41

Re: Baigimas į burną

Danguolė parašė:
Arturas parašė:

Ne per daug juokiesi rasydama? Vaistukus gal pamirsai isgert?
Su tokiom kaip tu tikrai nebandziau ir nebandysiu, nes su tokiom mylisi tik tikri iskrypeliai.

  na šaunuolis šitoj vietoj smile ...tenka ir tave kartais pagirti smile ...taip ir aš sakau : normalus jaunas vaikinukas niekada neieškos sexui moters mano metų smile ..šaunuolis :::a23

Tai as taip ir nesupratau as tau sveikas ar nesveikas???????

42

Re: Baigimas į burną

sakai taves nepykina kai moteriai darai, bet skirtumas yra, juk is moters neisbega nieks kai darai, nebent darytum kai jai menstruacijos tai tada patyleciau ir sakyciau lygybe su baigimu i burna....

Sigis parašė:

Vaiku darželis,vienos moteris tai toleruoja ,kitos ne  tad cia kiekvieno asmeninis reikalas ka ten daro.Man asmeniškai kai iki galo darydavo  ir nebijojo to,atsiklausdavau kaip  moteris nori.o jus cia cirkus is forumo darote,vienos sperma del figūros, mėnesiniu skausmu pan,toleruoja apsišvieskite, o beto cia tikrai ne suaugusiu portalas,kad nusipezet tapo madinga,seksomanai  atsirado. .žmogaus teise rinktis ,ka jam daryti,kas patinka  ir kas abiems svarbiausia malonu.Danguolė sperma ne nuodas ji  geru savybiu turi big_smile jei manes nepykina  kai moteriai darai o tai malonu ir ne sausra tad bukim suauge sakykim kad bijoti spermos   irgi nereikia,ieks nesako ja gerti kibirais big_smile manau suprasi ka turiu galvoja ,viskas yra kas tarp dviejų zmoniu normalu ir  tik malaletkos apie slykstu pan smile sneka   ,Su meile viska reikia daryti!!!

43

Re: Baigimas į burną

Rita,tai zinoma svarbu daryti ir kur baigt cia jau susitarimas smile

44

Re: Baigimas į burną

tai aisku kad cia abieju reikalas ka ir kaip daryti, bet as nesutinku su tavo nuomone kad jei tau nebjauru daryti merginai tai jai turetu buti neslykstu baigimas i burna, kaip jau rasiau tai skiriasi tas baigimas moteriai ir vyrui.....todel nereiketu smerkti panos jei ji nesutinka

45 (redagavo Sigis 2014-05-11 19:35)

Re: Baigimas į burną

Rita parašė:

tai aisku kad cia abieju reikalas ka ir kaip daryti, bet as nesutinku su tavo nuomone kad jei tau nebjauru daryti merginai tai jai turetu buti neslykstu baigimas i burna, kaip jau rasiau tai skiriasi tas baigimas moteriai ir vyrui.....todel nereiketu smerkti panos jei ji nesutinka

Rita nesupratai,as norejau pasakyti nebutu slykstu,daryti oralini  ne prievuole ir apie baigima cia nesneku smile jai daryti tai su meile smile svarbu iki galo daryti,o baigti galima  atsitraukus smile as niekada nesakiau kad tik i vidu smile gal taip nesusipratimas isejo

46

Re: Baigimas į burną

bet juk tema apie baigima i burna.....

Sigis parašė:
Rita parašė:

tai aisku kad cia abieju reikalas ka ir kaip daryti, bet as nesutinku su tavo nuomone kad jei tau nebjauru daryti merginai tai jai turetu buti neslykstu baigimas i burna, kaip jau rasiau tai skiriasi tas baigimas moteriai ir vyrui.....todel nereiketu smerkti panos jei ji nesutinka

Rita nesupratai,as norejau pasakyti nebutu slykstu,daryti oralini  ne prievuole ir apie baigima cia nesneku smile jai daryti tai su meile smile

