101 (redagavo Vytautas 2014-11-04 14:40)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kilthemal parašė:

kiek laiko gyvena klonas?kas ir kokiu tikslu kazka klonuoja kai ir taip pervirsis gyvybiu.
kokiu budu galima is ano pasaulio valdyti materialuji.erezija visa sita teorija.

Žmogus klonas gyvena net ilgiau nei originalas. Bent mano senelių tokia situacija. Ir kaip žmogiška prasme niekaip ne blogesni už originalus. Tiesiog jokio išoriško skirtumo kaip ir nėra. Tik mirties atveju iš vienų nelieka nieko, kitų ne materiali dalis grįžta į savo pasaulį iki sekančio įsikūnijimo. Na žemiška prasme dar toks nematomas skirtumas kad patekus į kritišką situaciją klonui žymiai mažesni šansai išgyventi. Pvz teko sudalyvauti 3 rimtose avarijose ir absoliučiai nieko. Tarsi sekasi. Nesunkiai surasit tokių žmonių. O gyventojų perviršis labai įdomus momentas. Tai kokio 150m padarinys. Prieš tiek laiko buvo apie 0.5 milijardo ir staiga 7 milijardai. Technologijos praktiškai atsirado lygiai taip pat staiga. Esmė labai paprasta. Tiesiog kažkas mus paaugino kaip bandą avių ir 2012m turėjom būti "paskersti". Bet įvyko taip kad patys "fermeriai" buvo izoliuoti.  O mes likom gan prastoj padėtyje. Tenka toliau gyventi tokiai dideliai bandai. Bet žemė tam nepritaikyta.
Dėl valdymo tai ir mes valdom kas yra mūsų išorėje o ne viduje. Situacija lygiai tokia pati. tai kas gali valdyti materiją randasi už materijos, ne materijoje. Nors klasikiniai tikėjimai aiškina priešingai. Seniau dievas buvo ant debesies. Dabar jį perkėlė toliau į visatą ir dar vadina energija. Bet tai viskas materija. Visas šitas supratimas gautas iš niekur. Nieko analogiško nesurasit. Kiek tai tiesa aš ir pats nežinau. Bet kadangi paprastuose žinomuose dalykuose gaunu patikimą informaciją tai lieka pasitikėti kad ši informacija taip pat teisinga. Jei kažkokiu kitokiu būdu gausi kitokią informaciją ir bus didesnės galimybės pasitikrinti tai pakeisiu savo supratimą. Šiam momentui žiūrint iš praktinės pusės daug dalykų atsiranda visai logiški paaiškinimai.

102

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

lasteles dalijimasis sako yra ribotas,ir klonas gyvena tiek kiek liko gyvent originalui.taigi manau maziau.
o koki nors pavizdy arba eksperimenta kaip padaryt kad isitikint jog materija valdoma is kazkur ir kazko.
prieaugis zmoniu staigus del naturaliu priezasciu,pagal matematinius desnius,tarkim eksponentini.
kodel zeme nepritaikyta islaikyti tiek gyvybes.biomase pagrindine ne zmonese ar zinduoliuose o vabzdziuose arba vienalasciuse

103 (redagavo Vytautas 2014-11-04 15:23)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Klonavimas pakankami paprasta ir net žmonėms prieinamas būdas. Čia garsioji avis Doli kaip pvz. Dėl materijos valdymo tai suprantama moksliškų variantų nėra ir negali būti. Tiesiog tai kas ne materialu niekaip neaptiksi jokiomis materialiomis priemonėmis. Bet pvz buvo laikas paprašydavau kažko anapus išjungti kompiuterį ir kompiuteris išsisunkdavo. Vėl gi man tai ir kiti dalykai buvo pademonstruoti. Kitiem aš to negaliu pademonstruoti nes ne nuo manęs tai priklauso. Ne aš tas kuris valdo ir demonstruoja. Tiesiog iškyla mano pateiktos informacijos pasitikėjimo klausimas. Gal būt savo laiku jums taip pat nutiks panašiai. Bet tai priklauso ne nuo jūsų ar manęs, o nuo anos pusės noro. Visumoj tai nėra svarbu. Kas turi įvykti tas įvyks. Jokio skirtumo ar jūs kreipiat dėmesį ką pasakoju ar ne. Tai šiaip atrakcijai. :::305
Iš kitos pusės jei esi originalas su tais dalykais neišvengiamai susidursi. Tik neaišku kuriam gyvenime. Visiškai nesvarbu kažkuo tikėsi ar ne. Tiesiog tai natūralus procesas.
Aišku klonų tai neliečia. Ir nėra ko apkrauti nereikalinga informacija smegenis.

