61

Re: Visa tiesa apie FOREX

FOREX yra skirtas operuot stambiomis sumomis, be to kursas yra laisvai plaukiojamas, keityklose kursa nusistato pati keitykla, savo naudai, kokius 300-500 punktu o tai yra milžiniška suma, liginant su FOREX kur skirtumas sudaro vos 2-3 punktai

62

Re: Visa tiesa apie FOREX

Na jeigu čia jau tema apie forex.
Yra klubas. 
www.facebook.com/forexclubteam
Galiu padėt prekiauti.

Mano prekyba forex'e.
http://www.myfxbook.com/members/Silvest … 300/988834
Duoti signalus ar techninęs analyzęs parengti smile

63 (redagavo gedukas 2014-08-09 17:21)

Re: Visa tiesa apie FOREX

Haroldas parašė:

FOREX yra skirtas operuot stambiomis sumomis, be to kursas yra laisvai plaukiojamas, keityklose kursa nusistato pati keitykla, savo naudai, kokius 300-500 punktu o tai yra milžiniška suma, liginant su FOREX kur skirtumas sudaro vos 2-3 punktai

Ne aš ta tiesa atradau bet žinomo filmo herojus:Kam disponuoti didelias pinigais dar priedo nesavais ir uždirbti mažai kai galima varijuojant mažomis sumomis susirinkti ta pati nieko neprarandant.O čia pelningi sandoriai nuostolingi sandoriai vedami vidurkiai tai kas kam pudrina smegenis.jei nematau ar negaliu pačiupinėti uždarbio tai ne man ir aš tokiu verslu neužsiimu.O leisti disponuoti savo lėšomis kitam kuris net nėra pasiekes mano verslumo lygio yra kvaila.Turbut tada tikrai lengviau kazino ar teleloto išlošti.

64

Re: Visa tiesa apie FOREX

Teisingai,tik kad kruvele veikeju,nuplagijavo,ta foreks pavadinima ir daunus mulkina,tai nesvarbu,jau vien kad jie neturi licenzijos lietuvoj tuo verstis,viskas tuo pasakyta,kaip kad skaiciau laikrastyje nukentejusiuju straipsnius,net policija kuomet juos izdure nenorejo pareiskimo primt,kaip ivykdita finansini nusikaltima tirt,nes ta imone neturi tokia veikla verstis leidimo,tai paskaite kaip uz sukcevima,ir tiek tetyre,kitkas verce susimastyti,kaip jie praso atsidarius banke saskaita su elektronines bankinikyste kodus bei slaptazodzius turite perduoti jiems,lygei kaip ir telefoniniai sukciaiisvilioje,tik ce viskas supliliau aukstam lygi,ir daro jie turedami priieiga prie jusu saskaitu ka nori.Parasiau todel kad as taipat nukentejau nuo ju tiklabai menkai,nes laiku nuejas i banka uzblokavau internetine bankininkyste,ir amo netekau pamates mano banko operaciju sarasa.

65

Re: Visa tiesa apie FOREX

Mantai ir Geduk... truputi informuosiu is vikipedijos... :::620
Valiutų rinka – finansinės operacijos, vykdomos su užsienio valiutomis. Dar vadinama Forex (angl. Foreign Exchange market) – pasaulinė tarpbankinė valiutų rinka. Forex – įvairios užsienio valiutos pirkimo-pardavimo operacijų visuma, kuri atspindi tarptautines, politines ir ekonomines realijas, tendencijas, poreikius ir kintančias sąlygas. „Forex“ rinkos pagrindiniai dalyviai (angl. market-makers) – bankai, tarptautinės bendrovės, finansų institucijos, stambūs spekuliantai, atliekantys didžiulės apimties sandorius, galinčius pakeisti valiutų kursą, ir smulkūs investuotojai.

Forex rinka pradėjo formuotis 1971 metais, kai nustojo galioti Bretton-Woods valiutų kursų reguliavimo sistema bei buvo pereita nuo fiksuotų prie „plaukiojančių“ valiutų kursų.

Forex rinka veikia visą parą, penkias dienas per savaitę. Šios rinkos vienos paros apyvarta kelias dešimtis kartų viršija bendrą visų JAV fondų biržų mėnesinę apyvartą, o 2013 m. balandžio mėnesį BIS (Bank of international settelment) fiksavo rekordinį 5,3 trilijono JAV dolerių apyvartos lygį (2010 m. 4,0 trl., 2007 m. 3,3 trl.).