47

Re: Baigimas į burną

Rita,vistiek i tema,cia dauguma nukrypsta big_smile

48

Re: Baigimas į burną

atleiskite , mielieji ,kad jums teko matyti mudviejų su Artūru ...kaip čia lengvai pasakius smile ..konfliktą smile
  .....tik paskutiniai  žodžiai Artūrui smile ....(tiesiog nebenoriu cituoti didelio mudviejų ginčo , o parašysiu atskirai ) -----paskutiniame savo parašyme aš jį tikrai pagyriau , bet jis eilinį kartą net to nesuprato smile ...
     .... big_smile ..taip , Sigi big_smile ...čia kažkaip gaunasi nusikalbėjimai smile
   ...jei į temą ??? smile ....man tai nepriimtina ...fiziškai įmanoma , bet ...kam daryti tai nuo ko blogai jautiesi  , juk yra begalė būdų kas teikia malonumą smile

49

Re: Baigimas į burną

Rita parašė:

sakai taves nepykina kai moteriai darai, bet skirtumas yra, juk is moters neisbega nieks kai darai, nebent darytum kai jai menstruacijos tai tada patyleciau ir sakyciau lygybe su baigimu i burna....

Sigis parašė:

Vaiku darželis,vienos moteris tai toleruoja ,kitos ne  tad cia kiekvieno asmeninis reikalas ka ten daro.Man asmeniškai kai iki galo darydavo  ir nebijojo to,atsiklausdavau kaip  moteris nori.o jus cia cirkus is forumo darote,vienos sperma del figūros, mėnesiniu skausmu pan,toleruoja apsišvieskite, o beto cia tikrai ne suaugusiu portalas,kad nusipezet tapo madinga,seksomanai  atsirado. .žmogaus teise rinktis ,ka jam daryti,kas patinka  ir kas abiems svarbiausia malonu.Danguolė sperma ne nuodas ji  geru savybiu turi big_smile jei manes nepykina  kai moteriai darai o tai malonu ir ne sausra tad bukim suauge sakykim kad bijoti spermos   irgi nereikia,ieks nesako ja gerti kibirais big_smile manau suprasi ka turiu galvoja ,viskas yra kas tarp dviejų zmoniu normalu ir  tik malaletkos apie slykstu pan smile sneka   ,Su meile viska reikia daryti!!!

Na ne visom bet yra moteru kurios gali baigti. Tad tavo teiginys teisingas tik is dalies.

50

Re: Baigimas į burną

Danguolė parašė:

atleiskite , mielieji ,kad jums teko matyti mudviejų su Artūru ...kaip čia lengvai pasakius smile ..konfliktą smile
  .....tik paskutiniai  žodžiai Artūrui smile ....(tiesiog nebenoriu cituoti didelio mudviejų ginčo , o parašysiu atskirai ) -----paskutiniame savo parašyme aš jį tikrai pagyriau , bet jis eilinį kartą net to nesuprato smile ...
     .... big_smile ..taip , Sigi big_smile ...čia kažkaip gaunasi nusikalbėjimai smile
   ...jei į temą ??? smile ....man tai nepriimtina ...fiziškai įmanoma , bet ...kam daryti tai nuo ko blogai jautiesi  , juk yra begalė būdų kas teikia malonumą smile

Matai sekso vyrai su moterim skiriasi labai smarkiai. Vyrams reikia daugiau viska matyti, moterims jausti. Tad pvz mane tikrai jaudima baigimas  pvz i burna ar ant veido. Bet cia aisku yra tie ko nejaudina. Kiekvienam savaip patinka. O kas liecia del slykstumo, tai cia daugiau psichologija, skonis tikrai nera toks baisus kaip kas isivaizduoja..............

51

Re: Baigimas į burną

Baigimas i burna arba ant veido - tai viena is auksciausiu laukines aistros israisku. Nieko nera nuostabiau, kai pati moteris tuo megaujasi.

52

Re: Baigimas į burną

baigimas i burna ir ant veido yra visko kulminacija! sperma nera nieko baisaus, o kai i **** nuleidzia tai neslykstu tada? big_smile manau paaugliai kai pirma karta nuleidzia daugelis paragauna savo spermos. As kokiu 15 uzsikeldamas kartais kojas smaukydavau ir nuleisdavau ant veido ir i burna. Nenumiriau:D dabar jau taip nedarau, matyt, pasenau.

53

Re: Baigimas į burną

Seksas yra natūralus biologinis poreikis, o kokia poza ir visa kita, jau mylimųjų reikalas.