81

Re: Visa tiesa apie FOREX

kazkaip itartinai euras uzkilo.. kaip manot kita savaite kils toliau ar vel kris? big_smile

82

Re: Visa tiesa apie FOREX

Tomas parašė:

kazkaip itartinai euras uzkilo.. kaip manot kita savaite kils toliau ar vel kris? big_smile

taip graziai uzkylo) man 7% pelno atnese. dabar gailiuosi kad uzdariau pozicija nes paskui stipriai kilo dar toliau. jei nebuciau uzdares dabar tureciau apie 20% pelno. sunku pasakyti ar kils toliau. vienoje knygoje skaiciau kad kainos svyravima savaites pradzioje nulemia diletantu nuotaikos o profesionalai kiek palaukia ir izengia i rinka veliau gal arciau savaites vidurio kai buna susiformavusi tendencija. todel mano prognoze tokia kad savaites pradzioje kaina kils toliau ir kazkur pirmadieni arciau vakaro o gal antradieni prades kristi ar nusistoves vienam lygyje. nors nezinia kokie geopolitiniai procesai tai itakoja gali buti ir ilgalaikis trendas. sunku cia prognozuoti. bet dziaugiuosi kad euras stipreja nes dabar pakeitus eurus i kita valiuta is karto esi turtingesnis tik del to kad kursas kyla

83

Re: Visa tiesa apie FOREX

Konstantinai, toks mąstymas yra blogas, turiu omeny "dabar gailiuosi kad uzdariau pozicija nes paskui stipriai kilo dar toliau. jei nebuciau uzdares dabar tureciau apie 20% pelno". Visų pirma ką tavo planas sako, jei uždarei ten kur turėjai pagal planą, tada viskas gerai ir neverta pergyventi jog vėliau dar pakilo. Įsivaizduok jei būtum laikęs atidarytą, tačiau vietoj kilimo būtų ėmęs kristi ir iš pelningo sandorio būtų tekę uždaryti ant 0 arba į minusą. Todėl svarbu elgtis pagal savo turimą planą.

Mano spėjimas dėl eur/usd būtų toks, jog kilti gali iki 1.1500, bet korekcija turi įvykti ir aukščiau šio lygio kilti be korekcijos labai mažai tikėtina, bent jau pagal įprastus judėjimus. Gali korekcija prasidėti jau nuo esamo 1.1375 lygio. Nesvarbu kas nutiktų, kils ar kris, juk galima turėti planą abiems atvejams. Tačiau pirkti dabar būtų tikrai naivu, tačiau įvykus didesnei korekcijai, galima ieškoti ties kur pirkti.

Jei pažiūrėsi į dienos grafiką, eur/usd neturi ilgalaikio trendo, tik pakilus virš 1.15 galima galvoti apie kilimo trendą.

Pvz galima būtų mėginti parduoti ties 1.15 jei susiformuotų dviguba viršūnė ar kitas apsisukimo signalas. Arba jei kils virš šio lygio, galima tada laukti korekcijos link to lygio ir tada mėginti pirkti. Progų uždirbti yra įvairių.

84

Re: Visa tiesa apie FOREX

Robertas
problema tame kad as dar neturiu sistemingo veiksmu plano kokiu atveju uzdaryti pozicija arba kur uzdeti stop loss. ir dar nezinau kaip sukurti toki plana. kolkas mano planus itakoja savaitgaliai nes vienas is tavo patarymu buvo nelaikyti pozicijos atidarytos per savaitgali nors iki siol nesuprantu kodel. o kitus mano veiksmus itakoja mano nebuvimas namie. jei vakare as esu atidares pelninga sandori ir matau kad turiu pliusa paskui nakti as miegosiu ir negalesiu stebeti rinkos paskui visa diena busiu darbe irgi negalesiu stebeti rinkos tai gaunasi kad as beveik 20 val busiu ne prie kompo. todel kartais geriau uzdarau pozicija pasiemu pelna negu paskui darbe per visa diena galvoti kaip ten mano sandoris. jeigu visa diena sedeciau prie kompo ir galeciau stebeti grafika gal tada mano veiksmai butu kitokie.