Apie 80 % visų sandorių sudaro spekuliacinės operacijos, kurių tikslas gauti pelną iš valiutinių kursų skirtumų, likusieji – prekybinės arba investicinės kilmės. Būtent spekuliacija labiausiai ir domina privačius investuotojus, nes intensyviai besikeičiantys valiutų kursais sudaro ir solidaus pelno galimybę.

66

Re: Visa tiesa apie FOREX

pilna nuoroda http://lt.wikipedia.org/wiki/Valiut%C5%B3_rinka
Didžiausia rinka pasaulyje
Valiutų prekybos rinka yra didžiausia spekuliacinė rinka pasaulyje, ženkliai lenkianti akcijų biržą. Apskaičiuota, kad 2010 metais vidutinė dienos apyvarta, pasaulinėse forex biržose siekė 3,98 trilijono Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių.
Siulau bent pradmenis persiskaityt kad galėtumet dalyvaut pilnaverčiai temoje.. Daugumos kritika visiškai absurdiška...
http://www.masterforex-v.lt/ivadas.html:::b49

67

Re: Visa tiesa apie FOREX

Kad diskukusija ir kritika butu ne apsurdiška pradėk Haroldai nuo to ko reikia norint pradėti prekiauti Forex.O aš pakomentuosiu mano supratimu tamsiasias puses.

68

Re: Visa tiesa apie FOREX

Viskas priklauso nuo to koks yra pats brokeris. Jei neskaitei kur brokeris yra registruotas kokia šalis. Kokie yra sumų draudimai ir panašiai, tai jau asmeninio žmogaus bėdos. Ir kiek pats prekiaujų asmeniškai admiral markete, niekada nekilo problemų išsitraukt ar pervedant pinigus, jei jau nori nesuklyst pervedant ar išsitraukiant pinigus ,  nueini į artimiausia savo banką. SEB ar Swed ar dar bala žino kokį. Paprašai banko, kad duotų persivesti pinigus iš užsienio sau į sąskaita kita valiuta. Dauguma žmonių surenka savo duomenys, brokerio puslapyje neatsisžvelgus kokia valiutą persiveda sau į sąskaita, nes pvž, kad iš brokerio persivest turiu nurodyti užsienio bankus JAV ar Vokietijos priklauso kokia valiuta euras ar doleris.

Todėl tokie straipsniai kaip praradau pinigus, nors viska gerai atlikau. Pasirodo užteko suklyst vieną raidę, kad jūsų pinigai nuplauktų į niekur. Kad jei ir teisingai nurodei savo banką. turi teisingai nurodyti ir užsienio banko duomenys.

69

Re: Visa tiesa apie FOREX

nuo admiral markets ne vienas rusas yra nusviles gaila tik  kad neužteko proto pasianalizuoti kame šaknis ten buvo.Bet mato už tat net keliaiis aukštais girdėjau.

70 (redagavo Silvestras 2014-08-11 18:03)

Re: Visa tiesa apie FOREX

Visi tik viską girdėjo.
Eilinė dezinformacija kai nėra tam svarių įrodymų. Kiekvienas runkelis gali parašyt pilna straipsnių, , kad brokeris yra nepatikimas.
Kai tuo tarpų runkelis kuris skaito tokias nesąmones patiki ir pradeda bijoti.  Ir dar be to kitus įtikinėti, kad neva nepatikimas.

71

Re: Visa tiesa apie FOREX

Jūsų pasakos runkeliams irgi tik tiek pagristos kiek leidžia intikas sužinoti apie Forex.Visa kita taip tik pažadai kažko.Kiek supratau Silvestrai paskutiniu metu pelnigumas - vidurkis tavo yra 40,3proc.Klausimas kiek tu proc. lieka tau kai juos išgrynini.Klausimas yra konkretus reikalaujantis rimto atsakymo neprašau konkrečiomis sumomis bet proc išraiškoje galėtum pasidalinti.

72

Re: Visa tiesa apie FOREX

Išgryninų tiek kiek noriu. Kitaip mokęsčiai dideli tarptautiniai. Šiandien padariau pavedima išsigrynint 200 eurų pervedė po 3 valandų nuo paraiškos pateikimo.
Data     Mokėtojas     Detalės     Suma     Statusas
2014-07-23     ADMIRAL MARKETS AS AHTRI 6A, 10151 TALLINN, ESTONIA      44.59 EUR     Įvykdytas
2014-07-28     ADMIRAL MARKETS AS AHTRI 6A, 10151 TALLINN, ESTONIA     100.00 EUR     Įvykdytas
2014-08-12 ADMIRAL MARKETS AS AHTRI 6A, 10151 TALLINN, ESTONIA     200.00 EUR     Įvykdytas

