161 (redagavo Rasa 2015-03-28 10:16)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Negi cia susirinko vien religiniai fanatikai, vien tokie, kurie paistalais tiki? Tiki vaidyba tu, kurie save dievo tarnais vadina? Is kur pas tokius jaunus zmones tiek uzterstos smegenys kvailom religijom?.. Minioje pilku buti patogu, bet ar idomu? Ka religija jums asmeniskai duoda tokio, ka galetumete patikrinti, isitikinti big_smile ? Apart tai, kad nieko is to negaunat gero, dar ir pinigus mokat kunigams, kad jus mulkina smile

162

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Kaip žmogus gali žinoti, kas bus po mirties, jei po mirties žmogus nebetampa vėl gyvu, kad galėtų tai papasakoti?

163 (redagavo Rasa 2015-03-28 12:18)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Kipšas parašė:

Kaip žmogus gali žinoti, kas bus po mirties, jei po mirties žmogus nebetampa vėl gyvu, kad galėtų tai papasakoti?

Zmogus... sau atrodo dievas big_smile Bet gerai pagalvokit... mes juk tokie patys gyvunai kaip ir visos kitos rusys- gyvybes formos, esam viena is visumos... Tai jei zmogus uz gerus darbus papultu i roju, tai kur papuola gyvunai, kuriuos kasdien zudo tie, kurie ruosiasi i roju? Kur papuola tie, kurie "valgo" kitus gyvunus kad patenkinti netgi ne sotumo, bet persirijimo poreiki? Ar kuris "valgot" nenuzudytus gyvunus? Ar perkate ju mirti, taip prisidedami prie ju zudymo? Tai kokiu roju kvepia, jei visi vartojantys bet kokia mesa yra- zudikai smile ?
O koks yra isakymas apie zudyma big_smile?

164 (redagavo Arvydas 2015-03-28 15:32)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Vytiokas parašė:

Tad kyla klausimas, is kur visa tai, kas supa mus aplink, is kur Visata susiformavo (tas BANG teorija yra tik spaliojimas). Tikrai ne zmoniu ranku darbas smile)) Kodel, kokiu tikslu visa tai...

Tai klausimas, į kurį ieškau atsakymų jau ne vieną dešimtmetį, tai labai sunku prisiminti viską ką per tą laiką teko perskaityti ir peržiūrėti. Siūlyčiau panagrinėti vedų informaciją ar ką pasakoja indigo vaikai. Kiek supratau, mūsų tikslas yra dvasinė evoliucija, savęs sukūrimas. O tai kas vadinama eteriu, prana, ci ar ki yra statybinė medžiaga viskam. Kvantinė mechanika vadina tai kvantais ar dar kažkokiomis dalelėmis. Iš to, kiek supratau galima gauti viską. Panašu, kad taip ir susidarė visa egzistuojanti materija. Nors tai tik daugiamačio pasaulio atvaizdas trečiajame matmenyje, ką męs matome. Net ir gyvūnai, kaip sako apie juos, jie visai gali būti, kad yra kažkas kito...

Kvantinė mechanika jau atrado, kad vakuumas nėra tuščias. Kaip vienas fizikas yra pasakęs, viename kubiniame centimetre vakuumo yra tiek energijos, kad jeigu ją visą paverstumėme materija, tai ji užimtų visą erdvės vietą, kiek gali pajėgti matyti pats galingiausias mūsų teleskopas.

Pats aš tyrinėjau laisvosios energijos temą, tam reikalingos fizikos, elektronikos žinios. Elektronika vienas iš hobių, nors ir nelabai stiprus joje neesu. Na ir ezoteriką, vedų ar indigo vaikų informaciją. Tai sugretinus šias sritis eina suvokti daugiau, nei žinant tik kažkurią vieną iš jų.