104 (redagavo kilthemal 2014-11-04 15:29)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

nesakau kad neprieinamas zmogus klonavimui.klausiau kiek gyvena,nes neatitikimas loginis gaunasi skelbiamos cia teorijos,nuo praktikos skelbiamos klonuojanciuju.
jei neaptiksi materialiomi priemonemis tai kaip tada paveikia materija is anapus?

105 (redagavo Vytautas 2014-11-04 15:56)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Kaip veikiama materija kažko ne materialaus? Konkretūs pvz: kaip minėjau nerealus kompiuterio išjunginėjimas, anksčiau mano aprašytoje istorijoje voro su voratinkliu daugkartinis dingimas atsiradimas, keista pasikartojanti įvykių seka iki supratimo ir prognozavimo kas po ko vyks, mano paties keistas kūno valdymo perėmimas ir grąžinimas, kalbos išjungimas paliekant tik keletą minimalių žodžių, benzininių automobilių gesimas vieną dieną prie mano namų, keistas man mirkčiojančių automobilių kelyje mirkčiojimas atskirai viena nuo kitos priekinėmis lempomis, keistas aplenkusios fūros posūkio rodymas mirkčiojant visomis įmanomomis lempomis, keistas mano šuns elgimasis puolant kai norėjau nedaryti kai kurios veiklos, keistai elgėsi kiti vairuotojai mano atžvilgiu kamštyje nieko prieš mane 50m ir už manęs, labai dažnas kelių absoliučiai vienodų juodų važiuojančių vienas paskui kitą automobilių sutikimas ir t.t. Kaip atsitiktinumas gerokai per daug. :::607 Ir visos keistenybės kokių 3 savaičių bėgyje. Nieko prieš ir nieko po.

106

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

man taip kasdien buna.cia ne materijos valdymas is anapus.

107 (redagavo Vytautas 2014-11-04 16:28)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kilthemal parašė:

man taip kasdien buna.cia ne materijos valdymas is anapus.

Kasdien pakliūvi į komos būseną :::045
Jei taip keistai viskas vyksta gal laikas gauti kūrėjų instrukciją per saulės simbolius? Ir baigti murkdyti šiame pasaulyje.
Kai dabar viskas tarsi padėta ant lėkštutės aš tiesiog neskaičiuoju. Tai tik mano anapusinės dalies palankus įvykių formavimas. Įprasta ir natūralu.

108

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

ka zenklai sako apie dyzelio kaina.pirkt siandien ar palaukt savaite ir pigiau nusipirksiu?

109 (redagavo Vytautas 2014-11-04 16:49)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Tokia informacija niekaip neteikiama. Tokiais atvejais sakoma daryk kaip nori. Tavo reikalas rinktis ir priiminėti sprendimus. Bet jei grės pavojus gyvybei - bus pasirūpinta. Normaliai konkrečia pasirūpinama ir konkrečiose situacijose kad be reikalo nesinervint. Bet čia sprendžia ana pusė kuriose vietose padėt. Prognozuot neina. Tiesiog vidinis balsas pasakys kad dyzelio verta užsipirkti. :::215 Suprantama nusidėvėjusį kūną- automobilį be jokio gailesčio teks pakeisti. Čia tik lengvas būsenos keitimas. O dyzelis ir man aktualus. Mėgstu dyzelinius automobilius. Ypač senesnės kartos. Kantrūs ir nereiklūs. Dyzelį perku kada baiginėjasi bake. Nekreipiu dėmesio į kainas. Taupymui įjunges savo dvi kojas. Ir tai taupo 2/3 ankstesnių išlaidų.
Tiesa per šventes buvo toks vidinis balsas kad vargiu ar bus dar pigesnis dyzelis :::b21

110

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

siuo metu daugkam gresia pavojus ir niekas jais nepasirupins.
vienu zodziu neaiski teorija patikrint jos neimanoma,naudos is jos jokios.galima daugybe ju priskaldyt per vakara,niekas negales patikrint ir nieko is jos ispest.

