121

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

kokioje lavint kad sutart?

122

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Tas zodis" issilavinimas " kazkoks laikrastinis ir oficialus. Manau tai labiau tiktu profesinei veiklai nusakyti ir pns. Zmoniu bendravimo sekme dazniausiai lemia tokie dalykai kaip kad charakteris, empatiskumas, vidine kultura ...

123

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

pritariu Marinai. svarbu ne issilavinimas, o zmogaus issiauklejimas, etiketas, charakteris... aisku, jei kalbama ne apie darbo paieskas, nors kartais ir tai lemia geresni darba ka isvardinau. net ir su daktaro laipsniu esantis zmogus gali buti nieko vertas, jei jis drabstysis purvais, bus prasto auklejimo, netolerantiskas ir pan.

124

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Ligita parašė:

Sveiki, noriu paklausti koks yra jūsų požiūris į žmones be išsilavinimo (baigę tik 12 klasių), tačiau su stipria finansine padėtimi? Ar išsilavinimas yra tas kriterijus į kurį žiūrite renkantis antrąją pusę?

darbui svarbus issilavinimas, taciau kaip sakoma visko galima ismokti (jav to puikus pvz) visur kitur svarbu bendras suvokimas, o ne issilavinimas, antros puses ieskoti su issilavinimu tik debilai iesko normalus zmogus i tai nekreips demesio visai, nes gyvensi ne su issilavinimu o su zmogumi kuris bus sale

125

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

marek parašė:

kokioje lavint kad sutart?

Kad sutartum, reikia pradėti jausti. Pirmiausia reikia jausti save, o tada pradėsi jausti ir kitą. Tai yra vienintelis "išsilavinimas", kurio trūksta visiems žmonėms.

126

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Sveiki, Kestai, kazkaip pasigedau jusu. Pagaliau ...:::008

127

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

''be išsilavinimo, tačiau su stipria finansine padėtimi''... skamba labai itartinai. zioplys net jeigu paveldejo, pavoge, ar lobi rado, ilgai tokios padeties islaikyti nesugebes.
arba klausimas neteisingai suformuluotas, nes issilavinimas nuo klasiu skaiciaus beveik nepriklauso. kad ir musu seime, ten daug kas net po du diplomus turi

128

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Gal vaikinas tiesiog darbstus...
Kodel is karto neigiamai ziureti?

129

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Marina I parašė:

Sveiki, Kestai, kazkaip pasigedau jusu. Pagaliau ...:::008

Aš jau nelabai turiu ką pasakyti, nes visą laiką viskas per tą patį... smile

130

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Panasiai, bet vis pazmonys, kaip suvalkieciai sako...

131 (redagavo Irena 2018-05-22 12:53)

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

O žinokit aš tai nežinau su ar be išsilavinimo tie <a href=''https://www.siuskpigiau.lt/apie-mus'' alt=''kurjeriai''>kurjeriai</a>, bet aš kurių paslaugomis naudojuosi, tai labai kultūringi:)

132

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Irena parašė:

O žinokit aš tai nežinau su ar be išsilavinimo tie <a href=''https://www.siuskpigiau.lt/apie-mus'' alt=''kurjeriai''>kurjeriai</a>, bet aš kurių paslaugomis naudojuosi, tai labai kultūringi:)

Teisingai, Irute, taip ir toliau darykit...:::528

133

Re: išsilavinimas. svarbu ar ne?

Tapatipaslaptis parašė:
Irena parašė:

O žinokit aš tai nežinau su ar be išsilavinimo tie <a href=''https://www.siuskpigiau.lt/apie-mus'' alt=''kurjeriai''>kurjeriai</a>, bet aš kurių paslaugomis naudojuosi, tai labai kultūringi:)

Teisingai, Irute, taip ir toliau darykit...:::528

Baikit, "nemanau, kad čia kažkas negerai" big_smile