41

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

galėtų pradėt pasakot

42

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Kunas tai tik stabdis sielai;) proto galia verta riesutams skalditi;) ir nedaugiau;)  laikas tai tik lygus niekas;) ar kipatogumuj kaip kam;) apie visata akademikai  zino tiek kiek kiekvienas  o tai yra visiskai nieko;) nu bukime mandagus zino zmones maxsimum 15% oho ;D stebuklas;) tai ka jius norite paaiskinti tuo klausimu? Tripciajat vietoj ir nieko daugiau;)

43

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kodel manais zinantis daugiau uz akademikus?ir kodel siela kune jei jis jai stabdis ir kas jinai yra ta siela?kodel manai kad jinai yra?

44

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Nes jiu isvados neatsako i joki klausima;) kodel siela kune? I toki klausima atsakyti tikrai nesugebeciau;) gal pabandik levasovo knygu paskaitinek wink jos vertingos;) o siela tai zinoma religinis issireiskimas;) bet jinai ir esi tu;) as ir tt ir panaseij;) mano sielos padetis palei herarhija dar zemoje padetije randasi kad sugebeciau ja pateikti tinkamai wink dar reikia bent jau man atsikratiti viso bagazo kuri pasisemiau is netinkamo mokimo wink dar tik pradedu delioti savo sielos puzle;) ir kaip minimum prireiks ne vieno metu kol savo siela sudeliosiu i +- tinkamus remus;) o kodel manau kad siela yra, tai pasakyciau tiek kaip zenevos HUG ligonineij pareiske kad man sansu nera ir tik sere narkotiniais vaistais pradejiau ieskoti savije kitu gyvibes saltiniu nei kad kuno ar proto ar dar kokiu organu taisimu;) ir radau save wink ir isitikinau kad pats galiu daug daugiau nei kad siolaikine medicina;) jok galima nugaleti bet kokia liga wink ir kai susiringdavo ekspertu komanda jie paaiskino mano pagerejima stebuklu;D ir toliau rekomenduodavo narkotinius vaistus;D zodziu apsurdas;) siela gali viska;) pats tuom isitikinau ne viena karta;)

45

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

aukstos sielos zmonem operacijas be narkozes.o siela tai smegenys,neuronai.kas neaiskaus?jei skaityciau visas rekomendacines knygas........atsakyk tu man kas ta siela.as manau kad smegenys.atpjaunu gabaleli ir nebemoki kalbet kita nureziu ir neatsimeni nieko.vat ir siela.ar ne taip?

46

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

net mano kojines jiuokiasi;) as manau kitaip;) ir beje manau kad zmogus atminties neturi;) tai ir sakau kad primitivumas dar slegia mane;) nuo tokio neva viska zinancio mokslo kaip kad tu destai;) kuri visa tobuluma patiriau ant saves realiai wink o ne zodziais;) pjauti is pjauti;D taip ir iki siol masto profesoriai;) deje mano poziuris kitoks wink gumos kramtyti  nenusiteikes;)

47

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

nori pasakyt kad tau per avarija nunestu puse galvos ir tu kaip niekur nieko viska atsimintum ir kalbetum?as tai turiu omeny

