121

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Vytautai, rasosi pseudo-..  smile

122

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kad ir sniaudo,.aiskumas ne gramatikoje reikalingas o irodyme,teorijoje.gramatika paliekam genijams

123 (redagavo Vytautas 2014-11-05 08:33)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Na man viskas aišku :::042 Praktiniai įrodymai mane visiškai tenkina. Kitiem suprantama nelabai galiu kuo padėti išskyrus papasakoti kas nutiko. Atitinkamai nuorodas pateikiau. Tam kad kažkuo įsitikinti jau reikia patiems praktikuotis. Su tais pačias saulės simboliais pažaisti. Įsitikinti kad tai egzistuoja. Eksperimentuoti su švytuokle. Vėl praktiškai įsitikinti kas ir kaip. Čia aš už jus nieko nepadarysiu. Jei norit kažko gatavo ir suvirškinto taip tikrai nebus. Tam yra avių bandos mokymo priemonės religijos. Naudokitės jai patinka. Aišku pasakysiu kad tai absoliučiai tuščias reikalas. Bet laiką užmušinėti galit. Kaip žadėjau sutrumpintas naudojimosi švytuokle aprašymas:

1. Švytuoklė tai maždaug veido ilgio siūlas su svareliu gale. Visiškai neturi reikšmės kas tai. Visiškai jokio poreikio kažkokiam valymui. Tiesiog pasidarai imi ir naudoji be jokių mistinių apeigų.

2. Naudojimosi pozicija. Ranka laikanti siūlo galą būtinai priglausta prie kaktos ir tvirtai atremta į stalą. Svarelis nukreiptas į kitos rankos delną. Pozicija standi kad normaliai svarelis nesvyruotų.

3. Derinimas. Visiškai laisvai pasirenkat svyravimo kryptį. Pagalvojat kad svarelis pvz svyruos skersai delno ir tai reikš "taip". Ir svarelis savaime ima svyruoti. Atitinkamai "ne" ir "nežinau".

4. Toliau svarbiausia klausiat mintyse "ar aš bendrauju su savo siela?" Jei "taip" naudojimasis švytuokle galimas ir turi prasmės. Jei "ne" - švytuoklė ne jums. Taip yra nuo gimimo ir niekas nieko čia negali pakeisti. Pasitikrinimas originalas ar klonas. :::b50

5. Pradžioje susiderinat kokią informaciją galit gaut. Ateities informacijos tikrai negausit bet kuriuo atveju. Ateitis dar neįvyko. Taip pat negausit informacijos ką daryti vienu ar kitu atveju. Kai priimsit sprendimą ir padarysit tuomet galėsit aptarinėti. Be problemų galit kuistis po praeitį. Dėl išvardintų priežasčių neįgysit jokios priklausomybės nuo švytuoklės. Visų arkliukas ateitis, bet juo nepasinaudosit.

6. Viskas. Norit eksperimentuokit, norit nieko nedarę sakykit kad tai neveikia. Čia jūsų reikalas. Rezultatai manęs nedomina, bet tai ką sakau galit patikrinti kad ir tokiu egzotišku būdu. Galit patikrint ir kitą žmogų ar jis sako tiesą tik prieš tai turėsit pasižadėti niekam neskleisti tos informacijos. Viskas dėl savęs. Niekam negalit padėti švytuoklės pagalba.

124

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

nu cia jau visiska mistika.tai gal gali mano praeiti nusviest?

vytai kaip veikia kompas kodel yra internetas?

125 (redagavo Vytautas 2014-11-05 11:15)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Kaip minėjau visiška laisvė kaip į tai reaguoti. Žmonės tiki religijomis neturėdami absoliučiai nieko apčiuopiamo. Čia bent galima kažką pabandyti praktiškai. Tame nėra jokios mistikos. Tiesiog kūnas kaip savotiškas rezonatorius. Kaip pats mintimis priverti svarelį svyruoti taip per tą patį kūną gali prisijungti ir kita mūsų ne materiali dalis. Tiesiog ryšio kanalo valdymo perdavimas. Anksčiau šioje vietoje buvo didelės problemos nes buvo ir kitų jėgų darančių poveikį. Dabar su niekuo kitu neužmegsi ryšio išskyrus savo antrą pusę ne materialiam pasaulyje. Suprantama kas ją turi.  Absoliučiai saugu jei kam tai kelia baimę. Taip kad tikėti kitų pasakojimais ar bandyti kažką patiems grynai asmeninis reikalas. Iš viso į visą tai galima nekreipti dėmesio. Tai nieko nekeičia. Papildomas informacijos šaltinis ir tiek. O gyventi tenka savo galva.

126

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

niekuo nesiskiria tikejimas i sloinikeli,dieva ar i tavo klonus.