Rusų kalba galiu surasti informacijos apie tai, tik nežinau ar ją suprasite, ar mokate rusų:

Запретное Знание от Индиго! Forbidden Knowledge by Indigo! - Čia vienas iš indigo vaikų papasakoja šiek tiek apie mus, apie šį pasaulį.
https://www.youtube.com/watch?v=64COePnfon0

Galite pažiūrinėti ką nors iš maniškių grojaraščių youtube, ten daug informacijos (ten dar neatvėrus rodo tik vos kelis grojaraščius - jų yra daugiau):
https://www.youtube.com/channel/UC_M2_O … /playlists

Jūsų klausimas gan abstraktus ir jeigu jus tai domina ir tyrinėsite, tai per kurį laiką gal ir pavyks rasti atsakymus. Aš savų jau dalį radau, bet tai yra beveik neįmanoma paaiškinti keliais žodžiais. Galvoju rašyti kelias knygas apie tai, kad viską gražiai išdėstyti. Kiek supratau, šiame pasaulyje viskas susiję su didžiuliu kiekiu koreliacijų ir užkabinus vieną temą, kabinasi beveik visos kitos temos.

Galite dar paskaityti vieną mano vertimą, kur buvo vieno iš indigo klausinėta apie pasaulį, jo galimą (tai tikimybė) ateitį ir praeitį. Bet čia ir priklauso kokios jūsų fundamentalios žinios, kai kurių temų gal net nebūsite girdėję:
http://www.zulus.lt/lt/book/indigo-da%C … -klausimai

Čia nuoroda į mano įžangą. Apačioje klausimai ir atsakymai sudalinti į puslapius, po 32 klausimus ir atsakymus. Aš pats kiek mažiau tikiu į apokaliptiką, bet visa kita informacija ten gan įdomi.

165 (redagavo Arvydas 2015-03-28 15:36)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Tiesa, tam reikalingas sugebėjimas atsirinkti. Jokia informacija nėra 100% tiksli ir nėra verta tikėti į viską. Reikia konstruotis savo viziją, savo suvokimą, vykdyti savo tyrimą, atsirinkti, kur yra kas. Kartais pvz. kažką sužinau, kas neįtikėtina. Tai būnu arba dar neužaugęs iki to lygio, kad tą informaciją tuo momentu suprasti, arba ten tikrai kažkokie kliedesiai. Bet tai nieko kategoriškai neatmetu. Pasakau pvz. šioje informacijoje 5% tiesos, visa kita yra ... ir pan...

Taip į nieką neverta tikėti 100% kaip į gryną pinigą, kaip ir nieko neverta atmesti 100% tai tik versija, pas mane apie daugelį temų galvoje yra surinkta po kelias versijas. Tai visas jas ir laikau galvoje, kaip kokius siūlus, kurie eina paraleliai ta pačia kryptimi. Po to ieškai toliau, koreliacijų visokių ir t.t... Ir kai kurios versijos ar jų dalys tarpusavyje pasitvirtina. Pvz. iki tam tikro lygio abstraktizavus vieną teoriją, ji pradeda neprieštarauti kitai teorijai. Na aišku reikia rasti savo tyrimų metodiką. Tai kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam.

Čia apie subtilią pasaulio struktūrą - taip pasaulį suvokia daugelis ezoterikos mokyklų (rusų k.):

1 dalis - https://www.youtube.com/watch?v=Ozo-pN5wuJA
2 dalis - https://www.youtube.com/watch?v=mwAuoxBVueg

Čia šiokia tokia informacija pagal vedas:

http://www.youtube.com/watch?v=cHZA7Nm8R-A

Deja lietuviškai informacijos beveik nėra. Angliškai dažnai iš to bando uždirbti užsieniečiai ir mato tame biznį. Yra tokių video. Pačios tokios radikaliausios teorijos ir hipotezės pas Deividą Icke (David Icke/ Дейвид Айк) - jeigu paieškoti youtube, tai galima bus rasti krūvą video. Bet jos net ir man sunkiai įtikėtinos. Nors kas žino. Anas daug pasakoja apie visokias reptiles ir t.t... smile

166 (redagavo Arvydas 2015-03-28 17:29)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Šiaip paskutiniu metu daugiausia tyrinėju viską per youtube. Paleidi video ir gali kažką veikti tuo metu, pvz. žaisti...  Daug labai informacijos youtube yra rusų kalba. Kartais, kai nežinau ko ieškoti pažiūriu RenTV. Na jie laikomi geltona informacija ir dažnai reiškia labai drąsias savo išvadas ar hipotezes. Bei dažnai suplaka į krūvą keletą temų. Reikia būti stipriu analitiku, kad iš tos visos mišrainės sugebėti atsirinkti kur yra kas... Pats aš esu gan stiprus analitikas, tai profesinis įgūdis, kaip programuotojo, bet dalinai remiuosi ir nuojauta.

