21

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Aleksandras, 21 parašė:

cia bandei aiskint kaip nuvilioji jaunus vaikinus ? ar ka cia prisnekejai ? tavo pesimistinis poziuris biski zudo mano optimistini poziuri i jus, aciu dievui atsirado vija, ir apgyne mus, eilini syki pamatau, kad visokiu zmoniu yra. visi mes turime skaudzios patirties, tiek vaikinai is merginu puses, tiek atvirksciai ir nereikia cia tirstinti spalvu. mano nuomone, jei tavo gyvenime vien blogos patyrtys, kalti ne tie kurie taip daro, bet ta kuri susiranda butent tokius. vadinasi tu kazko nemoki daryt, kazka darai ne taip, kad suvilioji butent tokius vaikinus. o po to uz nugaru juos apkalbineji su draugem..

Ir kvailiui aisku cia turi buti,uzmesk aki i vyresniu moteru foto....ir viska suprasi ko kas cia iesko...:),tiesiog gaila tu jaunu,kurios patiki tais vaikinais,kurie dar neissilakste ir susigundo lengvais grobiais....tik tiek!

22

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

taip visada buvo ir bus, ir ne prie ko cia tas internetinis bendravimas. o vyresniu zmoniu anketu neziuriu, nes taikau i savo amziu, taikyk ir tu.

23

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Aciu,nepersu savo nuomones niekam ir kitu pamokymai man neidomus:)Gyvenkim kaip norim kiekvienas:)

24

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

istrinkit si posta, aciu, nes nerandu ar imanoma paciam istrint.

25

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

buvau ,,,,,,,ir ne karta!!!

26

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Deividas, 22 parašė:
Agniete, 30 parašė:

Buvom buvom,ir susitike ir susirasineje,ir ka pasakysiu,dareme bandyma su drauge,rase mums tie patys saunuoliai is cia esanciu ir jau buvusiu,kurie panaikine anketas.Susitinkame,ta pati istorija,buria visi panasiai,mums dviems tada bure ta pati-vienisi,liudni ir ieskantys-finalas vienas-sexas,jo cia visi istroske kaip besociai!Manau ligu cia ir nemazai!

na, o ko tu tikejais? vaikinai yra vaikinai.. smile o seip galima ir rimtu zmoniu rast, su kuriais ydomu pasneket, pabendraut.. turiu keleta pazystamu, susipazinom ieskok.lt pagalba.. bendraut yra tikrai idomu, o apie seksa net minciu nekyla ne vienam.. viskas priklauso nuo to, ko tikiesi.. as - tik draugiskumo, kiti - "p1$@mos mesos" (atsiprasau uz ishsireiskima).. taip ir gaunas.. smile

na mes ne visi norime sekso i rpanasiai juk ir mes zmones norime bendravimo i rpan. na nebent jus tik susirasinejate arba pasitaiko tu kurie nori tik sexo. na as asmeniskai esu susitikes su keletomis merginu su kuriomis bendrauju ir cia rasinedamasis ir tikroveje ir ijokiu minciu apie sexa su jomis nekyla. cia viska spriklauso nuo zmogaus poziurio ko jisai ateina tiekdamasis i pasimatyma arba bendraudamas cia.

27

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

buvau kelis kartus....ir visiskai nesigailiu.. gal tiesiog teisingai pasirinkau, taciau sutikau super fainus zmones su kuriais bendrauju iki siol..
visiskai pritariu nuomonei kad kas ko iesko , ta ir randa....juk is laisku labai puikiai matosi ko zmogus iesko ir ko  tikisi. ir tik musu sprendimas yra eiti su juo susitikti ar ne..... nesuprantu tokiu nuomoniu kad visi cia kazkokie aferistai ir etc. ir dar is tokio amziaus zmoniu....

28

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

neteko dar...o gaila:|

29

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

as kolkas ne su viena nebuvau susitikes, turejau kelete is kitur susitikimu, ir draugavau, bet neilgai. internetines pazintys,kaip kazkas ir sake, yra ziadimas, bet juk ir gyvenimas yra kaip zaidimas, priklauso nuo to kaip i ta zaidima isitrauki. jai cia esi tik siaip, padidinti draugu rata, tai visada jy padidinsi, tik laikui begant jis vistiek sumazes. esu susipazines su daugybe merginu, is kuriu tik viena kita yra tikrai geros drauges. o del tu apgaudinejimu tai taip, cia priklauso kaip supranti juos, jai tau jie greitai apsuks galva tai cia jau tavo paties kalte.
Manau jog intenetines pazintys tiktu pirmam zinksniui, o toliau jau reikia realeme gyvenime pazinti, nes cia juk nesedesi visa laika.
cia budami vistiek kiekvienas kazko norime ir tikimes smile

30

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

visko buwo ir bus big_smile:D:D

31

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

nebuvau bet noreciau visai gal ir idomu butu pabandyt

32

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

buvau is viso du kartus susitikti:) viena karta atejo vaikinukas lb qklutis, nepanasus i save ieskok.lt, kur jo laiskai buvo drasumo isikunijimas... O antras susitikimas su kitu vaikinuku nesibaige tik vienu susitikimu, o isejo grazi draugyste...:)

33

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

teko eit bet ne y pasimatyma:P o susitikima su draugu susipazinau su nuostabiu vaikinu, dabar jis mano geriauses draugas:D~

34

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Agniete, 30 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

Dar neteko gyvai susitikti bet susirasineti manb patinka....

