61

Re: kas traukia moteru demesi?

Pasisveikinimas atves ar kokia Linksma Replika Numesta ir Gaunuu PVZ AS atsakymaa Geros Tau Dienos ar Vakaroo tongue tongue big_smile TASKAS TYLIUU Aciuu

62

Re: kas traukia moteru demesi?

Shameless parašė:

Pasisveikinimas atves ar kokia Linksma Replika Numesta ir Gaunuu PVZ AS atsakymaa Geros Tau Dienos ar Vakaroo tongue tongue big_smile TASKAS TYLIUU Aciuu

Nu, ir tu daugiau neberašai jai ?

63

Re: kas traukia moteru demesi?

LOL

Pirmas ir antras visiems galioja, kaip tu žmogus turėsi gerą išvaizdą ir smagų susitikimą ar įdomiai praleistą laiką su kitu būdamas apiplyšęs bedarbis big_smile

64

Re: kas traukia moteru demesi?

Moteris moteriai nelygu, kaip ir vyras vyrui, tai ir dėmesį traukia skirtingi dalykai, poreikiai ir pnš. Elementaru. Bendro vardiklio nėra, nebent pačiam primityviausiam lygmenyje.

65

Re: kas traukia moteru demesi?

Apvalūs vyrų užpakaliukai ir ilgos, per kelius šiek tiek kreivos kojos smile

66

Re: kas traukia moteru demesi?

Laimutė parašė:

Apvalūs vyrų užpakaliukai ir ilgos, per kelius šiek tiek kreivos kojos smile

pas mane apvalus

67

Re: kas traukia moteru demesi?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Apvalūs vyrų užpakaliukai ir ilgos, per kelius šiek tiek kreivos kojos smile

pas mane apvalus

Gražu smile

68

Re: kas traukia moteru demesi?

Kojos geriau nekreivos.

69

Re: kas traukia moteru demesi?

Ieva parašė:

Kojos geriau nekreivos.

pas moteri taip) geriau tiesios

70

Re: kas traukia moteru demesi?

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Kojos geriau nekreivos.

pas moteri taip) geriau tiesios

Kita vertus, ne kojose esmė.

71

Re: kas traukia moteru demesi?

o kurioj kuno vietoj yra esme?

72

Re: kas traukia moteru demesi?

Širdyje.

73

Re: kas traukia moteru demesi?

Žvilgsnis - jei jis kupinas gyvybės.
o geriau pažinus - gerumas. o jei dar protingas ir su jumoru, tai viskas.....

74

Re: kas traukia moteru demesi?

Andre parašė:

Žvilgsnis - jei jis kupinas gyvybės.
o geriau pažinus - gerumas. o jei dar protingas ir su jumoru, tai viskas.....

O išorė? smile Aukštas, žemas, storas, plonas, plikas...? smile
Man tai labai patinka išskirtinės išvaizdos vyrai. Retų veido bruožų. Nužvarbintais veidais ir su giliomis įspūdingomis raukšlėmis. O ištekėjau vistiktai už normaliai atrodančio. Visko viename neįmanoma gauti smile

75

Re: kas traukia moteru demesi?

Siais laikais protinga nevesti zinant kaip socialiniai tinklai sugadino viska. O demesi traukia jau tokie dalykai, kad net pats futbolininkas Ronaldo per prastas butu. Dauges tik vienisu .

76

Re: kas traukia moteru demesi?

Jevgenijus parašė:

Siais laikais protinga nevesti zinant kaip socialiniai tinklai sugadino viska. O demesi traukia jau tokie dalykai, kad net pats futbolininkas Ronaldo per prastas butu. Dauges tik vienisu .

na ir tegu daugeja kazkaip net negaila

77 (redagavo Andre 2023-02-20 17:07)

Re: kas traukia moteru demesi?

o kuo ypatingas jau tas Ronaldo? KUO kaip vyras?
matom jo įvaizdį, su kuriuo dirba atskira komanda.
man futbolas vienodai, todėl jo žaidimas, apie kurį nieko nežinau, irgi nedaro įspūdžio.
va, jei susipažinčiau, drauge arbatos išgertume, paklausyčiau apie ką ir KAIP kalba man, paprastai lietuvei, o ne spaudos atstovei ar kandidatei į sponsores ar vienkartines, tai tada bent kažkokį įspūdį susidaryčiau. gal net labai teigiamą smile
o dabar - dėmesį traukia aplink jį išpūstas burbulas - išvaizdos, sėkmės, populiarumo. pinigų. O kur pats Ronaldo. kur???

78

Re: kas traukia moteru demesi?

Andre parašė:

o kuo ypatingas jau tas Ronaldo? KUO kaip vyras?
matom jo įvaizdį, su kuriuo dirba atskira komanda.
man futbolas vienodai, todėl jo žaidimas, apie kurį nieko nežinau, irgi nedaro įspūdžio.
va, jei susipažinčiau, drauge arbatos išgertume, paklausyčiau apie ką ir KAIP kalba man, paprastai lietuvei, o ne spaudos atstovei ar kandidatei į sponsores ar vienkartines, tai tada bent kažkokį įspūdį susidaryčiau. gal net labai teigiamą smile
o dabar - dėmesį traukia aplink jį išpūstas burbulas - išvaizdos, sėkmės, populiarumo. pinigų. O kur pats Ronaldo. kur???

Tai nebutinai Ronaldo. Gali buti ir kiti zymus, turtingi labai, bet ir vistiek bus per prasti. Bus per mazai.
Kaip pavyzdi tik viena pavarde buvau pateikes.

O kur jis? Dirba jis.

79

Re: kas traukia moteru demesi?

Jevgenijus parašė:

Siais laikais protinga nevesti zinant kaip socialiniai tinklai sugadino viska. O demesi traukia jau tokie dalykai, kad net pats futbolininkas Ronaldo per prastas butu. Dauges tik vienisu .

Net paukščiai nesuka lizdų, nesant palankiom išgyvenimo sąlygom. Vaisingos moterys supranta, kuo rizikuoja, jeigu susidėtų su asocialiais ar pnš.vyrais. Todėl ir reiklios.

80

Re: kas traukia moteru demesi?

Konstantinas parašė:
Jevgenijus parašė:

Siais laikais protinga nevesti zinant kaip socialiniai tinklai sugadino viska. O demesi traukia jau tokie dalykai, kad net pats futbolininkas Ronaldo per prastas butu. Dauges tik vienisu .

na ir tegu daugeja kazkaip net negaila

Daugiau vienišų - didesnis pasirinkimas smile