85

Re: Visa tiesa apie FOREX

geriau paziurekyte kaip graziai Alcoa Inc (AA) akcijos krenta) stai kur galimybes uzsidirbti

86

Re: Visa tiesa apie FOREX

Konstantinai, o kodėl neturite mobilios versijos... Dabar juk ir telefonuose yra galimybė stebėti grafikus... Robertai, ar aš klystu?

87

Re: Visa tiesa apie FOREX

Aišku, skaitau jūsų pasisakymus ir man tai skamba kaip paukščių kalba, bet manau, nesu kvaila, gal ir pramoksiu suprasti apie ką kalba einasi... Beje, savaitgaliais forex nevyskta, susistabdo,neįmanoma nieko keisti pozicijose, o kursas ir grafikai sąvokos savaitgalis nesupranta, Štai kodėl manau, kad Robertas siūlo susilaikyti nuo savaitgalių.

88

Re: Visa tiesa apie FOREX

Snow parašė:

Aišku, skaitau jūsų pasisakymus ir man tai skamba kaip paukščių kalba, bet manau, nesu kvaila, gal ir pramoksiu suprasti apie ką kalba einasi... Beje, savaitgaliais forex nevyskta, susistabdo,neįmanoma nieko keisti pozicijose, o kursas ir grafikai sąvokos savaitgalis nesupranta, Štai kodėl manau, kad Robertas siūlo susilaikyti nuo savaitgalių.

nieko tokio as irgi cia nieko nesuprantu) na gal truputi knygu paskaites ir perziurejau pora mokomuju kursu internete.

89

Re: Visa tiesa apie FOREX

Konstantinai, jei neturi plano, tai ko tikiesi išmokti iš tokios prekybos? Gal geriau tiesiog turint laiko pasimokyti arba tiesiog prognozuoti, savo prognozes gali užsirašyti, o vėliau pasitikrinsi kiek tikslios buvo tos prognozės. Taip daug produktyviau kaupti patirtį, nei be sistemos prekiauti ir kažko laukti.
Kaip Snow ir minėjo, galima per išmanųjį telefoną prisijungti prie savo sąskaitos ir atlikti minimalius veiksmus, uždaryti, atidaryti, koreguoti stopus. Aš kartais su AUD pora atlieku sandorius, dažnai 3-4val nakties būna kokios nors naujienos, palieku per naktį, o ryte vos pramerkęs akis galiu greitai pasitikrinti kaip tas sandoris klostosi. Tačiau visų pirma visada turiu aiškius stopus ir pelno fiksavimo lygius. Retais atvejais tenka koreguoti pelno fiksavimo lygį. Na o jei prekiauju keliomis pozicijomis, tada nebent perkeliu stopą ties nuliu nuostolio ir palieku sandorį atidarytą.

Beje, Konstantinai, tikrai žinau yra forex prekiautojų, kurie neturi laiko sėdėti ir stebėti grafikus, tad dažnai ryte tam skiria kad ir 15min, užstato atidėtus sandorius ir eina dirbti, bet kas 4val bent pasitikrina ar užpildė sandorį ir ar reikia ką nors pakoreguoti. Ir toks prekybos metodas irgi gali būti pelningas.

90

Re: Visa tiesa apie FOREX

Snow parašė:

Konstantinai, o kodėl neturite mobilios versijos... Dabar juk ir telefonuose yra galimybė stebėti grafikus... Robertai, ar aš klystu?

1) todel kad trukdo dirbti
2) mobilus rysys yra nestabilus ir gali dingti rysys paciu atsakingiausiu momentu
3) bijau kad teks moketi uz mobilu interneta. dabar metatrader platforma sunaudoja 2Kb/s gali paskaiciuoti kiek per minute ir kiek per menesi

91 (redagavo Konstantinas 2015-08-22 21:53)

Re: Visa tiesa apie FOREX

Robertas
todel kad as dar ne toks patyres prekiautojas. as turiu sistema kada atidaryti sandorius ir  sustatau stop los kad neeiti i dideli minusa. taciau sunkiausia buna kai einu i pliusa. tada visiskai nezinau ties kuria riba uzdaryti pozicija. is vienos puses apima gobsumas nes norisi daugiau uzdirbti o is kitos baime nes pradedi galvoti kad trendas tuoj pakeis krypti. todel kartais uzdarau sandori per anksti o kartais lieku patenkintas kai matau kad po sandorio uzdarymo trendas apsisuko kaip as ir buvau prognozaves. taip pat kartais atsiremiu i savaitgali ir iseinu is prekybos vien tik del to kad ateina savaitgalis