Jų informacija daug remtis neina, bet ji užveda ant kelio. Vistiek jie naudoja kitų informaciją, užsimena apie kažkokius atradimus, įvykusius faktus ar incidentus, juos panaudoja savo laidose. Tokiu būdu, sužinau kažką naujo, surandu kryptis, kuriomis eiti. Po to pasiimu kokią temą ir toliau ją tyrinėju jau pats, ieškau informacijos ir t.t...

O šiaip juos keikia net ir rimti ufologai, nes jie paima pvz. pačių ufologų pasakytą informaciją, ištraukia kažkokį gabalą jų pačių kalbos iš konteksto ir pritaiko kur jiems reikia, kurdami savo radikalias hipotezes smile Na taip dažnai žurnalistai daro.  Bet kartais, kai nesinori daug gilintis, juk ne visada norisi įtemptai mąstyti (tai gali nuraut stogą, jeigu persistengti) ir tai kokių nors minčių duoda tolimesniems tyrimams.

Jeigu esi stiprus analitikas, detektyvas, moki analizuoti ar naudoti dedukciją ar šiaip tyrinėti, to pakanka, kad užsikabinti. Taip po to radau daug informacijos, tame tarpe ir tarptautinę Rusijos ufologijos organizaciją (Kosmopoisk aka Космопоиск aka CosmoSearch), kur susipažinau su daug įdomios medžiagos, apie visokias anomalijas mūsų planetoje ir perklausiau daug jų seminarų. Na tai organizacijai vadovauja tikri mokslininkai ir jie labai rimtai žiūri į viską. Po to net facebook pavyko jų grupę rasti, šiek tiek su jais pačiais pabendrauti. Sužinoti tiesą apie kai kuriuos, mane dominančius klausimus, paklausus tiesiai jų, kad patikrinti kai kurių paskleistų istorijų tikrumą... Kaip pvz. operacija "High Jump", paaiškėjo, kad ji yra visiška antis...

Daugelis mano pažįstamų nesugeba atsirinkti iš RenTV informacijos ir laiko ją neadekvačia. Tai nežinau ar jūs tai pajėgsite. Mokant analizuoti, eina išmokti iš, bet kokių šaltinių atsirinkti informaciją, atsijoti tiesą ir tik drąsias išvadas. Tada, bet koks šaltinis būna naudingas. Daug ką po kurio laiko būni jau girdėjęs dešimtis ar net daugiau kartų ir pradeda viskas savaime į savo vietas atsistoti galvoje... Bet tam teko peržiūrėti labai daug visko...

Galima to nepriimti rimtai, ir žiūrėti kaip kokią fantastiką, tiesiog iš neturėjimo ką veikti, taip pradžioje aš dariau... Po to bežiūrint kilo klausimai, pradėjau daugiau apie juos ieškoti ir su laiku atrasdavau tai kas man aktualu...

Jeigu norite bandyti patys atsirinkti RenTV mišrainėje, tai prašome. Čia neblogi keli kanalai, su daug grojaraščių:
https://www.youtube.com/user/ChannelProXima/playlists
https://www.youtube.com/user/Channel2ProXima/playlists

Tiesa, ten yra ir propagandos. Jeigu nenorite propagandos, tai kokių nors "Военная тайна", "Агенство специальных расследований", "Секретные материалы" geriau nežiūrėti.

Geros temos, pvz. "День космических историй", "Секретные територии" ir t.t... Aišku rusiška informacija visada eina su rusišku prieskoniu, tai irgi reikia mokėti atsirinkti smile Greičiausia geriausia pradėti nuo "День космических историй".

