61

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

man tai beprasmiska...jei vaikinas iesko merginos per interneta tai su juo kazkas vistiek ne taip...nes gi eitu norm ir ieskotu kur nors in real..

62

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

mano nuomone ieskok.lt tai vieta bendrauti zmonem virtualiame pasaulyje, nors ir neatmetu galimybes, kad kai kas gali susirasti darugu, o gal net ir antraja puse

63

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

cha

64

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Simona, 17 parašė:

man tai beprasmiska...jei vaikinas iesko merginos per interneta tai su juo kazkas vistiek ne taip...nes gi eitu norm ir ieskotu kur nors in real..

ot idomu ka pati cia veiki?.. jei jau apie vaikinus cia sedincius, sakai "nenormalus", tai gal ir apie save tokios nuomones?..:D
p.s. nesupyk, tik tox vaizdas susidare, kad tavo nuomone sedeti cia nenormalu, bet pati kazkodel sedi..:D

65

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

JEzau !!!!!!!!! ;D Zmogau ! Ismok rasyt trumpiau ! big_smile Nes tikrai niekas neskaitys visos sitos litanijos wink

PS: Nu ir dejo zmogus big_smile Kaip uz visus metus i prieky big_smile~

66

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Auris, 19 parašė:

JEzau !!!!!!!!! ;D Zmogau ! Ismok rasyt trumpiau ! big_smile Nes tikrai niekas neskaitys visos sitos litanijos wink

PS: Nu ir dejo zmogus big_smile Kaip uz visus metus i prieky big_smile~

jeigu zmogui aiskiai isdestyti savo nuomone reikia tokio ilgo posto, jis toki ir paraso=) ir jeigu neprimala ss.. buna lb idomu paskaityti=) jei pats nesugebi perskaityti daugiau nei 2 sakiniu, nereiskia, kad ir kiti nesugeba;)

o seip tai pilnai sutinku su Ramunu=) kazkodel zmonems atrodo kad jau kitam ekrano gale sedi neaisku kas.. o kodel tada apie save taip negalvoja?..=)

67

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

o as po paskutines savo draugystes isvis noreciau,kad ieskok.lt nebutu, nes per cia ir susipazinom...

68

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

bet reikia moketi isnaudoti situacija kaip tau patogaiu.gali pati apgauti.siusti bucinukus ir tegl laukia,tikisi.

69

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

man tai atskleidzia merginos keslus... ;D kad zmogus nori pasizaist su tawim dar pries susipazinima :DDDD

70

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

as nebuvau:)) ne sman neatinka..;D

71

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

apie bucinukus tai jas ir sutinku:))

72

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

nejau ir neisiu i tokius pasimatymus. gryna nesamone smile

73

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

vaikstau kartais i tuos pasimatymus tik su tais,kurie lb kazkuo isimine:D o kodel gi ir ne,vis kazkas naujo gyvenime,kam uzsikraut pilkom spalvom.bandrauju tik su 50proc.,nes su kitais daugiau rysiu nepalaikau,nes pasirodo musu berniukai lb megsta buti visiskai kitokiais,nei realybej.........tej va

74

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Agne, 20 parašė:

vaikstau kartais i tuos pasimatymus tik su tais,kurie lb kazkuo isimine:D o kodel gi ir ne,vis kazkas naujo gyvenime,kam uzsikraut pilkom spalvom.bandrauju tik su 50proc.,nes su kitais daugiau rysiu nepalaikau,nes pasirodo musu berniukai lb megsta buti visiskai kitokiais,nei realybej.........tej va

lygiai ta pati galiu pasakyti apie merginas, virtualiai viena pezi, gyvai jau kazkaip viska pamirsta ka buvo sakiusios. patarimas - neprisisnekekit.

75

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Giedrė, 20 parašė:

nejau ir neisiu i tokius pasimatymus. gryna nesamone smile

nebuk tokia kategoriska wink

76

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

na siaip jau neturiu tokios savybes,kad makaronus cia kabinciau,rasau kaip yra,kad nepatinka ar panaisiai,nenori nebendrauk dar kitu daug yra,kas man.tai,kad jus dazniau prisisnekat per ineta,o poto visi didvyriskumai isnyksta,kai susitinki akis i aki..........xe xe

77

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Agne, 20 parašė:

na siaip jau neturiu tokios savybes,kad makaronus cia kabinciau,rasau kaip yra,kad nepatinka ar panaisiai,nenori nebendrauk dar kitu daug yra,kas man.tai,kad jus dazniau prisisnekat per ineta,o poto visi didvyriskumai isnyksta,kai susitinki akis i aki..........xe xe

o tau prisireikia veiksmo ? big_smile
na nezinau daznai is tikro merginos foto neatitinka realybes.kartais buna koktu pagalvot kokie foto vaizdai ir kaip realybe

78

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

tu cia apie koki veiksma?
kartais buna,kad neatitinka tikroves foto,bet manes i tas lankas nekisk zinok,esu tokia kokia esu foto.

79

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

nei vienas nesam labai panasus i foto realybei kaskiek skiremes big_smile gal tu sau panasi bet kitam ir kaskuo kitoke nei foto big_smile

80

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

na dauguma sako,kad mielesne net in real...nzn...siaip ne man spresti,bet as pasakiau savo nuomone