48

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

manau kad jai tokia nelaime kazkam nutiktu tai nereiskia nieko;) ir nereikia save paciam pasmerkti;) nes jai cia neturi rankos ar puse galvos tai nereiskia kad jios neturi;) tai tik tai ka smegenu deka mes sugebame pamatyti;) bet yra ir kitu leveliu kuriuos galima pasiekti sielos deka;) ir siela gali daug daugiau nei kad zmogaus kunas;) mano isitikinimu siela gali viska;) tiek akiu regejima atstatyti ir tt ir pp. Paciam daktarai pranasavo jiok nei jiudesiu ir su laiku ne tik kad is lovos neislipsiu bet kad ir kvepuoti negalesiu tt ir panasiai;) ne tuo kad kokie lt daktarai neispruseliai o europos geriausiai ligonineij;)  bet prasau ir judu ir vaikstau ir kvepuojiu ir fizini darba galiu dirpti;) jai jiu kledesiais buciau patikejias kazi ar cia rasyciau;) zinau viena kad bet koks nuosprendis nereiskia nieko kol ji pats sau nerelizuoji;) gali tai vadinti istvirme , noru ar kaip tik nori;) pats maciau savo ateiti ir savo kancia ir net mirti;) tik ten mirtis buvo pries laikine  o pries laikine yra labai bauginanti ir ziauri;) ja maciau tik kelias sekundes bet tokio patirto jausmo ,skausmo net nesu patyres anksiau o skausma ir kancia tikrai manau zinau kas yra nes budavo momentu kai net kvepuoti yra nepakeliama;) aisku kai as visa sita pasokojiau zenevos exspertams jie mane laike iskrideliu;) bet jau kai praejio pakankamai laiko ir kai pradejiau dometis sielos galia radau begalia unikaliu zmoniu ir minciu ir kitokio supratimo;) nes siolaikine medicina man nieko padeti negalejio ir plius laike is kitos planetos serdami didindami narkotines dozes;) ir supratau viena kad medicina neturi nei zalio supratimo apie liga ir jie jios net negydo net nzn kaip tai daryti;)  jokia chemija negali isgiditi rimtos lygos o tik dar pakenkia ,tai neretai nutinka;) yra net atlikti bandimai kad sumala smegenis jias ideda adgal gyvunams o jie kaip niekur nieka toliau savo eiga gyvena;)

49

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

jei smegenu deka matome tai kam akis atstatinet sielai?gal tau rankas nukirst?akis isimt,sielos pagalba viska matysi ir kilnosi.
o kam gyvunams sumale smegenis ir atgal idejo?galejo nedet nieko.smegenys nereikalingos.ir kur tuos bandymus dare?utenos fabrike?
vat tu paimk ir irodyk ka kalbi,bent jau mintini eksperimenta koki.nes cia net fantastika nekvepia.
idomu koks cia paranormalumo levelis?kelintas jusu pasaulyje?

50

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Netikiu

51

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kad pas tave nera su kuo tiket,nastenka

52

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

gribauskaites antgamnines galios???....    baikit zmones,jai kas aplanko  lietuvos vassalus tai tik tam kad kontroles virvutes patikrint

qqqqqq parašė:

zmones per rinimus mate vilniuj virs prezidenturos didele nso.visada itariau grybauskaite antgamtinemis galiomis.zmones mastykit....niekada nenustokit.net jei labai sikt noresit

53

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

as kada ngi prie ateiviu tai zinau kad ji bendrauja su andromeda,tai garantuoja laimejima per rinkimus.viskas jau sutarta

54

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Akutes tik prijama o smegenis apdoroj info;) tau gi minejiau pavarde kuria tingi ivesti i gogle ar youtube tai kokio tau dar paiskinimo ar info paduoti jai pati lig religingoji tikini kad yra taip ir ne kitaip wink tu manai kad musu laukinis kunas viska gali ir kai numirstame tai zemeje mus suvalgo tuom ir baiktas gyvenimas;D tai save laikai laukiniu iki siol ar lb issivisiusia butibe zemeje zmogaus kunas;D inkvicija kazko primina;) dar pridurk kad sirdis tai meile;) kad ir paprasiausias realus faktas karu metu kareiviams duodavo cukraus suzeistiems ir sakydavo jok tai nuskausminamieji ir jiems skausmas pradingdavo;) neva nuo cukraus;D o todel kad savo tikejimo jegai nera ligij;) isitikino ,patikejio, kaip nori taip deliokite;) tripciokite vietoj;) zmogaus sielos galia beribe;) o jiusu bezdziones filasofijas pasilikite aukstiasniajam moksluj;) is bezdziones jie matai kilo;) ir dabar kitus nori paversti besdzionemis;D

55

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

nemanau kad sakiau jog kunas viska gali.negyvenu juk po vandeniu ar panasiai.tu tvirtini kad siela svarbiausia o toliau gali ir su delfinais gyvent.ir kuo tu aukstesnis uz bezdzione?
internetu rasais nes yra mokslas o ne tikejimas kad atsirastu internetas.tai vat ir tikiu mokslu o ne fantazija pranasu be jokiu faktu.

