41

Re: Visa tiesa apie FOREX

To ko nežinau su tuom ir neprasidedu.bet pastebėjimai tokie butu.Po kol kas man tai eilinė piramidė norint but jos dalimi reikia susimokėti statant investuojant atitinkamas sumas.Ir ne tik statant bet ir susimokant už teisinga mokyma but jos dalimi.Ir kol esi tu mokytoju valioje esi vien pralošime ir nesvarbu kokia suma operuoji svarbu kad "mokaisi" kažko.Klausimas retorinis ko.Norint kažka pasiekti šioje sistemoje turi būti  piramidės viršunėje tai gali pasiekti savo lėšomis arba tarpininkaujant kitiems lengvatikiams arba didinant ju kieki sistemoje.Visa kita tik nuobodus grafikai ir ju analizės pritaikymas savoms reikmėms.
Taip isivaizduoju šia sistema po kol kas aš.Idomu tik kas galėtu mane pamokyti ir pakeisti mano nuomone šiuom klausimu nemokamai.:::911

42

Re: Visa tiesa apie FOREX

o kam keist tavo nuomone?
kai grafikas tavo manymu dugne nueik i keitykla nusipirk atitinkama valiuta ir lauk kol grafikas pakils maximuma,parduosi gausi pliusa.duok dieve lita kita.gali dar pasiskolint milijona ir ta pati atlikt.pliusas didesnis bus tai va forex tuom ir skirias nuo realybes kad gali pasididint suma.
o grafiko tyrinejimas tavo asmeninis reikalas,kokiais metodais naudosies ka pats surasi ir sugalvosi.
startuot gali juk ir demo.o mokytojai gal ir neblogai,gal laiko sutaupysi.nors sako kad kare zmogus greiciau mokosi.

43 (redagavo gedukas 2014-06-10 08:48)

Re: Visa tiesa apie FOREX

Dėl karo teisus esi .O visa kita be palaikymo ir komandos forex,e irgi esi tik eilinis nulis.Ir nereikia pasaku suokti ten pinigais nelyja.Tik stambios žuvis medžioja smulkias.
Iš principo kaip ir tu taip ir aš apie visa šita šnekam nerimtai iš pilvo.Negali buti ir nėra taip kad atėjau iš gatvės su štuka dorėliu ir pinigai plaukte plaukia.Dažniausiai esi kieno nors priedanga arba pats kažkam gera darai oficialiai ir gražiai perskirstydamas svetimus pinigus.Ir paskui juos gražiai padalindamas kiekvienam pagal nuopelnus.Ir viso to vieša paslaptis yra ta kad iš šio sandorio liuto dali uždirba tikrai ne tas kuris investavo pinigus ir rizikavo savo pinigais.Uždirba tarpininkai suteikdami tam sandoriui aptarnauti paslaugas kurios salyginai yra nepigios.

44

Re: Visa tiesa apie FOREX

bankas keisdamas valiuta is ko uzdirba?.is gatves su 1000 doleriu visur nieko neuzdirbsi.reikia idet darbo.ir  sekmes.
yra legendiniu treideriu kurie dirbdavo su nedidele suma.pagal legendinius 20 000usd skaitau nedaug.gali ir su 1000 pradet.bet jei is gatves tai su demo pradzioj.jei lauki pinigu lietaus tai geriau net nepradeti.

45

Re: Visa tiesa apie FOREX

darbo taip sėkmė ne prie ko.Loterijoje viena karta gali laimėti bet ne pastoviai.

46

Re: Visa tiesa apie FOREX

viskas yra tik sekme.

47

Re: Visa tiesa apie FOREX

gedukas parašė:

To ko nežinau su tuom ir neprasidedu.bet pastebėjimai tokie butu.Po kol kas man tai eilinė piramidė norint but jos dalimi reikia susimokėti statant investuojant atitinkamas sumas.Ir ne tik statant bet ir susimokant už teisinga mokyma but jos dalimi.Ir kol esi tu mokytoju valioje esi vien pralošime ir nesvarbu kokia suma operuoji svarbu kad "mokaisi" kažko.Klausimas retorinis ko.Norint kažka pasiekti šioje sistemoje turi būti  piramidės viršunėje tai gali pasiekti savo lėšomis arba tarpininkaujant kitiems lengvatikiams arba didinant ju kieki sistemoje.Visa kita tik nuobodus grafikai ir ju analizės pritaikymas savoms reikmėms.
Taip isivaizduoju šia sistema po kol kas aš.Idomu tik kas galėtu mane pamokyti ir pakeisti mano nuomone šiuom klausimu nemokamai.:::911

