetimas -0 demesio,emociju,,,

59

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

susitinka;)

60

Re: Merginų nuomonė apie seksą?

Seksualinės jėgos yra Dievo duotos, ir dėl to jos yra gėris. Ši dovana negali būti naudojama lengvabūdiškai ar savanaudiškai, jos negalima niekinti ar ja bjaurėtis.. Vieni žmonės sekso atžvilgiu yra pernelyg fanatiški, kiti žiūri itin lengvabūdiškai. Aš vengiu kraštutinių nuomonių ir kokių tai patarimų. Stengiuosi įsiklausyti į save kiekvienu konkrečiu atveju ir gyventi taip, kad seksas teiktų pasitenkinimą ne tik fiziškai bet ir protiškai, tiesiog, kad teiktų gyvenimo pilnatvės.