21

Re: aptempti dzinsai bachurui

Labai individualus dalykas- priklauso nuo džinsų, priklauso nuo kojų, priklauso nuo viso to grožio supratimo. Šiaip man pačiai lyg ir jokio skirtumo, kokius džinsus vaikinas nešioja- ne mano reikalas, jei jam taip gerai, tai gerai ir man. Bet kas ant bičo man nevyriška, ir ką mačiau šiandien- tai galaktikom išpiešti rausvai violetiniai džinsai (ar jeggings'ai, bet laaaabai tamprios medžiagos). Dar pasitikrinau ar ten ne mergina. Bet ne, vaikinas

22

Re: aptempti dzinsai bachurui

nepatogu ir nepraktiška..kelnės be Cargo kišenių- man ne kelnės

23

Re: aptempti dzinsai bachurui

Kad tau truputi aptemptos atrodo, tai cia dar nieko nereiskia, gal esi prirpates prie labai placiu kelniu big_smile taigi parodyk,  kaip su jomis atrodai, o mes pasakysim gali nesiot ar ne smile

24

Re: aptempti dzinsai bachurui

smile keistas poziuris nevyriska joms matai,, geriau aisku nudribe sutrinti dzinsai, megztinis BOSSSS ir kedai ADUDIS.. va cia tai vyriska:)

25

Re: aptempti dzinsai bachurui

nepykite, bet vaikinas su aptemptais džinsais man su pidarastija asocijuojasi, kurios netoleruoju smile p.s. nenoriu nieko įžeisti, tik savo nuomonę pasakiau smile

26

Re: aptempti dzinsai bachurui

Jei nori paryškint savo kojų linijas tai pirmyn,bet į tai labiau atkreips dėmesį tikrai ne merginos,sory bet jei aptemtos netik per šlaunis ,bet ir blauzdas tada atrodo šlykščiai

27

Re: aptempti dzinsai bachurui

Koks skirtumas, patogu tai ir nesiok. Vis tiek visiems neitiksi...

28

Re: aptempti dzinsai bachurui

Darbe vienas jaunas, matosi, kad intensyviai sportuojantis, vaikinukas vaikšto su laaabai aptemptais džinsais. Ir nieko, visai normaliai atrodo. Viskas priklauso nuo vaikino sudėjimo - vieniems tinka, o kitiems - ne.
Teisingai Ugnė sako - jeigu patogu/ patinka, tai tegul ir nešioja ;] mažiau reiktų kreipti dėmesį į kitų nuomonę ;]

29

Re: aptempti dzinsai bachurui

labai jau ..derastiska sakyciau.

30

Re: aptempti dzinsai bachurui

nieko nera graziau,kaip aptempti vyru dzinsai.

31

Re: aptempti dzinsai bachurui

Man irgi labai patinka.daznai tuomet orientacija supainioju.o jei su plaukais ilgsos!isvis pasaka.hmmm maziukas:-!

32

Re: aptempti dzinsai bachurui

sprendziant pagal pasisakiusius vyrus, visi pirktumet dzinsus geriau keliais dydziais platesnius, vien tik todel kad jusu su gejais nesupainiotu kasnors, netycia smile ? Negi gejus vien tik is aptemptu dzinsu atpazintum smile ?..

33

Re: aptempti dzinsai bachurui

Koks skirtumas aptempti ar platus.skudurine tema.sekanti,-vyrai,ar nesiojat stringus?

34

Re: aptempti dzinsai bachurui

siaip geriau vaikscioti su kostiuminem kelnem ir marskineliais) prabangiau atrodo

35

Re: aptempti dzinsai bachurui

Bachur yra zydu zodis.

36

Re: aptempti dzinsai bachurui

Rasa parašė:

sprendziant pagal pasisakiusius vyrus, visi pirktumet dzinsus geriau keliais dydziais platesnius, vien tik todel kad jusu su gejais nesupainiotu kasnors, netycia smile ? Negi gejus vien tik is aptemptu dzinsu atpazintum smile ?..

as isvis neperku rubu. viska randu uzsienio savartynuose. kai ka pavagiu. kolkas siam sezonui rubu uztenka