61

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Prazvelgiau tavo nurodita filmuka qqqqqq tiesiog nuostabus;) tai  tik irodo ant kiek zmogus apgautas aplinkos kuri ji supa;) brangioji ne mano teise tau irodineti;) negaliu teikti  tau to kas man atrodo akivaizdu o tau kvaila;) tai esi tu ir tik tu uz save sprendi ;)nes tik tu atsakisi uz save pacia;) irodimu begales;) ir dar daugiau nei oficialiajmam moksle;) tik prioritai zmoniu skiriasi kam jie teikia pirmenybe;) ar istorijos kopijomis kuriomis remiasi siolaikinia istorija;) ar primestai gyvenimo idelogijai per paskutinius keletas tukstancius metu;) nejau manaote kad lt tautos baltai sarmatai buvo pagonis ir tt;) vien faktas kad mes  nemirime nuo ciumos o visa euoropa issivisiusi neva, net karaleij dvesdavo kaip muses;) panotmalu tau qqqq butent kas? Paw magai skaito mintis torsiniu lauku pagalba wink cia tau magija? Ar kas? Zmones kurie vien is foto ir zmogaus skleidziamos energijos akimirka galintis pasakyti zmogaus bisena ir net ateiti tai magija?  Zmones sutinkantis mirusiuos tai liga;) kad kazkas zino kaip prieiti jius pavadinsite atgamtineis sugebejimais;) priimti mus supancia info tik smegenimis tai toligu lig buti bet kuriuo pavidalu organizmu;)  pwz as nemanau kad zmogaus kunas unikalesnis nei triusio;) vistos ar suns;) palei sendienos issivistima;) mee savo kunus isvistime tik tiek kad valgyti daugintis tustintis ir tt;) gyvuliski instinktai ir prigimtis;) BET kodel visi pamirsta fakta kad mes susimastome kad iskome jok suvokiame kad kazkas ne taip kad kazko truksta ir kad viskas ne taip kaip mums nori pateikti ir itikinti;) lig jaustume jok melo sidas ant musu;) ieskojimas tai unikalumas;) jau geriau ieskoti nei isitikinti melu wink

62

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Zmogus tiki kuom nori tiketi... Manau jeigu bijosi kazko tai ir atsiras:) Bet siaip netikiu, kad pvz Lietuvoj gali buti tokiu dalyku..

63

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

o kodel jis tiki kuo nori tiket?kas tai lemia?
filmukas skirtas ir tam kad nelaikytum savo nuomones pagrindine.tu irgi kaip ir visi mes lyg tie kurmiai.
kaip man irodyt torsionini lauka?magais netikiu..paranormalu.....tai nepaaiskinamas koks reiskinys.trumpai tariant

64

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Nes zmogaus niekas nemokino  kaip reikia priimti sklindancia info;) visi savamoksliai savo teorijas meto i kaire desine;) o kas mus valdo jiems nuo tokio chaoso tik patogiau;) zmones klysta manydami kad kunas ir tik kunas prijama info, taip jis prijama bet primitiviai, zmogus gali apdoroti daug daugiau;) tai mano gyvenimo kelias ir yra mano ir tik mano , likimo galia isitikinau keletas kartu;) bandziau pakeisti bet tai neimanoma;) bent jau man;) pabandik minciu deka;)

65

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

ir vel tas pats.nejauti kad svaistais nepagrystom teorijom?

66

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Taip,tikriausiai.

67

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Visos yra pagrystos ir daug svariau nei tos kurios remesi siolaikinis mokslas;) na gerai;) nors neturiu daug laiko bet pabandisiu yroditi tau labiausia svaria atrodancia teorija;) papaisik kuri tau atrodo svariausia;) pasistenksiu per minimaliausia laika ja tau parodyti is kitos puses;) bet ir tuo nemanau kad bus tinkamas rezultatas;) bet karta jiuk galima isbandyti;)

68

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kūnas per trumpai gyvena kad kažką smegenys išaiškintų, o siela nekalba... kiekvienas su savo tiesa ir tai nėra blogai, kiekvienam savo kelias ir nė vieno šventesnis... mes tą kelią patys daug nulemiam, ko negalim pakeist-net nesistenkim-svarbu suprast ką galim....