Sveikas, kalbi ne taip kaip kalba daugumas, tai yra palieki bent maža "lašeli" abejonei, o gal vis dėlto įmanoma uždirbti?
Tai aš jums visiems ir ketinu įrodyti, kad uždirbti tikrai įmanoma, bet kad tai pasiekti reikia patikėkit sunkei dirbti.
Kreipiuosi į visus. Prašau šioje temoje diskutuoti tik apie Forex uždarbi objektyviai, nėra resursu tai diskusijai? prašau rinktis ta forumo skilti kur bent kiek turit resursu sveikai diskusijai vesti, jei neesat įsitikinę savo teisumu, prieš rašant parašykit "imho" kur tu resursu gauti? paprastai, jums tereikia paklausti apie jums dominančius dalykus Forex rinkoje, pažadu atsakyti smile

48 (redagavo Haroldas 2014-06-13 00:22)

Re: Visa tiesa apie FOREX

Štai pavyzdys, koki supratimą suteikia Masterforex-V technine analize.
Atidėti du buy limit orderiai, nesekmės atveju, ribojant juos "stop loss"
http://s26.postimg.org/i47nrzeex/gbpusd_proyy.png
paveiksle matome kaina pasiekia ribas kur automatiškai yra sudaromi sandoriai, iš anksto nustatyta kaina, veliau po kontraktu atidarymo matome kaip kaina šoktelėjo i viršų smile planas
http://s26.postimg.org/t5lmzch4p/gbpusd_proyy2.png
Noriu pridurti kad Masterforex-V nėra gralis, ir niekada saves tokiu nelaikė, yra nuostolis yra ir pelnas, svarbu kad nuostolingi kontraktai nesvertu pelningu kontraktu, o tai pasiekti mums padeda technine analize pagal Masterforex-V

49

Re: Visa tiesa apie FOREX

fibo*3 + macd

50

Re: Visa tiesa apie FOREX

tas prakeiktas karni!!!!!!!:::m03

51

Re: Visa tiesa apie FOREX

QQQQQQ parašė:

tas prakeiktas karni!!!!!!!:::m03

ka pašortines buvai?

52

Re: Visa tiesa apie FOREX

matyt kad ne vienas.

53

Re: Visa tiesa apie FOREX

nenumates buvai nuostolio kad tokios emocijos smile

54

Re: Visa tiesa apie FOREX

Tik kad tam foreks nera isduota licenzija verstis tuo lietuvoje,jos net nera imoniu registre,tai jau viska pasako,o praradus centus,ne nesiims policija tir ar ko jieskot,paprasciausiai busit atidave pinigus ne kokiai kompanijai ar kam o sukciu sutvei,jau neskaitant to kad jie reikalauja atsidarius saskaita visus elektroninius slaptazodzius ir kodus pateikt jiems,toliau patis galvokit.

55

Re: Visa tiesa apie FOREX

o iki siol niekas nesikreipe i policija?ir kodel praradus centus neieskos ir kodel centus o ne milijonus?

56

Re: Visa tiesa apie FOREX

Mantas parašė:

Tik kad tam foreks nera isduota licenzija verstis tuo lietuvoje,jos net nera imoniu registre,tai jau viska pasako,o praradus centus,ne nesiims policija tir ar ko jieskot,paprasciausiai busit atidave pinigus ne kokiai kompanijai ar kam o sukciu sutvei,jau neskaitant to kad jie reikalauja atsidarius saskaita visus elektroninius slaptazodzius ir kodus pateikt jiems,toliau patis galvokit.

