21

Re: Yra išmintingų merginų?

Labiausia tai paveikia va toks mąstymas: jeigu pasitaikė keleta tai visos tokios:) mažiau lipdykit etiketes ir nebūkit riboti. Lietuviai nors šiek tiek atsipalaidavimo ir gyvenimas šviesės. Čia tas pats kaip aš kelčiau temą: tik po 30-ies vyrai rimti,o visi kiti dar toli gražu,nes va būtent man taip susidėstė:) mažiau virtualybės,daugiau realumo,ir tada tikrai įmanoma kažką atrasti,kas ne tik gražu,bet ir įdomu smile

22

Re: Yra išmintingų merginų?

Diana parašė:

o yra ismintingu vaikinu? ar tik mananciu kad jie lb jau ismintingi big_smile ismintis ateina su metais..tai jau yra tikra ismintis kaip ir patirtis..o kiekvienas zmogus yra protingas tik savose temose..jei mergina/vaikinas neismano pvz.matkes tai nereiskia kad jis/ji yra durnas vien todel kad tu esi kaip Einsteinas matematikos genijus...visu temu genijus nebusi net neverta diskutuot tokiu klausimu
Guess who: tuscia anketa tuscias zmogus big_smile prajuokinai..kam pasakot visa savo gyvenima ir info internete kad visi matytu..kur konservatyvumas? o veliau verkia visi kad visos panos kad visi vaikinai vienodi..nematai gatvei zmogaus vaikstancio su uzrasu : gyvenu ten ir ten..gimiau ten ir ten tais ir tais metais...uzkalbini ir pamatai koks zmogus..cia tas pats parasai ir supranti koks jis/ji yra..galvoji kad po nuostabiu prisistatymu nuostabi asmenybe? lb jau banali nuomone..bet kiekvienas savo matyt wink

Einšteinas nebuvo matematikos genijus, jis buvo fizikas.

23

Re: Yra išmintingų merginų?

ismintinga ta, kuri tave apkvailino.
big_smile

24 (redagavo Satela 2013-12-18 15:48)

Re: Yra išmintingų merginų?

Ponaitis parašė:

Kada ismoksi isiskaityti ir suprasti kitu nuomone, tada ir bus diskusijos.


Kad tu kur išvardinai man savo kažkokius argumentus, neturi jokios esmės.  Tu pats neįsiskaitai į mintį big_smile tai yra ir buvo mano nuomonė ir pavyzdys kurį norėjau išreikšti, bet tai nereiškia kad tai yra ta pati mintis big_smile Tu nori, kad tavo nuomonė būtų pirma ir paskutinė. Na ką čia padarysi,gal pas tave kitoks religinis požiūris? Bet ne esmė, ne apie tai kalba eina. Aš nesakau kad esi neteisus ir pan, aš taip pat pridedu savo argumentų:D Taigi dabar laisva Lietuva big_smile
O ne Ponaitis, turi mane imti užblokinti big_smile taip dato mažamečiai vaikai... matosi kad kažkoks iš medžio nukritęs big_smile

25

Re: Yra išmintingų merginų?

juoduke parašė:

Labiausia tai paveikia va toks mąstymas: jeigu pasitaikė keleta tai visos tokios:) mažiau lipdykit etiketes ir nebūkit riboti. Lietuviai nors šiek tiek atsipalaidavimo ir gyvenimas šviesės. Čia tas pats kaip aš kelčiau temą: tik po 30-ies vyrai rimti,o visi kiti dar toli gražu,nes va būtent man taip susidėstė:) mažiau virtualybės,daugiau realumo,ir tada tikrai įmanoma kažką atrasti,kas ne tik gražu,bet ir įdomu smile



Va čia tai panelei, respektas smile spaudžiu ranką. Cituoju ---> ''Labiausia tai paveikia va toks mąstymas: jeigu pasitaikė keleta tai visos tokios:)''
Dabar mes visos tokios;D

26

Re: Yra išmintingų merginų?

As manau buciau butent tai ko ieskai. Gaila moteru kurios moka buti tik grazios...
Taciau pacia domina vyresni vaikinai... Mazdaug nuo 25m. Visgi vyrai bresta veliau, ir tai labai jauciasi.

27

Re: Yra išmintingų merginų?

Satela parašė:
Ponaitis parašė:

Kada ismoksi isiskaityti ir suprasti kitu nuomone, tada ir bus diskusijos.