56

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

http://www.youtube.com/watch?v=iXcAgqmpoDQ

57

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Ka tau irode mokslas? Ir ka tau jis suteike? Tai jai pati dvejoji savo isitikinimais tai kokiu pagrindu klijoji gyvenimo pusle? O nuo bezdziones zmogus tiek kunu ir siela skiriasi akivaizdziai;) ir dnka irode kad zmogaus ir bezdziones genai net nearti vienas kito;) ta ir turiu minti kad mus zmones lipdo ideologija 10 000 m apie;) kad mes bezdziones;) kiekvienas mastantis sutverimas savije jauciasi nepatogiai wink nes ka mokslas sneka ar idiegia tai tik nulis;)  primina sis ziodeliavimas vegetarus ir mesaedzius o abu uzmirsta jiok valgo gyva maista tik skirtumas kas kam palankiau;) nesijauciu besdzionia nes suvokiu jok mano exzistencija tai tik momentas kuri pats koreguojiu;) nes pata savia teisiu wink nes jauciu jok mirtis tai ne taskas ir jok dabartis tik dalis tiesos;) ir nesirungiu kovoje bezdziones (beje tai daro begalia zmoniu, lipdami per galvas)  man vienodai wink gyvenu palei savo sazine,tiesa,ismintimi, supratingumu, man jis artimas;) svetimu apgavistes ar klaidos ar melas manes netasko:) jiu tripciojima vietoj jauciu is toli;)  nekarta isorodziau sau kad galiu viska sendien;) o nelaugdamas kazko;) zinau jok esu dievas kaip ir bet kuris zmogus;) tik tai priklauso nuo paties zmogaus;)

58

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

matai,ir pats remies mokslu,dnr bent zinai kas yra ir net i savo teiginius idedi.siaip labai nedaug tas dnr skirias zmogaus ir net augalu.bezdzione irgi mastantis sutverimas.kaip ir daugybe gyvunu.
mokslas daug irode,kad ir kompiuteri;)))))o ka irodei tu?ir kur irodymas?kur faktai,teorija ir pavyzdziai?

59

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

qqqqqq parašė:

laikas yra gal tas gal anas,vat ir negali paaiskint.kaip ir visa kita.ir ne tu vienas.niekas negali.vis kazkokie sapaliojimai.
smegenyse elektros impulsai bet jei sukurtum greitesni tarkim prota,kuriame vietoj elektros impulsu butu sviesa,jis butu daug greitesnis bet tai jau butu galutine riba nes sviesos greitis konstanta.ir tai riboja pati prota jei istiesu protas priklauso nuo materijos beje.

negali sakyti, kad niekas negali įrodyti (taip man trūksta iškalbos ir apibendrinančių žinių)...tačiau  negerbdama kitų, negali gauti pati pagarbos, tos tikrosios, atnešančios nuostabius vaisius tuoj pat... gi pati įtari, kad protas gal priklauso ne vien nuo materijos. Taip įtrauk pagarbą, pasitikėjimą, nuolankumą, bent jau tiems kurie linki gero aplinkui save esantiems... sakydama niekas, visi, visada, niekada, užsidedi baisius proto apribojimus, šitų žodžių galėtų ir nebūti, nors tiesa pats retkarčiais pavartoju...:/ natūrali gamta turinčius baimę ir agresiją nori sunaikinti, pats tai perskaičiau ir patikrinau, mat turiu laimę dirbti su bitelėmis, atvirkščiai jausdamas meilę ir dėkingumą valgydamas jų medų jaučiuosi labai laimingas. šitų faktų žinojimas gan smarkiai pakeičia egzistenciją, taikytina ir su žmonėmis ir su visa:D, bet taip, tai nėra labai lengva... atsiprašau jeigu užgavau, ir ačių, iš taves galima pasimokinti kovingumo:))

60

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kam man ta pagarba ir garbe?ir nekovoju su niekuo.laukiu kas papasakos paranormalu reiskini ir irodys kad tai paranormalu.bet.....