Pats aš peržiūrinėju viską, be jokių tabu. Tiesiog išmokau atsirinkti. Pvz. rusai turi tokią teoriją, kad baltoji rasė ir ypač slavai išėjo iš Hiperbarijos ir dėl pasikeitusio klimato apsigyveno čia. Kaip jie sako Etruskai, Slavai ar Rusai, jų kultūra turi glaudžius ryšius su mahabharatos įvykiais, vedų žiniomis, Egiptu ir daug visko. Aš automatiškai visus šiuos nuopelnus per-kvalifikuoju visai baltajai rasei, ne vien jiems ir ką jie sako apie save ar slavus, taikau visiems baltiesiems. Tai man konflikto čia nebūna. Juk visi balti žmonės atėjo iš Hiperbarijos ir apsigyveno čia. Čia labai reliatyvu, pvz. lietuvių kalba ir turi daug bendrų su sanscritu žodžių, kaip ir rusų kalba...  Kažkada mes visi buvome viena tauta... Tai tinkamai informaciją atrenkant, būna viskas tvarkoje. smile

Buvo pvz. DNR tyrimai ir nustatyta, kad kai kurie iš Egipto faraonų buvo baltieji. Visi baltieji žmonės kažkada buvo viena tauta ir juos vadino arijais - siekiančiais dvasinio tobulėjimo ir turinčiais galingas technologijas, bei technomagiškas žinias, tai visų mūsų ir lietuvių ir rusų ir kitų baltųjų žmonių nuopelnai. Tas pats ir žemės, juk į šalis viskas buvo suskaidyta tik labai nesenai, o man pačiam įdomu kas vyko milijonus ar milijardus metų atgal. Visokios Lemūrijos, Atlantidos ar kas buvo daug milijonų metų prieš jas...

Šiaip aš daugiau studijuoju kuo žilesnę istoriją, senovinius žmones, jų technoligijas. O ten be dvasingumo nesuprasi jų aplamai... Tikslas yra atkurti senovines technologijas, žinias ir t.t... Kiek aš supratau, senovės civilizacijos buvo daug kartų daugiau pasiekę nei mūsų dabartinė civilizacija. Bet tai buvo ne technologinės, o dvasiniu keliu einančios civilizacijos. Dvasinis - tai ne religinis...

167 (redagavo Vytautas 2015-04-02 23:05)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