Taip,smagu susirasineti,svajoti ir galvoti,kad tas zmogutis raso ir bucinukus siuncia tik tau vienai,kad visos svajos susijusios tik su tavimi viena.Manau cia daug tokiu merginu,kurios susizavejusios graziais zodziais nere i svajoniu jura,o po menesio dvieju pacios suprato,kad tai buvo tik bala,o vaikinai jomis pasinaudojo ir nuspjove nuejo nauju ieskojimu keliais.
Merginos kuklios,tokie dalykai nepuosia,nuryja karcia piliule,o nuosedos lieka ilgam.
Nebukit patiklios,grazus zodziai ir grazios akys ne visada sako tiesa.
Buvo cia toks vaikinas,visas su kuriomis susipazindavo,vesdavo i Vytauto baznycia,kad patiketu merginos,jog jis is kuklios dorovingos seimos,merginos patikedavo,atsiduodavo,bet to jam nereikejo ilgam,pora menesiu ir svieziena nusibosta,ir taip keitesi viena po kitos......Dabar jo anketa kiek zinau,nepublikuojama,bet tokie saunuoliai gali susikurti nauju anketu bet kelias ir zinoma,be foto,kad naujos aukos nesuzinotu apie ju darbelius.
Sekmes Jums merginos,gaila,kad nera sia tokio skirsnio-BUKIME ATSARGIOS,manau atsirastu tokiu,kurios isdristu isvardinti tas anketas ir ju savininkus,kurie tokiu budu apgaudineja.

Nejau taip jau nusivilei vaikinais?As vat buvau susitikes is ieskok visko buvo ir dbr labai likom geri draugai:) gal kas ir apgaudineja bet manau kad tokiu vaikinu cia ne daug:)

35

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

xa,as va su vienu bendravau ir fotkem apsikeitem ir visa kita,siuliau susitikt,bet jis bailys,jam 22 metai,bet jau tox mamytes sunelis,kad nerealiai,as jau sakiau net pas ji i miesteli atvziauosiu,kad tik jam netektu sukt galvos,o jis prisipazino,kad bijo,be to pasake,kad neturi babkiu.....tai taip db iseina,kad as vaziuosiu ne pas ji o pas jo pinigus???????nesupratau,is tiesu galejo si ta geriau sugalvot,ar bent jau tiesa pasakyt......ech.....toki jau tie berniokai......:p

36

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Ievute, 19 parašė:

xa,as va su vienu bendravau ir fotkem apsikeitem ir visa kita,siuliau susitikt,bet jis bailys,jam 22 metai,bet jau tox mamytes sunelis,kad nerealiai,as jau sakiau net pas ji i miesteli atvziauosiu,kad tik jam netektu sukt galvos,o jis prisipazino,kad bijo,be to pasake,kad neturi babkiu.....tai taip db iseina,kad as vaziuosiu ne pas ji o pas jo pinigus???????nesupratau,is tiesu galejo si ta geriau sugalvot,ar bent jau tiesa pasakyt......ech.....toki jau tie berniokai......:p

aš taves irgi bijočiau...

37

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Vija, 24 parašė:

panos, ar jus tikrai taip baisiai vyrais nusivylusios? juk ir paprastam gyvenime, gatvej gali tokiu paciu sutikti.. ir norinciu pasinaudoti.. ir norinciu rimtu santykiu.. o pacios nepagalvojat, kad gal kartais irgi susitinkat ir atstumiat vaikinus.. tai jie irgi gali rasyti,kad jums jie nerupi.. kazkaip idomiai cia viskas i vienus vartus.. juk nei vienas per prievarta nevercia myletis, paciom reikia proto tureti.. o jei sutikai, po to kazkas nepavyko, issiskyre keliai, negi dabar tik vaikinas kaltas?

va teisingai parashyta.
O jei rimtai, tai labai sunku rasti kokius nors rimtesnius santykius internete. Nebent nuotykius.
Nes reikia buti labai naiviam ar naiviai kad per interneta isimyletum zmogu, ji pazintum ir t.t.
nebent sukuriama aistros aplinka ir nieko daugiau.

38

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Arūnas, 26 parašė:
Ievute, 19 parašė:

xa,as va su vienu bendravau ir fotkem apsikeitem ir visa kita,siuliau susitikt,bet jis bailys,jam 22 metai,bet jau tox mamytes sunelis,kad nerealiai,as jau sakiau net pas ji i miesteli atvziauosiu,kad tik jam netektu sukt galvos,o jis prisipazino,kad bijo,be to pasake,kad neturi babkiu.....tai taip db iseina,kad as vaziuosiu ne pas ji o pas jo pinigus???????nesupratau,is tiesu galejo si ta geriau sugalvot,ar bent jau tiesa pasakyt......ech.....toki jau tie berniokai......:p

aš taves irgi bijočiau...

kodel?????isvaizda,elgesys....kas kas????lb suintrigavai....

39

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

nei karto... ir neplanuoju.

40

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

ne nebuvau,nes manau realiame gyvenime galima susitikt ir susipazint,aisku kam tai pavyksta,sveikintina,bet as kazkaip itartinai ziuriu i tokias pazintis,man atrodo cia tik gali nuotykis buti bet ne daugiau,aisku niekada nesakyk niekada,taip sakoma......