Kad tu kur išvardinai man savo kažkokius argumentus, neturi jokios esmės.  Tu pats neįsiskaitai į mintį big_smile tai yra ir buvo mano nuomonė ir pavyzdys kurį norėjau išreikšti, bet tai nereiškia kad tai yra ta pati mintis big_smile Tu nori, kad tavo nuomonė būtų pirma ir paskutinė. Na ką čia padarysi,gal pas tave kitoks religinis požiūris? Bet ne esmė, ne apie tai kalba eina. Aš nesakau kad esi neteisus ir pan, aš taip pat pridedu savo argumentų:D Taigi dabar laisva Lietuva big_smile
O ne Ponaitis, turi mane imti užblokinti big_smile taip dato mažamečiai vaikai... matosi kad kažkoks iš medžio nukritęs big_smile

Vat koliotis tai mokat ir norit, o protingai pabendraut ne. Tai ir blokuoju, o kam? Paskaityk ka rasai, primeti religijas, kad is medzio nukrites, na svarbu, kad ne is menulio kaip pati. O del mazamecio, na tavo teise taip galvoti, as bent neieskau su kuo koliotis kaip tu.

28

Re: Yra išmintingų merginų?

Ponaitis parašė:
Satela parašė:
Ponaitis parašė:

Kada ismoksi isiskaityti ir suprasti kitu nuomone, tada ir bus diskusijos.


Kad tu kur išvardinai man savo kažkokius argumentus, neturi jokios esmės.  Tu pats neįsiskaitai į mintį big_smile tai yra ir buvo mano nuomonė ir pavyzdys kurį norėjau išreikšti, bet tai nereiškia kad tai yra ta pati mintis big_smile Tu nori, kad tavo nuomonė būtų pirma ir paskutinė. Na ką čia padarysi,gal pas tave kitoks religinis požiūris? Bet ne esmė, ne apie tai kalba eina. Aš nesakau kad esi neteisus ir pan, aš taip pat pridedu savo argumentų:D Taigi dabar laisva Lietuva big_smile
O ne Ponaitis, turi mane imti užblokinti big_smile taip dato mažamečiai vaikai... matosi kad kažkoks iš medžio nukritęs big_smile

Vat koliotis tai mokat ir norit, o protingai pabendraut ne. Tai ir blokuoju, o kam? Paskaityk ka rasai, primeti religijas, kad is medzio nukrites, na svarbu, kad ne is menulio kaip pati. O del mazamecio, na tavo teise taip galvoti, as bent neieskau su kuo koliotis kaip tu.



Tu žinai ką reiškia žodis koliotis?:D  Aš tik išreiškiu savo nuomonę, o tu kaip kokia mergaitė, verkšleni, kad ant tavęs oj atsiprašau  ANT VISŲ ŽMONIŲ STUMIU big_smile Viską ką rašai, man juokinga darosi, tas pats per tą patį big_smile  Pats pirmas pradėjai:D Nejaugi.. pas tave tokia trumpa atmintis... ech...

29

Re: Yra išmintingų merginų?

Viesai savo apgailetinas erezijas skleisti tai moki. Labai ''ismintinga'' mergina. O jei rimtai, tai nesileisiu i sitas debiliskas diskusijas su tavim. Gal Airijoje berniukai neziuri, tai dabar cia lieji savo nepasitenkinima? Pati viesai save apsiki tokiom zinutem, ne as. Tik ir bandai suprovokuot kazkoki konflikta, nu nebutu tipiska lietuviska intrigante.

30

Re: Yra išmintingų merginų?

Kiek daug klaidų, teko net du kartus perskaityti... ech... kaip ir sakei, su tokiais neišmanėliais kaip tu, geriau nesileisti į diskusijas, nes pats save viešai žemini...

31

Re: Yra išmintingų merginų?

Klaida esi tu. Vien tavo slykstus pasisakymai daug ka pasako apie tave. Nu kartok kaip papuga, kartok, tik neapsiverk, ne del tavo pezalu cia atejau. Gero vakaro.

32

Re: Yra išmintingų merginų?

Ponaitis parašė:

Klaida esi tu. Vien tavo slykstus pasisakymai daug ka pasako apie tave. Nu kartok kaip papuga, kartok, tik neapsiverk, ne del tavo pezalu cia atejau. Gero vakaro.



Kokia dar klaida?:D bandai čia mane įžeisti... nieko nebus. Nėra jokių šlykštaus pasisakymo, nu nebent apie tave, ten porą eilučių, kad esi iš medžio nukritęs big_smile
big_smile pats kartoji tą patį, poto man tai sako, grybas kažkoks big_smile aha ir tau gero vakaro

33

Re: Yra išmintingų merginų?

