81

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Konstantinas parašė:

nea jaunam amziuje vaikinu daugiau. kazkur apie 30 metu skaicius susiligina ir toliau moteru daug daugiau nei vyru

Matai, pagal statistika būtent 18-30 metų intervale labai daug vaikinų žūsta - avarijos, savižudybės ir t.t., na bet gal ir tavo tiesa, statistika nevisuomet taikliai suveikia, juk tai tik skaičiai.

Konstantinas parašė:

ir dar apkunios moteros. nors kartais cia sedi ir geros mergaites bet jos tokia retenybe

Aha, dar ir tokių pasitaiko, buvau visai pamiršęs big_smile big_smile big_smile

82 (redagavo VortexWind 2015-07-24 00:03)

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Konstantinas parašė:

jeigu tu neturi merginos reiskia kazkas turi jas dvi

Niekad ir neturėjau merginos big_smile kažkaip nemanau, kad galėčiau skirt daug laiko merginai ir galop jai pritrūktų dėmesio ir ji nueitų į kairę pusę (o gal į dešinę - nežinau) arba/ir galop mestų. Tai kam man tada įsitaisyt merginą, jei žinau kuom tai baigsis? big_smile aš geriau šį "etapą" tiesiog gražiai apeisiu ir nesuksiu galvos tongue

83

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Sėdi ir mamysiukai nesubrendėliai, plius dar visokie kaimo Jurgiai

84

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

na siaip jo, nors ir merginos cia registruojas vien nevykeles..  cia juk reik sugebejimu, kad jauna mergina nesusirastu vyro... big_smile

85

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Kristina parašė:

Sėdi ir mamysiukai nesubrendėliai, plius dar visokie kaimo Jurgiai

o pati is kuriu busi?

86

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tai ko jūs čia, idealūs vaikinai-vyrai, vis sėdite, ko tikitės, jei visos jums per prastos?..Aa? big_smile

87

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Eli parašė:

Tai ko jūs čia, idealūs vaikinai-vyrai, vis sėdite, ko tikitės, jei visos jums per prastos?..Aa? big_smile

Mes nieko ir nesitikim tongue Tik forumus paskaitom ir tiek smile

88

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Eli parašė:

Tai ko jūs čia, idealūs vaikinai-vyrai, vis sėdite, ko tikitės, jei visos jums per prastos?..Aa? big_smile

idealios moters ieskom) juk tam ir yra ieskok.lt kad ieskoti

89

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

ne nu pagalvojus.. buciau as mergina, tai viena nesedeciau..  greit susirasciau..  gi merginom net ieskot nereikia, uztenka uzsiregistruot ir kazkam pasakyt taip..  ot tai sudetinga.. big_smile

90 (redagavo Eli 2015-07-24 09:31)

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Konstantinas parašė:
Eli parašė:

Tai ko jūs čia, idealūs vaikinai-vyrai, vis sėdite, ko tikitės, jei visos jums per prastos?..Aa? big_smile

idealios moters ieskom) juk tam ir yra ieskok.lt kad ieskoti

Juk pats sakei, kad čia nieko gero, visos tokios ir anokios wink

91

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Manau, šiai temai tinka vienas pasakojimas.

Meilė – lyg nektaras širdžiai...

Vienas mokinys pasiguodė Mokytojui, kad myli merginą ir siekia jos meilės, bet nesulaukia atsako.

– Nereikalauk meilės, tuomet jos sulauksi, – atsakė Mokytojas.

– Kaip tai?..

– Pasakyk, ką tu darytum, jei į tavo namų duris laužtųsi neprašyti svečiai: belstų, šauktų, reikalautų atidaryti ir kaltintų tave, kad neatidarai?

– Aš.. dar stipriau užrakinčiau duris!

– Būtent. Taip ir meilėje: nesilaužk į kitos širdies duris, nes ji tik dar stipriau užsidarys. Tapk laukiamu svečiu, ir tau atsivers kiekviena širdis. Tiesiog mylėk žmones, tuomet meilė savo švelnumu atrakins net seniai užvertas širdies duris.

Svarbiausia – kad meilė būtų besąlygiška ir nuoširdi. Imk pavyzdį iš gėlės: juk ji nesivaiko bičių, ji tiesiog dovanoja joms nektarą, ir bitės atskrenda pačios. Meilė – tai “nektaras” kiekvieno žmogaus širdžiai...

Autorius nežinomas...

92

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomas parašė:

ne nu pagalvojus.. buciau as mergina, tai viena nesedeciau..  greit susirasciau..  gi merginom net ieskot nereikia, uztenka uzsiregistruot ir kazkam pasakyt taip..  ot tai sudetinga.. big_smile

Vyrams tiesiog tereikia noreti.
Vyrams daug paprasciau-eini drasiai prie patikusios ir kalbini,isgirdes tinkama kalba toliau bendrauji. Isgirdes nesuprantama kalba,giliniesi ir toliau bendrauji,isgirdes,kvaila kalba eini prie kitos ir bendrauji...kol randi tai,ko ieskai.
Vadinasi vyrams dar ir idomiau laiko leidimo atzvilgiu.

93

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomas parašė:

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?

Ne tu vienas brulau tokioje padetyje.

94

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomas parašė:

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?

95

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Robertas parašė:

sveikas prisijungęs prie ieškotojų klubo, jei taip smarkiai nesiseka, vadinasi čia puikiai pritapsi big_smile čia žmonės praleidžia metų metus, kartais dingsta, bet po kurio laiko vėl grįžta ieškoti.
žinai kokia tavo problema? ne tai kad esi geras, o tai kad neturi charakterio, tiksliau dar jo neišmokai parodyti. kai suprasi kas esi, koks esi ir kai tai parodysi, tada kažkas pasikeis ir suprasi.

96

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Po puse jus cia gliaudot big_smile

97

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Yra kažkokia legenda apie tas puses, reikės panaršyt...:::008

98

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Marina parašė:

Yra kažkokia legenda apie tas puses, reikės panaršyt...:::008

Tai vat. Iesko legendu ir neranda... big_smile
Nori zmogaus, kad myletu, tai turek pinigine, nama, sixpack ir vsio...

99

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Manau, kad svarbiausia mokėt mylėti, o materialūs dalykai užgyvenami...:::008

100

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Drisciau diskutuot apie atvirkstini varianta.
-Svarbiausia buti materialiai apsirupinusiam, o meile uzgyvenama...?
Galbut, net tikslesnis ''is esmes' pasakymas, artesnis realybei siu laiku...