61

Re: Vienos nakties nuotykiai

tinsanis parašė:
Evaldas parašė:
tinsanis parašė:

tu balsa keles?:))) kai nuvaro miegot mamyte gal pasioziuoji,pries ka tu dar balsa kelt gali ,,,ka su tokiu silpnu mamytes suneliu daryt,,silpnas ant zodziu silpnas ant veiksmu ,,visom prasmem,,,vel imis kazkieno zodzius kartosi,,tu juoko forma ir viskas, cia rimtai teisiniesi aiskiniesi,,

Tai nuomonę reiškiu apie temas, o ne apie žmones kaip tu smile Ant kokių žodžių silpnas? Aš bent rašau tai ką manau, o ne turėdamas ką pasakyt pradedu fantazuot. Kokių tau veiksmų reikia? Ką tu išvis žinai apie mane? Tai kas anketoje parašyta pas mane tuo ir baigiasi tavo žinios apie mane. Sakau mažiau išsigalvok, tau čia ne fantastų klubas koks smile

tu silpnas visom prasmem,,,fantastu klubo nary,,,

Stipriai pasakyta  ir žiauriai argumentuota, net nenuginčysi tokių faktų. big_smile

62

Re: Vienos nakties nuotykiai

Tinsanis,visada yra dvi barikadu puses,nesiruosiu ginčytis,nes kiekvienas turim savo nuomone,išsakiau savaja  ,o vienos tiesos juk nėra,viskas priklauso nuo asmeninio nusistatymo:)

63

Re: Vienos nakties nuotykiai

Kasparas parašė:

Tinsanis,visada yra dvi barikadu puses,nesiruosiu ginčytis,nes kiekvienas turim savo nuomone,išsakiau savaja  ,o vienos tiesos juk nėra,viskas priklauso nuo asmeninio nusistatymo:)

as ne del ginco tik del apmastymo,,nes suprantu ir priemu ir tavo barikadu puse:)

64

Re: Vienos nakties nuotykiai

Vienos nuotikiai yra gerai, bet tik su ta kuri moka seksu uzstimti ir nera savanaude. O su girta sliure tai nesamone.

65

Re: Vienos nakties nuotykiai

Neesu nusistatęs prieš tuos vienos nakties nuotykius. Jeigu partneris tik to nori ir tu to nori - kodėl ne? Tai tas pats, kas pažaist biliardą, nueit į kiną, išgert arbatos ar dar kažką nuveikti: norit abu? Kodėl nepapramogavus, praleidžiat gerai laiką, "ačiū, ačiū, viso gero" ir viskas. smile

Gal tiesiog yra vienas BET. Nenorėčiau tokio nuotykio su belekokia mergina, prie kurios nesijaučiu atsipalaidavęs ir laisvas. Nes jei yra kažkokia įtampa, iš serijos "ko ji tikisi iš manęs lovoje? Ko man tikėtis iš jos lovoje?", tai geriau tada praleisti šįkart nuotykius.

Štai tokia mano nuomonė. smile

66

Re: Vienos nakties nuotykiai

nu imsiu ir komentuosiu dabar apie nuotykius smile

67

Re: Vienos nakties nuotykiai

Sandrita parašė:

Esu medicinos atstovė ir mums ne taip viską traktavo smile bet tiek to nezadu gincytis tongue cia tema kitaip vadinas tongue

Pilna sukurta panasiu temu, nesuprantu kam dar kurti viena apie tuos nuotykius, medicinos atstove tai dabar tai sitaip vadinama, mano laikais tokias vadindavo seselemis kai uzpaudzia iskviecia ir aptarnauja ligonius.:::012

68

Re: Vienos nakties nuotykiai

Sveiki. Esu auksta, protinga, simpatiska, ismintinga, issilavinusi, tiesa dar tesiu studijas, bet jos nera eilines,sunku istoti, sunku rasti darbo, klientu, isivaziuoti, bet jeigu viskas gerai, ateitis laukia gera.   Esu katalike, morali, megstu kulturingus renginius kaip klasikos koncertai, parodos. Filosofiska ir mastanti moteris. O einant arciau reikalo, tai esu skaisti ir laukianti iki vestuviu, taciau visuomene dabar tokia brutali, kad kaip nera auksto ir simpatisko partnerio nueiti i klasikos koncerta, taip ir nera vyro, kuris noretu tokios moters kaip as. Daznai net juokauju, kad jeigu gatveje velai vakare uzpuls ir nores isprievartauti, pasakius, kad esu nekalta iskarto issigas ir pabegs.
P.S. Keiksmazodziu ir izeidinejimu nereikia. Pati nesikeikiu, nerukau ir negeriu.
AR IMANOMA MAN SUSIRASTI VYRA? Ar geriau vaziuoti i uzsieni ir ten ieskoti laimes, kaip nemaza dalis lietuvaiciu..?