92

Re: Visa tiesa apie FOREX

Konstantinai, suprantu tave... mano atostogos irgi baigiasi ir darbe, kaip tu ir minėjai, ne kazi kas iš tos mobilios versijos, bet aš ir dbr tik retsykiais akį užmetu ir išjungiu, kad gobšumas ir baimė nesėdėtų ant peties ir nekuždentų... Geriau mažiau, bet užtikrintai wink

93

Re: Visa tiesa apie FOREX

as iki siol is to nieko neuzdirbu tik prekiauju demo saskaitoje savo malonumui. daug kartu mesdavau paskui vel grizdavau prie forexo. dabar jau pradejo patikti. siuo atveju kai praasidejo eur/usd kilimas man pasiseke kad tai ivyko vakare kai buvau namie po darbo tai labai laiku iejau i rinka. kazkokiu tai vilciu praturteti neturiu tiesiog siaip idomu

94

Re: Visa tiesa apie FOREX

Snow parašė:

Geriau mažiau, bet užtikrintai wink

cia kaip jau pasakius) kartais norisi surizikuoti nors su amziumi tas noras truputi praeina. jaunesnis buvau labiau azartiskas)

95

Re: Visa tiesa apie FOREX

Konstantinai, su amžiumi ateina patirtis ir atsargumas... Be to jauni, dažniausiai turime mažiau atsakomybių, o vėliau tampame atsakingi ne tik už save, bet ir už tuos, kurie šalia mūsų...

96

Re: Visa tiesa apie FOREX

Man dabar pasidarė smalsu, kaip vyksta išgryninimas... kol nepradedi su real pinigais, tai ir operacija neveiksminga, o kur apie tai galima pasiskaityti daugiau?

97

Re: Visa tiesa apie FOREX

Mano spėjimas dėl eur/usd būtų toks, jog kilti gali iki 1.1500, bet korekcija turi įvykti ir aukščiau šio lygio kilti be korekcijos labai mažai tikėtina, bent jau pagal įprastus judėjimus.

o pagal ka tu taip speji?

Beje, savaitgaliais forex nevyskta, susistabdo,neįmanoma nieko keisti pozicijose, o kursas ir grafikai sąvokos savaitgalis nesupranta, Štai kodėl manau, kad Robertas siūlo susilaikyti nuo savaitgalių.

kodel taip ? gi valiutas tai bankai turetu turistams keisti. Imones vel - jei jos dirba savaitgaliais, tai nejau jos negali issikeist valiutos?

98

Re: Visa tiesa apie FOREX

Darius parašė:

kodel taip ? gi valiutas tai bankai turetu turistams keisti. Imones vel - jei jos dirba savaitgaliais, tai nejau jos negali issikeist valiutos?

valiutas tai keicia bet sandoris tarp kliento ir banko tai nera tas pats kaip tarp pirkejo ir pardavejo valiutu birzoje. nors cia gera ideja. valiutu kursai banke keiciasi karta per diena o valiutu rinkoje kas sekunde taciau bankas uzdeda per dideli skirtuma tarp pirkimo-pardavimo kainos kad kad is to nieko neislosi. na teoriskai gali is valiutu kursu svyravimu uzdirbti jei surasi tokia valiuta kurios kursas labai greitai kinta per diena tai yra reikia ieskoti labai nestabiliu valiutu kad nupirkus ja is banko siandien ir pardavus ta pacia valiuta rytoj is to uzdirbti pelna. pries keleta metu galejai tokiu budu uzdirbti is baltarusisko rublio ir ukrainos grivnos nes sios valiutos buvo labai nestabilios. as net sedejau skaiciavau ivairiu banku valiutu kursu skirtumus kurdavau schemas kaip pakeitus valiuta i kita valiuta kitoje salyje paskui isivezti ta valiuta atgal i pirmine sali is to uzdirbti bet nieko pelningo nesigavo