Gal einam pirma i wikipedia pastudijuokim zodi FOREX? :::m10
atvirai pasakysiu, DAR TOKIO KLIEDESIO NEGIRDEJAU :::m05

57

Re: Visa tiesa apie FOREX

Kas tai yra FOREX?
Forex - tai tarpbankinė valiutų keitimo rinka laisvu kursu (FOREX, kai kada FX, nuo angl. FOReign EXchange - valiutų keitimas.
Dažniausiai naudojamas terminas Forex rinka (angl. Forex market, FX-market). Angliškoje literatūroje Forex terminu dažniausiai vadinama valiutų rinka arba prekyba valiutomis (trades currensies).
Lietuvių kalboje terminas Forex dažniausiai naudojamas siauresne prasme - turima mintyje būtent spekuliacinė prekyba valiutomis per komercinius bankus arba dilingo centrus, naudojantis kreditiniu svertu, t.y. maržinė prekyba valiuta.
Pagal tikslus operacijos Forex rinkoje gali būti spekuliacinės, prekybinės, hedžinimo, reguliavimo (centrinių bankų intervencijos).
Tai vienintelė pasaulio rinka, dirbanti ištisą parą penkias dienas per savaitę. Greitas lėšų judėjimas, nedideli mokesčiai už įvykdytus sandėrius, didelis likvidumas daro Forex rinką viena patraukliausių vietų investavimui.
Spekuliacinės veiklos Forex rinkoje esmė - tai valiutos kontraktų pirkimas arba pardavimas siekiant gauti pelno iš valiutų kursų pasikeitimo. Manoma, kad dienos apyvarta Forex rinkoje sudarė:
1977 metais - 5 mlrd. dolerių;
1987 metais - 600 mlrd. dolerių;
1992 metais - 1 trln. dolerių;
1997 metais - 1.2 trln. dolerių;
2000 metais - 1.5 trln. dolerių;
2005-2006 metais Forex rinkos dienos apyvarta įvairiais šaltiniais siekė nuo 2 iki 4 trln. dolerių.
Tikslių duomenų nėra, nes tai nebiržinė rinka ir niekas neprivalo registruoti ir skelbti sandėrių dydžių.

58

Re: Visa tiesa apie FOREX

Kiek suprantu nuo nauju metu Forex bus pas mus kiekvienoje keitykloje.Taip kaip šiuo metu na tarkim yra Anglijoje kai vaikštai po keitimo punktus ir ieškai tinkamo kurso.

59

Re: Visa tiesa apie FOREX

gedukas parašė:

Kiek suprantu nuo nauju metu Forex bus pas mus kiekvienoje keitykloje.Taip kaip šiuo metu na tarkim yra Anglijoje kai vaikštai po keitimo punktus ir ieškai tinkamo kurso.

Valiutu keitykla ir FOREX rinka turi ši ta bendro, skirtumas yra tas kad valiutų keitykloje gauti pelno iš kurso svyravimo yra neįmanoma
1) Kursas keityklose yra fiksuotas.
2) Pirkimo pardavimo skirtumas yra milžiniškas.
Tarkim mes keitykloje nusiperkame eurų, už vienetą sumokame 1.3563 dolerio
http://s26.postimg.org/z3gca0mnt/buy.png
jei prekiaujant per keitykla (kas yra neįmanoma) mes turėtume laukti kurso augimo tam kad pardavus eurus gautume už juos daugiau doleriu.
http://s26.postimg.org/501ti2jeh/sell.png
paveiksluose matome skirtumas tarp pardavimo ir pirkimo yra milžiniškas 317 punktu.
Nusipirkus eurus mums juos sumanius parduot bus sumokėta mažiau doleriu.
---------------------------------------------------------------------
FOREX rinkoje kursas yra laisvai plaukiojamas ir skirtumas tarp pirkimo ir pardavimo yra vos keli punktai
http://s26.postimg.org/rd9k4vkc9/EURUSD_Pro_M15.png
Paveiksle matome prekybos terminale skirtumas EUR/USD valiutų poros yra vos 0.6 ounkto!

60 (redagavo gedukas 2014-08-01 14:14)

Re: Visa tiesa apie FOREX

Aš raumeni turėjau tai kad norint gauti gera kursa po nauju metu turėsi apeiti kruva keityklu kad gautum geriausia pasiulyma nes jose kurso svyravimas galės siekti tris ir daugiau proc.priklausomai nuo keityklos kuriai reikės vienokios ar kitokios valiutos.Taip yra Anglijoje man reikėjo euru tai turėjau paklaidžioti po londona kad gaučiau normalu kursa.Forex tas klaidžiojimas yra paprastesnis sėdi ir lauki palankaus kurso o mano pasiulytas variantas reikalauja fiziniu pastangu.:::127 aišku nerimtai tik taip palyginau ateinanti gyvenimo džiaugsma kuri jau senai buvome pamirše