69

Re: Vienos nakties nuotykiai

paskaiciau pasijuokiau pamaciau mazvaikiu Evaldai malacius kas nesuprato tam dar daaugti reikia iki sitos temos jei nesupranti kalausimo nevaidink suprantancio o jei mergaite klausia tai ir atsakom bet kiek pastebejau nukrypimai nuo temos dideli apsiribokime tiesiu atsakymu bet padarykim ji privatu    o Degtukui palinkesiu perdegti  patarle tau paugsi suprasi

70

Re: Vienos nakties nuotykiai

Kleopatra parašė:

Sveiki. Esu auksta, protinga, simpatiska, ismintinga, issilavinusi, tiesa dar tesiu studijas, bet jos nera eilines,sunku istoti, sunku rasti darbo, klientu, isivaziuoti, bet jeigu viskas gerai, ateitis laukia gera.   Esu katalike, morali, megstu kulturingus renginius kaip klasikos koncertai, parodos. Filosofiska ir mastanti moteris. O einant arciau reikalo, tai esu skaisti ir laukianti iki vestuviu, taciau visuomene dabar tokia brutali, kad kaip nera auksto ir simpatisko partnerio nueiti i klasikos koncerta, taip ir nera vyro, kuris noretu tokios moters kaip as. Daznai net juokauju, kad jeigu gatveje velai vakare uzpuls ir nores isprievartauti, pasakius, kad esu nekalta iskarto issigas ir pabegs.
P.S. Keiksmazodziu ir izeidinejimu nereikia. Pati nesikeikiu, nerukau ir negeriu.
AR IMANOMA MAN SUSIRASTI VYRA? Ar geriau vaziuoti i uzsieni ir ten ieskoti laimes, kaip nemaza dalis lietuvaiciu..?

As manau tavo atveju neimanoma ir uzsienis tau nepades.

71

Re: Vienos nakties nuotykiai

Aisku. Supratau. Tai vienintele iseitis susitarst gera vyra ir uz jo isteket, tai eit ir duotis su visais. Gaila...

72

Re: Vienos nakties nuotykiai

Kleopatra parašė:

Aisku. Supratau. Tai vienintele iseitis susitarst gera vyra ir uz jo isteket, tai eit ir duotis su visais. Gaila...

žinai dabar truputis juodo jumoro - tu savo nekaltybę gali brangiai parduoti..., bent jau turėsi gyvenimo pradžiai...

73

Re: Vienos nakties nuotykiai

As irgi taip juokauju :-)  jeigu jau prarast, tai geriau ir naudingai uzsidirbt ir panaudot pinigus, nei veltui kokiam asilui atiduot, kuris net nevertins po to.

74

Re: Vienos nakties nuotykiai

Kleopatra parašė:

As irgi taip juokauju :-)  jeigu jau prarast, tai geriau ir naudingai uzsidirbt ir panaudot pinigus, nei veltui kokiam asilui atiduot, kuris net nevertins po to.

Kodėl kokiam asilui? Tai jeigu tu draugausi su kažkokiu vaikinu, tai nemanau jog jį laikysi asilu ir jei atsiduosi tai vadinasi norėjai jam atsiduoti, nes Jums yra gera kartu ir pan.
O jeigu faktas tai, kad išsiskirsit po kažkiek laiko tai jo nepadaro asilu, tuolab, jog priklauso dėl kokių priežasčių išsiskirsit.
O kaip tu supranti vertinimą nekaltybės? Čia tai kad buvo pirmas ir turi pasilikti pririštas prie tavęs, nes jis tau buvo pirmas? Ar kaip? (Matyt vaikinas vertins tą faktą jog bus pirmas kartas ir jis pasistengs, kad viskas būtų kuo įsimintiniau ir gražiau tau ateityje)
O pardavus nekaltybę, ką tu galvoji tas žmogus vertins ją? smile Na jo, teisingiau jau įvertino pinigais ir sumokėjo tuo vertinimas ir baigiasi. Nes matyt būsi jam ne pirma ir paskutinė, kuris atima nekaltybę už pinigus.

75

Re: Vienos nakties nuotykiai

Evaldas parašė:
Kleopatra parašė:

As irgi taip juokauju :-)  jeigu jau prarast, tai geriau ir naudingai uzsidirbt ir panaudot pinigus, nei veltui kokiam asilui atiduot, kuris net nevertins po to.

Kodėl kokiam asilui? Tai jeigu tu draugausi su kažkokiu vaikinu, tai nemanau jog jį laikysi asilu ir jei atsiduosi tai vadinasi norėjai jam atsiduoti, nes Jums yra gera kartu ir pan.
O jeigu faktas tai, kad išsiskirsit po kažkiek laiko tai jo nepadaro asilu, tuolab, jog priklauso dėl kokių priežasčių išsiskirsit.
O kaip tu supranti vertinimą nekaltybės? Čia tai kad buvo pirmas ir turi pasilikti pririštas prie tavęs, nes jis tau buvo pirmas? Ar kaip? (Matyt vaikinas vertins tą faktą jog bus pirmas kartas ir jis pasistengs, kad viskas būtų kuo įsimintiniau ir gražiau tau ateityje)
O pardavus nekaltybę, ką tu galvoji tas žmogus vertins ją? smile Na jo, teisingiau jau įvertino pinigais ir sumokėjo tuo vertinimas ir baigiasi. Nes matyt būsi jam ne pirma ir paskutinė, kuris atima nekaltybę už pinigus.