111

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kilthemal parašė:

siuo metu daugkam gresia pavojus ir niekas jais nepasirupins.
vienu zodziu neaiski teorija patikrint jos neimanoma,naudos is jos jokios.galima daugybe ju priskaldyt per vakara,niekas negales patikrint ir nieko is jos ispest.

Tikrai daug kuo niekas nepasirūpins. Bet kai žinai ir matai kaip tavimi rūpinamasi atsiranda visiško saugumo jausmas. O tai didžiausia vertybė it tame visa nauda. Čia jokia teorija. Tiesiog atidus gyvenimo stebėjimas. Tuo labiau dabar tie dalykai savotiškai išgryninti ir nėra pašalinio neigiamo poveikio. Nebent žmogaus atžvilgiu suveikia priežastis - pasekmė. Bet tai galima atsekti. Visumoje nėra kažkokios panaudojimo galimybės. Tiesiog tai veikia gyvai ir nepriklausomai nuo žmogaus.

112

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

paskaicius jusu komentarus (tiesa pasakius nelabai ir skaiciau) galima padayti tik viena isvada smile paslaptingiausiais, apipintas mistika, sveiku proto nesuvokiamas paranormalus reiskinys yra... ieskok.lt ir cia besilankantys zmones ;DD

113

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Pasiklydę vertime big_smile

114

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

ypatingai tavo foto mistika skleidzia:::024 tadui
tai nebesuprantu ka tu teigi vytai.kaip ne teorija?o materijos valdymas is anapus cia kas?
kas veikia nieko nesuprantu.irodymai kur?

115

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kilthemal parašė:

tai nebesuprantu ka tu teigi vytai.kaip ne teorija?o materijos valdymas is anapus cia kas?
kas veikia nieko nesuprantu.irodymai kur?

Teorijos nėra yra supratimas iš praktinės patirtie. Na sakei kad tau tai įprasta. Tai kaip ir nežinau ką pridėti. Turėtum iš to "pagauti kampą". O jei rimtai tai kaip esu minėjęs mes iš 3 dalių. Materialūs kūnas ir dvi nematerialios minčių lygio struktūros savotiškai priešingų ličių. Čia kaip žemėje viskas moteriška bei vyriška taip ir su mumis. Tik tai savotiškai logikos lygyje. Viena ne materiali dalis randasi kūne, kita ne materijoje arba anapus. Ana pusė prieina prie kur kas platesnės informacijos nei mes ir atitinkamai koreguoja per nuojautą čia esančios ne materialios poros veiklą. Viskas taip paprastai be religinių aspektų. Be to egzistuoja pradžių pradžia t.y tokios pačios pirmapradės amžinos minčių sankaupos. Taip pat pora. Būtent jos ir gali valdyti materiją. Aišku buvo čia tam tikra problema. Savotiškai ši visata buvo save izoliavusį nuo jų poveikio. Psiaudo dievas. Bet čia jau tikrai informacija iš niekur kuriai neturiu praktinio patvirtinimo. Tik savotiška būsena atsidūrus tarp tikrų kūrėjų pagalbos ir tos psiudo jėgos neigiamo poveikio. Kadangi neigiamo poveikio neliko tai saku kad viskas čia ženkliai pasikeitė. Bet kausimas buvo kas veikia materiją. Kaip ir atsakiau. Tenkina netenkina nieko gudriau pasakyti negaliu.

116

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

ne,mes esam matricoje,as kasdien morfeju sutinku einanti i darba su pieno puslitriu ir batonu.toks matricinis desnis pseudo galaktikos singuliarume.viskas taip yra kaip sakau ir ne kitaip is praktinio pastebejimo.

117

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Šiaip įdomi situacija su nepagydoma Ebola. Praktiškai ėmė ir savaime išnyko. Ligoniai savaime pagijo. Keista :::016

118

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

aha.gripas savaime atsiranda savaime isnyksta.

119

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kilthemal parašė:

aha.gripas savaime atsiranda savaime isnyksta.

Tik prie gripo su kosmonautų skafandrais niekas nevaikšto. Jei čia tik gripo lygio problemėlė tai kam ta butaforija. :::657

120

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

tam kad mirstamumas beveik 100% ir mutaciju gal dar bijo.vaistu nera