99

Re: Visa tiesa apie FOREX

kaip ten parasyta knygoje apie forexa: kad valiutu kursas tai visu sia sekunde ivykusiu sandoriu kainos vydurkis. forexe kursas nuolat kinta o bankas prekiauja pagal pastovia kaina kuria skaiciuoja pagal tos salies nacionalinio banko ikainius ir dar uzdiejus savo pelno marza kuri yra gana didele.bet ir bankai daro klaidas.
viena is banko klaidu kuria pastebejau buvo skotijos ir anglijos svaru skirtingi kursai. anglijoje skotiskus ir angliskus svarus keicia 1:1 pas mus medicinos banke prie stoties santykis buvo 1:0.93 vien tik is to gali uzdirbti jei nepatingesi dideli kieki valiutos pirmyn ir atgal nuvezti. cia sakau tas spekuliacines schemas galima kurti iki begalybes

100

Re: Visa tiesa apie FOREX

Skaitau jūsų komentarus ir prisimenu save prieš kiek tai metų (ne tiek ir daug), kai mažai supratau apie forex. Prisimenu kaip viskas buvo neaišku ir dabar stebina, kaip smarkiai viskas pasikeitė, kaip viskas tapo daug aiškiau ir ganėtinai paprasta. Tačiau vien supratimas apie tai kaip juda grafikai, dar nereiškia didelės sėkmės prekyboje. Jei užmetėt akį į mano pateiktą aud/usd prekybinę idėją (negaliu rašyti nuorodų), tai turbūt matėt, kad prognozė buvo tiksli, kursas kilo būtent nuo tos palaikymo linijos (0.7266), tačiau iš to uždirbau tik 60pips, nors mano spėjamas judėjimas buvo apie 300pips (spėjau kad pakils iki 0.7525). Nors tas spėjimas vis dar galioja ir kursas gali pakilti iki to lygio, tačiau toks svyravimas pirmyn atgal labai dažnai pasitaiko prekyboje. Naujokai neturi tiek pasitikėjimo ir kantrybės kad išlauktų, o be to, kuo daugiau laiko praeina, tuo didesnė tikimybė jog kursas gali apsisukti ir nepasiekti prognozuojamo lygio. Tad prognozuoti yra gana paprasta, nuo to ir turėtumėt pradėti mokytis, o po to tik galvoti kaip tai panaudoti prekyboje.

Per g+ hangout galiu parodyti ir pamėginti paaiškinti grafikus ir judėjimus, bet neturiu daug patirties mokant žodžiu tiesiogiai smile

Darius parašė:

Mano spėjimas dėl eur/usd būtų toks, jog kilti gali iki 1.1500, bet korekcija turi įvykti ir aukščiau šio lygio kilti be korekcijos labai mažai tikėtina, bent jau pagal įprastus judėjimus.

o pagal ka tu taip speji?

Beje, savaitgaliais forex nevyskta, susistabdo,neįmanoma nieko keisti pozicijose, o kursas ir grafikai sąvokos savaitgalis nesupranta, Štai kodėl manau, kad Robertas siūlo susilaikyti nuo savaitgalių.

kodel taip ? gi valiutas tai bankai turetu turistams keisti. Imones vel - jei jos dirba savaitgaliais, tai nejau jos negali issikeist valiutos?

1. Spėju pagal pasipriešinimo ir palaikymo lygius. Kursas visada juda link stiprių pasipriešinimo/palaikymo lygių, o 1D grafike dabar eur/usd yra netoli stipraus pasipriešinimo lygio, tad yra tam tikros lubos, kurias gali būti sunku pramušti, todėl tikėtina kad kursas gali kristi pasiekus tą lygį. Be to kuras negali be paliovos judėti viena kryptimi, turi būti bent menka korekcija. Grafikuose nerasi daug situacijų kai iš eilės seka daug kilimo ar kritimo žvakių, visada būna tame tarpe korekcijos žvakės.

2. Labai retas kuris brokeris teikia kotiruotes savaitgaliais. Iš esmės nėra reikalo, nors kursas kinta ir savaitgaliais, tačiau pavojinga laikyti per savaitgalį dėl to, kad pirmadieniais kartais kursas atsidaro su dideliu tarpu nuo paskutinės žvakės buvusios penktadienį. Tai gali reikšti nenumatytus nuostolius. Nors dažniausia po tokio tarpo kursas grįžta prie penktadienio žvakės užsidarymo kainos.