21

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

o kuom barzdos blogai aš nesuprantu? big_smile Man tai kaip tik faina kai barzda yra tongue  Nu aišku, kai ne ilga kaip senio šalčio big_smile Nors jauti, kad vyro veidą lieti, o ne kokios moteriškės big_smile ir šiaip barzdos lb gražu man tongue

22

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

oba smile ir bendraminčių atsirado smile gerai, smagu smile  man asmeniškai barzda tai vyriškumo simbolis, drąsos ir ryžto smile dar nei vieno senovės kario paveikslo nemačiau, kad jis be barzdos būtų ;DD

23

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

hm... aš spėju gal čia man įtaką padarė, kad vaikystėj istorinius filmus žiūrėdavau big_smile tai ten jie taip fainai, su barzdom, apsiaustais ir t.t., atrodydavo, kad net oda pašiurpdavo :DD

24

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

kai užaugsiu ir būsiu didelis, būsiu vikingas ;DDDD

25

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

labas

26

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Tadas parašė:

aš su merginom pagarbiai bendrauju smile tik su tavim taip... ;D jo tikrai, vat tik pradėsiu su tavim gražiau kalbėti, iškart atsiras švelnių merginų.... ;DDDD nu bleee, visgi tu debilė esi, išties smagu skaityti tavo nusišnekėjimus ;DD o tavo išraiška buka...klausimas, kas geriau? ;DD


kaimieti,nusiskusk savo siaubinga ozio barzda,o ne moteri uzgauliok,kuri 1000000 kart geriau uz tave atrodo

27

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Nu ir naiviu zmogu randasi big_smile

28

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Vaida, o kas tu bleee per viena tokia, kad turėčiau tavęs klausyti? smile pagal idėja moterys ir turi gražiau atrodyti už mane ;DD atsirado čiulpėdra - gynėja ;DD

29 (redagavo Protinga Beždžionė 2014-11-25 11:53)

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Tadas parašė:

Raganos ir raganaitės Jus! ;D ką padarėt su ramiomis, švelniomis, ištikimomis, darbčiomis merginomis???? ir išvis kur Jus jas paslėpėt??? ;DD

Tokia dabar tik uzsiauginti reikia, kitaip nerasi big_smile taciau is to iskyla problema, tapsi pedofilas big_smile jei nori rizikuoti ir tureti reikalu su istatymais bei visuomenes normom tai megink big_smile

30

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

pavojingas reikalas smile mano profesijos zmogui negalima buti teistam ;DD

31

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

bene maximoj dirbi kasininku? smile

32

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Tomai, biskeli rimciau ;DD

33

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Tomas parašė:

bene maximoj dirbi kasininku? smile

spaudziu desine, taikliai big_smile
o jei i tema tai ramios, svelnios ir istikimos ilgai ir laimingai gyveno kartu su savo dzentelmenais vyrais, bet abi sios rusys isnyko dar pries neandartalieciu atsiradima smile

34

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Ugne, tai, kad nelabai taikliai, nei as maximoj dirbu, nei kasininku smile be to liudnoka, jei isties taip mastai smile turbut nefaina tau gyventi, kai zinai, jog tave supa mergses ir muzikai ;DD

35

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Tadai, pasitaisau: ne taikliai, o tiesiog juokingai.
Siek tiek hiperbolizuotas variantas, bet nebe 19 amziuje gyvename. Nera ko tiketis, kad kiekviena sutikta mergina bus doros isikunijimas ir jos gyvenimo tikslas bus auginti vaikus, skaniai gaminti ir laisvu laiku megzti kojines.

36

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Ugnė parašė:

Tadai, pasitaisau: ne taikliai, o tiesiog juokingai.
Siek tiek hiperbolizuotas variantas, bet nebe 19 amziuje gyvename. Nera ko tiketis, kad kiekviena sutikta mergina bus doros isikunijimas ir jos gyvenimo tikslas bus auginti vaikus, skaniai gaminti ir laisvu laiku megzti kojines.

Siais laikais daugumoje skiriasi tik tuo kad nei kojiniu megz nei vaikus augins o gyventi taip pat nori tik nieko neveikdamos big_smile

37

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

laikai keičiasi, keičiasi aplinkybės, bet pati esmė neretai ta pati išlieka smile

38

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Tadas parašė:

laikai keičiasi, keičiasi aplinkybės, bet pati esmė neretai ta pati išlieka smile

Tik mastymas keiciasi ne i gera big_smile

39

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

visos ramios svelnios ir istikimos jau uzimtos, istekejusios, vaikus augina. tokias greit pastebi ir paima.

kaip mano draugas sako - privatizuotos smile

40

Re: Kur ramios, švelnios ir ištikimos mergaičiukės? :)

Dariau, privatizacija, čia lyg ir ne prieko, atsižvelgus į tai, kiek šiais laikais skyrybų būna smile