61

Re: Pirmas masiniukas

dovi parašė:

Pirma mano auto audi 100, 1993 m.

dabar jas perekupai gerai perka. visos senos audines ispirktos. pigiau 500 euru nerasi. jeigu kur atsiranda is karto rezervuota

62

Re: Pirmas masiniukas

oooi, gera tema, mano pirma auto buvo 1988 metu vw golf, 1.3l pirdzius bet buvo pats tas i kolegija vazinet xD dabar turiu tesla 3 tongue

63

Re: Pirmas masiniukas

NaughT parašė:

oooi, gera tema, mano pirma auto buvo 1988 metu vw golf, 1.3l pirdzius bet buvo pats tas i kolegija vazinet xD dabar turiu tesla 3 tongue

nieko cia gero dabar visi prades savo senus lavonus aprasineti) pas mane pirma masina buvo Fiat Uno su 1.1 litro varikliu. salonas buvo isimtas tai be salono vazinejau. dabar turiu dvi masinas bet nesakysiu kokias. nes viena labai reto modelio ir labai retos spalvos tai tokia viena visoje salyje ir jei pasakysiu kokia tai is karto visi zinos kur as gyvenu nes daznai prie laiptines priparkuota. taip kad geriau saves nedemaskuoti

64 (redagavo Valdas 2022-03-31 21:09)

Re: Pirmas masiniukas

Mano, kadangi tuo metu nepatiko volkswagen ar audi ir pan., buvo šaunus mėlynas peugeot 306 2 durų hečbekas, pirktas už 5500 litų, kuriuo ir išmokau puikiai vairuoti. Maždaug toks, tik ne s16.

https://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/PEUGEOT-306-3-doors-2682_15.jpg

https://www.autoevolution.com/cars/peug … rs-1997-14

65

Re: Pirmas masiniukas

Valdas parašė:

Mano, kadangi tuo metu nepatiko volkswagen ar audi ir pan., buvo šaunus mėlynas peugeot 306 2 durų hečbekas, pirktas už 5500 litų, kuriuo ir išmokau puikiai vairuoti. Maždaug toks, tik ne gti.

uz 5500? jus isprotejot?) AF-380-BJ cia prancuzu numeriai. pas mane pirma masina uz 500 litu paskui kai jau eurai buvo tai visos masinos apie 200 euru vertes. su kuriom dabar vazineju viena uz 180 eur kita uz 500 ir abi siuo metu vaziuojancios. ir as ju neparduodu. ir lakstau su jom lenkiu visas bobas ir letapedzius

66 (redagavo Valdas 2022-03-31 19:51)

Re: Pirmas masiniukas

Man tada nepatiko idėja, kad reikia pirkti pirmą mašiną pigią, sudrožimui, todėl pirkau tokią, turėdamas už ką. Tai gerai ir pigios, jei būklė normali, ir užtenka paremontuoti, kad laikytųsi ilgai.

67

Re: Pirmas masiniukas

Valdas parašė:

Man tada nepatiko idėja, kad reikia pirkti pirmą mašiną pigią, sudrožimui, todėl pirkau tokią, turėdamas už ką. Tai gerai ir pigios, jei būklė normali, ir užtenka paremontuoti, kad laikytųsi ilgai.

Pigūs daiktai dažniausiai kainuoja daugiau už brangų (su laiku). Niekada nepirkau ir nepirksiu pigaus automobilio, tiesiog neapsimoka. smile

68

Re: Pirmas masiniukas

Tada renkantis mašiną, reikia rinktis ne mašiną, o benzino arba dyzelino kvepalus. Arba dujų. O kaip kvepia elektriniai?

69

Re: Pirmas masiniukas

Valdas parašė:

Tada renkantis mašiną, reikia rinktis ne mašiną, o benzino arba dyzelino kvepalus. Arba dujų. O kaip kvepia elektriniai?

naujos ka tik is gamyklos visos kvepia vienodai: plastmase ir oda. o paskui jau kvepia savininko kvapais. koks savininkas tokie ir kvapai

70

Re: Pirmas masiniukas

Būtent.

71

Re: Pirmas masiniukas

Sveiki, prisijungsiu prie pirmo mašiniuko turėtojų smile Bet va, iš karto bėdos užpuola... Gal kas jau žiūrėjotės, kur Padangos parduodamos geromis kainomis? Domina tik naujos, geriausia būtų r15 arba r16 dydžio. Gal kas pirkot iš Padangos internetu? Ar pasiteisina? Pavyksta sutaupyti? Jaučiu, kad Ziemines padangos atsieis tikrai ne mažai, tai jei kas turit kokių rekomendacijų, būtų smagu, kad pasidalintumėt smile

72

Re: Pirmas masiniukas

Linas parašė:

Sveiki, prisijungsiu prie pirmo mašiniuko turėtojų smile Bet va, iš karto bėdos užpuola... Gal kas jau žiūrėjotės, kur Padangos parduodamos geromis kainomis? Domina tik naujos, geriausia būtų r15 arba r16 dydžio. Gal kas pirkot iš Padangos internetu? Ar pasiteisina? Pavyksta sutaupyti? Jaučiu, kad Ziemines padangos atsieis tikrai ne mažai, tai jei kas turit kokių rekomendacijų, būtų smagu, kad pasidalintumėt smile

ziurejausi) draugelis turi servisa ir srota tai man parupina nemokamai is savartyno naudotas)

73

Re: Pirmas masiniukas

Shameless parašė:

big_smile big_smile big_smile  PATS Atsidursi Tam Savartynee tongue tongue big_smile

Kelias nuspres kas ir kur atsidurs

74

Re: Pirmas masiniukas

Aš savo mažulę Ford pirmąją mašinytę jau pardaviau, dabar nostalgija ... beje, jei kam reik irgi parduot, tai labai gerai čia https://ginauta.lt/

75

Re: Pirmas masiniukas

Shameless parašė:
Konstantinas parašė:
Linas parašė:

Sveiki, prisijungsiu prie pirmo mašiniuko turėtojų smile Bet va, iš karto bėdos užpuola... Gal kas jau žiūrėjotės, kur Padangos parduodamos geromis kainomis? Domina tik naujos, geriausia būtų r15 arba r16 dydžio. Gal kas pirkot iš Padangos internetu? Ar pasiteisina? Pavyksta sutaupyti? Jaučiu, kad Ziemines padangos atsieis tikrai ne mažai, tai jei kas turit kokių rekomendacijų, būtų smagu, kad pasidalintumėt smile

ziurejausi) draugelis turi servisa ir srota tai man parupina nemokamai is savartyno naudotas)

big_smile big_smile big_smile  PATS Atsidursi Tam Savartynee tongue tongue big_smile

big_smile

Aš savo mažulę Ford pirmąją mašinytę jau pardaviau, dabar nostalgija

man irgi buna gaila, kad ir kokia yra, atodo noretus kolekciuonuot iki gyvenimo galo. Bet per brangus malonumas. Buna prisiminimu su tomis masinomis.