21

Re: Vaikino isdavyste

Viktorija parašė:
Agata parašė:

As nekada neatleidziu ir neatleisiu isdavistes smile

Aš irgi. Kokios dar mintys galėtų būti apie tą žmogų po tokio žeminančio poelgio? NIEKADA

Tai ne tik vyrai, kurie išduos ir apgauti. Aš esu auka Lietuva moters išdavystės

22

Re: Vaikino isdavyste

Esmeralda parašė:

Kerštauti  neverta,didžiausias  kerštas  bus  jei  parodysi  ,kad  gali  ir  be  jo  laiminga  būti.Ne  tu  pirma  su  mylimu  išsiskiri. Jei  nori  dėl  žinutės  gali  paklausti  ar  jis  rašė ? Jei  pradės  aiškintis,išsisukinėti, išdidžiai  atsakyk ,kad  geriau  ankščiau  išsiskitri  ,nei  gaišti  laiką  dėl  beverčio  bendravimo.Iškelk  galvą  ,suimk   save  į  rankas ,ir  stenkis  užmiršti  jį.Vienus  darbas  nuramina,kitus  gerų  draugų  burys ,rask  savo  vaistus.
Verkšlenančios  ir  iš  paskos  lakstančios  nėra  vertinamos,o  kerštingos  ir  pagiežingos  tuo  labiau .Pasinaudok   ausros  ir  kitų  patarimais.

Geri patarimai.

23

Re: Vaikino isdavyste

pradedame nuo esminio klausimo, kokiam tikslui tu vaikinui reikalinga?
Del ko vyksta isdavyste? Nes vaikinas, draugauja is reikalo:
1. statusas (pinigai)
2. sexas
3. liepe tevai.
Todel jai tave vertina tik del pirminiu priezasciu tai panele lauk ragus.
Is kitos puses verkslena "padorios" kakesytes. Kurie mano, kad skylute deimantine ir jos deka viska gaus....

24

Re: Vaikino isdavyste

Iš tiesų, taigi jeigu būni ištikimas, tada tave pirmą apgauna, o jeigu būni neištikimas, tada antrą apgauna, deja tokia realybė :::001

25

Re: Vaikino isdavyste

visai nemyli savęs kad kyla minčių apie mirtį-gyvenime dar bus ne vienas. išmok mėgautis ir  išnaudot visas progas wink Kerštaut kvaila,kas tau iš to?