69

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

ok paaiskink kaip fotonui atrodo pasaulis

70

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

niekam nieko nereikia aiškint-kaip sakiau kiekvienam savo tiesa ir savo kelias... o įrodinėt tai, kuo aš tikiu nėra prasmės... man gyvent netrukdo kitokia nuomonė smile

71

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

pas visoks klausiau.jis siules paaiskint betka.o tikek ka nori.kas man.bet kelia kad nulemi tai pasigincyciau.

72

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

https://m.youtube.com/?hl=lt#/watch?v=LJaHIJNwsMk

73

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Tokia lengva uzduoti davei  wink net prajokinai iki asaru smagiu;) jo mokyklos padariniams istaisyti prireike man 6metu;) ka jis ten sneka viskuom pritariu irodanciu faktu neieskosiu  , nes vis tiek nepatikesi  o laiko svaistyti nenusiteikias;) knyga puikia skaitinejiu ir tau parekomenduociau bet tai pagalvosi kad cocsa siulau;D tad apseisiu;)

74 (redagavo qqqqqq 2014-05-25 21:49)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

nezinau neisimeta nuoroda.po kiek coca?)))

75

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Теория относительности Эйнштейна - фальшивка    Pabandik youtube suvesti,

76

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

is kur levasovs  zino kad kazkas siunte duomenis interferometro ir kad nefalsifikacija buvo ir tt ir panasiai.beto cia ne atsakymas o kad teorija reliatyvumo klaidinga.ir sviesa nesklinda 300 000km/s.nu sviesos greiti manau pasistengus pasitikrintu betkas.ir manai man rodys 1mln km/s?
tokiu visokiausiu eksperimentu ir  teiginiu,klaidingu suvokimu traktavimu ir tt daugybe.beto ir mokslas jukgalutinio tasko nepadejes.
tai kaip atrodys fotonui pasaulis?lygiai kaip ir man stovinciam ant zemes?

77

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Brangioji yra smulkesniu faktu irodanciu visa seka jo issakita minti;) bet tu kai uzsispires eziukas ir kartosi tapaty per tapaty;) nes tu taip susideliojai minti;) kad jau mokykloje pasake  tai taip ir yra wink kad kokie tai "isminciai" pasake tai taip ir yra;) albertas tripciojo vietoj ir plius vagys ir isdavikas ir nevikelis;) kaip as tau atsakysiu i tai ko nera? Net manau cococolos 1kg nesugelbetu;) duosiu patarima pabandik pati pagrysti ir isanalizuoti alberto darba;) kodel jis pasirinko butent taip wink kodel kazka atmete ir tt ir panaseij;) pati rasi i visus tau kylancius klausimus atsakimus;)  esu girdejas zenevoje nevieno veikejio apie big ben apsurdiskuma;) kazkada net per euronews buvau uzmates;) kaip silpnai alberta siunte i sona;)

78

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

taigi tu tvirtini kad fotonu nera isvis vadinas.o fotoefekta kaip paaiskint?liuminescencija lazerius kompus praktiskai viska.
ir kaip tada zenevoj aiskina daleliu gyvavimo trukme ilgesne nei palozheno?

79

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Padarykime paprasiau wink po kokiu 7metu sumalonomu su tavimi pakalbeciau apie tai ka tu sendiena laikai pamatais;) bet su tavo sugebejimais ir noru ir uzsispirimu manau uzteks 3metu  na nzn kur stoti planuoji wink ar is vis tau tai bebus aktuolu;) esu isitikines pati juoksies smagiai;)

80

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

nu gal jau po 7 metu galesi paaiskint.