aš pats savo laimei esu dalinai praktikuojantis katalikas, labai gaila prieš Kristų už tai ką darau netaip, tačiau stengiuosi vadovautis sveiku protu, nes yra parašyta biblijoje, kad: "Dievas davė ne baimės dvasią, o meilės jėgos ir sveiko proto dvasią". gal ne visiai tiklsiai, gal kas mane pataisys, bet mintis ta, kad baimės nedavė, iš esmės davė tai kas priklauso rojui, tose eilutėse nepažymima svari priežastis visa tai atimti, kad žmonės atkentėtų už kažką(netikiu, kad Dievas išvijo iš rojaus, jeigu taip teigčiau apgaudinėčiau save ir kitus, kad myliu Dievą, nors iš esmės mano samoningumas toks, kad net pats nzn ką jaučiu Dievui), tačiau egzistuoja elementarus energijos tvermės dėsnis(tai energetikai ir visi kiti fizikai puikiai žino), kuris galioja ir dvasinėje erdvėje, kažkuria dalimi šis dėsningumas visalaik veikia visus, kadangi žmogus, visata, jausmai, santykiai, veikia gana dideliu subtiliu globaliu mastu, pats aiškios formulės tam išvesti neišvedžiau, todėl belieka pasitikėti tuom ką sako Kristus, kiti dvasingieji, man asmeniškai autoritetas - Kristus, tačiau džiaugiuosi ir sakykime tais kuriems autoritetas yra Dalailama, Jonas Paulius  II, kiti šventieji, nelabai šiuo metu rūpi kurios religijos, visgi sprendi iš vaisių, tie kurie šneka, o vaisių nėra, neturi meilės ir jų žodžiai tėra žvangantys cimbolai... krikščionys turi nuostabų dalyką-švenčiausiajį sakramentą, kiekvienas juo džiaugtūsi, jeigu suprastų, kad jis pastatytas tam, kad tikintis priklauptų ir pasakytų iš širdies nuolankiai pasitikint: "garbė Dievui Tėvui, Sūnui ir Šventajai Dvasiai, kaip buvo pradžioje dabar ir visados ir per amžius, amen". sakyčiau į šio pagarbinimo aiškų supratimą įeina visa ko esmė, nes tame yra pilnatvė, džiaugsmas, pasitiėjimas, netgi orumas, su tuom gali ramei gyventi bent jau rojaus viltimi, arba jau rojuje čia žemėje. nzn ar suprato kas, tad pamėginsiu paaiškinti pagal savo supratimą, gal yra koks gilesnis, bet aš suprates tokį- sakai "garbė Dievui Tėvui", nes viskas kas yra sukurta nuostabu begalybėje(jeigu nebūtų garbės jam, nebūtų nieko(Šekspyras sakė-"būti ar nebūti", visgi yra būti ir taip yra ne veltui)). "garbė sūnui", nes jis rodydamas savo veidą, parodė koks yra Tėvas, parodė kokie turime būti artimi vienas kitam, buvo vienas mūsų, tad jam garbė gana aiški ir "garbė Šventajai Dvasiai"(ilgai nesupratau, man dvasia kažkodėl asocijavosi su grotomis, dabar su "sparnais"), nes toji Dvasia nušviečia protus-Dievo tiesos dvasia. viskas gal atrodo kaip pasaka, tačiau sudėjus visa tai į atitinkamas lentynas yra gerai, dar kad nebūčiau panašus į fanatiką primenu tai, kad tai reikalinga mano protui, tiesos nepakeisiu, yra taip kaip yra ir netgi melsdamasis niekada nereikalauji kažko, kad netektų nusivilti, tačiau prašai ir džiaugiesi, kad kartais nuostabių dalykų prašai(kam atrodo tokia forma neracionali, sakykim kitaip- svajoju pasvėręs galimybes). kad visiškai susiliečiau su visais, Dievą apibrėžiu, kaip tuštumą ir tvirtumą(šitas apibrėžimas nepublikuojamas pas Krikščionis), tai paaiškina visą pasaulo sąlygotumą ir visą ko egzistavimą.
Arvydai, Kristus sakė: "Aš esu kelias tiesa ir gyvenimas"; "mano broliai ir seserys yra tie, kurie daro ir elgiasi taip kaip aš mokau", dar jis sakė: "būkite tokie tobuli, koks tobulas yra dangiškasis Tėvas". gnoscicizmas(nors nzn kas tai yra), katalikai, stačiatikai ar betkurios musulmonų atšakos, nesvarbu... nes dar yra parašyta "nėra nieko paslėpta, kas ankščiau ar vėliau neišeitų aikštėn ir būtų visiems žinoma" tai paaiškina tas pats tvermės dėsnis... visa informacija yra gerai, tačiau dar svarbiau atskirti pelus nuo grūdų ir tuo pačiu nesureikšminti, nes viskas gana sąlygota ir tą pačią informaciją po kiek laiko greičiausiai suprasi kiek kitaip, tačiau kad visai nebūtum blaškomas reikia turėti pamatą ant krio galėtum "augti"... beja Arvydai daug "ezoterinių" žinių kogero turi, gerai, jeigu jos duoda realią naudą, pvz man būtų visai gerai, jeigu išdyktų dantys ten kur jų trūksta, na vėliau būtų gerai būti nepažeidžiamam ir tuo pačiu metu prikausyti visiems(dinktelėjo, kad va toks ir buvo Kristus-nepažeidžiamas, nors jautrus ir priklausantis visiems trokštantiems jo. gi sakė jog "aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas"). norėčiau sakyti ir aš, kad esu kelias tiesa ir gyvenimas, tačiau tai kogero būtų nepagrystas svaičiojimas.
Vytiokai esu perskaitęs, kad esminė priežastis, kodėl saulė šviečia yra ta, kad pajutus saulės spindulius gėlė galėtų išskleisti žiedlapius ir galėtų džiuginti, o helis virsta vandeniliu tik tarp kitko. palyginimui galima imti mažą vaiką galvojantį kodėl ta mašina burzgia, "paprastas" paaiškinimas būtų todėl, kad mašina turi variklį ir tas ten burzgia, "sudėtingesnis" paaiškinimas būtų tas, kad mašinos variklyje sproginėja degios dujos, judina stūmoklius, na tie sproginėjimai ir pasireiškia kaip burzgimas, o esminė priežastis mašinų varikliai buzgia nes kažkas važinėja mašinomis. argi jie burgztų jeigu niekas jų nebeužvestų? motyvacija vystyti, tobulinti variklius dingtų, pamirštų visi apie burzgimą... supratus tai kyla virtinė klausimų ir apie saulę bei visatą. va tada mokslas ir ima draugauti su religijomis, darosi daug kas salygota... iš esmės reikia į viską žiūrėti paprastai, viskas išplauks natūraliai;)), sėkmės.:)

168

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

kiek daug raidziu)

169 (redagavo Arvydas 2015-03-30 23:59)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Atredaguoti tekstą tik reikėtų. Suskirstyti pastraipomis, kad būtų lengviau skaitomas ir t.t... Kažkada, labai senai, pats viename forume tokią pastabą gavau. Visko neperskaičiau...