127

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kilthemal parašė:

niekuo nesiskiria tikejimas i sloinikeli,dieva ar i tavo klonus.

Jokių problemų. Ieškok arba neieškok  kažko "tvirtesnio" :-)

128

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

mokslas labai tvirtas ir grieztas dalykas.visa aplinka gyvenamoji paaiskinama mokslu.o svarelis..... ka jis gali pasakyt?manau galima naudot kai nezinai kaip elgtis,tas pats kas moneta mest.tik skirias kad gali nesamoninga gera sprendima priimt.

129

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kilthemalmanau parašė:

galima naudot kai nezinai kaip elgtis,tas pats kas moneta mest.tik skirias kad gali nesamoninga gera sprendima priimt.

Sakiau kad taip naudotis negalima. Niekas nedaro įtakos tavo sprendimams. Darai kaip nori. Na nebent tavo norą riboja žemiški įstatymai. Bet vis tiek gali pažeidinėti įstatymus. Tiesiog tai tavo sprendimas ir niekas nepatars ir neturi teisės patarti kaip tau elgtis. Nebent pakuždės nuojauta. Bet čia jau savotiškai bendras sus siela sprendimas ir optimaliausias tam momentui. Mokslas yra savo vietoje. naudingas tiek kiek pagerina mano gyvenimą. Nors būna ir atvirkščiai. Japonų iškepimas atominėmis bombomis.  Ant laužų inkvizicija neturėjo tokios efektyvios priemonės. Bet tai žiauriai pabloginantis gyvenimą mokslo pasiekimas. Be problemų galima taip išrūkyti ir visą pasaulį.  Tai čia gerai ar blogai? Apie žuvusius milijonus paskutiniuose karuose naudojant mokslo pasiekimus net nėra kalbėti. :::a52

130

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

matyt geriau butu bambukines lazdeles.ir pranasai ant medziu.

131

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Pamenu pirmą siaubo filmą kai žiūrėjau tai per naktį neužmigau big_smile Bet kai dabar esu jų tiek daug matęs tai jie jau juoka kelią o ne baimę big_smile

132

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Juozas parašė:

Pamenu pirmą siaubo filmą kai žiūrėjau tai per naktį neužmigau big_smile Bet kai dabar esu jų tiek daug matęs tai jie jau juoka kelią o ne baimę big_smile

ir koks tai buvo filmas?

133

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Tomas ir Džeris..

134 (redagavo GeraširdisSvolačius 2015-01-17 17:31)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Cia jums neužtenka siaubo dragikomedijos? forume ? net siaubo filmu nereikia ,net baisu kelis vardus ištarti forumo vanagu big_smile net egzorcistas butu bejėgis

135

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Visas pasaulis ir taip jau yra kazkas paranormalaus ir neaiskaus.

136

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

profesoriux parašė:
Juozas parašė:

Pamenu pirmą siaubo filmą kai žiūrėjau tai per naktį neužmigau big_smile Bet kai dabar esu jų tiek daug matęs tai jie jau juoka kelią o ne baimę big_smile

ir koks tai buvo filmas?

Vilkduobė big_smile dabar pagalvojus tai juokingas ten filmas, bet kai aš žiūrėjau buvau 12 metų na nebaisus jis buvo bet naktį vis galvojau apie tą filmą.

137

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Juozas parašė:
profesoriux parašė:
Juozas parašė:

Pamenu pirmą siaubo filmą kai žiūrėjau tai per naktį neužmigau big_smile Bet kai dabar esu jų tiek daug matęs tai jie jau juoka kelią o ne baimę big_smile

ir koks tai buvo filmas?

Vilkduobė big_smile dabar pagalvojus tai juokingas ten filmas, bet kai aš žiūrėjau buvau 12 metų na nebaisus jis buvo bet naktį vis galvojau apie tą filmą.

as tai tik Svytejimo buvau issigandes kai vaikas buvau.. big_smile

138

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

The thing 1982,o svytejimas kazkaip nebaisus buvo.baime geras daiktas.nebera geru baisiu filmu.vienas kitas

139

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

tikiu
ir cia ju daug stebiu:)

140

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

As kai 12 metu buvau nuo tada pradejau siaubo filmus ziuret antras mano filmas buvo the boogeyman. Na jau kai buvau 17 metu paziurejau svytejima ir egzorcista. Na svytejimas nebuvo baisus taciau vis tiek filmas patiko. Egzorcistas tai irgi labai patika na tokie senesni filmai tai geri buvo, o mano baisiausi filmai kurie labiausia suzavejo kaip siaubo tai yra the insidious lietuviskai tūnas tamsoje. Ir the haunting in conecticut lietuviskai kosmaras konektikute. Aisku tu filmu pirmos dalys antros nelabai kokios.