Pirstukus saugok, dar susilauzysi. Isterike nelaiminga:)

34

Re: Yra išmintingų merginų?

Protingiausios merginos an Lietuvos yra 17 - 23 metu ir paskui tik 40+.... Absoliuciai daugumai moteru tik po skyrybu smegenys pradeda veikti... O kai kurioms is viso nepradeda...

35

Re: Yra išmintingų merginų?

Ponaitis parašė:

Pirstukus saugok, dar susilauzysi. Isterike nelaiminga:)


negirdejai manes rekiant kad isterike vadintum:D kazkoks briedis tu...

36

Re: Yra išmintingų merginų?

Arnoldas parašė:

Taip, išmintingų nebūna jaunų žmonių, tačiau, nejaugi nėra Lietuvoje merginų 19 - 23 metų, kurios BENT jau pasistengtų būti išmintingomis, o ne būtų kaip visos, praplautomis smegenėlėmis ir + su rožiniais akiniais. Ok, čia jų vienetai ir tai yra faktas. Bet klausimas paprastas: kur galima surasti tokią panelę, kuri visada keltų klausimus, analizuotu įvykius, turėtų idėjų, žvelgtų į gyvenimą realiai, o ne kaip daugelis? Kur jos renkasi? Žinot, aš esu radęs ne vieną tokią panelę, tačiau jos dažnai būna netoli 30 metų.

Su amžiumi, su įgyta patirtimi, susidūrus su sunkumais, įgijus žinių - ateina ir išmintingumas, reikia daug domėtis, daug bendrauti, gilintis į aplinką. Kai esi jaunas ir dažnai tėvų išlaikomas, mąstai vėjavaikiškai ir nežvelgi į gyvenimą rimtai, svarbūs tada prioritetai tada dar nežinomi, norisi laisvės nepriklausomybės, patirti tai ko negalima, elgtis lengvabūdiškai ir tikėtis daug visko dedant mažai pastangų. Todėl dažnai sulaukus apie 30 m, arba sukurus šeimą, arba pradejus gyventi atskirai nuo tėvų tapus savarankiškam pradedi gyvenimą analizuoti, peržvelgi  į jš kitaip, peržiūri ką padarei gerai ir ko nepadarei, keli sau ir kitiems klausimus, ir stengiesi rasti atsakymus, o ne plauki pasroviui..:)

ojojoj kiek parašiau smile

37

Re: Yra išmintingų merginų?

Dažniausiai išmintis ateina su amžiumi, bet neretai pasitaiko, kad amžius ateina vienas big_smile

38

Re: Yra išmintingų merginų?

Satela parašė:
Ponaitis parašė:

Pirstukus saugok, dar susilauzysi. Isterike nelaiminga:)


negirdejai manes rekiant kad isterike vadintum:D kazkoks briedis tu...

Su kompiuterine issisokele kariaut nenusiteikes, ikrestu tau teveliai dirzo ir atimtu kompiuteri, butu labai i nauda. Tai grybas, tai briedis, ko noret, emigrante, kuri airiu miske gyvena.

39

Re: Yra išmintingų merginų?

Ponaitis parašė:
Satela parašė:
Ponaitis parašė:

Pirstukus saugok, dar susilauzysi. Isterike nelaiminga:)


negirdejai manes rekiant kad isterike vadintum:D kazkoks briedis tu...

Su kompiuterine issisokele kariaut nenusiteikes, ikrestu tau teveliai dirzo ir atimtu kompiuteri, butu labai i nauda. Tai grybas, tai briedis, ko noret, emigrante, kuri airiu miske gyvena.

kad airiai misku neturi...... ;DD ... krc.... negaliu pralinksmini tu mane, galetuym internetiniu klounu but ;]

40

Re: Yra išmintingų merginų?

Satela parašė:
Ponaitis parašė:
Satela parašė:

negirdejai manes rekiant kad isterike vadintum:D kazkoks briedis tu...

Su kompiuterine issisokele kariaut nenusiteikes, ikrestu tau teveliai dirzo ir atimtu kompiuteri, butu labai i nauda. Tai grybas, tai briedis, ko noret, emigrante, kuri airiu miske gyvena.

kad airiai misku neturi...... ;DD ... krc.... negaliu pralinksmini tu mane, galetuym internetiniu klounu but ;]

Neprimetinek miestietes, vien tavo zinutes parodo, kad is kaimo esi kilusi. Sukurei sita isterija forume, gadini zmogaus sukurta tema. Gal jau verta apsiraminti?:)