Apie dantų atauginimą, šis tas yra jogoje. Nežinau ar suprasi rusų kalbą:
http://youryoga.org/med/new_teeths.htm

O tai ką biblija ar kiti raštai sako, kad sakė kristus, bent man ne įrodymai. Panašiai kaip ir kažkokie liudininkai, kurie kažką teigia, kad jis aplamai egzistavo ar ne, kurie gyveno šimtą ar daugiau metų vėliau nei jis. Daug dabar jūs žinote, kas vyko prieš pora šimtų metų, kad kažką teigti apie tai... Biblija taip pat rašo, kad žydai valdys viską, o žydų niekas nevaldys... Daug ką ji rašo... Nors jos netekę skaityti. Nelaikau savęs pakankamai užaugusiu ir pasiruošusiu ją tinkamai suprasti, kad ją atverčiau...

Kaip čia teko žiūrėti, labai senai TV laidą "srovės", kur rodė kažkokią sektą, jeigu gerai pamenu Visagine. Tai paaiškėjo, kad sektos lyderis santechnikas kažkoks, paskaitė bibliją, pagal savo siaurą protelį ją suvokė ir interpretavo kitaip ir sukūrė kažkokį nenormalų kultą. Tai po to sukūriau posakį "santechnikas paskaito bibliją ir gimsta naujos religijos"... Aišku yra ir kitas posakis, žiūri į knygą ir mato špygą. Jeigu žmogus tam nepasiruošęs, tai jis gali tai skaityti, vistiek supras tik tiek, kiek jis pajėgia suprasti... Nors yra ir toks posakis - kiek kartų skaitysi knygą, vis iš jos kažką naujo sužinosi...

170 (redagavo Arvydas 2015-03-31 00:31)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Kelios citatos iš biblijos.

Imta iš: http://biblija.lt/index.aspx?cmp=readin … 12,1-26,15:

Šnekama žydams, kadangi visas veiksmas biblijoje vyksta su jais:

VIEŠPATIES, savo Dievo, balso, uoliai vykdydamas visą įsakymą, kurį tau skelbiu šiandien. 6 Kai VIEŠPATS bus tave palaiminęs, kaip jis pažadėjo, tu skolinsi daugeliui tautų, bet nesiskolinsi pats, tu valdysi daug tautų, bet jos tavęs nevaldys.

Pats neskolinsi, o kitiems skolinsi (už procentus). Tik matau, kad lietuviškoje versijoje procentai išmesti... Beje procentai, prieštarauja koranui...

7 Tačiau jei būtų tarp jūsų elgeta, vienas iš giminaičių, bet kuriame tavo miestų krašte, kurį VIEŠPATS, tavo Dievas, duoda tau, nebūk kietaširdis ar šykštus savo beturčiui artimui. 8 Verčiau ištiesk ranką ir noriai jam skolink, ko tik jis stokoja.

Tačiau savo tautiečiams žydams, padėti ir skolinti be procentų!

Ir tai kažkieno manymu yra dievo žodžiai? Dievo, kuris visus myli vienodai?  Atsibuskite vieną kartą... Realiai ten Mozės žodžiai, kuris tiesiog instruktavo vieną iš arabų genčių "semitų" gentį, kaip jai užgrobti globalinę valdžią pasaulyje. Tai instrukcija jiems. O už jų stovi buvę Egipto žyniai. Tai ir visokios kabalos ir visa kita... Vargšai žydai tik tapo jų įrankiu.

Kiek aš supratau, tiek Adomas ir Ieva, tiek visa ši istorija ir religija yra skirta tik žydams/semitams, o visai ne žmonėms. Žydai šioje planetoje yra ne senai, 6000 ar tai 12 tūkst. metų, o žmonės čia gyvena labai senai... Ši visa istorija nieko bendro neturi su žmonėmis...

