201

Re: Vienos nakties nuotykiai

Ne, jis beždžione:D

202

Re: Vienos nakties nuotykiai

Arba jis sedi kaliuzej uztat ir nera kur nusifotkint,juk tuolete nesifotkinsi,o daugiau kaip ir nera kur big_smile gal del to ir zino labai gerai apie dulkinimasi kai duodasi i sikna ten big_smile

203

Re: Vienos nakties nuotykiai

Va cia tai veikejas atsirado ...agresyvus,puldineja lygioj vietoj...greiciau jam su galvele kazkas negerai.

204

Re: Vienos nakties nuotykiai

:::041 Is avinėliu tylėjimo gal cia jis? :DDD

205

Re: Vienos nakties nuotykiai

Daytom parašė:

Arba jis sedi kaliuzej uztat ir nera kur nusifotkint,juk tuolete nesifotkinsi,o daugiau kaip ir nera kur big_smile gal del to ir zino labai gerai apie dulkinimasi kai duodasi i sikna ten big_smile

as aisku neturiu tokios patirties kaip tu, bet mano manymu tenai prie kompo bet kada neprisesi ir jai isvis ten juos kas leidzia prie ju taip kad logika ijunk, o kad susipazines su gaidynu as kiek supratau esi neblogai big_smile bet zinok ne visi tokie norintys su tuo susipainti yra tongue gal todel ir neturiu tokios patirties kaip tu tongue

206

Re: Vienos nakties nuotykiai

dalija parašė:

Va cia tai veikejas atsirado ...agresyvus,puldineja lygioj vietoj...greiciau jam su galvele kazkas negerai.

Tai kad tu ne ka ramesne.

207 (redagavo Protinga Beždžionė 2014-11-28 11:32)

Re: Vienos nakties nuotykiai

RS parašė:

Ne, jis beždžione:D

na kaip zoosodo gyventojas manau tau geriau zinoti kas as toks nors labai abejoju kad mane pazisti visumoje big_smile beja zoosode lankaiusi labai jau seniai taip kad nemanau kad mes pazistami busime tongue

208

Re: Vienos nakties nuotykiai

Arturas parašė:
dalija parašė:

Va cia tai veikejas atsirado ...agresyvus,puldineja lygioj vietoj...greiciau jam su galvele kazkas negerai.

Tai kad tu ne ka ramesne.

Visiskai pritariu

209

Re: Vienos nakties nuotykiai

Tomas parašė:

paprastai tie kurie nededa savo fotkiu dazniausiai turi merginas ar zmonas ir iesko tik nuotykiu... na ir randa tokias pacias ieskancias nuotykiu merginas..  visi patenkinti big_smile

galimas variantas big_smile

210

Re: Vienos nakties nuotykiai

dalija parašė:

Va cia tai veikejas atsirado ...agresyvus,puldineja lygioj vietoj...greiciau jam su galvele kazkas negerai.

na manau kad puldineji tu o ne as, juk i temas nesugebi net parasyti atsakymo jau nekalbu kad argumentuotum taip kad cia ir yra skirtumas tarp manes ir taves tongue as tik atsakineju tongue

211

Re: Vienos nakties nuotykiai

Bezdzione tu nieko neturi big_smile cia vienai mergina is ieskoko bande irodinet,kad jai reikia sexo,kad ji prostitute,prase skypo kelias dienas,o kai negavo ,isvadino ja kurvom ir t.t big_smile trenktas kazkoks rimtai big_smile

212

Re: Vienos nakties nuotykiai

Arturas parašė:
dalija parašė:

Va cia tai veikejas atsirado ...agresyvus,puldineja lygioj vietoj...greiciau jam su galvele kazkas negerai.

Tai kad tu ne ka ramesne.

tu net neisivaizduoji,kas tai isprovokavo...

213

Re: Vienos nakties nuotykiai

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Va cia tai veikejas atsirado ...agresyvus,puldineja lygioj vietoj...greiciau jam su galvele kazkas negerai.

Tai kad tu ne ka ramesne.

tu net neisivaizduoji,kas tai isprovokavo...

Tai kad tu visus zemini kas mano kitaip negu tu. As irgi neisimtis.

214

Re: Vienos nakties nuotykiai

Daytom parašė:

Bezdzione tu nieko neturi big_smile cia vienai mergina is ieskoko bande irodinet,kad jai reikia sexo,kad ji prostitute,prase skypo kelias dienas,o kai negavo ,isvadino ja kurvom ir t.t big_smile trenktas kazkoks rimtai big_smile

O kuo prostitute skiriasi nuo ****?

215

Re: Vienos nakties nuotykiai

Prostitutei tai - darbas, jokio poreikio malonumui gauti
kekšei - atvirkščiai;)

216 (redagavo Protinga Beždžionė 2014-11-28 11:56)

Re: Vienos nakties nuotykiai

Daytom parašė:

Bezdzione tu nieko neturi big_smile cia vienai mergina is ieskoko bande irodinet,kad jai reikia sexo,kad ji prostitute,prase skypo kelias dienas,o kai negavo ,isvadino ja kurvom ir t.t big_smile trenktas kazkoks rimtai big_smile

kurios cia prase man konkretizuok big_smile tada mes ja pajungsime i foruma davai big_smile bet nepradek issisukineti ok

1. manes kelias dienas merginai skype prasyti nereikia, kadangi as pats prasau ir jei paprasius gaunu atsakyma neigiama jau kitos dienos nelaukiu tai faktas
2. as zmogaus isvadinti prostitute ir kurva nematau reikalo jei ji manes neizeidineja
3. nebendravau ne su viena kuri man bande irodineti kad ji yra prostitute ir jai reikia sekso

tai jei tai suvoksi manau suprasi kad trenktas esi tu o ne as tongue

ir tokie kaip tu cia mane vadina kvailiu, na tada taip kas man belieka big_smile

217

Re: Vienos nakties nuotykiai

Cruella parašė:

Prostitutei tai - darbas, jokio poreikio malonumui gauti
kekšei - atvirkščiai;)

O as meniau kad ir prostutite ir kekse tai tas pati, moteris kuri uz seksa ima pinigus. O ta kur tu kalbejai tiesiog pasileidus moteris.

218

Re: Vienos nakties nuotykiai

Tai ne tas pats smile

pasileidus moteris - tai, sakyčiau, mandagesnis kekšės apibrežimas smile

219 (redagavo Protinga Beždžionė 2014-11-28 12:34)

Re: Vienos nakties nuotykiai

Cruella parašė:

Tai ne tas pats smile

pasileidus moteris - tai, sakyčiau, mandagesnis kekšės apibrežimas smile

esmes nekeicia juk, o beto ka reiskia pasileidusi moteris, kuriai seksas patinka ir ji tai daro "laisvai", negi tai blogai? big_smile laisvai = nesivarzo kad jai patinka jis ir daro su tuo kas patinka jai big_smile

220

Re: Vienos nakties nuotykiai

kokios esmės, patikslink?