21

Re: Psichologinės konsultacijos

Ką jūs čia kalbat. "Neturi pinigų psichologui, tai eini pas psichiatrą, ir jis išrašo tau vaistų." O tai vaistai nemokami? Psichiatro konsultacijos nemokamos? Jei privataus psichologo paslaugos finansiškai neįkandamos, galima eiti į polikliniką. Tas pats ir su psichiatru. Šių dviejų darbo metodika skiriasi. Psichiatras gali naudoti medikamentinį gydymą, psichologas negali. Jei jūs nesusitvarkot su stresu dėl nesutarimų šeimoje ar didelių krūvių moksluose, niekas jums nesiūlys jokių vaistų. Medikamentinis gydymas taikomas tokiais atvejais, kai nėra kitokios išeities, kai depresiniai susirgimai ir psichikos pakitimai tokie ryškūs, jog pacientas nebėra pajėgus priimti nemedikamentinio gydymo. Logikos gal truputį.

22

Re: Psichologinės konsultacijos

Jau noriu išsitrint iš čia, bet kaip, kai yra kalbami tokie vėjai hmm

23

Re: Psichologinės konsultacijos

Tyčios vaikas parašė:

Ką jūs čia kalbat. "Neturi pinigų psichologui, tai eini pas psichiatrą, ir jis išrašo tau vaistų." O tai vaistai nemokami? Psichiatro konsultacijos nemokamos? Jei privataus psichologo paslaugos finansiškai neįkandamos, galima eiti į polikliniką. Tas pats ir su psichiatru. Šių dviejų darbo metodika skiriasi. Psichiatras gali naudoti medikamentinį gydymą, psichologas negali. Jei jūs nesusitvarkot su stresu dėl nesutarimų šeimoje ar didelių krūvių moksluose, niekas jums nesiūlys jokių vaistų. Medikamentinis gydymas taikomas tokiais atvejais, kai nėra kitokios išeities, kai depresiniai susirgimai ir psichikos pakitimai tokie ryškūs, jog pacientas nebėra pajėgus priimti nemedikamentinio gydymo. Logikos gal truputį.

Prieš   tai   rašei , kad   jei  pas  psichiatrą  tai  jau  kvailei? O  dabar    rašai   ,kad  psichiatras   vaistus  rašo ,kai  psichikos    pakitimai  tokie  ryškūs........Kur  tas  didelis  skirtumas ,kad  taip  stebiesi? Prieštarauji  pati  sau.

24

Re: Psichologinės konsultacijos

Psichikos pakitimai ir kvailumas nėra sinonimai. Būtų gerai, jei būčiau supratus, ką bandėt pasakyt paskutinėj žinutėj.

25

Re: Psichologinės konsultacijos

Rašydama   ,kad  žmonės  kurie  eina  pas  psichologa   NĖRA   kvailiai.Nes  taip  ir  yra. Tai  liaudiškas  išsireiškimas. Psichikos    pakitimais  vadina  medikai, jie  dar  nustato  kokio  laipsnio  pakitimas. Ar  tai  nedidelis  stresas,depresija ,ar  pagulėti  kelis  mėnesius ,ar  visuomeniai  pavojingas. Na  o  žmonės  paprastai  guli  psichuškėj ,tai  ir  durnas. 
Ar  dabar  aišku  gudruole?

26

Re: Psichologinės konsultacijos

Dar neaiškiau. Supaprastinsiu tai, kas man rūpi. Tie, kurie lanko psichologą, yra protingi, o tie, kurie psichiatrą, kvaili?

27

Re: Psichologinės konsultacijos

Tyčios vaikas parašė:

Dar neaiškiau. Supaprastinsiu tai, kas man rūpi. Tie, kurie lanko psichologą, yra protingi, o tie, kurie psichiatrą, kvaili?

Jei  tau  taip  atrodo.  Kiekvienas  turi  teisę  į  savo  požiūrį:::001

28

Re: Psichologinės konsultacijos

O tu varge vargeli. Klausiu, kaip tau atrodo, o ne savo požiūrį dėstau.

29

Re: Psichologinės konsultacijos

O  kur  aš  ką  kvailiais  išvadinau? Tik  parašiau  ,kad  žmonės  bijo  kreiptis   pas  gydytojus,kad  jų  kvailiais  nepalaikytų. O  tu  vargeli  prikibai  lyg  būčiau  parašiusi  ,kad  pas  psichologus ,ar  psichiatrus  tik  kvailiai  eina .Gal  įsiskaityk  į  mintį ,o  tada  kabinėkis,ir  vargelių  neliks.

30

Re: Psichologinės konsultacijos

Esmeralda parašė:

Pas  mus  neskiria   psichologijos  nuo  psichiatrijos.  Gal  psichologas  ir  patars  nueiti  pas  psichiatra  ,jei  pastebės  psihinių  problemų . Nors  psichologija  labai  artima  psichatrijai ,bet  tai  du  skirtingi  dalykai. Pavyzdžiui  psichologas  padeda  porai  kuri  ant  skirybų  slensčio ,ar  dėl  problemų  su  vaiko  auklėjimu ,padeda  žmogui  neteisiant  jo  suprasti  savo  klaidas  ,rasti  atsakymus  į  problemų  sprendimus .Ir  tai  nereiškia  ,kad  tie  kurie  kreipiasi  į  psichologa  yra  kvailiai. Užsienyje  įžynūs  verslininkai  ,jei  prasideda  problemos  su  verslu eina  pas  psichologą.