Arba pvz. kaip čia taip, kad Adomas turėjo dvi žmonas? Antroji buvo "Lilith" (aka Lolita http://lt.wikipedia.org/wiki/Lilita ), kuri buvo kiek vėliau demonizuota...  Nors pati krikščionybė labai griežta dvipatystės klausimu ? Vieniems galima, o kitiems ne? Dvejopi standartai? Pažiūrėkite Lilith atvaizdą rusiškoje šio wiki puslapio versijoje (jums jis patiks):

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0 … 0%B8%D1%82

Ji čia stovi tarp Adomo ir Ievos.

171 (redagavo Arvydas 2015-03-31 00:25)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

O žiūriu lietuviškoje versijoje išmetę, kad ji buvo Adomo žmona. Žiūrėkite angliška ar rusišką versiją smile juokdariai tie lietuviai... Nors wiki dažnai taip cenzūruojama lietuvių adresu. Verta žiūrėti kuo daugiau kalbų versijas, kad gauti adekvačiai informacijos. Lietuviai dažnai tingi aprašyti padoriai apie kažkokią temą...

Pvz. geras pavyzdys, puslapis apie Echnatoną.

Lietuviška versija (vos kelios eilutės):  http://lt.wikipedia.org/wiki/Echnatonas
Angliška versija: http://en.wikipedia.org/wiki/Akhenaten

Anglišką versiją visą verta perskaityti, kas domisi šių religjų ir monoteizmo istorija. Ypač skyrelį apie monoteizmą.

Pats apie tai esu straipsnį parašęs:

Monoteizmas – dangiškojo plano dalis
http://www.zulus.lt/lt/story/monoteizma … lano-dalis

172

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Konstantinas parašė:

kiek daug raidziu)

gerai kad siandien akcija- imk dar :::021 nemokamai

173

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Tikiu

174 (redagavo Vytautas 2015-04-03 19:15)

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Blondinė parašė:

Tikiu

ei blondine, kodėl ignoruoji ankstesnes žinutes:D, tiesiai į temą atsakinėji, negi mes tuščiai rašinėjam?:DDD tarp kitko Arvydai ten dėl tų dantų žvilgtelėjau, viliuosi dar smulkiau išsinarpliosiu, ačiū:)

175

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Vytautas parašė:
Blondinė parašė:

Tikiu

ei blondine, kodėl ignoruoji ankstesnes žinutes:D, tiesiai į temą atsakinėji, negi mes tuščiai rašinėjam?:DDD tarp kitko Arvydai ten dėl tų dantų žvilgtelėjau, viliuosi dar smulkiau išsinarpliosiu, ačiū:)

blondinems atleidziama todel kad jos blondines)

176

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

brunetems neatleistum :::021...?

177

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Tiesiog atsakiau iškart į temą, nes dažniausiai čia visi nukrypsta nuo temos ir aiškinasi tarpūsavio santykius.

178

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Blondinė parašė:

Tiesiog atsakiau iškart į temą, nes dažniausiai čia visi nukrypsta nuo temos ir aiškinasi tarpūsavio santykius.

taip idomiau) pasedesi cia ilgiau ir tu nukrypsi ir iskrypsi visom prasmem)

179

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Aš labiau tikiu tuo, ką galiu matyti, jausti, girdėti ir apčiuopti. smile Visi tie pasakojimai apie žmones, neva susidūrusius su paranormaliais reiškiniais... na, aš kolkas paaiškinu tuo, kad tiesiog žmonės neišsiaiškino, kas ten kaip buvo. smile O kuomet savom akim pamatysiu arba kai tai bus įtikinamai pranešta per žiniasklaidą, kad "va, čia nepaaiškintamas reiškinys vyksta", tada patikėsiu. Nes dabar kažkodėl tokie dalykai apsiriboja arba istorijomis iš lūpų arba filmuota medžiaga, kuri "pagauta" būtinai su prasčiausios įmanomos kokybės įranga ir vieno atsitiktinio žmogelio. smile

Kita vertus, kai pradedi gilintis į tam tikrus dalykus, kurie iki galo arba visai nepaaiškinami iki šiol, tai tikrai pasidaro ne tik baugu, bet tuo pačiu ir įdomu. smile

180

Re: Ar tikite paranormaliais reiškiniais?

Tikiu ir laukiu kokio reiškinio.
Rimtai. :::016:::016:::016:::016:::028.