Jau viską apkalbėjom pm, tai gali nevargti daugiau wink Dėkui smile

76

Re: Vienos nakties nuotykiai

Kleopatra parašė:
Evaldas parašė:
Kleopatra parašė:

As irgi taip juokauju :-)  jeigu jau prarast, tai geriau ir naudingai uzsidirbt ir panaudot pinigus, nei veltui kokiam asilui atiduot, kuris net nevertins po to.

Kodėl kokiam asilui? Tai jeigu tu draugausi su kažkokiu vaikinu, tai nemanau jog jį laikysi asilu ir jei atsiduosi tai vadinasi norėjai jam atsiduoti, nes Jums yra gera kartu ir pan.
O jeigu faktas tai, kad išsiskirsit po kažkiek laiko tai jo nepadaro asilu, tuolab, jog priklauso dėl kokių priežasčių išsiskirsit.
O kaip tu supranti vertinimą nekaltybės? Čia tai kad buvo pirmas ir turi pasilikti pririštas prie tavęs, nes jis tau buvo pirmas? Ar kaip? (Matyt vaikinas vertins tą faktą jog bus pirmas kartas ir jis pasistengs, kad viskas būtų kuo įsimintiniau ir gražiau tau ateityje)
O pardavus nekaltybę, ką tu galvoji tas žmogus vertins ją? smile Na jo, teisingiau jau įvertino pinigais ir sumokėjo tuo vertinimas ir baigiasi. Nes matyt būsi jam ne pirma ir paskutinė, kuris atima nekaltybę už pinigus.

Jau viską apkalbėjom pm, tai gali nevargti daugiau wink Dėkui smile

PM nekalbėjom apie vertybes, asilus ir nekaltybės pardavimus.

77

Re: Vienos nakties nuotykiai

Kleopatra parašė:

As irgi taip juokauju :-)  jeigu jau prarast, tai geriau ir naudingai uzsidirbt ir panaudot pinigus, nei veltui kokiam asilui atiduot, kuris net nevertins po to.

Idomu pasidarė nuo kada skaistybė patapo preke.Na tarkim rasi svajoniu princa kuris nupirks brangiai ta tavo skaistybe - klausimas sekantis ka turėsi jam pasiulyti daugiau  juk skaistybės jau pasiulyti negalėsi.

78

Re: Vienos nakties nuotykiai

Vienos nakties santykiai yra liux.Tik kad lietuvaites bent pries 11 metu labiau atsipalaidavusios budavo,dabar jos tokios gal labiau vakarietiskos,bet kartu ir labiau feministiskos,-nors ko noret esame vakaru civilizacijos pakrastys
be abejo one night stand yra geras dalykas,bet panos lt daznai nezino ko nori,o jau kiek vyresnes tai nori rimtu santykiu
siaip pastebejau kad panos ypac jaunesne karta tokios jau stambesnes nei kad budavo anksciau
be to manau kad anskciau panos labiau apsirasydavo,daugiau pagerdavo o dabartins tokios labiau inteligentiskesnes bet kartu ir naivesnes

79 (redagavo tinsanis 2014-04-07 09:56)

Re: Vienos nakties nuotykiai

gedukas parašė:
Kleopatra parašė:

As irgi taip juokauju :-)  jeigu jau prarast, tai geriau ir naudingai uzsidirbt ir panaudot pinigus, nei veltui kokiam asilui atiduot, kuris net nevertins po to.

Idomu pasidarė nuo kada skaistybė patapo preke.Na tarkim rasi svajoniu princa kuris nupirks brangiai ta tavo skaistybe - klausimas sekantis ka turėsi jam pasiulyti daugiau  juk skaistybės jau pasiulyti negalėsi.

JAI bus gavusi uz pirma gerai tai 2 pasiulymas kaip ir,,,tuolab kad tai vienkartis pajamu saltinis,,,
daugiausiai kiek nori gaut spaudoje teko matyt 400-900tukst svaru...
seip aisku kainos mazesnes ,,bet cia jau merginai sprest,,ar koks jurgis nuims uz buteli sampanao kelias rozes ir kelis men sekiojimo is paskos,,,ar jai tokia suma turet pradziai,,,tuolab kad po tu pirmu kartu retai santykiai isivysto iki laimingu pabaigu,,,jausmus dazniau sureiksmina tie kas neturi pasiulyt kazko materialaus,,,,

80

Re: Vienos nakties nuotykiai

Hmmm.... tai gal tikrai parduot!? :-D