Šioje vietoje supriešinai psichologus su psichiatrais ("pas mus neskirias psichologijos nuo psichiatrijos"), paskui tarstelėjai, jog tai, kad eini pas psichologą, dar nereiškia, kad esi kvailys. Logiškai iš to išplaukia, kad kai eini nebe pas psichologą, o pas psichiatrą, tai esi kvailas. Ok, pavargau. Mano rekomendacija  - skirti daugiau dėmesio raiškai ir sakinio struktūrai. Kad visiems viskas būtų suprantama.

31

Re: Psichologinės konsultacijos

Paaiškinau   protingoji,kad  psichiniai    nukripimai  būna  visokie  nuo  stresinių  iki  labai  rimtų.  Ir  psichiatrai  tikrai  nedirba  su  tais  kurie  visai  sveiki.Kad  gydytų  reikia  ,kad  su  nervais  atsirastų  problemų.vieniems  tai  laikinas  dalykas  po  traumos,pavyzdžiui  palaidojus  artimą  žmogų .Ir  stresas  labai  paaštrėja  praėjus  metams   po  laidotuvių.Tada  net  vaistų  prireikia,bet  žmogus  pasveiksta  ir  gerai. Bet  su  sergančiais  rimtomis  psichinėmis  ligomis,vien  psichologo  neužteks, tais  pagrinde  rūpinasi  psichiatrai.  Ar  dabar  aišku?

32

Re: Psichologinės konsultacijos

Trūkt už vadžių, kaip sako... smile Ir vėl perklausiu. Ar, tavo manymu, žmonės, kurie turi psichikos pakitimų tokių, jog prireikia psichiatro gydymo, yra kvaili?

33

Re: Psichologinės konsultacijos

Jau  rašiau ,kad  asmeniškai  aš  nelaikau  kvailais .Bet  iš  tavo  skaudžios  reakcijos  ,galvoju  ,kad  teko  tau  lankytis  pas  psichiatrus. Būk  rami   apsilankymas  pas  juos  dar  nereiškia  ,kad  tapsi  kvaila. Draugė  po  vaiko  laidotuviu [per  laidotuves   gidytojai  leido  raminamuosius]  ,bet  praėjus  metams  pradėjo  visko  bijoti ,ir  šiaip  siaubingai  jaustis.Teko  kreiptis  pas  psichiatrus , psihiatras  iš  karto  paklausė  ar  neturėjo  didelės  traumos  prieš  metus.Išrašė  vaistų  gėrė  ir  po  kurio  laiko   viskas  praėjo .tai  buvo  prieš  15  metų ,niekas  neatsinaujino.O  šiaip  ji  labai  protinga  moteris. Taip  nuo  nelaimių  niekas  nesame  apsaugoti ,o  nuo  jų  dydžio  ,ar  kiek   tęsiasi  stresinės  situacijos  priklauso  ir  problemos  su  nervais. Nei  vienas  nežinome  kokia  liga  mus  užklups.Taip  jei   parašiau  ,kad  žmonės  galvoja,kad  ten  lankosi  tik  kvaili ,to  pakeisti  aš  nepajėgi. Aš  tik  užjaučiu  tokius  žmones ,ir  jų  giminaičius  kurie   vargsta  su  psichiškai  neįgaliais .Atleisk   ,jei  įžeidžiau .Tikrai  to  nenorėjau,nereikia  taip  jautriai  reguoti, viskas  bus  gerai.

34

Re: Psichologinės konsultacijos

Mano reakcija nėra jautri. Tenoriu aiškios tikslios kalbos, o ne nesuprantamų opusų.

35

Re: Psichologinės konsultacijos

genialu,prisimakaronina temoj apie psichologus del psihines negalios ir dar pareiskia savo norus,ir dar sulygina keliais sakinais isdestitas mintis,vos ne keliu tomu kuriniais.:::034

36

Re: Psichologinės konsultacijos

ne nu bet akivaizdžiai neturit ką veikti ;DDD

37

Re: Psichologinės konsultacijos

Aš tai tikrai neturėjau ;/

38

Re: Psichologinės konsultacijos

kad tik pablevyzgoti ir pastumti vienas ant kito, tiksliau, pasipykti, nu nemokat jus ramiai ;DDDD

39

Re: Psichologinės konsultacijos

Man tai nebuvo blevyzga. Esmeraldos žinutės buvo labai neaiškios, kaip smalsus žmogus, siekiau suprasti, ką ji nori pasakyt. Blevyzga prasideda dabar.

40

Re: Psichologinės konsultacijos

Na su ta psichiatrija, tai kas pirmas užsivelka chalatą - tas tuo metu ir daktaras.:::810