73

Re: Visa tiesa apie FOREX

Tiesiog Šių laikų žmonės galvoja, kad siedint prie pc ir perkant virtualiai bei parduodant. YRA visiškai neįtikėtina, nes nemato jokių pinigų kaip jie dirba virtualioj rinkoj. Žmonės kurie domisi IT technologijom, sako kad tai yra realų tiesiog tam reikia apsišviesti. Nešokt ant pirmo brokerio dėl kurio gali nudegti. Aš bent pasirinkęs keleta patikimų brokerių kurie tikrai yra labai patikimi.
Alpari , FxPro,  Admiral , FBS
O , kad jei sužinot dar daugiau patikimu ir sukčių tai www.forexpeacearmy.com

74

Re: Visa tiesa apie FOREX

Realiai jeigu jau norite visiškai patikimo brokerio atsidarykite forex sąskaitą Danske banke ar DNB banke.

75

Re: Visa tiesa apie FOREX

O tai ju sankcijos nelies.Beje pakelkit rankutes kas uždirbote ant dolcio sviravimu.

76

Re: Visa tiesa apie FOREX

gedukas parašė:

O tai ju sankcijos nelies.Beje pakelkit rankutes kas uždirbote ant dolcio sviravimu.

truputi uzdirbau ant svaro sviravimu. artimiausiu metu planuoju pradeti prekiauti forexe naudojant DNB trade prekybos platforma. kolkas ziuriu i tai kaip i zaidima o del laimejimu ar pralaimejimu tai priejau prie isvados kad pelningiausia yra prekyba ant ilgalaikiu intervalu.

77

Re: Visa tiesa apie FOREX

Konstantinas parašė:
gedukas parašė:

O tai ju sankcijos nelies.Beje pakelkit rankutes kas uždirbote ant dolcio sviravimu.

truputi uzdirbau ant svaro sviravimu. artimiausiu metu planuoju pradeti prekiauti forexe naudojant DNB trade prekybos platforma. kolkas ziuriu i tai kaip i zaidima o del laimejimu ar pralaimejimu tai priejau prie isvados kad pelningiausia yra prekyba ant ilgalaikiu intervalu.


Taip pelningiausia, svarbiausia, kad neužsitęstu swapai ir komisiniai. laukiant neblogo pelno.

78

Re: Visa tiesa apie FOREX

gal kas zino kokiu video kursu lietuvisku ar rusisku forex tema? nes po ilgos pertraukos sugrizau i forexa ir matau kad nera tai labai lengva. kolkas pliuse bet labai sunkiai.

79

Re: Visa tiesa apie FOREX

Sveki vyrukai, skaitau jūsų pastebėjimus apie forex... Įdomu... Ką galite pasakyti apie XTrade  (Kipras) kompaniją... Aš nelabai gaudausi anglų kalboje, daugiau skaitau rusų kalba... Iš jų gavau įdomų pasiūlymą, bet vis dar esu abejonėse... Jei kas žinote šią kompatiją, tai gal galite ir mane apšvietsi... Būčiau dėkingas žmogus wink
Beje, Haroldai, turiu grafikėlį, kurį noriu, kad padėtum pasiaiškinti, tik nemoku jo čia įmesti... Gal galit pasakyti, kaip tai padaryti. Thanks...

80

Re: Visa tiesa apie FOREX

Snow parašė:

Sveki vyrukai, skaitau jūsų pastebėjimus apie forex... Įdomu... Ką galite pasakyti apie XTrade  (Kipras) kompaniją... Aš nelabai gaudausi anglų kalboje, daugiau skaitau rusų kalba... Iš jų gavau įdomų pasiūlymą, bet vis dar esu abejonėse... Jei kas žinote šią kompatiją, tai gal galite ir mane apšvietsi... Būčiau dėkingas žmogus wink
Beje, Haroldai, turiu grafikėlį, kurį noriu, kad padėtum pasiaiškinti, tik nemoku jo čia įmesti... Gal galit pasakyti, kaip tai padaryti. Thanks...

pagooglinau apie xtrade atsiliepimai atrodo teigiami gali bandyti surizikuoti. pradek nuo mazesnes sumos patestuok kaip isveda pinigus ar juos laiku ismoka. jei su ismokejimu problemu nebuna ismoka greitai ir palaikymo tarnyba veikia sklandziai tada gali kisti didesnius pinigus.
man sitam forume parekomendavo Admiral Markets. kolkas nesiskundziu