301

Re: Vienos nakties nuotykiai

Sandrita parašė:

Kokia jūsų nuomonė apie vienos nakties nuotykius?:) jei už tai kodėl? jei prieš tai kodėl?:)

Iš vyru pusės manau daug bus už tai. Nes kas gali nenorėt praleist nakti su gražia moterimi ar panelia. Ir nuo žmogaus poreikiu priklauso ar jis ieško draugystės ar tik patenkinti sexsualinius poreikius.

302

Sandrita parašė:

Kokia jūsų nuomonė apie vienos nakties nuotykius?:) jei už tai kodėl? jei prieš tai kodėl?:)

Minusai
1. neatsipalaiuosi pilnai
Pliusai
Viskas kas liko vieni pliusai

303

As uz nuotykius , ir mums mergos to reikia .. , bet ne tam kad mus tvarkytu kaip nori..As turejau cia  drauga tik kunilinga man dare ilga laika , dare ko tik man reikejo ..o ne savo malonumui ,kaip dazniausiai buna )) , ..,
Maciau ,kad jis cia vel yra ieskoke..Robertas 50 , jaigu vilniete esi rekuomenduoju...:)

304

Vaiva parašė:

man dare ilga laika , dare ko tik man reikejo ..o ne savo malonumui ,kaip dazniausiai buna )) , ..,
Maciau ,kad jis cia vel yra ieskoke..Robertas 50 , jaigu vilniete esi rekuomenduoju...:)

baisu) pasinaudojai zmogumi ir dar paviesino per visa foruma

305

Konstantinas parašė:
Vaiva parašė:

man dare ilga laika , dare ko tik man reikejo ..o ne savo malonumui ,kaip dazniausiai buna )) , ..,

big_smile

306 (redagavo Anna 2017-12-03 20:13)

užslėpta savireklama, įtariu :-)

307

Konstantinas parašė:
Vaiva parašė:

Nu vat kuo baigiasi,kai pilnai nepatenkini moters....

308

kiek kainavo jo paslaugos pamirsai parasyt